اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اوه اوه دقیقا nzdusd برعکس اون شد که من پیشبینی کردم
    به من میگن تریدر عجب روزی داشتیم امروز روانم به هم ریخت دیگه
    همه شب خوبی داشته باشین
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• امیر عزیز ممنون از توضیحاتت . خیلی خوب گفتی .

سجاد عزیز خواهش میکنم به یه سری نکته توجه خاصی داشته باش . بهتره یه نگاهی هم به تاپیک cipipo بزنی . البته اگه تا حالا نزدی .

ببین به صورت کلی وقتی تراکم دو تا پیوت نزدیک به هم داریم به شدت خاصیت دافعه داره . مثل همون مثال دلار / ین که قیمت را به سمت پایین برگردوند یا همین nzd/usd که خورده روی تراکم محکم . خب احتمال بیشتر اینه که برگرده بالا .

درسته که اگه نیوزلند سطح را میشکست سل خوبی بود . اما خب نشکست . تا نشکنه هم که ما پوزیشنی نمیگیریم . پس فقط نگاه کردیم .
      نشکست که نشکست دیگه چه دلیلی داره روانت را بریزی به هم یا ناراحت بشی . قول که نداده سیگنال بده . نداد . همین . به همین راحتی . ریلکس .
      این حرفها را یه تریدر نباید بزنه .

در ضمن ما اینجا در بحث ترید هیچ پیش بینی نمیکنیم که بخواد درست بشه یا غلط . پیش بینی مال فضای تحلیله . اینجا عین یه رباط عمل میکنیم . سیستم سیگنال داد میگیریم .
      به تی پی خورد خوشحال نمیشیم ، به استاپ هم خورد ناراحت نمیشیم. سیگنال هم نداد که هیچی منتظر فردا میمونیم.
      ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 07-09-2012, 07:31 PM
      مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
        سلام حمید رضای عزیزم.

راستش اون زمانی که استاد آزادی داشتن تدریس میکردند این سیستم رو فرموند که از تحلیل هایی که در سایت خودشون یا دیگر اساتید در تایم های 30مین یا نهایتا یک ساعته قرار میدن برای تشخیص روند استفاده کنیم.

اگر این نکته رعایت بشه باور کنید با اعتماد به نفس فوق العاده بالاتری پوزیشن رو میگیرید و نگرانیتون خیلی کمتر میشه که نکنه خدای نکرده یک وقت وسط راه قیمت برگرده و استاپ بزنه و اون 30درصد پوزیشن هایی که استاپ میخوره میشه 20درصد.

من از سیستم پیام جان استفاده میکنم در تایم های بالاتر تا روند اصلی حرکت رو تشخیص بدم و بر خلاف روند تایم بالاتر اصلا در تایم 15مین ترید نمیکنم و واقعا هم عالی هستش.

البته این نظر من هستش و شما خودتون استاد بنده هستید.
        درسته یک تحلیل در ترید کمک کنه اما این نیست که هرچی تحلیل بگه
        اصلا نباید مبنا ترید تحلیل باشه بارها دیدیم که تحلیل یک چیز گفته و ترید چیز دیگر و بارها دیده ایم

نظر

• سلام bulkowski عزیز ممنون از توصیه های عالیتون صد در صد اینطوره که میگین
          لطفا اسمتون رو بگین بمن حتما از امروز اینطور عمل میکنم راستش همه ی اینا رو میدونما اما عمل بهش سخت میشه و انگار تا پای سیستم میشینم یادم میره همش بهر حال ممنون
          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• [IMG][/IMG]موقعیت sell طلا مود فروشو داریم نزدیک مووینگ 200 هم هست فقط من قدرت ارزارو نمیدونم واسه طلا و نفت و نقره چطور سنجیده میشه لطفا اگه کسی میدونه راهنمائی کنه ممنون میشم

persian gulf traders

نظر

• تو موقعیت sell با نقطه tp هم تو تایم فریم 30 دقیقه 78.6 فیبوناچیه اصلاحی هستش
              نمیدونم همچین براوردی درست هست یا نه؟

persian gulf traders

نظر

• [IMG][/IMG]اگه بخوایم تو این اشل هم به بازار نگاه کنیم یه روند نزولیه پرقدرت داریم و همه چیز حاکی از ریزشه

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
                  [IMG][/IMG]
                  نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
                  [IMG][/IMG]موقعیت sell طلا مود فروشو داریم نزدیک مووینگ 200 هم هست فقط من قدرت ارزارو نمیدونم واسه طلا و نفت و نقره چطور سنجیده میشه لطفا اگه کسی میدونه راهنمائی کنه ممنون میشم
                  درود سجاد جان

خطوط پیوت لاین شما متفاوته! هر جور که محاسبه میکنم ترازها تفاوت دارن!!

از کدام بروکر استفاده میکنید؟

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                  2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                  3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                  4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                  5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                  6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                  7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

تو موقعیت sell با نقطه tp هم تو تایم فریم 30 دقیقه 78.6 فیبوناچیه اصلاحی هستش
                    نمیدونم همچین براوردی درست هست یا نه؟
                    در مورد طلا و... سیگنالی از اندیکاتور قدرت دریافت نمیکنی و این اندیکاتور برای جفت ارزها میباشد البته میشه به قدرت دلار نگاه کنی که زیاد کاربردی نیست
                    در مورد سوال دوم میتونی این پارامتر ها به ترید اضافه کنی اما تجربه ثابت کرده مفید واقع نشد چون دیدگاه ترید را به شک و دوگانگی میندازد . بهتر است طبق دیسیپلین که تعریف شده عمل کنیم

نظر

• مرسی حمید جان
                      اسم بروکر هم هست مرفی ویلیامس با سرچ تو گوگل پیداش میکنین البته اگه منظورتون باشه که خطوطم درست هست پیام جان

persian gulf traders

نظر

• اختلاف ساعتش با گرینویچ چقدره؟

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

مرسی حمید جان
                          اسم بروکر هم هست مرفی ویلیامس با سرچ تو گوگل پیداش میکنین البته اگه منظورتون باشه که خطوطم درست هست پیام جان
                          بله با این بروکر آشنا هستم فکر کنم شما اصفهانی هستی

نظر

• ببخشید پیهم جان الان دیدم الان ساعتش 6:45 دقیقس راستش شک کردم نکنه اشتباهه پیوت هاش اگه بروکری میشناسی که همه روش اتفاق نظر دارن لطفا معرفی کنین ممنون میشم
                            بله حمید جان با اجازتون بچه اصفهانیم

persian gulf traders

نظر

• دوست من قرار شد در فضای تریدری هیچ صحبتی از تحلیل نکنیم . اگه دلیلش براتون روشن نیست پیشنهاد میکنم فیلمهای آموزشی استاد آزادی در خصوص تریدری را ببینید .
                              مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• بله چشم
                                من نمیدونستم
                                اما طبق گفته استاد بروکر من نداره اون کندل یکشنبه رو
                                نمیدونمم چیکار کنم.واسه اخرین سوال:
                                اگه ساعت بروکر به وقت گرینویچ باشه مشکل حل میشه؟

persian gulf traders

نظر

پردازش ...
                                X