اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Divergence

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
    با سلام
    یکی از دوستان بنده چند وقتی هست فقط با واگرایی کار میکنه و از نتیجشم چندان راضی نیست
    خوب خود من به شخصه اصلا عقیده ی کاریم چیز دیگس اما وقتی که پیشش رفتم و ترید های استاپ خوردشو چند تایی شو دیدیم به مسئله ای برخوردم و اون اینکه صرفا اگر بخواهیم با واگرایی فقط پوزیشن بگیریم اکثر موقع ها ما باید حد ضررو روی هوا بذاریم و جای امنی برای حد ضرر نخواهیم داشت
    این بنظر ضعف بزرگیه
    پیروز باشید

واگرایی اگر در غالب یک سیستم معاملاتی بکار بره در کنار ابزارهای دیگه سودمند . ولی اگر بخواهیم صرفا فقط با واگرایی معامله کنیم نظرم اینکه اگر تایم بالای 30 دقیقه باشه به شرطی که واگرایی ایده آل داشته باشیم اکثر مواقع درست عمل میکنه و این میتواند خودش یک سیستم معاملاتی باشه . ولی بهتره در کنار سایر ابزار تکنیکال به عنوان تاییدیه بکار بره .
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
      واگرایی اگر در غالب یک سیستم معاملاتی بکار بره در کنار ابزارهای دیگه سودمند . ولی اگر بخواهیم صرفا فقط با واگرایی معامله کنیم نظرم اینکه اگر تایم بالای 30 دقیقه باشه به شرطی که واگرایی ایده آل داشته باشیم اکثر مواقع درست عمل میکنه و این میتواند خودش یک سیستم معاملاتی باشه . ولی بهتره در کنار سایر ابزار تکنیکال به عنوان تاییدیه بکار بره .
      سلام خدمت همه دوستان
      بنده حدود 4 سال هستش که در فارکس فعالیت دارم و بعد از تست ده ها روش و استراتژی در دمو و ریل به جرات میگم در صورتی که اصول و مبانی + ریزه کاری های دایورجنس رو خوب بدونین هیچ نیازی به روش های دیگه ندارین ، به عنوان مثال اون جزوه 173 صفحه ای جناب آزادی رو بنده لا اقل 15 بار مطالعه کردم و هربار به نکات جدیدی رسیدم.بنده از تایم فریم m1 گرفته تا ماهانه تا بحال واگرایی گرفتم و کاملا موفق بودم . بنابراین با همه احترامی که برای همه عزیزان و روش هاشون قایلم دوستانه خواهش میکنم اگه راجع به روشی اطلاعاتشون کمه یا تا بحال موفق نبودن بپرسن!!! چه اشکال داره ؟! بپرسن و اگه به بن بست رسیدن بیان و در فروم مطرح کنن که مثلا روش واگرایی استاپ مشخصی نداره!!! موفق باشید سوالی داشتین بنده حقیر در خدمتم
      ویرایش توسط forexdive : https://www.traderha.com/member/8305-forexdive در ساعت 03-02-2013, 08:15 PM
      فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
      ----------------------------------------
      forexdive@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط forexdive نمایش پست ها
        سلام خدمت همه دوستان
        بنده حدود 4 سال هستش که در فارکس فعالیت دارم و بعد از تست ده ها روش و استراتژی در دمو و ریل به جرات میگم در صورتی که اصول و مبانی + ریزه کاری های دایورجنس رو خوب بدونین هیچ نیازی به روش های دیگه ندارین ، به عنوان مثال اون جزوه 173 صفحه ای جناب آزادی رو بنده لا اقل 15 بار مطالعه کردم و هربار به نکات جدیدی رسیدم.بنده از تایم فریم m1 گرفته تا ماهانه تا بحال واگرایی گرفتم و کاملا موفق بودم . بنابراین با همه احترامی که برای همه عزیزان و روش هاشون قایلم دوستانه خواهش میکنم اگه راجع به روشی اطلاعاتشون کمه یا تا بحال موفق نبودن بپرسن!!! چه اشکال داره ؟! بپرسن و اگه به بن بست رسیدن بیان و در فروم مطرح کنن که مثلا روش واگرایی استاپ مشخصی نداره!!! موفق باشید سوالی داشتین بنده حقیر در خدمتم
        با سلام
        کیف کردم از این همه تعصب
        خداروشکر که عزیزانی هستن که اینطور عاشق کار و روششون هستن
        من 5 ماه پیش فروم رو بدوست م معرفی کردم اما دوتا پست زدو رفت و از اونائی هست که فقط و فقط خودشو میشناسه و بخودش اعتماد داره filix008
        دوست عزیز ما فقط گفتیم واگرایی در ترکیب با ابزار دیگه سودمند هستش و به تنهایی ضعف حد ضرر به نظر من البته از بزرگترین ضعف ها هستش

