اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز mohammad110 مسلما مبحث استرولوزی و استرونومی بسیار گسترده و پیجیده است ولی ما نیاز به کل ان نداریم
    آن قسمت هایی که نیاز است را باید یاد بگیریم (شاید در حد الفبای آن کمی بیشتر) بالاخره اگر شخصی بخواهد این سیستم را یاد بگیرد در حد نیاز هم باید
    مباحث مربوط به استرولوزی را هم بیاموزد . (مسلما کار چندان ساده ای نخواهد بود)
    مشکل شما دقیقا همینجاست. علم ستاره شناسی که من مد نظرم بود مثل علم جفر یا اعداد است. شما نمیتونی منبعی تو نت یا مغازه
    پیدا کنی. افراد خاصی بهش دسترسی دارند. اگر بهمین راحتی بود چرا یکنفر از نزدیکان گن هم نتونسته مثل گن پیشبینی کنه؟
    دسترسی به علوم ماوارائ طبیعه با خوندن کتاب بدست نمیاید.
    اگر مطمئن شوی که فقط از ریاضیات استفاده میکرده که من بشخصه بعید میدونم شاید اگر 10-20 سال وقت بزاری به یه جایی برسی .
    اونم اگر استعداد ریاضی بالایی داشته باشی. در کل من نظرم اینه که این کار اب در هاون کوفتن است چون پیشبینی اینده
    بدون علوم ماورائ طبیعه ممکن نیست . دسترسی به اون علوم هم ......

نظر

• بجای خوندن اون همه کتاب که اخرش هیچ هست , من تضمین میکنم اگه بتونی علم اعداد یاد بگیری میتونی تو این بازار پول پارو کنی.
      ولی اگه تونستی تا اخر عمرت همین یکی رو یاد بگیری..........

نظر

• با سلام مجدد
        به mohammad110 عزیز
        دوست عزیز اتفاقا بنده علاقه زیادی به علم اعداد دارم و در دوره جوانی پول خوبی هم از ریاضیات و اعداد دراوردم .
        یک استاد ریاضی داشتیم که به او میگفتم من اگر نصف تو ریاضی بلد بودم پول پارو میکردم . هنوز هم همین اعتقاد را دارم .
        حالا هم اگر شما سیستمی با استفاده از علم اعداد می شناسی که می شود توی این بازار از اون پول درآورد بنده خیلی خوشحال میشوم که شاگردی شما را بکنم
        و اگر هم وقت اش را نداری یک مشخصات کلی از آن سیستم بده من خودم میرم دنبالش .
        با تشکر
        زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

با سلام مجدد
          به mohammad110 عزیز
          دوست عزیز اتفاقا بنده علاقه زیادی به علم اعداد دارم و در دوره جوانی پول خوبی هم از ریاضیات و اعداد دراوردم .
          یک استاد ریاضی داشتیم که به او میگفتم من اگر نصف تو ریاضی بلد بودم پول پارو میکردم . هنوز هم همین اعتقاد را دارم .
          حالا هم اگر شما سیستمی با استفاده از علم اعداد می شناسی که می شود توی این بازار از اون پول درآورد بنده خیلی خوشحال میشوم که شاگردی شما را بکنم
          و اگر هم وقت اش را نداری یک مشخصات کلی از آن سیستم بده من خودم میرم دنبالش .
          با تشکر
          شما علم اعداد بلدید؟ شوخیتون گرفته؟
          مثلی که زیاد اطلاعی از علوم ماوارا. ندارید. مثلا اگر من تاریخ تولد کسی رو بدم میتونید بگید اسمش چی هست؟
          اگر بلد بودید میدونستید در تاریخ فلان قیمت فلان سهم به کجا میرسه. نیازی به سیستم نداشتید
          ویرایش توسط mohammad110 : https://www.traderha.com/member/7759-mohammad110 در ساعت 12-30-2012, 03:06 PM

