اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Divergence

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط nosrat نمایش پست ها
    با توجه به اینکه اولین مطلب آموزشی که در مورد تحلیل و ترید بازار خوندم واگرایی بود لذا در این مسیر تلاش و تجربه ی زیادی کسب کردم. امیدوارم بتونم برای سایر اعضا مفید باشم . ضمنا با واگرایی یک حساب 91 دلاری را در مدت 12 روز کاری به 1640 دلار رسوندم.به نظر من پوند فرانک بهترین ارز برای استفاده از واگرایی هست به این دلیل که در این ارز ،واگرایی زیاد اتفاق میوفتد وگرنه فرقی نمیکنه واگرایی در کدام ارز اتفاق بیوفتد. بیشتر از واگراییهای تایم 5 و 15 و 30 دقیقه استفاده کردم و در اکثر مواقع بین 38 تا 61 درصد مسیر قبل و ریورس میکنه
    ممنون نصرت جان
    واقعا لذت میبرم وقتی همچین آمار هایی رو میبینم به نظر من هم شدنیه و این کار از واگرایی بر میاد مخصوصا اگر تو چند تا تایم فریم بررسی بسه
    به قول آقا نیما هیچ وقت بازار تغییر جهت نمیده مگه یک واگرایی رخ بده

نظر

• اونطور که من دیدم بیشتر مواقع تو یه کندل مثلا یه واگرایی مخفی با rsi رخ میده و قیمت برمیگرده و وقتی که کندل بسته شد ما اثری از واگرایی نمیبینیم بلکه یک همگرایی میبینیم

و من واقعا به این نکته اطمینان حاصل کردم که تا واگرایی رخ نده قیمت برنمیگرده

حالا اگه تو چند تا تایم فریم بررسی بشه دیگه فکر کنم هیچ نوسانی رو تو بازار از دست ندیم

این نکته واقعا "کلید گنج" ه

نظر

• نکته ای که تو پست بالا اشاره کردم من رو به فکر نوشتن یه اکسپرت انداخت که بیام و این قضیه رو بررسی کنم و ببینم در چه ساعاتی بیشتر این موضوع جواب میده

و اصلا اگه بخوام یه استراتژی ساده رو پیاده سازی کنم با یه تی پی کوچک چقدر سود نصیب من میکنه

ولی مشکل این بود که نمیشه بک تست گرفت چون RSI فقط برا قیمت کلوز هست

اول میخواستم بیام و با فرمول RSI برا هر کندل High , Low آراس آی رو در بیارم

بعد یه ایده به ذهنم زد که بیام اصلا یه اندیکاتور آر اس آی جدید با چهار نقطه طراحی کنم و اسمشو بزارم Candle RSI بعد یه سرچ زدم دیدم یه کارهایی قبلا انجام شده و اونا هم اسم این اندیکاتور رو Candle RSI گذاشتن

این اندیکاتور رو تقدیم میکنم به تمامی واگرایی بازهای فروم پی سی ام
        دوستان میتونند این اندیکاتور رو از اینجا دانلود کنند.
        ویرایش توسط آماتور++ : https://www.traderha.com/member/5490-آماتور در ساعت 02-08-2013, 04:11 PM

نظر

• یه نکته جالب

اگه اندیکاتور بالا رو بررسی کنید میبینید که اومده و از روش ابتکاری اندیکاتور رو به صورت کندل نمایش داده و اومده همش لاین کشیده

من در تاپیک آموزش زبان MQL5 دارم یه سری نکات جالب در مورد MT5 رو میگم

در MT5 انواع اندیکاتور ها به 18 نوع افزایش پیدا کرده که نمایش کندلی اندیکاتور رو هم شامل میشه
          برعکس MT4 که 6 نوع هیستوگرام ، خط ، نقطه چین و خط چین و ... بیشتر وجود نداره

و من این اندیکاتور رو تو MQL5 دارم مینویسم
          واقعا چه کارهایی که نمیشه با Candle RSI انجام داد

در صورت استقبال شاید یه سری ایدهای دیگه رو اینجا مطرح کردم

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیزم
            روز شنبه همه بزرگواران خوش تا روز دوشنبه که از خماری خارج شویم این دو تا چارت رو مد نظر داشته باشید.
            هر دو در تایم 4 ساعته میباشد

ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 02-09-2013, 08:58 PM
            تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• با سلام
              در تایید نمودار دوم Tracer_qm عزیز
              احتمالا بره برا یه الگوی Shark

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-09-2013, 11:34 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                دوستان نظرتون چیه؟

سلام mohsen_hps دوست عزیزم

لطفا جهت قرار دادن تصاویر به پست 48 دقت کنید

متشکرم
                ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 02-10-2013, 11:25 PM

Repeat

نظر

• یورو تایم هفتگی

با سلام و شب بخیر خدمت دوستان عزیزم
                  در تایم هفتگی جفت ارز EUR/USD این واگرایی قابل رویته.
                  لطفا ملا حضه کنید

Repeat

نظر

• این دو موقعیت رو نیز مد نظر داشته باشید

Repeat

نظر

• سلام
                      tracer_qm عزیز به نظرم میاد این واگرایی ها که تو 174 و 175 قرار دادی زیاد موثر واقع نشه
                      چون باید بین نقاط ماکزیمم و مینیمم مشخص واگرایی بررسی بشه
                      و تو این نقاط چرخش خاصی صورت نگرفته

یه جا هم خوندم که نوشته بود واگرایی در رونهای قوی ممکنه سیگنال اشتباه زیاد صادر کنه.
                      ارادتمند

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوستان عزیز
                        بدون شرح

نتیجه حیرت آوره
                        ِ

Repeat

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیزم
                          روز شنبه همه بزرگواران خوش تا روز دوشنبه که از خماری خارج شویم این دو تا چارت رو مد نظر داشته باشید.
                          هر دو در تایم 4 ساعته میباشد

یک شکار نازه دیگه ,نوش جان کسانیکه این پیپها را میل کردن

Repeat

نظر

اَللّهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِل فَرَجَهُم

روز آدینه بر همه دوستان عزیز خوش

این همه خط کشی که قیمت رو مجبور به بالا رفتن کنم ولی
                            دوستان به نظر من این موقعیت رو باید فیل شده در نظر گرفت.

Repeat

نظر

• Eur/usd

با سلام !

به نظر با وقوع واگرائی مثبت درانتهای اصلاح و همچنین بروز الگوی AB=CD انتظار میرود بازار وارد روند افزایشی شود !

نظر

• با سلام خدمت کاربر tacer-qm
                                دوست عزیز امکانش هست اندیکاتوری که باهاش واگرایی را مشخص میکنید به اشتراک بذارید
                                ممنون میشم
                                سپاس
                                (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

پردازش ...
                                X