اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تریدر های حرفه ای ایران بشناسیم!!

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط mohammad.rajaie نمایش پست ها
    شما كه ميگى من هر روز متوسط 800 تا 1000 پيپ سود ميكنم ، ياعلى بيا و ثابت كن . اكانتت رو وصل كن myfxbook توى مدت يك هفته روزى 800 پيپ سود كردنتو نشون من بده. اگه راست بگى كه شك دارم، لينكتو توى myfxbook رو بفرست چك كنم + شماره حساب وبمانى 1000 دلار جايزت .
    عزیز پست ایشون مال سه سال پیشه!
    فکر نمیکنی برای پاسخ دادن کمی دیر باشه؟!
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-27-2017, 02:59 PM

نظر

سلام

یکم خوشحال شدم از اینکه رد پایی از قدیمی های فارکس رو توی این تاپیک دیدم.

تجربه 7 ساله من توی بازار بهم این مورد رو میگه از 100 درصد تریدر های ایرانی که وجود دارند فقط و فقط فقط 0.05 درصد اونها سود میکنند و از این راه تامین درامد دارند و باقی دسته یا متضرر هستند یا وقتشون رو برای اطلاعات بیشتر گرچه به سوددهی برسند تلف میکنند.

مورد بعد اینکه توی این بازار دو دسته معمولا سود عالی میبرند اول بروکر ها ... نمونش هم بروکر های ایرانی که توی چند سال گذشته چطوری پول ملت رو بالا کشیدند و دارن باهاش لذت میبرند و به خودشون میبالند که سرمایه دار هستند، حاجی جون پول حرام ملت رو داری میخوری شما اون دنیا باید همش رو پس بدی نمونش هم بروکر کارآمد با مدیرش اگر اشتباه نکنم ع.ک،، همینطور بروکر تی پی فارکس با مدیریت م -ن و کلی موارد دیگه که شاید اشتباه بکنم در شمارششون که با پشتوانه ملت حسابهاشون رو پر کردند و دارن از زندگیشون لذت میبرند.

مورد دوم دوم نمایندگان بروکر ها که نمونه های قدیمیش هم زیاده که یکی از قدیمی ترین هاش مدیر سایت مرحوم همسایه هست...! ح-ق که دارن از این طریق کسب درامد میکنند و هنوز که هنوزه دارن مخارج خودشون رو از این راه در میارند

مورد سوم کسانی بودند که متوجه این مورد شدند که فارکس سود نمیده سریعا خودشون رو جدا کردند و وارد بخش اکسنج و خرید و فروش وبمانی شدند که اونها هم دارن سود میکنند با تفاوت قیمتی 150 تومانی بین نرخ خرید و فروش دلار !!!

مورد آخر هم کسانی هستند که نتونستند از فارکس سود کنند و هنوز هم که هنوزه عمر و جوانی خودشون رو توی این بازار سپری میکنند و نکته قابل تامل تنهاییشون هست و افسردگیشون هست که توی این بازار موجب افسردگیشون شده و سنشون هم بالا رفته و کار درست حسابی هم نمیتونند پیدا بکنند از خدا میخام به این دسته کمک بکنه که مسیر زندگی خودشون رو پیدا کنند..

در ضمن خیلی ها در مسیر زندگیشون رو از دست دادن و موجب طلاق و از همسرانشان جدا شدند اونم بدلیل اعتیاد بیش از حد به چارت و عدم توجه به خانواده...!

این حرف ها ته گلوی من گیر کرده بود این چند سال و امیدارم ادمین توی حرفهام اصلاحی رو انجام نده که افراد با تجربیات من تو این زمینه آشنا بشن..

پ ن : بنظرم ایون 0.05 درصدی که توی فارکس دارن سود میکنند اونها بخبه هستند و اون اشخاص اگر توی کار لبو فروشی هم بودند یکی از برترین های ایران میشدند بدلیل اینکه انسان های معلوم آگاه و با پشتکار و .... هستند که اکثرا همه رو هم میشناسم...