پیروز باشید
        ویرایش توسط sajjadfox : https://www.traderha.com/member/5621-sajjadfox در ساعت 03-02-2013, 09:12 PM
        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• به نظر من با استفاده از واگرایی ها سود های خوبی میشه از بازار گرفت به شرطی که بهش مسلط باشی وقوانینش رو رعایت کنی.
          650 پیپ در 6 ساعت(استاپ هم کاملا مشخصه)

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-02-2013, 09:56 PM

نظر

• [QUOTE=مهدی ضرغامی وحید;56138]به نظر من با استفاده از واگرایی ها سود های خوبی میشه از بازار گرفت به شرطی که بهش مسلط باشی وقوانینش رو رعایت کنی.
            650 پیپ در 6 ساعت(استاپ هم کاملا مشخصه)

سلام دوست من
            سعی کنین در استفاده از واگرایی ها به خصوص اچ در ها ، حتما از فیبو استفاده کنین تا دقیقا محل تیک و استاپ معلوم باشه، نه صرف اینکه حالا که بازار حرکت خودشو انجام داده بیایم بگیم : ببین چه حرکت زیبایی داشته!
            از اونجاییکه با استفاده از 2 نوع واگرایی هم میشه در جها و هم خلاف جهت روند فعلی ، اونم در هر تایمی از بازار سود گرفت پس به عنوان یکی از بهترین استراتژی های بازار میشه ازش یاد کرد ، روشی کاملا علمی و پرسود
            متشکرم
            ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-02-2013, 09:57 PM
            فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
            forexdive@yahoo.com

نظر

• ببخشید دوست من دیگه همه چی هلو برو تو گلو نمیشه .
              اگه یه کم دقت کنید متوجه میشدید که روی فیبوی 78 درصده.

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی ضرغامی وحید نمایش پست ها
                ببخشید دوست من دیگه همه چی هلو برو تو گلو نمیشه .
                اگه یه کم دقت کنید متوجه میشدید که روی فیبوی 78 درصده.
                حق با شماست !
                ولی مساله اینه که اگه شما این تصویر و تحلیل رو به جهت آموزش قرار دادین پس لطفا تمامی ابزار رو بکار ببرین و توضیح بدین مخصوصا برای اون دسته از دوستانی که به این روش آشنایی کمتری دارن
                اگر هم قصد فورکست دادن و پیشبینی آینده این جفت ارز رو دارین که......!
                شاد باشین و ممنون بابت تصویرتون بله واگراییش رویایی بود
                forexdive@yahoo.com

نظر

• سلام بر دوستان عزیز
                  من با معامله فقط بر اساس واگرایی مخالف هستم.
                  اگه واگرایی ها را اینجا میذارم فقط واسه دید دادن به دوستان هست نه صرفا فقط معامله با واگرایی
                  قصد اینه که با همدیگه یه بخشی راه بندازیم که تریدرها به عنوان یه مرجع برای دیدن و بررسی واگرایی ها ازش استفاده کنند.
                  شاد و پیروز باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط beautymind نمایش پست ها
                    سلام بر دوستان عزیز
                    من با معامله فقط بر اساس واگرایی مخالف هستم.
                    اگه واگرایی ها را اینجا میذارم فقط واسه دید دادن به دوستان هست نه صرفا فقط معامله با واگرایی
                    قصد اینه که با همدیگه یه بخشی راه بندازیم که تریدرها به عنوان یه مرجع برای دیدن و بررسی واگرایی ها ازش استفاده کنند.
                    شاد و پیروز باشید.

با تشکر از beautymind عزیز
                    همه دوستان رو
                    دعوت میکنمدوباره پست اول نیما جان رو بخونن

پست اول همین تاپیک
                    ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 03-04-2013, 01:17 AM
                    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• Eur/aud

با سلام !

با کج شدن سر میله MACD واگرائی مخفی مثبت ، تائید میشود و در صورت وجود دلایل کافی میتوان در جهت روند اصلی بازار در این تایم فریم وارد پوریشن buy شد !

نظر

• Gbp/usd

با سلام مجدد !

با کج شدن سر میله MACD ، واگرائی مثبت در این چارت تائید میشود و در صورت بروز شرایط مناسب میتوان وارد پوزیشن خرید گردید !

نظر

• با سلام لایو آنالیز بر روی cad/chf در تایم فریم H4 ، تشکیل -HD
                          forexdive@yahoo.com

نظر

• دوستان یک موقعیت تقریبا ایده آل روی Usd/jpy با توجه به اینکه در تایم فریم H1 نیز روند ریزشی داره تثبیف و تایید میشه
                            forexdive@yahoo.com

نظر

• NZD/USD
                              4 ساعته
                              RD+

علاوه بر MACD اندیکاتور RSI هم آن را تایید کرده.

نظر

• GBP/USD
                                4 ساعنه
                                RD+

نظر

پردازش ...
                                X