نظر

با سلام
            به navid عزیز
            منظورام به یاد گرفتن مباحث استرولوژی ایست که در مباحث اقتصادی مصرف ندارد را لازم نیست یاد بگیریم .
            و فکر میکنم که منظور شما اینست که از کجا بدانیم که کدام مباحث در تریدری و اقتصاد آن هم با روش گن مصرف دارد و درست هم می گویید الان نمی دانیم ولی خوب بعدا می فهمیم . اما چطور ؟
            خوب همانطور که میدانید کتاب های کاربردی چندان زیادی از آقای گن در دست نیست (البته تا جایی که من میدانم)

ولی افراد زیادی چه در زمان ایشان و چه بعد از ایشان بر روی روش های ایشان و ترید با استرولوژی کار کرده اند که فکر میکنم میشود از آنها هم استفاده کرد که تا حد زیادی از مطالعه مطالب اضافه کم کرد .
            فعلا میخواهیم از کلاس اول شروع کنیم تا ببینیم تا کلاس چندم میتونیم بریم بالا و .......
            از قدیم گفتن جوینده یابنده است .
            به قول آقای شاعر:
            تو پای در راه نه و هیچ مپرس خود راه بگوییدت که چون باید رفت
            با تشکر
            از حرف هاي شما نقد کن گفته ايد بايد آن قيمت در اقتصاد است را ياد بگيريم ، قبول
            بعد گفتين نميدانيم کدام قسمت گن ، قبول
            گفته ايد کتاب زيادي در دست نيست اينم قبول نتيجه => بايد همش ياد بگيريم
            يکي بايد اين کارا بکنه چرا من نباشم چرا تو نباشي چرا ما نباشيم ؟ آقاي گن عزيز هر چي مخش بکشه اندازه مخ جمعي ما نميکشه ميکشه ؟
            خدا به همه به يک اندازه داده ولي اون بهتر تونسته استفاده کنه
            اگر گن فرض کنيم يک باشه من .02 صدم هستم يعني 50 تا ما ميشيم گن فقط کافي 50 تا جمع بشيم همين
            اما اگر ما متفرغ بشيم و گروه هاي 49 نفري بشيم هيچ وقت گن نميشيم ميشيم؟ (يکي کمه)

اما بزار پاما بزارم جولو تر
            چرا من بايد از گن پيروي کنم؟ مگه گن چيکار کرده؟
            اگر گن تنها ميرفت دنبال اليوت چنگال اندرو و ... گن نميشد
            سعي کنم خودم باشم و استعداد خودم پيدا کنم چون اونجا موفقيت منه
            اگه گن دنبال اليوت ميرفت دنبال چنگال اندرو ميرفت گن نميشد (منظور من اين نيست که از آنها استفاده نکرده ) منظور اينه استفاده کرده ولي تقليد نکرده

موفق باشيد
            لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

• یا ذَالجَلالِ وَ الِاکرامِ
              با سلام خدمت همه دوستان عزیزم
              همانطور که می دانیم اقای گن که بحث زیادی در موردشون شده انسان بسیار مذهبی بودن و باز می دانیم دست رسی به علوم غریبه دو راه دارد 1- راه شیطانی 2 -راه خدایی که مسلما راه اول را آدم عاقل انتخاب نمی کند پس می ماند راه دوم.
              از بزرگی نقل می کنم :
              رسیدن به سعادت از دو شق است یکی عقلی و دیگری دلی
              راه دوم سخت و سریع است راه اول آسان و بعید پس می خواهیم به علوم غریبه (علم جفر , علم رمل و ....)
              وارد شویم راه خدایی آن را برمیگزینیم و از ابزار دلی ان استفاده می کنیم.
              راه عقلی شدنی و لی با موانع بسیاری همراه است.
              این علوم از علوم انبیاء و خواص خداوند است که به آنها ارزانی می شود.
              برای رسیدن به مقصود پرهیز از گناه و روی آوردن به صفات پسندیده انسانی راه کار آن است و لاغیر .....

