اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تریدر های حرفه ای ایران بشناسیم!!

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط اوپانیشاد نمایش پست ها
    گین 10 درصد در ماه با سود مرکب میشه سالی 300 درصد
    البته به فارکس هیچ اطمینانی نیست
    نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
    البته به فارکس هیچ اطمینانی نیست

فارکس یا تریدرهای فارکس ؟
    نوشته اصلی توسط اوپانیشاد نمایش پست ها
    هردوش
    سلام

اطمینان داشتن و یا نداشتن به بازار را خود تریدر ها می سازند! ...

ورود به هر بازاری بدون داشتن علم لازم و کافی میتونه بازار رو خیلی پر ریسک و ضررده کنه و ... الباقی مسائل
    پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

چه فارکس چه تریدر فارکس
      من حاضر نیستم بیشتر از ده هزارتا تو فارکس سرمایه گزاری کنم
      پس سی میلیونم پس از ده ماه نهایت ۶۰ میلیون میشه
      من بیشتر سرگرمی میدونمش تا شغل
      نه حساب بانکی معتبری در دنیا داریم نه اطلاعاتو دسترسی خوبی برای دفاع از حقوق که موجب اعتماد به شرکتی بشه که پول ترید رو دستش بسپاریم
      فرض کنید بروکر مش رجب واقع در جزیره. فلان جمع کنه بره ما پولمون رو باید از کی بگیریم و مش رجب رو از کجا پیدا کنیم
      حالا اگه من ۴۰۰ میلیون تومن پول داشته باشم مطمنا سراغ فارکس نمیرم
      میرم تو بورس سهام که حداقل فردا بتونم نقدش کنم

ارادتمند تریدر متا
      ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 12-02-2013, 03:39 AM

نظر

با سلام
        اگر ی بار دیگر فارکس در ایران مجازشود خیلی ها می توانند خودشان را محک بزنند. الان نمی دونم چطوری افتتاح حساب کنم؟

نظر

متا جان سلام

اعتماد به هر شرکتی نمیشه کرد درسته منتهی شرکتی که سابقه کاری بالایی داره و تا به امروز مشکلی تریدر ها از اون ندیدند و خدمات آنها معقول و د. حد استاندارد های جهانی باشه مثل پی سی ام که علاوه بر این موارد ، شفاف سازی نسبت به امورات داره فکر نکنم سرمایه گذاری درون اون مشکلی داشته باشه.

چند هفته پیش ایمیلی از جانب شرکتی مشاهده کردم که نرخ واریز وبرداشت فیکس کرده بود روی دلار سه هزار تومانی ، همین یک نکته کفایت میکنه تا بچه ها متوجه بشن که اصلا به بازاری وصل نیستند و این پول مستقیما توی جیب شرکته میره چرا که شرکت میتونه سرور داخلی خودش فعال کنه و اکانت های ایجاد کنه که اصلا به بازار وصل نیست و به همین راحتی هر نرخی که دوست داشته باشه برای واریز وبرداشت به مشتری ارایه بده و افراد هم خیال کنند که این شرکت خدمات ارزنده ای داره !

آخه یکی نیست بگه فلان فلان شده مگه اینجور خدماتی با منطق و عقل جور در میاد که 200 الی 300 تومان زیر فی شما قیمت دلار ارایه بدید !!! در مبالغ بالا مگر رقم کمی است !

د. واقع از بعضی سوتی های آنها میبایست شرکت اای کلاهبردا. از درستکار تمییز داد

موفق باشید
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط morad نمایش پست ها
            با سلام
            اگر ی بار دیگر فارکس در ایران مجازشود خیلی ها می توانند خودشان را محک بزنند. الان نمی دونم چطوری افتتاح حساب کنم؟
            برای افتتاح حساب به یوزر مصطفی پیام بدید

کافیه در پیام خصوصی نام یوزر را مصطفی زده و ازشون بخواید که راهنمایی کنند

اگرم در سایت چرخی بزنید ، تمام موارد لازمه را میتوانید مشاهده کنید و به راحتی افتتاح حساب کنید و سپس مثل آب خوردن واریزوبرداشت داشته باشید

ارادت
            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط morad نمایش پست ها
              با سلام
              اگر ی بار دیگر بازار تبادلات ارزی در ایران مجازشود خیلی ها می توانند خودشان را محک بزنند. الان نمی دونم چطوری افتتاح حساب کنم؟
              سلام

جناب مراد، پیرو فرمایش عبدالرحمن میتوانید به لینک ذیل مراجعه فرموده و ضمن مشاهده فایل های آموزشی و مطالعه موارد مفید، در این رابطه، به راحتی و در کمتر از چند دقیقه اقدام به افتتاح حساب و در مدت کوتاهی به صورت ریالی و آسان اقدام به شارژ حساب نمایید.

