اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم cpipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کیا هنوز ازین سیستم استفاده میکنن ؟
    کسی این سیستم رو با پیووت زمانی ترکیب کرده آیا ؟
    مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• سلام امیر جان
      من استفاده میکنم

اگر جائی حرکت قیمت همسو با روند باشه و توی برخورد قیمت با پیووت واگرائی وجود داشته باشه شک نکن ده تا موقعیت یکی نمیگیره
      به فضل خدا از این هفته موقعیت ها رو میذارم
      من دارم یه تست میکنم با مبحث زمانی البته سطوح فیبوناچی زمانی هفتگی به زودی انشالا به نتیجه برسم حتما قرار میدم دوست من

پیروز باشید
      ویرایش توسط sajjadfox : https://www.traderha.com/member/5621-sajjadfox در ساعت 05-25-2014, 09:11 PM
      ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• درود

بای پوند

به نظرم بهترین حالت برای گرفتن پوزیشن سی پایپو ترکیب پیووت با واگرائی به علاوه ی گام حرکتی قیمت

پوند اگر مایل به ریزش بود از صبح با توجه به قدرت شاخص باید شارپ میریخت

ولی فرسایشی ریخت و این نشان میداد خبر به نفع پوند مثبت خواهد بود واگرائی هم که نور علی نورش کرد

دستی خارج میشم با حدودا 20 پییپ تا تکلیف شاخص معلوم شود

[IMG][/IMG]
        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
          درود

بای پوند

به نظرم بهترین حالت برای گرفتن پوزیشن سی پایپو ترکیب پیووت با واگرائی به علاوه ی گام حرکتی قیمت

پوند اگر مایل به ریزش بود از صبح با توجه به قدرت شاخص باید شارپ میریخت

ولی فرسایشی ریخت و این نشان میداد خبر به نفع پوند مثبت خواهد بود واگرائی هم که نور علی نورش کرد

دستی خارج میشم با حدودا 20 پییپ تا تکلیف شاخص معلوم شود

[IMG][/IMG]

تاچ شد حد سد

persian gulf traders

نظر

• EURUSD

برای اینکه بگوئیم کماکان پایبندیم به کیش خود........

پرچم Pipo و Cpipo کماکان بالاست....

فارغ از سبک ساده ترید یک کم عمق کشندگی و دفع کنندگی را بررسی کنید......

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
            https://telegram.me/Cyclicalwaves
            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• بله نیما جان پرچم پایپو کاراهمیشه بالاست.از قدیم گفتن زیبایی تو سادگیه.دقیقا چند مورد دیگه شناسایی شدن.

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام حدودا 1 هفته بصورت موقت روش اقا نيما تست شد بجز استراليا كانادا بقيه روش موينيگ 12-32-200 روزه بررسي وموفقيت اميز بوده تا پوند دلار 6.10.2014 file:///C:/Documents%20and%20Settings/parvizahrari/Desktop/%D8%B1%D8%B8.htm

نظر

• سلام دوستان عید همگی مبارک.دوستان در 2 عکس زیر چارتهای نفت هستند در دو کارگزار مختلف.پیوت هاشون تفاوت زیادی دارن با هم با اینکه اعداشون رو برای هر بروکر به درستی ست کردم البته فکر میکنم.دوستان نظرتون چیه راه حل دیگه ای به نظرتون میرسه برای یکسان سازی.این نکته هم بگم هر دو در یک ساعت خاص و یکسان باز میشن و اختلاف زمانی ندارن

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-13-2014, 10:35 AM
                  دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• توی جفت ارزها هم این اختلاف هست؟
                    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                    https://telegram.me/Cyclicalwaves
                    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
                      توی جفت ارزها هم این اختلاف هست؟

نیما جان در حد 1 یا 2 پیپ هست در جفت ارزها

((زیگموند فروید))