خیلی منبری شد منو ببخشید
              ارادتمند حمید

تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                یا ذَالجَلالِ وَ الِاکرامِ
                با سلام خدمت همه دوستان عزیزم
                همانطور که می دانیم اقای گن که بحث زیادی در موردشون شده انسان بسیار مذهبی بودن و باز می دانیم دست رسی به علوم غریبه دو راه دارد 1- راه شیطانی 2 -راه خدایی که مسلما راه اول را آدم عاقل انتخاب نمی کند پس می ماند راه دوم.
                از بزرگی نقل می کنم :
                رسیدن به سعادت از دو شق است یکی عقلی و دیگری دلی
                راه دوم سخت و سریع است راه اول آسان و بعید پس می خواهیم به علوم غریبه (علم جفر , علم رمل و ....)
                وارد شویم راه خدایی آن را برمیگزینیم و از ابزار دلی ان استفاده می کنیم.
                راه عقلی شدنی و لی با موانع بسیاری همراه است.
                این علوم از علوم انبیاء و خواص خداوند است که به آنها ارزانی می شود.
                برای رسیدن به مقصود پرهیز از گناه و روی آوردن به صفات پسندیده انسانی راه کار آن است و لاغیر .....

خیلی منبری شد منو ببخشید
                ارادتمند حمید

عزیز دل برادر شما از لحظه ای که نیتت پول دراوردن باشه بخوای وارد این مقولات بشی راهت شیطانی میشه.
                محیی الذین ابن عربی بزرگترین عارف و مورد قبول تمام شیعه ها وسنی هاست. کتابهای زیادی داره.
                مهمترین کتابش فتوحات مکیه هست در 36 جلد فکر کنم. تو جلد اول در باب 5 علم اعداد, حروف , جفر و دوتا دیگه (علوم انبیا)مطالب داره و همچنین خواص حروف.
                چیزی که به شدت تاکید کرده اینه که به هیچ عنوان دنبال یاد گرفتن این علوم نباشید. بعضی عرفا در حین مجاهدات ناخواسته براشون کشف و شهود
                میشه ولی قصدشون از اول مجاهدت برای خدا بوده نه یادگیری این چیزا و پول دراوردن , به کسی هم معمولا یاد نمیدن مگر چقدر طرف بهش نزدیک باشه
                و قابل اعتماد.
                در هر صورت شما اگر قصدتون یادگیری این چیزاست فقط یک راه داره اونم راه شیطانیست!

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad110 نمایش پست ها
                  عزیز دل برادر شما از لحظه ای که نیتت پول دراوردن باشه بخوای وارد این مقولات بشی راهت شیطانی میشه.
                  محیی الذین ابن عربی بزرگترین عارف و مورد قبول تمام شیعه ها وسنی هاست. کتابهای زیادی داره.
                  مهمترین کتابش فتوحات مکیه هست در 36 جلد فکر کنم. تو جلد اول در باب 5 علم اعداد, حروف , جفر و دوتا دیگه (علوم انبیا)مطالب داره و همچنین خواص حروف.
                  چیزی که به شدت تاکید کرده اینه که به هیچ عنوان دنبال یاد گرفتن این علوم نباشید. بعضی عرفا در حین مجاهدات ناخواسته براشون کشف و شهود
                  میشه ولی قصدشون از اول مجاهدت برای خدا بوده نه یادگیری این چیزا و پول دراوردن , به کسی هم معمولا یاد نمیدن مگر چقدر طرف بهش نزدیک باشه
                  و قابل اعتماد.
                  در هر صورت شما اگر قصدتون یادگیری این چیزاست فقط یک راه داره اونم راه شیطانیست!

