اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دوره تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط majid_k نمایش پست ها
    با تشکر
    شما استاپ این معامله رو کجا قرار دادید ؟
    سلام جناب مجید بعضی از معاملات تو حالت میان مدت گرفته میشن بعضی تو حالات کوتاه مدت مثل طلا که امروز با ضرر بستم با اینکه میدونم طلا قراره بره بالا ولی چون این پوزیشن مال کوتاه مدت بود بستم
    پوند ین تو حالت میان مدت بود امروز ابتدای شب باید ریزشش اغاز بشه حرکتشو نگاه کن به چه کندی داره صورت میگیره دوباره تو یه موقعیت دیگه یه سل روش میزنم

نظر

روی اس اند پی بای میزنم با 0.1 لات قیمت فعلی 1847.7

نظر

نوشته اصلی توسط jiran نمایش پست ها
        همانطوری که دیشب حدس زدم طلا اصلاح کرد دوباره خرید میکنیم قیمت فعلی 1242.81 با 0.1 لات وارد شین
        http://pcmupload.traderha.com/uploa...5263919591.png
        دوست خوبم سلام

موقع آپلود عکس از سرور بروکر pcm شما با انتخاب لینک باکس سوم وه نوشته "آدرس انجمن" قادر خواهید بود با کپی در پست اتان به راحتی عکس را لود کنید . .با تشکر از شما

نظر

دیشب چند بار سعی کردم که وارد فروم بشم نتونستم
          من این پوزیشن را با 307 پیپ سود بستم
          نتایج ترید دیروز هم گذاشتم حدود 25%

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4735126261.png
          بزرگوار عرض سلام مجدد و خسته نباشید فراوان

در ابتدای تاپیک بحث سود کردن در بازار آن هم به راحتی شنیدیم . سیگنال ها هم برآیند خوب بوده اینی که من دیدم .البته بررسی تخصصی و کاملی انجام نشده و صرفا بسنده به نتیجه کلی که خود نوشتید کردم.خوب حیف اینهمه زحمت نیست که در دمو باشد . شما مطالب اولیه اتون خواندم متوجه ساختار ذهنی قشنگ شما شدم . بازار را درک کردید . امیدوارم که روند را به ریل تغییر وضعیت دهید . هر کمکی از من بر میاد امر کنید در خدمتتان هستیم.

نظر

الان موقعیت خوبی برای خرید محیا شده با 0.1 لات وارد میشیم قیمت فعلی 2890 استاپ زیر کف امروز 2843
            http://pcmupload.traderha.com/uploa...5203991891.png
            نفت را با 230پیپ سود بستم قیمت 3120
            ویرایش توسط jiran : https://www.traderha.com/member/6546-jiran در ساعت 02-12-2016, 09:30 PM

نظر

موانع راه یه تریدر

همانطوریکه در بعضی منابع عنوان شده بعضی عادات باعث مشکلات و شکست هایی در ترید میشه این عادات را به عناوین مختلفی جذب کردیم و در ما شکل گرفته و حتی ممکنه خودمون هم خبری ازش نداشته باشیم و یا ممکنه دوستان و اطرافیان مارا با این عادات بشناسند

حدود 10-12 سال پیش زمانیکه اولین ایمیلی که در یاهو ساختم اون موقع تازه یه کامپیوتر خریده بودم بعد مدتی با فروش کامپیوتر کاری به ایمیلم نداشتم بعد مدتی طولانی خواستم وارد ایمیلم بشم نتونستم(یا بخاطر پسورد اشتباه بودو یا بخاطر اینکه مدتی وارد ایمیل نشده بودم یاهو بلاک کرده بود) چند سال بعد توشرکتی مشغول بکار شدم و چون پشت کامیوتر مشغول بکار بودم سرکشی زیاد به وب سایتهای مختلف داشتم بخاطر یکی از همکاران یه ایمیلی دوباره درست کردم که بیشتر حالت سرگرمی برام داشت بخاطر همین با این کاربری درست کردم

