اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم cpipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

Gold

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

درود دوباره خدمت همه دوستان
      چند وقتی غیبت داشتم بدلیل درگیریهای شخصی و البته یه مقدار هم تامل در روش معاملاتی.

دو تصمیم گرفته شد.
      1)حذف خطوط روزانه
      2)ترید بر روی خطوط پیوت بر اساس کندل هفتگی شامل روزهای تعطیل.

بدین صورت تعداد سیگنالهای تولیدی کمتر میشود ومیتوان متمرکز تر کار کرد.
      قبل از این تصمیم رسما بر اساس خطوط هفتگی و ماهانه کار میکردم ولی خطوط روزانه را در نظر داشتم.
      و بالاخره تصمیم به حذف این خطوط گرفتم.

در واقع از ترید روزانه کوچ کردم به ترید میان مدت.

دوستان اگر نظری دارند بیان کنند .

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
        چند وقتی غیبت داشتم بدلیل درگیریهای شخصی و البته یه مقدار هم تامل در روش معاملاتی.

دو تصمیم گرفته شد.
        1)حذف خطوط روزانه

قبل از این تصمیم رسما بر اساس خطوط هفتگی و ماهانه کار میکردم ولی خطوط روزانه را در نظر داشتم.

واقعا خوشحالم از حضور دوبارتون.
        آقا پیام استفاده از خطوط روزانه ..... کننده پوزیشن ها پر ریسک است.
        منظورتون هیچگونه استفاده از پیوت روزانه است؟

نظر

لطف داری حمید جان

البته ..... کننده تارگت هم هست و همچنین باعث بوجود آمدن ترازهای زیادی میشه که گمراه کننده است.
          مجموعا به این نتیجه رسیدم که نبودنشان تاثیر بهتری دارد.

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

لطف داری حمید جان

البته ..... کننده تارگت هم هست و همچنین باعث بوجود آمدن ترازهای زیادی میشه که گمراه کننده است.
            مجموعا به این نتیجه رسیدم که نبودنشان تاثیر بهتری دارد.
            خوب الان فقط با ماهانه و هفتگی در دو سشن نیویورک و لندن کار میکنم که به دنبال تراکم پیوتی هستیم

نظر

من توی تحلیل گری از ترکیب پیوت های ماهیانه و هفتگی استفاده می کنم اما در تریدری روزهایی که وقت باشه روزانه را اعمال می کنم و روزهای که وقت نداشته باشم و ترید میان مدتی بخوام بگیرم مثلا برای 60-70 پیپ بر اساس پیوت های هفتگی و ماهیانه اعمال میکنم.
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

شرمندع من دو روز نت نداشتم.
                من کاملا متوجه شدم و قبلا آشنایی دارم با سیستم
                من موقعیت ها معاملاتی حتما قرار میدهم
                امیدوارم همه مشارکت داشته باشیم
                دوستان که آشنایی ندارند در مورد نحوه ی ترید پست 21 و 2 مطالعه کنند

نظر

DXY

[IMG][/IMG]

نظر

آقا پیام اگه نکته ای یا اشتباهی هست خوشحال میشم بیان کنید

نظر

حمید جان
                      تصویر ،خود گویاست.
                      بازه زمانی هفتگی و ماهانه را با باکس رنگی مشخص کنید دید بهتری خواهید داشت

اندیکاتور را هم دوبار بندازید رو چارت.
                      یکی هفتگی در تایمفریم یک ساعته
                      یکی ماهانه در تایمفریم 4ساعته
                      تایم 30دقیقه را هم مشترک کنید .

نظر

دو تصمیم گرفته شد.
                        1)حذف خطوط روزانه

سلام به همه مخصوصا پیام عزیز .
                        حدود 2 ماه بود که داشتم روی یه سیستم تریدری بر اساس روحیات خودم کار میکردم . (تعداد پوزیشن کم ،1-2 تا در هفته و میزان سود بالای 100 پیپ و r/r خیلی کم )
                        نهایتا یه سیستمی دست و پا کرده بودم که خوب هم جواب میداد .

متاسفانه به این بخش زیاد سر نزده بودم. تا اینکه حمید عزیز مطلعم کرد که سیستم من 90% شبیه به سیستم شماست . از چند لحاظ تفاوت داشتیم .
                        من از روز اول پیوت روزانه نداشتم چون اصلا از 1 ساعته پامو پایینتر نمیذاشتم. و کلا با ترید کوتاه مدت حال نمیکنم . میان مدتی ترید میکنم.
                        الان فکر میکنم نقطه اشتراک بیشتری داریم .

خیلی خوشحالم که شما مدت بیشتری روی این سیستم کار کرده اید و تجربیات گرانبهایی دارید . خوشحال میشم در خصوص تجربیاتم رو این سیستم با شما تبادل نظر کنم و از دانشتون استفاده بیشتر .

اگر اجازه بدید منم روی این تاپیک کار کنم .
                        ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 03-17-2012, 10:56 AM
                        مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                          سلام به همه مخصوصا پیام عزیز .
                          حدود 2 ماه بود که داشتم روی یه سیستم تریدری بر اساس روحیات خودم کار میکردم . (تعداد پوزیشن کم ،1-2 تا در هفته و میزان سود بالای 100 پیپ و r/r خیلی کم )
                          نهایتا یه سیستمی دست و پا کرده بودم که خوب هم جواب میداد .

