اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دوره تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
    انشالله موفق باشید شبیه این ایرانی در سایت mql5
    https://www.mql5.com/en/users/hozhabri
    سلام دوست من مدتیه سعی میکنم از کامپیوتر کمی فاصله بگیرم
    یه سرکی به ادرسی که گذاشتی زدم ولی متوجه تاریخهای پوزیشنهاش نشدم ممنون میشم کمی در مورد زمانهای پوزیشن وی( بصورت بلند مدت پوزیشن می گیره یا تریدر روزانه هست؟یا اسکالپ کاره؟) و اینکه حجم پوزیشنهاش به چه صورتی و..توضیحات هرچی بیشتر باشه بهتره مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط jiran نمایش پست ها
      سلام دوست من مدتیه سعی میکنم از کامپیوتر کمی فاصله بگیرم
      یه سرکی به ادرسی که گذاشتی زدم ولی متوجه تاریخهای پوزیشنهاش نشدم ممنون میشم کمی در مورد زمانهای پوزیشن وی( بصورت بلند مدت پوزیشن می گیره یا تریدر روزانه هست؟یا اسکالپ کاره؟) و اینکه حجم پوزیشنهاش به چه صورتی و..توضیحات هرچی بیشتر باشه بهتره مرسی
      سلام، بخاطر حرکت یورودلار در چند روز گذشته خیلی از سیگنال های سایت mql5 فیل شدند اون سیگنال هم متعلق به یه تریدر خوب ایرانی بود که متاسفانه متضرر شد.
      سیگنال زیر هم همین طور
      https://www.mql5.com/en/signals/122417

نظر

یورو دلار

سلام روی یورو دلار با 0.1 لات سل بزنین قیمت فعلی

111947 استاپ را بذارین 1پیپ بعلاو اسپرد بالاتر از سقف دیروز که 112385 بود

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4667118111.png
        ویرایش توسط jiran : https://www.traderha.com/member/6546-jiran در ساعت 02-05-2016, 02:48 PM

نظر

تریدر

افرادی که بعنوان تحلیلگر،تریدرومدرس بازار نامهای اشنایی درجامعه بازار تبادلات ارزی کشورمان دارند مثل اقایانساسان امیری ،جناب فرهنگ، دکتربهزادی و نیماازادی . اینها جزو افراد موفق کشورمان هستند و زحمتهای زیادی برای رشد جامعه تریدرهای کشور کشیدند افرادی که در این بازار دارند فعالیت میکنند اکثرابنوعی مدیون و وامدار اینها میباشند چه از این افراد استفاده کرده باشند یا نه درواقع اینها ایجاد کننده موج بازار تبادلات ارزی کشورمان بودند (البته افراد دیگری هم سهیم هستند و بودند اینها را مثال زدم چون اکثر بچهها با این افراد اشنایی دارند گرچه من خودم جدای از اینکه اکثر این عزیزان را ازنزدیک ندیدم که هیچ حتی استفاده ای هم از دانش اینها نداشتم بغیر از یکیشون). اسامی اینها را اوردم که یه خداقوتی به اینها گفته باشم و هم اینکه تشکری بخاطر زحماتی که کشیدند

اگه روی یکی از این افراد موفق آزمایشی انجام بشه( بعنوان موش آزمایشگاهی) توسط شوکی که به مغزشون وارد میشه تمامی اطلاعات و خاطرات قبلیشون را پاک کنند بعد داخل یه اتاقی حبس کنند با یه لپ تاپ و اینترنت و ازشون خواسته بشه ترید کنند و حتی اجازه ندن که از اینترنت اطلاعات علمی در بازار تبادلات ارزی بدست بیارن فقط پی دی اف اموزش کار بامتاتریدر را بهشون بدن مطمئن باشید بعد از مدتی حتی کمتر از زمان قبل که به موفقیت رسیدند اینبار هم موفق میشن بدون فراگیری الیوت،هارمونیک،خطوط روندو غیره.. حالاچرا در مدت زمان کمتر از دفعه قبل؟

بخاطر اینکه همون فراگیری سبکهای قبلی درسته که کاربردهای خوبی داره ولی خودش میتونه باغث تشویش ذهنی و وقت گیری ذهن یه تریدر بشه ولی با کمک ابزارهای خود متاتریدر براحتی بعد یه مدت کوتاهی میتونن موفق بشن

در واقع ذهنیت اینها وابستگی چندانی به این علوم نداره

دوستان قصد من به چالش کشیدن تکنیکال یا فاندامنتال نیست من خودم یه چارتیست محضم اصلا کاری به فاندامنتال ندارم کاری به خبرها ندارم ولی بااین وجود کاملا به فاندامنتال ایمان دارم مگه بدون فاندامنتال چارت حرکت میتونه بکنه؟ کسی که فاندامنتال را ردکنه اصلا نفهمیده بازار چیه عکسی هم که در پروفایلم میبینین مال یه الیوت کاره