در آخر عرض میکنم که آقایون و خانم هایی که توی مسیر 3-4-5 ساله اینکار هستید عمرتون رو هدر ندید برید سر کوچه دستمال کاغذی بفروشی میدونی که روزی 10 هزار تومن گیرتون میاد اما توی بازار هیچ تضمینی نیست که فردا زندگیتون رو از دست ندید...

آقا من مخلص همتون هستم

نظر

نوشته اصلی توسط patriot نمایش پست ها
        سلام

یکم خوشحال شدم از اینکه رد پایی از قدیمی های بازار تبادلات ارزی رو توی این تاپیک دیدم.

تجربه 7 ساله من توی بازار بهم این مورد رو میگه از 100 درصد تریدر های ایرانی که وجود دارند فقط و فقط فقط 0.05 درصد اونها سود میکنند و از این راه تامین درامد دارند و باقی دسته یا متضرر هستند یا وقتشون رو برای اطلاعات بیشتر گرچه به سوددهی برسند تلف میکنند.

مورد بعد اینکه توی این بازار دو دسته معمولا سود عالی میبرند اول بروکر ها ... نمونش هم بروکر های ایرانی که توی چند سال گذشته چطوری پول ملت رو بالا کشیدند و دارن باهاش لذت میبرند و به خودشون میبالند که سرمایه دار هستند، حاجی جون پول حرام ملت رو داری میخوری شما اون دنیا باید همش رو پس بدی نمونش هم بروکر کارآمد با مدیرش اگر اشتباه نکنم ع.ک،، همینطور بروکر تی پی بازار تبادلات ارزی با مدیریت م -ن و کلی موارد دیگه که شاید اشتباه بکنم در شمارششون که با پشتوانه ملت حسابهاشون رو پر کردند و دارن از زندگیشون لذت میبرند.

مورد دوم دوم نمایندگان بروکر ها که نمونه های قدیمیش هم زیاده که یکی از قدیمی ترین هاش مدیر سایت مرحوم همسایه هست...! ح-ق که دارن از این طریق کسب درامد میکنند و هنوز که هنوزه دارن مخارج خودشون رو از این راه در میارند

مورد سوم کسانی بودند که متوجه این مورد شدند که بازار تبادلات ارزی سود نمیده سریعا خودشون رو جدا کردند و وارد بخش اکسنج و خرید و فروش وبمانی شدند که اونها هم دارن سود میکنند با تفاوت قیمتی 150 تومانی بین نرخ خرید و فروش دلار !!!

مورد آخر هم کسانی هستند که نتونستند از بازار تبادلات ارزی سود کنند و هنوز هم که هنوزه عمر و جوانی خودشون رو توی این بازار سپری میکنند و نکته قابل تامل تنهاییشون هست و افسردگیشون هست که توی این بازار موجب افسردگیشون شده و سنشون هم بالا رفته و کار درست حسابی هم نمیتونند پیدا بکنند از خدا میخام به این دسته کمک بکنه که مسیر زندگی خودشون رو پیدا کنند..

در ضمن خیلی ها در مسیر زندگیشون رو از دست دادن و موجب طلاق و از همسرانشان جدا شدند اونم بدلیل اعتیاد بیش از حد به چارت و عدم توجه به خانواده...!

این حرف ها ته گلوی من گیر کرده بود این چند سال و امیدارم ادمین توی حرفهام اصلاحی رو انجام نده که افراد با تجربیات من تو این زمینه آشنا بشن..

پ ن : بنظرم ایون 0.05 درصدی که توی بازار تبادلات ارزی دارن سود میکنند اونها بخبه هستند و اون اشخاص اگر توی کار لبو فروشی هم بودند یکی از برترین های ایران میشدند بدلیل اینکه انسان های معلوم آگاه و با پشتکار و .... هستند که اکثرا همه رو هم میشناسم...

در آخر عرض میکنم که آقایون و خانم هایی که توی مسیر 3-4-5 ساله اینکار هستید عمرتون رو هدر ندید برید سر کوچه دستمال کاغذی بفروشی میدونی که روزی 10 هزار تومن گیرتون میاد اما توی بازار هیچ تضمینی نیست که فردا زندگیتون رو از دست ندید...