نظر

• چرا از پلتفرم pcm استفاده نمیکنید ؟ در پلتفرم pcm هم نفت وجود دارد
                        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نیما جان در ارزها بین 1 یا 2 پیپ اختلاف بیشتر نیست.چرا از بروکر حودمون هم استفاده میکنیم ولی متاسفانه اختلاف بسیار فاحش هست در بروکر خودمون.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                            سلام دوستان عید همگی مبارک.دوستان در 2 عکس زیر چارتهای نفت هستند در دو کارگزار مختلف.پیوت هاشون تفاوت زیادی دارن با هم با اینکه اعداشون رو برای هر بروکر به درستی ست کردم البته فکر میکنم.دوستان نظرتون چیه راه حل دیگه ای به نظرتون میرسه برای یکسان سازی.این نکته هم بگم هر دو در یک ساعت خاص و یکسان باز میشن و اختلاف زمانی ندارن

سلام محسن جان

این کار دو راه کار داره
                            صحیح ترین کار در چنین شرایطی این هست که اول از همه متاتریدر بروکر هایی را برای ارزیابی انتخاب کنی که میدونی از بهترین و معتبرترین لکوییدیتی پراوایدر ها استفاده میکنند و همچنین اسپرد ثابت ندارند. دلیل این کار اینه که به هر حال هر کاری هم بکنیم نمیتوینم دوتا بروکر پیدا کنیم که سطوح پیووت آنها دقیقا با هم برابر باشند چون وقتی دارند هر کدوم از بروکر ها از لکویدیتی پراوایدر های مختلف استفاده میکنند و شایدهم قیمت را دست کاری میکنند پس باید شرط اول را که رابطه مستقیم به محاسبات پیووت یعنی قیمت داره را محیا کنیم.

بعد از این که مطمئن شدیم که بروکر های مورد نظر دارن واقعا از لکویدیتی پراوایدرهای معتبر استفاده میکنند و اسپردشون هم ثابت نیست ( یعنی قیمت به خام ترین حالتش نزدیکه ) باید بررسی کرد که در کدام یک سطوح پیووت واکنش های تمیز تری نسبت به سطوح پیووتی داشته و دارای تراکمات پیووتی معقول و قابل درک تری هست. چون همون طور که گفته شد استفده از ارائه کنندگان مختلف باعث میشود که قیمت های متفاوتی در هر بروکری وجود داشته باشند و نهایتا سطوح پیووت متفاوت میشوند. پس باید دوباره اینجا هم یک ..... کرد و بین آنها آونی را انتخاب کرد که بهترین واکنشها درش دیده میشه و شکیل ترین تراکمات در آنها دیده میشوند.

ببخشید اگه نتونستم بهتر توضیح بدم. قبول دارم نگارشم ضعیفه
                            ورود به معامله با منطق انسانی
                            خروج
                            از معامله با احساس ماشینی
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                              نیما جان در ارزها بین 1 یا 2 پیپ اختلاف بیشتر نیست.چرا از بروکر حودمون هم استفاده میکنیم ولی متاسفانه اختلاف بسیار فاحش هست در بروکر خودمون.

اینجور مسائل عادی است

من گپ های 100 پیپی هم دیدم که دی یکی هس اما دیگری نیس

معمولا وقتی نماد جدید نفت باز میشود اینجور اختلافات پیش میاد برای تحیلیل تکنیکال باید ازمون خطا بکنید و ببینید نماد نفت در کدوم بروکر با تحلیل تکنیکال بیشتر سازگار است.
                              تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                              http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• ممنون از توضیخاتتون اقای جبل عاملی و کامیاب عزیز.نکته که اقای جبل عاملی فرمودند کاملا صحیح هستش من هم بهش پی برده بودم و دقیقا اینکار رو انجام دادم.روی ارزها هیچ مشکلی وجود نداره و به راحتی همه چیز با هم یکسان هستش نهایتش اختلاف 1 یا 2 پیپی در بعضی مواقع دارن که عادی هستش.متاسفانه در نفت به این شکل هستش فقط.

((زیگموند فروید))

نظر

پردازش ...
                                X