اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نفت.
    تی پی به نزدیکی مووینگ منتقل میکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
      سلام استاد bulkowski اولین معامله ما با این استراتژی ضرر شد مووینگ 200 روزه کار خودشو کرد تو usdjpy شما مشکل دیگه غیر از مووینگ 200 وزه که سد راه صعود این جفت ارز شده باشه دیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون
      سلام سجاد جان .

اول اینکه من استاد نیستم خودمم اینجا شاگردی میکنم در محضر استاتید .

دوم ، علاوه بر مووینگ 200 روزه که نیماجان هم ذکر کرد ، حتی اگه مووینگ هم نبود ، تراکم سنگین 2 پیوت روزانه و هفتگی بیشتر برگشت قیمت را نوید میده . چون معمولا شکسته شدن چنین تراکمی خیلی بعیده و بهتره با سیستم cipipo از این تراکم ها در جهت برگشت معمله کنید .

در ضمن ، من در pipo صبر میکنم تا کندل کامل بعد از تراکم بسته بشه . وقتی شما پوزیشن گرفتی هیچ کندل قدرتمندی هنوز از تراکم رد نکرده بود که بگی شکسته .
      مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• مرسی عزیز اره متاسفانه تو گرفتن معامله یکم هول کردم میتونین کمکم کنید بگین چطور عکسارو اپ کنم که بزرگ باشه
        بازم ممنون
        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• دوستان و استاتید این پوزیشن یورو/دلار چطوره ؟. اصلا بر اساس پیپو هست یا نه؟
          من گفتم چون ریتم کنده نشون میده خریداری نیست . میانگین 200 هم که اون بالاست . فکر کنم تا ds1 بریزه .

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
            دوستان و استاتید این پوزیشن یورو/دلار چطوره ؟. اصلا بر اساس پیپو هست یا نه؟
            من گفتم چون ریتم کنده نشون میده خریداری نیست . میانگین 200 هم که اون بالاست . فکر کنم تا ds1 بریزه .

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
              مرسی عزیز اره متاسفانه تو گرفتن معامله یکم هول کردم میتونین کمکم کنید بگین چطور عکسارو اپ کنم که بزرگ باشه
              بازم ممنون
              سلام دوست عزیز

روش آپلود تصویر به شرح زیر به آدرس زیر رفته عکس را آپلود کنید و سپی آدرسی که آدرس انجمن به شما میدهد را در صفحه پست با انتخای آیکن INSERT IMAGE

کپی پست کنید تصاویر بزرگ درج میشود

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/

]

[IMG][/IMG]

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 07-09-2012, 06:05 PM
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• امیر آقا من که چیزی از عکست نگرفتم . یه توضیحی چیزی . موافقی ؟ مخالفی ؟ قهری ؟ آشتی ؟ )
                ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 07-09-2012, 07:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                  دوستان و استاتید این پوزیشن یورو/دلار چطوره ؟. اصلا بر اساس پیپو هست یا نه؟

موردی نداره

نظر

• تارگت دارای حس کشندگی است در صورت شکست پیوت دیلی

نظر

• سلام مسعود جان.

1- یورو به دلار تا زمانی که میدپیوت هفتگی رو که در شکل قبل نشون دادم در تایم یک ساعته پر قدرت نشکنه اصلا به صلاح نیست پوزیشن روی این جفت ارز به نظر من.

2- میدپیوت های هفتگی در اکثر مواقع مثل یک محل استراحت موقت هستش و یورو هم از این محل خواهد گذشت و ریزش میکند. و اگر این میدپیوت بشکنه از اونجایی که فاصله میدپیوت هفتگی تا حمایت اول هفتگی زیاد هستش احتمالا کندل های جالب داشته باشیم.