آقا من مخلص همتون هستم
        نظر ایشون باعث شد بعد از مدت ها پست بزنیم ، کاملا با نظر ایشون موافقم

شخصی میگفت جنون "یعنی انجام کاری به دفعات و انتظار گرفتن نتیجه ای متفاوت" و به نظرم خیلی ها در این بازار دچار جنون هستند !! (احتمالا همان 90%)

2 مسیر پیش روی همه فعالین بازار است که دیر یا زود اگر بخواهند به آن میرسند ...

البته میدونیم که اکثر شکست خوده ها به درآمد زایی از حواشی بازار میپردازند که بعضا برایشان بسیار سودآور است و حتما اگر کسی از این دسته پست مرا میخواند میگوید حداقل از شما که از داخل بازار نمیتوانید کسب سود کنید بهترم .
        مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

دقیقا همونطور که دوست عزیزمون فرمودن اونهایی که به طریقی دارن از این بازار کسب سود میکنن با ای بی گری برنامه نویسی متا اینها به کنار چون گلیم خودشونو از اب بیرون میکشن.مشکل بقیه هستن که چندین سال از عمرشون صرف این بازار شده و یه جورایی از بقیه دوستان و.. از زندگی عقب افتادن هنوز هم در وادی حیرانی و سرگردانی تو این بازار سیر میکنن.از طرفی به اینده مبهمی که هیچ تضمینی برای موفقیتشون در این بازار نیست و از طرفی به گذشته ای که بیهوده سپری شد و حسرت گذشته مانع از ترک بازار میشه.این دسته باید چیکار کنن.از نظر من بهترین کار اینه که یه مدت مارکت رو کلا کنار بزارن و یه برنامه ریزی درست و حسابی بدون مارکت برای زندگیشون انجام بدن.فکر کنن مارکتی وجود نداره بعد که مسیر زندگیشونو برای اینده مشخص کردن یه وقتی هم برای ترید بزران همون شعار معروف شغل دوم درامد اول.نکته دیگه اینه که انیشتین یه جمله معروف داره به این مضمون که*احمق کسی است که انتظار داره با تکرار کارهای گذشته نتایج متفاوت بدست بیاره*.این جمله رو باید طلا گرفت ما در مارکت دائم اشتباهات گذشته رو تکرار و انتظار نتیچه متفاوت داریم دقیقا مشکل کسایی که از بازار سود نمیکنن همینه.هفته های متوالی بدنبال اندیکاتورها و اکسپرتهایی که ایمان دارن نتیجه ای نداره و مدام اینکارو تکرار کردن.زیر پا گزاشتن اصول مدیریت سرمایه و ...این بازار هالی گریلی نداره چطور در یک پدیده بی نظم انتظار نظمی داریم که اونهم بخواد با اندیکاتوری که خودش تابع قیمته کشف بشه.پوشه اندیکاتورها رو همین امروز پاک کنید اگه خواهان تغییر هستید و سعی کنید با چارت خالی مارکت رو فورکست کنید.
          موفق باشید....
          گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

بسیاری در درک کلیت بازار اشتباه میکنند و به جای آنکه تفکر کنند ، دیگران را محکوم میکنند

نظر

چیزی که کمتر کسی به اون توجه میکنه اینه که مارکت کاملا مهارت است.مهارت کنترل خود مهارت دنبال کردن قیمت مهارت بهترین موقع وارد شدن و مهمتر از همه مهارت رعایت مدیریت سرمایه.
              خیلی ها سعی میکنن به عنوان مثال با روش های فضایی مثل ستاره شناسی و پیاده کردن دب اصغر و اکبر روی چارت انتظار سود داشته باشن کمتر کسی هم به خود قیمت توجه میکنه به روند قیمت
              روند شده یک کلمه دهن پر کن که 100 درصد تریدر های مارکت دم ازش میزنن ولی کسی حقیقتا نمیدونه چجوری با روند ترید کنه و بعد از هر حرکت شدید مارکت فکر میکنه قیمت بیش از حد حرکت کرده و خلاف جهتش دنبال پوزیشن میگرده.
              و در اخر اینکه اگه مهارت نداشته باشی سیگنال صد درصد هم که بهت بدن نمیتونی ترید کنی
              Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
              There is also a time to buy and a time to sell
              !