وچنانچه در این رابطه نیاز به راهنمایی داشته باشید میتوانید در همان تاپیک اقدام به طرح سوال خود کنید.

http://forum.broker-fa.org/f21/%D9%8...-brokers-4046/
              لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

واقع بینانه رفتار کنید ، همانطور که در بورس های دیگر از جمله بورس ایران ، دارای بازدهی می باشد ریسک موجود است. حالا اینجا "بازار تبادلات ارزی" لوریج بالاتره ... به تریدر بستگی داره که چه ساز و کارهای بکار ببره این ریسک را کاهش دهد. اران تاپیکی باز شده واسه نحوه هدج کردن. جناب سیاوش گرامی بزرگوار روشی گذاشتند که دیروز به ذهن شخص خودم خطور نمیکرد. این روش واسه کاهش ریسک عالیه... حال هزاران روش دیگر موجود هست.

یاد نگیرید که صورت مسیله پاک کنید.آن را حل کنید به هر روشی که شده...

موفق و پایدار باشید [/quote]

سلام

لطف میکنید آدرس تاپیک هدج را بفرمائید ، پیداش نکردم !

ممنون

نظر

سلام

دوستان هیچ چیزی حالگیر تر از این نیست که در مورد یک تاپیک قلم فرسائی بکنی و زمانی که دگمه ذخیره را میزنی میره به صفحه نا کچا اباذ و حدود صد سطر دلیل و برهان پاک میشه میره پی کارش ؛؛ موردی که اکنون سر بنده امد ؛؛

پاسخ به تعدادی از ذوستان دز موزد عملکزد مثبت دائمی

بر خلاف باور تعدادی از دوستان که عدم ارائه استیتمنت های با سود دائمی بالای 50 در صد در ماه که بنده مکررا شاهد این قبیل تریدر ها و استیتمنت ها بوده ام را دال بر فقدان و عدم وجود ان میدانند ,,

قدیما اعتقاد داشتند سیر سرکه ای که قدیمی باشه و حداقل 7 سال سن داشته باشه ,, حکم دارو را پیدا میکنه و علاچ خیلی از بیماری ها خواهد بود ؛؛ شخصی که میدانست یکی از همسایه ها چنین معجونی دازه ؛ برای علاج بیماری همسرش به همسایه مراجعه و تقاضای در یافت مقداری از این سیر سرکه میکند ؛؛ همسایه یعنی صاخب معچون به همسایه بیمار میگوید _ برادر عزیز ؛؛ اگه قرار بود که چنین جاتم بخشی کنیم که دیگر چیزی باقی نمیماند که هفت ساله بشه

حال قصه حال این تریدر هاست ؛؛ که به محض رو کردن دستشان ؛ از صد ها و بلکه هزاران سوراخ گزیده خواهند شد ؛؛ به صور مختلف ،،

لطفا این واقعیت را بپذیرید ؛؛ سری که درد نمیکنه که دستمال نمیبندند؛؛ ولی جنین تریدرها وجود دارند با تعداد زیاد

بقول دوستمون اقا سید ؛؛ مرد بی نام ملک بیراه

ممنون پندار

نظر

نوشته اصلی توسط پندار نمایش پست ها
                    سلام

دوستان هیچ چیزی حالگیر تر از این نیست که در مورد یک تاپیک قلم فرسائی بکنی و زمانی که دگمه ذخیره را میزنی میره به صفحه نا کچا اباذ و حدود صد سطر دلیل و برهان پاک میشه میره پی کارش ؛؛ موردی که اکنون سر بنده امد ؛؛

بقول دوستمون اقا سید ؛؛ مرد بی نام ملک بیراه

ممنون پندار
                    سلام دوست عزيز ضمن عرض تشكر .

بهترين كار براي جلو گيري از اين كار و جلوگيري از پاك شدن نوشته ها اينه كه هروقت خواستيم مطلبي را در تاپيك قرار دهيم ابتدا ان را در يك صفحه ي وورد تايپ كنيم بعد در تاپيك كپي پيست كنيم. موفق باشيد.
                    ویرایش توسط gerami-sea : https://www.traderha.com/member/2878-gerami-sea در ساعت 08-26-2014, 09:10 AM
                    ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

نوشته اصلی توسط عبدالرحمان نمایش پست ها
                      متا جان سلام

اعتماد به هر شرکتی نمیشه کرد درسته منتهی شرکتی که سابقه کاری بالایی داره و تا به امروز مشکلی تریدر ها از اون ندیدند و خدمات آنها معقول و د. حد استاندارد های جهانی باشه مثل پی سی ام که علاوه بر این موارد ، شفاف سازی نسبت به امورات داره فکر نکنم سرمایه گذاری درون اون مشکلی داشته باشه.