حرف من اینه برای ترید کردن نیازی به فراگیری مطالبی نیست که توی کتابها مینویسن

نظر

طلا

در قیمت 114520 که امروز ایجاد شده با 1 پیپ زیر این قیمت بعلاوه اسپرد سل استاپ بذارین حجم 0.1 لات

نظر

در اس اند پی زیر کف دیروز 18953 با یک پیپ زیر این قیمت با اسپرد با 0.1 لات سل استاپ بذارین

نظر

در اس اند پی زیر کف دیروز 18953 با یک پیپ زیر این قیمت با اسپرد با 0.1 لات سل استاپ بذارین

اردر ما فعال شد کف 18709 شکسته خواهد شد

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4694261131.png

نظر

خوبی pcm اینه که ایندکس ها رو داره
                  بضی از بروکرها شاخص ها رو ندارن برای ترید

نظر

اردر ما فعال شد کف 18709 شکسته خواهد شد

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4694261131.png
                    دیشب چند بار سعی کردم که وارد فروم بشم نتونستم
                    من این پوزیشن را با 307 پیپ سود بستم
                    نتایج ترید دیروز هم گذاشتم حدود 25%

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4735126261.png

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenfx نمایش پست ها
                      خوبی pcm اینه که ایندکس ها رو داره
                      بضی از بروکرها شاخص ها رو ندارن برای ترید
                      قبلا حساب یکی از بچه ها تو پی سی ام بود براش مدیریت سرمایه انجام دادم اون موقع اسپرد شاخص هاش خیلی بالا بود برای همین حسابش را به یه بروکر دیگه منتقل کرد الان این حساب را برای راحتی کارم برای نمایش نتایج تریدهام باز کردم که هی نیام بنویسم الان اسپردهاش خوب شده قابل قبوله

نظر

اصلاح درون

با سلام و صبح بخیر خدمت تمامی بچه های فروم

حدود 6سال پیش زمانیکه با بازار تبادلات ارزی اشنا شده بودم رفتم کلاسیکی ازمدرسین نخبه کشورمان در پایان دوره به بچه ها گفت با این مطالبی که عنوانشده میتونین ماهی 15-20% سود کسب کنین با اینکه دوره مقدماتی متوسطه تکنیکال بود ومطالب زیادی عنوان نشده بود در پایان کلاس از استاد پرسیدم با این مطالب میشه15-20% سود بدست اورد گفت اره ولی باید درونتون را اصلاح کنین

ازیکی از مدرسین شاخه های روانشناسی در مورد اصلاح درون پرسیدم گفت همچین چیزی نداریم راست میگفت چیزی بنام درونتو اصلاح کن تو روانشناسی نداریم بخاطر همینه کسانیکه تو زمینه روانشناسی ترید مطالب نوشتند و فعالیتی کردندموفقیت چندانی نداشتند

اصلاح درون چیزی فراتر از روانشناسی صرفه

ترید کردن یه چیز ذاتی اکتسابیه

یک مثال میزنم خدمتتون سلطان و اسطوره بوکس حرفه ای جهان محمد علی کلی این بشر هم استعداد ذاتی تو بوکس داشت هم تکنیکهای بوکس را بصورت اکتسابی بدست اورده بود(نبوغ و کسب دانش باعث شده بود که جدای از قهرمانی یک نگرش جدیدی در بین بوکسورها و مربیان ایجاد کنه)

حالا کسی مثل احمدی نژاد بخواد قهرمان بوکس بشه عمرا بتونه به این مرحله برسه اصلا بصورت ذاتی چنین قابلیتی را نداره

در واقع اکثر افراد میتونن با کسب دانش و تمرینهای بوکس یه بوکسور بشن ولی افراد کمی میتونن مثل محمدعلی کلی بشن

تریدر شدن هم مثل بوکسه اکثر افراد میتونن با کسب دانش وتمرین یه تریدر بشن حال سوال اینجاست پس چرا تریدر موفق زیادی نداریم ؟
                        در واقع در جهان آموزشهای لازم برای تریدر شدن داده نمیشه واکثر افراد موفق تنها بخاطر توانایی و استعداد ذاتی خودشون تونستن به این مرحله از موفقیت برسن

نظر

سلامدوستان
                          دلار کانادا خرید میکنیم قیمت فعلی 1.3951 با 0.1 لات واردمیشیم
                          در نیوزلند فرانک هم یه اردر سل استاپ در کف امروز یا دیروزست میکنیم با 0.1 لات