Rocco fund
              13:21 26.12.2016

نظر

نوشته اصلی توسط patriot نمایش پست ها
                سلام

یکم خوشحال شدم از اینکه رد پایی از قدیمی های بازار تبادلات ارزی رو توی این تاپیک دیدم.

مورد بعد اینکه توی این بازار دو دسته معمولا سود عالی میبرند اول بروکر ها ... نمونش هم بروکر های ایرانی که توی چند سال گذشته چطوری پول ملت رو بالا کشیدند و دارن باهاش لذت میبرند و به خودشون میبالند که سرمایه دار هستند، حاجی جون پول حرام ملت رو داری میخوری شما اون دنیا باید همش رو پس بدی نمونش هم بروکر کارآمد با مدیرش اگر اشتباه نکنم ع.ک،، همینطور بروکر تی پی بازار تبادلات ارزی با مدیریت م -ن و کلی موارد دیگه که شاید اشتباه بکنم در شمارششون که با پشتوانه ملت حسابهاشون رو پر کردند و دارن از زندگیشون لذت میبرند.

مورد سوم کسانی بودند که متوجه این مورد شدند که بازار تبادلات ارزی سود نمیده سریعا خودشون رو جدا کردند و وارد بخش اکسنج و خرید و فروش وبمانی شدند که اونها هم دارن سود میکنند با تفاوت قیمتی 150 تومانی بین نرخ خرید و فروش دلار !!!

مورد آخر هم کسانی هستند که نتونستند از بازار تبادلات ارزی سود کنند و هنوز هم که هنوزه عمر و جوانی خودشون رو توی این بازار سپری میکنند و نکته قابل تامل تنهاییشون هست و افسردگیشون هست که توی این بازار موجب افسردگیشون شده و سنشون هم بالا رفته و کار درست حسابی هم نمیتونند پیدا بکنند از خدا میخام به این دسته کمک بکنه که مسیر زندگی خودشون رو پیدا کنند..

پ ن : بنظرم ایون 0.05 درصدی که توی بازار تبادلات ارزی دارن سود میکنند اونها بخبه هستند و اون اشخاص اگر توی کار لبو فروشی هم بودند یکی از برترین های ایران میشدند بدلیل اینکه انسان های معلوم آگاه و با پشتکار و .... هستند که اکثرا همه رو هم میشناسم...

آقا من مخلص همتون هستم
                سلام
                درست یادم است چهار سال قبل هم در همین فروم کسانی که که اساتید به نامی در جهت تکنیکال بودنند جملات شما را بیان کردنند و از بازار خداحافظی کردنند من هم پیش خودم میگفتم هیچ کاری نشد ندارد تا خودم به این نتیجه رسیدم و این روند درست چندین سال دیگر تکرار میشود اره دوستان مطمن باشید هیچ تکنیکالی و فاندامنتالی چه الیوت و چه هارمونیک و خبر و تحلیل اقتصادی چه کلان وچه خردواستفاده از اکسپرت و اندیکاتور و غیره نمی توانند شما را در این بازار موفق کند این بازار 100درصد غیر قابل پیشبینی و نامنظم است با 2-3 بار درست پیش بینی کردن خوشحال نباشید ان 20 -30 تحلیل اشتباه را در نظر بگیرید پس اگر میخواهید در این بازار موفق شوید دنبال راهی باشید که دیگران درباره ان هیچ صحبتی نکردنند منظورم این است همه جز به جز تکنیکال از یک خط روند و کانال ساده گرفته تا هارمونیک و الیوت را بلدن این راه موفقیت نیست نمودار را بدون هیچ چیزی بگذار روبرویت اگر تونستی راهی پیدا کنی که درصد موفقیت را بالا ببرد ادامه بده و گرنه دیگه دنبال این مارکت نرو که جز بیچارگی و بطالت عمر و مال چیزی به دنبال ندارد پس روی جملات من حقیر و دوست بالایی خوب فکر کن موفق باشید
                ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 04-02-2016, 07:24 PM

نظر

وقتی 100 درصد ایرانی های پر ادعای تو بازار بازار تبادلات ارزی از همین اساتید اسم و رسم دار پفکی هنوز بعد از چندین سال از درک ماهیت بازار و چگونگی تسویه و جریان اردرا هیچ اطلاعاتی ندارند و یه متن فاندامنتال رو حتی نمیتونن از رو انگلیسیش بخونن چه برسه به درک و ترجمش .......