چند هفته پیش ایمیلی از جانب شرکتی مشاهده کردم که نرخ واریز وبرداشت فیکس کرده بود روی دلار سه هزار تومانی ، همین یک نکته کفایت میکنه تا بچه ها متوجه بشن که اصلا به بازاری وصل نیستند و این پول مستقیما توی جیب شرکته میره چرا که شرکت میتونه سرور داخلی خودش فعال کنه و اکانت های ایجاد کنه که اصلا به بازار وصل نیست و به همین راحتی هر نرخی که دوست داشته باشه برای واریز وبرداشت به مشتری ارایه بده و افراد هم خیال کنند که این شرکت خدمات ارزنده ای داره !
                      موفق باشید
                      سلام اقاي رحماني عزيز يك نكته خدمت شما عرض كنم كه شركت هاي كلاهبردار مگر بخواهند يكي اسكالپر ها را كه سودشون در حركت هاي 4 يا 5 پيپي باشه را اذيت كنند با ريكوت و يا اين كه اگر سود زيادي بردند و خواستند برداشت كنند دبه كنند و بهانه بيارند و حتي

حساب را بلوكه كنند و بهانه هاي بني اسراييلي بيارند اما اگر شخصي لانگ ترم كار كنه و مثلا يك پوزيشن بگيره كه تي پي ان 300 پيپ يا 200 پيپ باشه و چارت اون كارگزاري هم با چارت هاي كارگزاري هاي تمام دنيا يكي باشه غير از اون مواردي كه عرض كردم اگر به بازار

جهاني وصل نباشه چه كار ديگه اي ميتونه انجام بده ؟ منظورم در تريد و تغييرات روي چارت هست يعني چه تغييراتي ممكنه روي چارت انجام بده كه تريدر متوجه نشه و باعث ضرر تريدر شود ؟.... با تشكر
                      ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

تریدر های حرفه ای ایران بشناسیم!!

از اون بدتر اينكه شما انتظار داري با حجم نهايت يك لاتي بروكر شما رو مستقيم به بازار متصل كنه

البته اين جوابي بود كه يك بروكر به من داد
                        گفت با دو يا سه دهم لات تريد ميكني ميخاي مستقيم هم اردر بزاري !!!
                        ديدم راست ميگه
                        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-27-2014, 12:19 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                          از اون بدتر اينكه شما انتظار داري با حجم نهايت يك لاتي بروكر شما رو مستقيم به بازار متصل كنه

ديدم راست ميگه
                          یعنی چی؟

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها

ديدم راست ميگه
                            *حداقل حجم حسابهای ecn شده 0.1 لات

*اسپریدها شدیدا کم شده

*ریکوت از بین رفته

*استاپ اردرها به نفع یا ضرر مشتری رو گپها اسلیپیج میخوره

*بعضی بروکرها پلاگین عمق بازار ارئه میدن

با توجه به نشانه ها این روزها باور پذیره اگه بروکری بگه اردرها متصل به بازار هست.

البته بروکرها خدماتی مثل معامله بر روی cfd و بونوس ،مینیمم اردر 0.01 و ... را رو حسابهای دیگه ارئه میدن -

بین بروکرها رقابت بسیار زیاد شده و مشتری ها مانند سابق بی اطلاع نیستن - در نتیجه باید خدمات درست ارائه بدن

اگر نه خیلی راحت از گردونه رقابت حذف میشن.

یه زمانی چه میدونستیم پرووایدر چی هست! اسلیپیج چیه!!

خیلی راحت در قوانین بروکر بود: استاپ ها هنگام گپ گارانتی نیست ، ولی تارگت گارانتیه !!!

ما هم فکر میکردیم وحی همینه!!

این روزها یه سری مشکلات قدیم وجود نداره اما افزایش بی رویه حجم معامله گران مشکلات دیگه ای

به وجود اورده - فشردگی حرکات ، اعشار پنجم ، حرکتهای شارپ احساسی ، اسکلپرهای بزرگ با اتکا به گسترش

اینترنت و سخت افزار و نرم افزارهای مدرن و... مسائل تریدرهای این دوره است .

ببینید اون بالاها دعوا سر چه ترازهای قیمتی است!! به میزان اردرها بر روی هر پوینت دقت کنید!!

عکس مربوط به بروکری است که لوریج ارائه نمیده!!

نظر

ویرایش توسط mohammad.rajaie : https://www.traderha.com/member/21328-mohammad-rajaie در ساعت 03-24-2016, 01:46 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ostadfx نمایش پست ها
                                واقعیتش من یه ادم تازه وارد تو این بازار نیستم و 7 سال روزی حداقل 15 ساعت برا مطالعش وقت گذاشتم و برداشت شخصی خودمو گفتم تو این بازار اکثر مفاهیمی که درست کردن تقریبی و پر از خطاست و ارزش نداره و اکثریت ضرر کننده ها دنبال اونا میرن .من متوسط هر روز 800 تا 1000 پیپ بصورت دستی و نه اکسپرت در 10 جفت ارز سود میکنم که هفته پیش به 6500 پیپ در هفته رسید (هفتگی)که ناشی از تحلیل شخصی خودمه که البته یه تاپیک هم در سایت اتوتردیگ داشتم که انلاین پیشبینی هامو قرار میدادم چند تاشو "پیشبینی های یک تریدر خاکی" که بنا به دلایلی ادامه ندادم

شما كه ميگى من هر روز متوسط 800 تا 1000 پيپ سود ميكنم ، ياعلى بيا و ثابت كن . اكانتت رو وصل كن myfxbook توى مدت يك هفته روزى 800 پيپ سود كردنتو نشون من بده. اگه راست بگى كه شك دارم، لينكتو توى myfxbook رو بفرست چك كنم + شماره حساب وبمانى 1000 دلار جايزت .
                                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-27-2017, 02:59 PM

نظر

پردازش ...
                                X