با سلام خدمت دوست عزیزم mohammad110
                  در عین احترامی که برای شما قایل هستم ولی در رد فرمایشاتتون در همین عصر کنونی ما اشخاصی مثل ایت الله حسن زاده آملی که به این علوم اشنا هستند ولی در راه خدا به سر می برند و دیگر مانند آیت الله بهجت که به حق عارف بزرگی بودند و از این علوم نیز بهره ها بردند ولی راهشان شیطانی نبود.
                  البته ناگفته نیست که شیطان برای به تسخیر کشیدن انسان قدرت نمایی می کند و کسی که بخواهد در این راه وارد شود سبک زندگی او نیز تغییر می کند. ولی مقصود ما برای مطرح کردن این گفته ها و آوردن نام علوم غریبه حرکت کردن به طرف آن نیست فقط گوشه ای اشارتی شد بر اینکه علوم خداوندی که در اخیار بشر است و در یاد گیری ان نهی نشده ولی مرد راه می خواهد و .....

خدمت دوست بزرگوارم آقای aligh هم باید عرض کنم آقای گن و بزرگان دیگری هم که توفیقاتی در این عالم داشتند برسر خاص بودنشان نیست بلکه در سبک زندگیشان است .بزرگ فکر کردن و در راه رسیدن به آن قدم برداشتن البته با نیات سالم و سازنده حتما عاقبتش ختم به خیر است .
                  آرزوی موفقیت و سلامتی رو برای همگی از خداوند خواهانم
                  ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 12-30-2012, 10:11 PM

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها

با سلام خدمت دوست عزیزم mohammad110
                    در عین احترامی که برای شما قایل هستم ولی در رد فرمایشاتتون در همین عصر کنونی ما اشخاصی مثل ایت الله حسن زاده آملی که به این علوم اشنا هستند ولی در راه خدا به سر می برند و دیگر مانند آیت الله بهجت که به حق عارف بزرگی بودند و از این علوم نیز بهره ها بردند ولی راهشان شیطانی نبود.
                    البته ناگفته نیست که شیطان برای به تسخیر کشیدن انسان قدرت نمایی می کند و کسی که بخواهد در این راه وارد شود سبک زندگی او نیز تغییر می کند. ولی مقصود ما برای مطرح کردن این گفته ها و آوردن نام علوم غریبه حرکت کردن به طرف آن نیست فقط گوشه ای اشارتی شد بر اینکه علوم خداوندی که در اخیار بشر است و در یاد گیری ان نهی نشده ولی مرد راه می خواهد و .....

خدمت دوست بزرگوارم آقای aligh هم باید عرض کنم آقای گن و بزرگان دیگری هم که توفیقاتی در این عالم داشتند برسر خاص بودنشان نیست بلکه در سبک زندگیشان است .بزرگ فکر کردن و در راه رسیدن به آن قدم برداشتن البته با نیات سالم و سازنده حتما عاقبتش ختم به خیر است .
                    آرزوی موفقیت و سلامتی رو برای همگی از خداوند خواهانم
                    دوست عزیز منظور منو نگرفتید . اقای بهجت و حسن زاده هدفشان یادگیری این چیزها نبود که راهشان شیطانی باشد.(به نظرتان این اقایان جزو افراد پولدار هستند؟)اصلا از کجا میدانید این چیزها رو بلد هستند.
                    عرفا هدفشان از ابتدا کسب معرفت است نه جفر و..... اگر هم یاد بگیرند هدفشان منافع مادی نیست.ناخواسته یا دلایل دیگر یاد میگیرند.
                    هدف ما در این انجمن کسب سود است.(مادیات) حال اگر برای مادیات کسی هدف یادگیری این علوم را داشته باشد میشود همان شیطانی.
                    شما فرضا به چه دلیلی میخواهید یاد بگیرید این چیزها رو بغیر از اهداف دنیوی؟ خوب پس تنها یکراه دارید همان راه شیطانی. برای
                    همین توصیه شده به هیچ عنوان دنبال یادگیری این مسایل نروید.
                    کسب منافع مادی از راه طبیعی مشکل دینی ندارد ولی اگر بخواهید از امور ماورا استفاده کنید به این منظور مشکلات فراوان دنیوی و اخروی دامنگیرتان میشود.