عادت کردیم فقط چارتو خط خطی کنیم در صورتی که نمیدونیم پشت این بالا پایین رفتنا چه مکانیزمیه اونوقت فک میکنیم به خطوط ما واکنش میده. من شرط میبندم یه خط الکی میندازم تو چارت بعدش قیمت تو یه تایم فریم بهش واکنش نشون میده اونوقت سینه سپر میکنم و هزار تا تفسیر تکنیکالی مفت براش میارم که چه و چه و چه ....... بازار تبادلات ارزی کثیفه .... بازار تبادلات ارزی جنگ افعی هاس ..... ذهنتونو برای یه بار از این چرندیاتی که بدون هیچ راهنما و لیدری تو سر ایرانیا کردن خالی کنین. بازار بازار تبادلات ارزی جنگ جهانی سومه با ابزار جدید. هر انچه در فروم ها یاد گرفتیم چه داخلی چه خارجی چیزی جز خیانت به خودمون و عمرمون نبوده...... با تقدیم احترام.

پ. ن : کلام آخر سعی کنین از ابزاری استفاده کنین که اطلاعات غلط بهتون نده. اونی که نهایتا دکمه بای یا سل رو میزنه خودتون هستین. من اگر یه فیبو تو تایم ام 1 میکشم برای 10 پیپ مطمئنا براش دلیل درستی دارم .... . بازار بازار تبادلات ارزی دارای لبه هست. لبه ای که با افزایش نوسانات روز به روز و لحظه به لحظه با قدرت و سرعت بیشتری جابجا میشه ..... این عکس هم باشد برای آنان که اهل تفکر هستن و ناامید نیستن. برای اونایی که تایم ام 1 رو اصلا به حساب نمیارن ... بازار کجا رو چه لولی بسته شده...... پیپ به پیپ بازار حساب کتاب داره ..... حرف خیلی خیلی یاده برای گفتن ولی افسوس و صد افسوس از انسانهای با فکر هرز و هرز ....

فایل های پیوست شده
                  ویرایش توسط Mohsen-FX : https://www.traderha.com/member/7671-mohsen-fx در ساعت 04-02-2016, 08:44 PM
                  https://t.me/MoRaFx

نظر

این بازار هیچی نداره ولی دل کندن ازش سخته
                    قبول اینکه عمرمون رو تلف کردیم برا هیچ سخته،اما دیر یا زود همه به این نقطه خواهند رسید
                    حالا بشینید همدیگرو نصیحت کنید که اندیکاتور به درد نمیخوره و مشکل مدیریت سرمایه است و ...

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
                      این بازار هیچی نداره ولی دل کندن ازش سخته
                      قبول اینکه عمرمون رو تلف کردیم برا هیچ سخته،اما دیر یا زود همه به این نقطه خواهند رسید
                      حالا بشینید همدیگرو نصیحت کنید که اندیکاتور به درد نمیخوره و مشکل مدیریت سرمایه است و ...
                      عزیز من پستای شما رو میخونم. شما حتما حتما یه سر به خودت بزن. برو دنبال عیب کارت نگو بازار هیچی نداره. ازش دل بکن. چرا بعضیا دارن 40 لات 40 لات پوزیشن میگیرن صداشم درنمیارن ........با تقدیم احترام.
                      https://t.me/MoRaFx

نظر

نوشته اصلی توسط Mohsen-FX نمایش پست ها
                        عزیز من پستای شما رو میخونم. شما حتما حتما یه سر به خودت بزن. برو دنبال عیب کارت نگو بازار هیچی نداره. ازش دل بکن. چرا بعضیا دارن 40 لات 40 لات پوزیشن میگیرن صداشم درنمیارن ........با تقدیم احترام.
                        دوست عزیز شما که خبر داری که دیگران دارند 40لات 40لات میگرن میتونی با مدرک حرفت را اثبات کنی یا ....