بعد مدتی که از این ایمیل استفاده کردم دیگه بهش عادت کرده بودم حتی مراودات تجاری ،ارتباط با دوستان و .. با این ادرس ایمیل انجام میشد حتی چند سری چند تا ایمیل دیگه هم درست کردم ولی هنوز که هنوزه ایمیل اصلی من همینه وتنها به این ایمیل سر میزنم جدای از اینکه برام عادت شده عوض کردن اون هم برام سخته چون دیگه همه مرا با این ایمیل میشناسند

عادات یه نفر هم مثل اینه و عوض کردنش حتی بدتر و مشکل تر از اینه برای همین اول شناخت عاداتمون مهمند بعد باید یه انرژی زیادی برای عوض کردنش صورت بگیره
              در واقع این عادات و رفتارها زمانی برای موفقیت یا مقاومت در برابر تهاجم در ما شکل گرفته و بصورت عامل بقا درما نقش ایفا کرده

البته ناگفته نماند این عادات و رفتارها بخش کوچکی از مسائل مهم شکست یه تریدر محسوب میشه
              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-12-2016, 11:33 PM دلیل: قرار دادن لینک متفرقه ( خلاف قوانین فروم )

نظر

روی اس اند پی بای میزنم با 0.1 لات قیمت فعلی 1847.7
                پوزیشن را با 133 پیپ سود میبندم

نظر

نتایج هفته گذشته

تایم فریم تحلیل و سیگنالها روی میان مدت بود و با توجه به اینکه اکثر مارکتها حالت فرسایشی داشتند ( یعنی اینکه حرکت مارکت نسبت به زمان به کندی صورت میگیره و این یعنی سود کم درمدت زمان مشخص و بعضی بازارها هم در اینحالت حرکت قبلی خود را با یه حرکت شارپ اصلاح میکردند و باعث شده بود که در سه روز اول متضرر بشم )
                  راه حل در اینچنین موارد اسونه باید تایم فریم را بیاریم پایین و بدنبال بدست اوردن پیپهای کمتر در زمانهای کم باشیم و تونستم با این شگرد 46% سود این هفته را به پایان برسونم وقتی میگم پول دراوردن در این مارکت کار راحتیه همینه در حقیقت چارتها درمشت من هستند این هم نتایج هفته قبل

نظر

همانطوریکه در بعضی منابع عنوان شده بعضی عادات باعث مشکلات و شکست هایی در ترید میشه این عادات را به عناوین مختلفی جذب کردیم و در ما شکل گرفته و حتی ممکنه خودمون هم خبری ازش نداشته باشیم و یا ممکنه دوستان و اطرافیان مارا با این عادات بشناسند

حدود 10-12 سال پیش زمانیکه اولین ایمیلی که در یاهو ساختم اون موقع تازه یه کامپیوتر خریده بودم بعد مدتی با فروش کامپیوتر کاری به ایمیلم نداشتم بعد مدتی طولانی خواستم وارد ایمیلم بشم نتونستم(یا بخاطر پسورد اشتباه بودو یا بخاطر اینکه مدتی وارد ایمیل نشده بودم یاهو بلاک کرده بود) چند سال بعد توشرکتی مشغول بکار شدم و چون پشت کامیوتر مشغول بکار بودم سرکشی زیاد به وب سایتهای مختلف داشتم بخاطر یکی از همکاران یه ایمیلی دوباره درست کردم که بیشتر حالت سرگرمی برام داشت بخاطر همین با این کاربری درست کردم

بعد مدتی که از این ایمیل استفاده کردم دیگه بهش عادت کرده بودم حتی مراودات تجاری ،ارتباط با دوستان و .. با این ادرس ایمیل انجام میشد حتی چند سری چند تا ایمیل دیگه هم درست کردم ولی هنوز که هنوزه ایمیل اصلی من همینه وتنها به این ایمیل سر میزنم جدای از اینکه برام عادت شده عوض کردن اون هم برام سخته چون دیگه همه مرا با این ایمیل میشناسند