نظر

با سلام به جناب pcmnewsdesk و سایر دوستان
                      طی چند روز گذشته با اقای یوسفی صحبتی داشتیم که مبحث مربوط به گن را کمی جدی تر و عملی تر در یک تاپیک جدید شروع کنیم .
                      که قرار شد با شروع سال میلادی جدید (دو سه روز آینده شروع کنیم) .
                      به هر حال فکر میکنم که یکی از اصلی ترین مشکلات در استفاده از روش های آقای گن گستردگی موضوعات می باشد (مربعات گن - زوایای گن - گن فن - استرولوژی و ......) و نیاز به جمع بندی و استفاده از یک بسته کامل می باشد تا به
                      نتایج مورد انتظار رسید (معمولا هر فردی یکی از مقولات مربوط به آقای گن را بطور مجزا کار میکند و انتظار دارد که به نتیجه برسد که احتمالا بعید است)
                      نکته بعدی اینست که با توجه به شرایط موجود کسی را پیدا نمیکنیم که این بسته آموزشی کامل را به ما یاد بدهد پس اگر میخواهیم انرا بدانیم باید خودمان آستین ها بالا زده و شروع کنیم .
                      در این تاپیک جدید هم هدف اینست که با کمک همدیگر (افراد علاقه مند) این روش را یاد بگیریم نه اینکه چیزی را به کسی یاد بدهیم .
                      که توضیح بیشتر را سعی میکنم در شروع تاپیک بدهم .
                      هر که فیل خواهد جور هندوستان کشد
                      و اما در باره کتاب و روش معاملاتی آقای میشل جنکینز هم فکر کنم کتاب را در اختیار دوستان جهت مطالعه قرار بگیرد بعد از یک زمان مطالعه چند روزه بحث و تمرین بر اساس آن
                      انجام شود .
                      درود بر aligh گرامی

در ابتدا عذرخواهی بابت تاخیر در پاسخ

بله در اسرع وقت کل کتاب رو میزارم تا دوستان شروع به مطالع کلی کنن.

هرجاش هم به موردی برخورد کردین در مفهوم جمله، بفرمایید تا بیشتر بررسی کنم.

سالم و شاد باشید

نظر

• درود دوستان
                        زیاد سخت نگیرید...
                        خیلی سادست اگه کسی میخواد تو این زمینه تحقیق کنه باید سالها عمرش را صرف اینکار کنه.... فقط همین...

نظر

• آخ تمام این افکار به ترتیب میاد تو ذهن آدم وقتی استاپ لاست نمی زاری.....!

Repeat

نظر

• کاش سال 2013 کسی پت کس دسگر حرف نزند، کسی به دنبال انتقام از کسی نباشد. کسی نگوید فلانی توهین کرد و بهمانی ایراد رفت و ...

کاش سال 2013 زیباترین سال فروم نویسی ما باشد.
                            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                            https://telegram.me/Cyclicalwaves
                            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• و آنان که لاف برادر زدند
                              سر آخر هم از پشت خنجر زدند

و گفتند این آسمان مال ماست
                              و آتش به بال کبوتر زدند

خزان در دل زردشان می تپید
                              از آن رو تبر بر صنوبر زدند

بر داغ من دامن مزن ای حس گمنام
                              بگذار تا در سینه ام خنجر بماند
                              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                                و آنان که لاف برادر زدند
                                سر آخر هم از پشت خنجر زدند

و گفتند این آسمان مال ماست
                                و آتش به بال کبوتر زدند

خزان در دل زردشان می تپید
                                از آن رو تبر بر صنوبر زدند

بر داغ من دامن مزن ای حس گمنام
                                بگذار تا در سینه ام خنجر بماند
                                این جمله در تقابل جدی پست قبل بنده هست.

موفق باشی