نظر

تکنیک های تریدری

تریدرهای حرفه ای که دارن برای موسسات مالی . بانکها و وال استریت کار میکنند. اینها چیزی در حدود حداقل 20 . 30 و حتی بیشتر اندیکاتور دارن که میات درصد همبستگی مثلا S&p500 به دلار رو میبینن . و یک چارت دیگرشون همبستگی Dow Jones به دلار و چارت دیگرشونNASDAQ به دلار و ...
                          مثلا S&p500 به دلار : وقتی S&P 500 در یک منطقه ی صعودی قرار میگیره و از اون طرف دلار فاصله زیادی از S&P 500 میگیره و خیلی نزولی میشه . این نشون میده که درصد ریسک داره خیلی زیاد میشه و این دو باید به هم برگردن . یعنی دلار باید وارد یک منطقه ی قوی بشه و داره قدرت میگیره .

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

امیدوارم دوستان این حرف منو به دل نگیرند
                            من با همه ی انتقادات دوستان در مورد بازار موافقم همچنین با اینکه پتانسیل سود آوری هم در کنارش هست و از درصد ایندو نسبت به هم نیز کاملا اگاهم
                            ولی سوالم اینه که خیلی ها الان میگن گذاشتن کنار دلیلش چیه اینجا بازم سر میزنن آیا به امید اینکه شاید رمز جدیدی رو کسی رو کنه ؟ یا نصیحت دیگران؟

باز هم تکرار میکنم حرف منو جدی نگیرید
                            ممنون
                            Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                            !

Rocco fund

نظر

سلام

اتفاقا بنده نوع دیگر فکر میکنم و باورم اینه که هر چه برخورد اندیشه ها و باورها و تجربه ها در اینگونه تاپیک ها ( تاپیکی که مورد علاقه بنده هست ) بیشتر ، راهگشای بهتر میتونه باشه ، کسی که از مشاهده تجربه منفی دیگران دست دلش بلرزه اصلا در این راه نباشه بهتره

بنده اگر سر سوزنی در این راه موفقیت داشته ام همه اش از باز نگری شکست های خودم و دیگران بوده و نه از اون 40 لاتی ها که هیچ موقع روش کارشان را علنی نمیکنند ولی صد در صد از این بالاترش هم هست باید در امواج بازار یک قالب حرکتی تکرار پذیر یافت همین و گرنه ترید مبتنی بر تحلیل ، سود ممکنه داشته باشه ولی نه زیاد ،

ضمنا بنده موضوع پست بعد را تائید میکنم ، ما ها کمتر از انچه باید و شاید به کندل ها و نوع چیدمانشون میپردازیم

ارادت
                              ویرایش توسط Pipuniversity : https://www.traderha.com/member/21317-pipuniversity در ساعت 04-03-2016, 02:47 PM

نظر

رفیق به خدا قسم از تایم هفتگی بیاین پائین تا 1 ساعته ارز ها دارن داد میزنن کجا میرن منتها ما تریدر ها از همراه شدن با اونها خودداری میکنیم هیچ اندیکاتوری هم لازم نی هیچ لات سنگینی هم لازم نیس
                                به عنوان مثال همین کانادا تو تایم هفتگی با دیدن کندل انگولفینگ نزولی با حجم عظیم شما اگه توی چهار ساعته ته هر اصلاح 0.01 استاندارد وارد میشدی تا الان چقدر سود میکردی(البته اگه سواپ چیزی هم برات بذاره) .اندیکاتور لازمه؟ریتم هم لازم نیست.
                                شاید خیلی از شما ها هزار نمونه فیل رو هم برای کندلا بیارین ولی خداییش تا درک کامل و مهارتی از نحوه کار کرد مارک داشته باشین خودتون میدونین کی وارد شین و خارج .میدونین کندلی معتبره که حجیم باشه و هزاران ...
                                !

Rocco fund

نظر

پردازش ...
                                X