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4942616471.png
                          http://pcmupload.traderha.com/uploa...4942616662.png
                          در ضمن سل استاپ طلا را که در روزهای قبل ست کرده بودیم برمیداریم

نظر

با سلام و صبح بخیر خدمت تمامی بچه های فروم

حدود 6سال پیش زمانیکه با بازار تبادلات ارزی اشنا شده بودم رفتم کلاسیکی ازمدرسین نخبه کشورمان در پایان دوره به بچه ها گفت با این مطالبی که عنوانشده میتونین ماهی 15-20% سود کسب کنین با اینکه دوره مقدماتی متوسطه تکنیکال بود ومطالب زیادی عنوان نشده بود در پایان کلاس از استاد پرسیدم با این مطالب میشه15-20% سود بدست اورد گفت اره ولی باید درونتون را اصلاح کنین

ازیکی از مدرسین شاخه های روانشناسی در مورد اصلاح درون پرسیدم گفت همچین چیزی نداریم راست میگفت چیزی بنام درونتو اصلاح کن تو روانشناسی نداریم بخاطر همینه کسانیکه تو زمینه روانشناسی ترید مطالب نوشتند و فعالیتی کردندموفقیت چندانی نداشتند

اصلاح درون چیزی فراتر از روانشناسی صرفه

ترید کردن یه چیز ذاتی اکتسابیه

یک مثال میزنم خدمتتون سلطان و اسطوره بوکس حرفه ای جهان محمد علی کلی این بشر هم استعداد ذاتی تو بوکس داشت هم تکنیکهای بوکس را بصورت اکتسابی بدست اورده بود(نبوغ و کسب دانش باعث شده بود که جدای از قهرمانی یک نگرش جدیدی در بین بوکسورها و مربیان ایجاد کنه)

حالا کسی مثل احمدی نژاد بخواد قهرمان بوکس بشه عمرا بتونه به این مرحله برسه اصلا بصورت ذاتی چنین قابلیتی را نداره

در واقع اکثر افراد میتونن با کسب دانش و تمرینهای بوکس یه بوکسور بشن ولی افراد کمی میتونن مثل محمدعلی کلی بشن

تریدر شدن هم مثل بوکسه اکثر افراد میتونن با کسب دانش وتمرین یه تریدر بشن حال سوال اینجاست پس چرا تریدر موفق زیادی نداریم ؟
                            در واقع در جهان آموزشهای لازم برای تریدر شدن داده نمیشه واکثر افراد موفق تنها بخاطر توانایی و استعداد ذاتی خودشون تونستن به این مرحله از موفقیت برسن

خوشبختانه یا بدبختانه

نظریه معامله گر ذاتی تو دنیا رد شده

تو کتاب جادوگران بازارهای مالی یک بخشی به اون اشاره شده ذیل

پروزه لاک پشتها

معامله گری هم یک مهارت است

که میشه با تکرار و امورش صحیح به موفقیت در اون دست یافت

اول بدونیم کجا هستیم بعد هم دنبال راهش باشیم

این رو میتونم بگم که

با یک چارچوب ادرارکی درست و با تمرین و تکرار میشه معامله گر موفقی شد

معامله گرهای داشتیم که در بازار فارکس ار اول با پول سنگین میلیارد دلاری معامله کردن و ار روز اول هم موفق بودن

نمونه اون هم در کتاب جادوگران بازارهای مالی موجود است //

نظر

فروم نمی اومد بالا تقریبا با نیم ساعت تاخیر دارم براتون میفرستم
                              قیمت فعلی اس اند پی 184450 با 0.1 لات بای بزنیناستاپ 18320

روی کادمیوم فرانک سل بزنین قیمت فعلی 0.71192
                              دلارکانادا را هم که بخاطر تحلیل اشتباهی که انجام داده بودم بستم با 30پیپ ضرر
                              http://pcmupload.traderha.com/uploa...4955673061.png
                              http://pcmupload.traderha.com/uploa...4955673282.png

نظر

فروم نمی اومد بالا تقریبا با نیم ساعت تاخیر دارم براتون میفرستم
                                قیمت فعلی اس اند پی 184450 با 0.1 لات بای بزنیناستاپ 18320

روی کادمیوم فرانک سل بزنین قیمت فعلی 0.71192
                                دلارکانادا را هم که بخاطر تحلیل اشتباهی که انجام داده بودم بستم با 30پیپ ضرر
                                http://pcmupload.traderha.com/uploa...4955673061.png
                                http://pcmupload.traderha.com/uploa...4955673282.png
                                استاپ اس اند پی را برمیدارم انگاری میخواد بازی دربیاره منتظر میشم تا قیمت تثبیت بشه

نظر

پردازش ...
                                X