عادات یه نفر هم مثل اینه و عوض کردنش حتی بدتر و مشکل تر از اینه برای همین اول شناخت عاداتمون مهمند بعد باید یه انرژی زیادی برای عوض کردنش صورت بگیره
                    در واقع این عادات و رفتارها زمانی برای موفقیت یا مقاومت در برابر تهاجم در ما شکل گرفته و بصورت عامل بقا درما نقش ایفا کرده

البته ناگفته نماند این عادات و رفتارها بخش کوچکی از مسائل مهم شکست یه تریدر محسوب میشه

اون کسی که مطلب منو ویرایش کردین به چه حقی اینکارو کردین؟ برخی از جملات این مطلب بنظرتون بی مفهوم نشده؟ اصلا قبل از اینکارتون اخطاری برای اصلاح داده بودین؟ مگه مطالب غیراخلاقی ،غیرقانونی عنوان شده بود؟
                    متن را به همون حالت قبلی برگردونین

نظر

• نوشته اصلی توسط jiran نمایش پست ها

اون کسی که مطلب منو ویرایش کردین به چه حقی اینکارو کردین؟ برخی از جملات این مطلب بنظرتون بی مفهوم نشده؟ اصلا قبل از اینکارتون اخطاری برای اصلاح داده بودین؟ مگه مطالب غیراخلاقی ،غیرقانونی عنوان شده بود؟
                      متن را به همون حالت قبلی برگردونین
                      بله قرار دادن هر گونه راه تماس و لینک متفرقه خلاف قوانین فروم می باشد، میتوانید قوانین و اساسنامه فروم تریدرها را در زیر مطالعه کنید.

http://traderha.com/f128/%D9%82%D9%8...88%D9%85-1313/
                      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• دوست عزیز اون مربوط به افرادی میشه که بخواهند کارهای تبلیغاتی انجام بدن نه اینکه ما یه مثالی زدم شما جلی رفتین حذفش کردین
                        جالبه الان یه مدتیه دارم عکس لود میکنم بعد این همه مدت همکارت میاد میگه میتونی موقع لود کردن از بخش سه استفاده کنی تا حالا کجا بودین که یاداوری کنین ولی این مطالب به چند دقیقه نمیکشه حذف میشه واقعا که!!
                        افرادی که با دلخوری از این فروم رفتن واقعا حق داشتند افرین به این همه مدیریتتون

نظر

• یورو دلار

سلام دوستان صبح زیبای اول کاری هفته بخیر باشه
                          یورو دلار با این ریزشی که داشت نشون داد که باید بفکر سل باشیم اما تو تایم فریم 4و 1 ساعته یه کندل دوجینی زده که نشون میده فعلا بصورت موقت میخواد بسمت بالا حرکت کنه و ممکنه یه الگوی سروشانه ایجاد کنه بخاطر همین امروز در صورت دادن سیگنال میشه روی خرید تمرکز کرد گرچه هنوز هیچ سیگنالی برای صعود دیده نمیشه

نظر

• روی پوند ین با 0.1 لات بای بزنین قیمت فعلی 164.947

نظر

سلام دوستان صبح زیبای اول کاری هفته بخیر باشه
                              یورو دلار با این ریزشی که داشت نشون داد که باید بفکر سل باشیم اما تو تایم فریم 4و 1 ساعته یه کندل دوجینی زده که نشون میده فعلا بصورت موقت میخواد بسمت بالا حرکت کنه و ممکنه یه الگوی سروشانه ایجاد کنه بخاطر همین امروز در صورت دادن سیگنال میشه روی خرید تمرکز کرد گرچه هنوز هیچ سیگنالی برای صعود دیده نمیشه

همونطوری که خدمتتون عرض کردم حرکت یورو دلار نزولیه با ادامه حرکتش تاییدی به گفته ام بود و اون تحلیل سروشانه که ممکنه اتفاق بیفته فیل میشه
                              بنابراین با 0.1 لات سل بزنین قیمت فعلی 1.12008

نظر

روی پوند ین با 0.1 لات بای بزنین قیمت فعلی 164.947
                                سلام

اين پوزيشن تعيين تكليف شد؟

نظر

پردازش ...
                                X