اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Elwave

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط sharom نمایش پست ها
    با درود فراوان بر تمامی بزرگواران
    قصد جسارت به دوست عزیز که تاپیک را راه شروع کرده اند ندارم و
    از ایشان برای این تاپیک سپاس گذارم
    یکی از کتاب های پارسی که برای استفاده از این نرم افزار ( elwave ) کاربردی و مفید است کتاب : مرجع کاربردی تئوری موج الیوت ( براساس نرم افزار elwave) است که مولف آن جناب عرفان معتضد و از نشر چالش است و قیمت کتاب 12000 تومان است .
    این کتاب به سه بخش تقسیم می شود :
    بخش اول : تئوری موج الیوت ( توضیحی اجمالی بر اصول بنادین ، الگوهای کلاسیک و مدرن امواج الیوت و ... )
    بخش دوم : تحلیل کامپیوتری امواج الیوت
    بخش سوم : مباحث پیشرفته در تحلیل کامپیوتری امواج الیوت
    به تمامی دوستان بزرگواری که قصد کار کردن با این نرم افزار را دارند توصیه می کنم این کتاب را حداقل یکبار مطالعه بفرمایند . . .
    موفق و پیروز باشید .
    سلام
    البته الان 18000 تومان هست.

تهیه اش کنم ببینم چی میگه تا الان نشنیده بودم.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

شما اول عیدی حتما باید خرج بندازید رو دست ما...

منم تهیه میکنم ببینم چیه !

البته بازار فلک بره زمین بیاد من تحلیل اتوماتیک و... قبول ندارم چون هیچ چیز جای ذهن نمیگیره واسه تصمیمات معاملاتی ...

موفق باشید
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

من كتاب را دارم . كتاب خوب و مفيدي هست كلآ help نرم افزار را ترجمه كرده . ولي يه بدي كه به نظرم داره اينكه طرف فقط مترجمه و به نرم افزار مسلط نيست و اصلآ اشاره نكردن كه چگونه نرم افزار نصب ميشود و فايل هاي كه اينجا ضمينه كرديم را اصلآ تو سي دي مربوطه قرار ندادند

نظر

با سلام
          من که هر چی بیشتر تو این سایت خوب میگردم چیزهای نو و ایده های بکر یاد میگیرم

با تشکر از دوستان
          poor

نظر

نوشته اصلی توسط rokhsat نمایش پست ها
            من كتاب را دارم . كتاب خوب و مفيدي هست كلآ help نرم افزار را ترجمه كرده . ولي يه بدي كه به نظرم داره اينكه طرف فقط مترجمه و به نرم افزار مسلط نيست و اصلآ اشاره نكردن كه چگونه نرم افزار نصب ميشود و فايل هاي كه اينجا ضمينه كرديم را اصلآ تو سي دي مربوطه قرار ندادند
            با درود فراوان بر شما بزرگوار
            نحوه نصب و همچنین سریال برنامه در cd همراه با کتاب آورده شده است ...
            اگر پیدا نکردید بگویید بنده در همین تاپیک (با اجازه شروع کننده تاپیک) قرار می دهم.
            زندگي يك مشكل نيست كه بايد حلش كرد بلكه يك هديه است كه بايد ازش لذت برد ...

نظر

با درود فراوان بر شما بزرگوار
              نحوه نصب و همچنین سریال برنامه در cd همراه با کتاب آورده شده است ...
              اگر پیدا نکردید بگویید بنده در همین تاپیک (با اجازه شروع کننده تاپیک) قرار می دهم.
              با سلام خدمت شاروم عزير . آقا شما صاحب اختياريد . من چند وقتي هست كه با اين نرم افزار كار نكردم؛ سي دي هم ديدم بله فايل آموزشي داشت ولي گويا نديده بودمش فكر كنم چند تا فايل كم داره برا انتقال ديتا و... اين تاپيك و اينم شما .

فايل آموزشي سي دي هم ضمينه مي كنم
              دانلود

نظر

نحوه برقراری ارتباط بین Elwave و Metatrader4

با درود بر شما
                با اجازه دوستان قسمتی از کتاب را که به نحوه برقراری ارتباط بین Elwave و Metatrader4 است را قرار دهم .

1- فایل های ELWAVE resource English.dll و ElwaveMetaTraderPluginScript.ex4 را از مسیر
                C:\program files\common files\prognosisUDS بیابید.

2-یک کپی از ELWAVE resource English.dll در پوشه متاتریدر خود :
                C:\program Files\metatader\Expert\libraries
                و یک از فایل ElwaveMetaTraderPluginScript.ex4 ار در پوشه متاترید خود :
                C:\program Files\metatader\Expert\scripts
                انجام دهید.