3- همونطور که گفتم بعد از شکسته شدن میدپیوت احتمالا حرکت سریعی خواهیم داشت و به نظرم بازار منتظر یک نکته فاندامنتالی هستش برای شروع ریزشش. در شکل زیر کاملا مشخص هستش که بازار در تایم 15مین با صرف نظر از گپ اولیه حتی به میدپیوت روزانه(که خیلی ضعیف هستند و ما اکثرا از اون ها صرف نظر میکنیم) واکنش نشون میده و برمیگرده پس این نشون دهنده این هستش که فعلا صبر کنید....
                      ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 07-09-2012, 06:58 PM

نظر

• [IMG][/IMG]
                        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                          سلام مسعود جان. 1- یورو به دلار تا زمانی که میدپیوت هفتگی رو که در شکل نشون دادم پر قدرت نشکنه در تایم یک ساعته اصلا به صلاح نیست پوزیشن روی این جفت ارز به نظر من. 2- میدپیوت های هفتگی در اکثر مواقع مثل یک محل استراحت موقت هستش و یورو هم از این محل خواهد گذشت و ریزش میکند. و اگر این میدپیوت بشکنه از اونجایی که فاصله میدپیوت هفتگی تا حمایت اول هفتگی زیاد هستش احتمالا کندل های جالب داشته باشیم. 3- همونطور که گفتم بعد از شکسته شدن میدپیوت احتمالا حرکت سریعی خواهیم داشت و به نظرم بازار منتظر یک نکته فاندامنتالی هستش برای شروع ریزشش. در شکل زیر کاملا مشخص هستش که بازار در تایم 15مین با صرف نظر از گپ اولیه حتی به میدپیوت روزانه(که خیلی ضعیف هستند و ما اکثرا از اون ها صرف نظر میکنیم) واکنش نشون میده و برمیگرده پس این نشون دهنده این هستش که فعلا صبر کنید....
                          امیر جان اصلا این پارامترهایی که گفتی به pipo ربطی نداره
                          در pipo ما نه میدپیوت ها رو زیر نظر داریم نه تایم بالا و ....
                          همین کافی که mode و نقطه ورود و خروج اوکی باشه

نظر

• سلام هر چند از وقت تعیین شده توی پلن گذشته اما فکر میکنم اگه کف مینوری شکسته شه با توجه به قدرت ارزها پوزیشن بدی نشه لطفا اگه ایرادی داره بگین ممنون دوستان
                            shyazdi شعرت قشنگ بود

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
                              امیر جان اصلا این پارامترهایی که گفتی به pipo ربطی نداره
                              در pipo ما نه میدپیوت ها رو زیر نظر داریم نه تایم بالا و ....
                              همین کافی که mode و نقطه ورود و خروج اوکی باشه
                              سلام حمید رضای عزیزم.

راستش اون زمانی که استاد آزادی داشتن تدریس میکردند این سیستم رو فرموند که از تحلیل هایی که در سایت خودشون یا دیگر اساتید در تایم های 30مین یا نهایتا یک ساعته قرار میدن برای تشخیص روند استفاده کنیم.

اگر این نکته رعایت بشه باور کنید با اعتماد به نفس فوق العاده بالاتری پوزیشن رو میگیرید و نگرانیتون خیلی کمتر میشه که نکنه خدای نکرده یک وقت وسط راه قیمت برگرده و استاپ بزنه و اون 30درصد پوزیشن هایی که استاپ میخوره میشه 20درصد.

من از سیستم پیام جان استفاده میکنم در تایم های بالاتر تا روند اصلی حرکت رو تشخیص بدم و بر خلاف روند تایم بالاتر اصلا در تایم 15مین ترید نمیکنم و واقعا هم عالی هستش.

البته این نظر من هستش و شما خودتون استاد بنده هستید.

نظر

• [IMG][/IMG]اینم یه موقعیت از نظر من شرمنده همگی من یکم هولم دوست دارم زودتر ابهاماتم رفع شه لطفا نظر بدین

persian gulf traders

نظر

پردازش ...
                                X