اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Elwave

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام

من همه این لینک ها رو مطالعه کردم ولی مشکل من باز هم حل نشده
    زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
    تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
    این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
    هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

با سلام

این لینک های زیر سالمه
      من همه این لینک ها رو مطالعه کردم ولی مشکل من باز هم حل نشده
      زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

نظر

سلام

بچه ها من یکسال پیش با این نرم افزار کار میکردم ،،از سوالهاتون بنظرم میرسه در تنظیم و همخوان کردن تاریخ مشگل دارید

انگونه که یادمه زمان نصب فایلهای جانبی باید تاریخ کامپیوتر را به زمان چند سال قبل ببرید

اگر درست نشد اطلاع بدهید برای خودم نصب کنم و نتیجه را بهتون بگم

میتی
        تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
        قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
          سلام

بچه ها من یکسال پیش با این نرم افزار کار میکردم ،،از سوالهاتون بنظرم میرسه در تنظیم و همخوان کردن تاریخ مشگل دارید

انگونه که یادمه زمان نصب فایلهای جانبی باید تاریخ کامپیوتر را به زمان چند سال قبل ببرید

اگر درست نشد اطلاع بدهید برای خودم نصب کنم و نتیجه را بهتون بگم

میتی

سلام ممنون از اینکه وقت گذاشتید و راهنمایی کردید من همین کار را انجام دادم ولی با ورژن 9.5c

من مشکل رو فقط در تاریخ های هنگام بروز کردن از طریق DDE SERVER , SAVE AS نمودن چارت میبینم فرمت تاریخ در زمان ساختن فایل با هم تفاوت داره متاسفانه ورژن های پایین تر هم پیدا نکردم که برروی ویندوز 7 درست کار کنه
          باز هم تشکر از جواب شما

نظر

این مشکلات کلاً فکر کنم به خاطر نسخه تریال و کرک شده باشد ، آیا از دوستان کسی این نرم افزار را تهیه کرده است؟

نظر

با سلام . دوستان باهمه این مشکلات اگر برخی از ویژگی های این نرم افزار و فراموش کنند و فقط به گرفتن تحلیل از آن رضایت بدهند چنانکه خود بنده همین کارو انجام دادم، از راهی که عرض میکنم وارد شوید انشالله که همه مشکلات به سادگی آب خوردن حل میشود.
              1- الویو 9.5 را نصب کنید .
              2- کرک را همانگونه که توضیح داده اند وارد کنید .
              3- در بخش اندیکاتور متا Live Chart Export.ex4
              قرار دهید
              4- متا 4 را ریستارت کنید.
              5- حال به custom وارد شده Live Chart Export.ex4 را بر روی چارت مورد نظر نصب کنید. تایمهایی را که قصد دارید در تحلیل داشته باشی حتما کلیک کنید.
              6- از طریقf
              ileبه قسمت open data folder رفته mql را باز کنید Files رانیز باز کنید: ازReal Cha rts دیدن کنید چارتهایی را که قصد تحلی دارید بصورت فایلهای text نشان میدهد. از فایلReal Cha rts شورت کات درست کنید وآن را به دستکتاپ منتقل کنید.
              7- ال ویو را باز کنید از قسمت چارت وار دستکتاب شده شورت کاتی را که ساخته اید باز کنید چارت خود را در تایم مورد نظر باز کنید تنظیمات را انجام داده وتحلیلتان را ببینید.

----------------- چنانچه باز هم مشکل داشتید :
              crack الویو 7.6 را در قسمتی که الویو 9.5 بریزید برخی از ویژگی ها را از دست میدهید اما در عوض از تحلیل به لحظه برخوردار خواهید شد . فقط در هر بار تحلیل :باید متا4 و الویو را ببندید. و دوباره باز کنید تا چارت شما به روز شود. محتوای کرک 7.6 عبارت است از 1- classc75.rls -3 -elwave.exe 2- modern75.rls متا سفانه حجم آپلود در نظر گرفته شده اجازه آپلود کرک و اندیکاتور را نداد و الا برایتان آپلود میکردم.
              موفق باشید.

بهرام دانش

نظر

سلام و خسته نباشید

کسی تا حالا از طریق شمارش دستی در این نرم افزار تست گرفته؟

نظر

سلام استاد ،ابتدا متشکرم در خصوص تمام زحماتی که برای من و دانشجویان دیگر که از هرفرصتی استفاده کردید در زندگیتون و‌در هر باب و‌موضعی یاری رسوندید، استاد میخواستم بپرسم چطور میتونم از نرم افزار متانریدر جفت ارزها رو وارد نرم افزار الویو کنم و همیشه به صورت اتومات به روز بشن نیاز نباشه دائم دیتا رو ذخیره کنم و انتقال بدم ؟

نظر

یک ویلا چه به سبک مدرن ساخته شود یا به سبک کلاسیک، باید از ظاهری لوکس و لاکچری برخوردار باشد. گروه مهندسی رادیس با ایجاد یک طراحی لوکس، ویلا لوکس و لاکچری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نظر

گروه دنیته در زمینه تولید لوازم خانگی آشپزخانه از جمله اجاق گاز صفحه ای فعالیت می‌کند. این مجموعه توانسته است تا با استفاده از کادری مجرب، تولید محصولاتی با کیفیت و مطابق با طراحی روز دنیا رضایت کامل مشتریان را جلب نماید. هدف گروه دنیته بالا بردن سطح کیفیت هموطنان عزیز با استفاده از طراحی با کیفیت، استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مونتاژ با کیفیت می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا خرید بهترین مارک اجاق گاز صفحه ای ایرانی با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

نظر

پردازش ...
                      X