3-نرم افزار metatarader را اجرا کنید و سپس با کلیک بر روی TOOLS گزینه Options را انتخاب و کلیک کنید . بعد باز شدن
                پنجره Options بروی برگه Server (برگ اول) گزینه Enable DDE Server را علامت بزنید.

4-در برگه Expert Advisors همین پنجره گزینه Allow DDL import و Confirm DLL Function calls را علامت بزنید.سپس کلید OK را کلیک کنید و نرم افزار را ببندید و مجداا باز کنید.

5-در نرم افزار متاتریدر نمودار نماد مورد نظر خود را با دوره زمانی دلخواه باز کنید . سپس در پنجره Navigator و در زیر مجموعه Script روی گزینه ElwaveMetatarderPluginscript کلیک راست کنید و از منویی که ظاهر می شود گزینه Execute On Chart را کلیک کنید .

6- دو اخطار با دو متن زیر برایتان ظاهر می شود که افزوده شودن Script جدید را اعلام می کنند و در هر دو مورد کلید YES را کلیک کنید تا این پنجره بسته شوند و Script مذکور به نمودار اضافه گردد.
                Do you permit to call function ‘sendstatusmessage’ from ‘Elwavemeta tarader plugin.dll’
                Do you permit to call function ’GetNextRequest’ From ‘Elwavemeta tarader plugin.dll’

7-توجه داشته باشید که مراحل 1 تا 3 تنها یکبار و پس از نصب ELwave انجام می شوند ولی مرحله 4 و 5 را برای تمام نمودارهایی که میخواهید در نرم افزار Elwave به تحلیل آنها بپردازید اجرا کنید.

8-تا زمانی که می خواهید نرم افزار Meta Trader به عنوان تامین کننده داده مورد استفاده قرار گیرد نباید آن را ببندید. اگر ارتباط Elwave با این نرم افزار به هر دلیل قطع شود و بخواهید دوباره از آن استفاده کنید باید یک بار نرم افزارها را ببندید و مجدد باز کنید و سپس مراحل 4 و 5 را روی نمودارهای دلخواه دوباره اجرا کنید.

سه فایل مورد نیاز هم برای نصب برنامه ELWAVE 9 و هم برای برقرار ارتباط بین دو نرم افزار در یک فایل فشرده شده :

دانلود

منبع : مرجع کاربردی تئوری موج الیوت به تالیف عرفان معتضد
                زندگي يك مشكل نيست كه بايد حلش كرد بلكه يك هديه است كه بايد ازش لذت برد ...

نظر

سلام ال ويو 9.5 قبلا اجرا ميكرد ولي الان به هيج وجهي اجرا نميكند چكار كنم ممنون ميشوم دوستان گرامي

نظر

سلام.کرک را در محل نصب نرم افزار اجرا کنید.درصورتیکه نرم افزار را نصب کردید ولی اجرا نمیشود کرک نرم افزار را اجرا کنید

نظر

با درود بر شما
                      با اجازه دوستان قسمتی از کتاب را که به نحوه برقراری ارتباط بین Elwave و Metatrader4 است را قرار دهم .

1- فایل های ELWAVE resource English.dll و ElwaveMetaTraderPluginScript.ex4 را از مسیر
                      C:\program files\common files\prognosisUDS بیابید.

2-یک کپی از ELWAVE resource English.dll در پوشه متاتریدر خود :
                      C:\program Files\metatader\Expert\libraries
                      و یک از فایل ElwaveMetaTraderPluginScript.ex4 ار در پوشه متاترید خود :
                      C:\program Files\metatader\Expert\scripts
                      انجام دهید.

3-نرم افزار metatarader را اجرا کنید و سپس با کلیک بر روی TOOLS گزینه Options را انتخاب و کلیک کنید . بعد باز شدن
                      پنجره Options بروی برگه Server (برگ اول) گزینه Enable DDE Server را علامت بزنید.

4-در برگه Expert Advisors همین پنجره گزینه Allow DDL import و Confirm DLL Function calls را علامت بزنید.سپس کلید OK را کلیک کنید و نرم افزار را ببندید و مجداا باز کنید.

5-در نرم افزار متاتریدر نمودار نماد مورد نظر خود را با دوره زمانی دلخواه باز کنید . سپس در پنجره Navigator و در زیر مجموعه Script روی گزینه ElwaveMetatarderPluginscript کلیک راست کنید و از منویی که ظاهر می شود گزینه Execute On Chart را کلیک کنید .

6- دو اخطار با دو متن زیر برایتان ظاهر می شود که افزوده شودن Script جدید را اعلام می کنند و در هر دو مورد کلید YES را کلیک کنید تا این پنجره بسته شوند و Script مذکور به نمودار اضافه گردد.
                      Do you permit to call function ‘sendstatusmessage’ from ‘Elwavemeta tarader plugin.dll’
                      Do you permit to call function ’GetNextRequest’ From ‘Elwavemeta tarader plugin.dll’

7-توجه داشته باشید که مراحل 1 تا 3 تنها یکبار و پس از نصب ELwave انجام می شوند ولی مرحله 4 و 5 را برای تمام نمودارهایی که میخواهید در نرم افزار Elwave به تحلیل آنها بپردازید اجرا کنید.