متاسفانه به این بخش زیاد سر نزده بودم. تا اینکه حمید عزیز مطلعم کرد که سیستم من 90% شبیه به سیستم شماست . از چند لحاظ تفاوت داشتیم .
                          من از روز اول پیوت روزانه نداشتم چون اصلا از 1 ساعته پامو پایینتر نمیذاشتم. و کلا با ترید کوتاه مدت حال نمیکنم . میان مدتی ترید میکنم.
                          الان فکر میکنم نقطه اشتراک بیشتری داریم .

خیلی خوشحالم که شما مدت بیشتری روی این سیستم کار کرده اید و تجربیات گرانبهایی دارید . خوشحال میشم در خصوص تجربیاتم رو این سیستم با شما تبادل نظر کنم و از دانشتون استفاده بیشتر .

اگر اجازه بدید منم روی این تاپیک کار کنم .
                          به به بالکوفسکی جان هم وقتی بیاد یعنی تاپیک فعال میشه.
                          منتظر مشارکت بالا و شروع به کار آقا پیام هستیم
                          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 05-13-2012, 12:18 AM

نظر

با درود
                            بالکوفسکی جان خوش آمدید.

تاپیک در اختیار شما و تمامی دوستانی است که به پیوت لاینها نظر مثبتی دارند.

خوشبختانه فضای این تاپیک و تاپیک همجوارش "چند نکته در مورد پیوت لاینها" فضای مثبت و با طراوتی شده .

پستهای شما را در رابطه با نوسانات چارتهای مختلف در هفته گذشته دیدم و تناسب این حرکات با پیوت پوینتهای ماهانه و هفتگی.

دست مریزاد .

از آنجایی که در ابتدای یک راه طولانی و فرسایشی هستیم ! همین اول کار در مورد یک سری اهداف صحبت کنیم تا در طول مسیر پر فراز و نشیبی که در پیش داریم دچار دو گانگی نشویم.

موضوع مورد بحث در تاپیکها ،پیوت پوینتها باشد و هر مطلبی که در مورد آنها میدانیم یا به ذهنمان میرسد.

ترکیب این خطوط با تحلیل (فاندیمانتال یا تکنیکال)،ما را از بدست آوردن ارزش واقعی این خطوط دور میکند.

مخالف تلفیق این خطوط با تحلیل نیستم .منتها اولویت اصلی خطوط هستند و اعتبارشان و پس از نتیجه گیری نهایی میتوانیم برای بهینه کردن دیدمان به چارت شروع میکنیم به

ترکیب این خطوط با تحلیل های مختلف.

مطلب دیگه ای هم که باید در موردش به توافق برسیم چارتهایی است که در این تاپیک بررسی میشوند.

نظر من 3 چارت است.
                            یورو /دلار
                            دلار استرالیا/ دلار
                            طلا

فرانک سوییس با توجه به همبستگی شدیدی که با یورو داره و اسپرید بالاتر حدف بشه
                            نیوزیلند هم با توجه به اسپرید بالا و شباهت حرکات با دلار استرالیا.
                            پوند دلار هم با این روش برای من ضرر ده بوده شدیدا !!

اگر مطلبی به نظر دوستان میرسه مطرح کنند تا در موردش صحبت کنیم.
                            ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 05-13-2012, 12:18 AM

نظر

سلام . ممنون از عنایت پیام عزیز.

در مورد ترکیب نکردن با تحلیلهای دیگه باهات موافقم . بهتره فقط راجع به همین سطوح بحث کنیم.
                              در مورد اینکه کدام جفت ارزها باشند ، بهتره روی خانواده دلار کامل کار کنیم. به قول آقا مصطفی یه تریدر حرفه ای جفت ارزها را خانوادگی دنبال میکنه .
                              بعضی از مواقع پیش میاد که یکی از اعضا خوب نیست ریتمش و میشه از یه عضو دیگه استفاده کرد.
                              پس بشه هفت جفت ارز اصلی + طلا.

ببینم توی این تاپیک چی بذاریم توی تاپیک نکات پیوت لاین چی بذاریم. ؟؟
                              به نظرم اینجا فقط موقعیت معاملاتی بذاریم و توی اون تاپیک بحث مفصل راجع به بقیه مواردش .

تایم فریم معاملاتی را میتونیم فیکس کنیم البته در صورتی که همنظر باشند همه. من که شخصا h1 کار میکنم .
                              مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                                سلام . ممنون از عنایت پیام عزیز.

در مورد ترکیب نکردن با تحلیلهای دیگه باهات موافقم . بهتره فقط راجع به همین سطوح بحث کنیم.
                                در مورد اینکه کدام جفت ارزها باشند ، بهتره روی خانواده دلار کامل کار کنیم. به قول آقا مصطفی یه تریدر حرفه ای جفت ارزها را خانوادگی دنبال میکنه .
                                بعضی از مواقع پیش میاد که یکی از اعضا خوب نیست ریتمش و میشه از یه عضو دیگه استفاده کرد.
                                پس بشه هفت جفت ارز اصلی + طلا.

ببینم توی این تاپیک چی بذاریم توی تاپیک نکات پیوت لاین چی بذاریم. ؟؟
                                به نظرم اینجا فقط موقعیت معاملاتی بذاریم و توی اون تاپیک بحث مفصل راجع به بقیه مواردش .

تایم فریم معاملاتی را میتونیم فیکس کنیم البته در صورتی که همنظر باشند همه. من که شخصا h1 کار میکنم .
                                خوب خدارو شکر این تاپیک هم پر بار میشه.
                                من با آقا پیام موافقم که جفت ارزها رو کم کنیم من به شخصه یورو دلار کار میکنم.
                                به نظر من اینجا موقعیتهای معاملاتی بذاریم و در تاپیک "چند نکته در مورد پیوت لاینها" در موردش بحث بشه.

نظر

پردازش ...
                                X