8-تا زمانی که می خواهید نرم افزار Meta Trader به عنوان تامین کننده داده مورد استفاده قرار گیرد نباید آن را ببندید. اگر ارتباط Elwave با این نرم افزار به هر دلیل قطع شود و بخواهید دوباره از آن استفاده کنید باید یک بار نرم افزارها را ببندید و مجدد باز کنید و سپس مراحل 4 و 5 را روی نمودارهای دلخواه دوباره اجرا کنید.

سه فایل مورد نیاز هم برای نصب برنامه ELWAVE 9 و هم برای برقرار ارتباط بین دو نرم افزار در یک فایل فشرده شده :

دانلود

منبع : مرجع کاربردی تئوری موج الیوت به تالیف عرفان معتضد
                      سلام
                      متا تریدر بنده کلا سیستم فایل بندی ش فرق میکنه و بصورت زیر هست،
                      توی پوشه های گفته شده هم کپی می کنم چیزی به متا تریدر در بخش اسکریپت اضافه نمیشه
                      کسی راه حلی داره؟

نظر

من هم فایل ها رو جایگزین میکنم اما دیگه کار نمیکنه دیتا میگیره از متاتریدر اما خراب.
                        متاسفانه دوستانی هم که وارد هستن کمک نمیکنن.

نظر

سلام تمام مراحل ال ويو را انجام دادم ولي Confirm DLL رديف 4 پيدا نكردم در اخر رديف 5 وقتي نرم افزار را باز ميكنم نميتوانم اسكريپElwaveMetatarderPluginscript روي چارت بندازم تا ريل انجام شود چرا؟

نظر

با سلام و احترام

لطفا مرا راهنمایی کنید تا اشکال پیش امده را رفع نمایم

با توجه به مطالب نوشته شده

1- نصب الویو انجام شده
                            2- کرک ان هم انتقال داده شده و فایل های مربوطه هم در مسیر خواص نصب شده
                            3- با توجه به شکل زیر اطلاعات به صورت فایل csv. دخیره شده

4- با توجه به شکل و فرمت نمایش داده شده فایل قابل استفاده در الویو میشود

5- حال وقتی از طریق الویو , جهت بروز نمودن داده ها از منو price date/real datafeed , فرم ریز را تکمیل و تایید مینماییم

وقتی عملیات بروز رسانی شروع میشود , اطلاعات روی تاریخ اشکال میگیرد ولی اطلاعات در فایل عنوان شده ثبت میشود
                            وقتی فایل را بررسی میکنیم متوجه میشویم تنها فقط اطلاعات تاریخ ثبت شده در فایل با تاریخ ثبت شده قبلی فرمتش تفاوت دارد .
                            لطفا راهنمایی نمایید قبلا از همکاری شما متشکرم
                            زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                            تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                            این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                            هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

نوشته اصلی توسط tavakoligh نمایش پست ها
                              با سلام و احترام

لطفا مرا راهنمایی کنید تا اشکال پیش امده را رفع نمایم

با توجه به مطالب نوشته شده

1- نصب الویو انجام شده
                              2- کرک ان هم انتقال داده شده و فایل های مربوطه هم در مسیر خواص نصب شده
                              3- با توجه به شکل زیر اطلاعات به صورت فایل csv. دخیره شده

4- با توجه به شکل و فرمت نمایش داده شده فایل قابل استفاده در الویو میشود

5- حال وقتی از طریق الویو , جهت بروز نمودن داده ها از منو price date/real datafeed , فرم ریز را تکمیل و تایید مینماییم

وقتی عملیات بروز رسانی شروع میشود , اطلاعات روی تاریخ اشکال میگیرد ولی اطلاعات در فایل عنوان شده ثبت میشود
                              وقتی فایل را بررسی میکنیم متوجه میشویم تنها فقط اطلاعات تاریخ ثبت شده در فایل با تاریخ ثبت شده قبلی فرمتش تفاوت دارد .
                              لطفا راهنمایی نمایید قبلا از همکاری شما متشکرم
                              لطفا ....

کسی نیست مشکل رو بررسی گنه حداقل بگید راهی که من رفتم غلط است و این راه را باید برم

من با این ابزار کار کردم Advanced Get 8.0 EOD ِ،DT5 خواستم ایوت رو هم تجربه کنم ولی به این مشکل برخوردم

لطفا
                              زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                              تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                              این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                              هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

پردازش ...
                              X