اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

میتونم 20 روز متوالی روزی 50 درصد سود کنم؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
    اگر بانک سراغ داری بهره ماهیانه یک درصد در ماه یا 12 درصد درسال برای سپرده دلاری میده
    بفرمایید بنده قید رو بزنم
    سلام
    بانکهای زیادی هستند که 20 تا 22 درصد سالیانه سود میدن.بانک کوثر بانک آینده ..... روز شمار و هرموقع خواستی سرمایه را برداشت میکنی. جذابیت فارکس به اینه که خیلی بیش از 7 یا 10 درصد پتانسیل سود دهی داره و البته همینقدر هم پتانسیل ضرر که با تاثیر روانی پتانسیل ضرر خیلی بیشتر از پتانسیل سود میشه . اما اینجا تا حالا که دوستمون موفقه و توهمین عکسی که از استیتمنت گذاشتن بیش از 50 درصد سود محقق شده. امید وارم در پلنشون موفق باشند در نهایت.

نظر

نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
      سلام
      بانکهای زیادی هستند که 20 تا 22 درصد سالیانه سود میدن.بانک کوثر بانک آینده ..... روز شمار و هرموقع خواستی سرمایه را برداشت میکنی. جذابیت بازار تبادلات ارزی به اینه که خیلی بیش از 7 یا 10 درصد پتانسیل سود دهی داره و البته همینقدر هم پتانسیل ضرر که با تاثیر روانی پتانسیل ضرر خیلی بیشتر از پتانسیل سود میشه . اما اینجا تا حالا که دوستمون موفقه و توهمین عکسی که از استیتمنت گذاشتن بیش از 50 درصد سود محقق شده. امید وارم در پلنشون موفق باشند در نهایت.
      مطلب رو نگرفتید
      اونا ریالی 22 درصد سود میدن
      هیچ بانک و موسسه ای در ایران بهره دلاری بیش از 4 درصد نمیده اخوی
      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-10-2014, 01:40 PM

نظر

خوب به سلامتی من کال شدم . بعد از کال شدن من بازار تغییر جهت داد .

نظر

r-kamyab جان ایمیلم رسید ؟ ببخشید دیر شد . دیر متوجه شدم .

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
            مطلب رو نگرفتید
            اونا ریالی 22 درصد سود میدن
            هیچ بانک و موسسه ای در ایران بهره دلاری بیش از 4 درصد نمیده اخوی
            متای عزیز فکر کنم شما مطلب را نگرفتی.اگر شما هزار دلار را در ابتدای سال به ریال تبدیل میکردی در 33500ریال و در بانک میگذاشتی در این شش ماه 11 درصد سود میداد و اگر همین الان میخواستی دوباره دلار بخری با پول بعلاوه سود1147دلار میشد.پس بانک و دولت در این شش ماه 14.7 درصد تا الان سود به دلارت میداد.
            در مورد این تاپیک،کسی که بصورت آشکار خودش را در معرض قضاوت قرار میدهد،احتمالا بر اساس یک استراتژی که قبلا تائیدش را گرفته وارد شده. پس اجازه بده کارش را انجام بده،اگر موفق بود و مورد تائید شما قرار گرفت با نهایتا 10 درصد سرمایه که در این بازار داری اقدام کن.
            پ.ن:قضاوت پیشاپیش تعطیل.

نظر

نوشته اصلی توسط shahabi.ma نمایش پست ها
              متای عزیز فکر کنم شما مطلب را نگرفتی.اگر شما هزار دلار را در ابتدای سال به ریال تبدیل میکردی در 33500ریال و در بانک میگذاشتی در این شش ماه 11 درصد سود میداد و اگر همین الان میخواستی دوباره دلار بخری با پول بعلاوه سود1147دلار میشد.پس بانک و دولت در این شش ماه 14.7 درصد تا الان سود به دلارت میداد.
              در مورد این تاپیک،کسی که بصورت آشکار خودش را در معرض قضاوت قرار میدهد،احتمالا بر اساس یک استراتژی که قبلا تائیدش را گرفته وارد شده. پس اجازه بده کارش را انجام بده،اگر موفق بود و مورد تائید شما قرار گرفت با نهایتا 10 درصد سرمایه که در این بازار داری اقدام کن.
              پ.ن:قضاوت پیشاپیش تعطیل.
              معما چون حل گشت اسان شد
              اگر علیرعم حرف شما دلار بجای ثبات میرفت به سمت 6000 تومن چی
              بنده سپرده دلاری میکنم سود دلاری هم میخام ریسک تبدیل رو قبول نمیکنم
              والا اگر اینقدر تو پیش بینی نابعه بودم ین زاپن رو موقعیکه 100 بود بای میکردم و الان 108 میفروختم

نظر

منظورم البته 7 یا 10 درصد هفتگی یا ماهیانه بود که از قلم افتاد. جناب متا زیاد فرقی نداره سرمایه اولیه ما هم ریاله اگر دلار ثابت درنظر بگیریم فرقی نمیکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط accessdenied نمایش پست ها
                  جناب guest میشه راهنمایی کنید از چه طریق میشه این صفحه عملکرد رو دید
                  سلام
                  خدمت شما:

موفق باشید

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
                    سلام
                    خدمت شما:

موفق باشید
                    ممنون از پاسخ شما اما منظور من اکانت مربوط به این تاپیک هست

نظر

مجددا سلام

به شخصه منکر به دست اوردن 50 درصد روزانه نیستم مخالف هم نیستم با بیان عمومیش مخالفم

من خودم با استاپ های 2 پپی روزانه بین 10 پپ تا 30 پپ می گرفتم ولی هم حال می خواد هم حوصله هم وقت که با لورج 200 تا روزانه 60 درصد هم عایدی داره

و اینکه اگر ادم بخواد تو این کار بزرگ بشه باید سراغ برنامه های بزرگ ترید های بزرگ نبایذ هر تیک بازار فشار بیاره روانتو از هم بپاشه
                      گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

میتونم 20 روز متوالی روزی 50 درصد سود کنم؟

نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
                        منظورم البته 7 یا 10 درصد هفتگی یا ماهیانه بود که از قلم افتاد. جناب متا زیاد فرقی نداره سرمایه اولیه ما هم ریاله اگر دلار ثابت درنظر بگیریم فرقی نمیکنه.
                        پس از بروكر درخاست كنيم نرخ دلار رو ثابت در نظر بگيره و ما ريالي واريز كنيم
                        زماني ميتونيد دلار رو ثابت در نظر بگيريد كه كشور ما مثل دبي باشه
                        نه يك كشور با تنش سياسي بالا كه فقط يك فوت دلار ٢٠٠٠ تومني رو دو روزه كرد ٣٨٠٠
                        الانم كه ديديم دلار زير ٣٠٠٠ تومن چقدر دوم آورد
                        تازه جداي از اين مسايل تراز تجاري و نرخ اشتغال برابري ارزها رو تععين ميكنه
                        و دلار ديگه تقريبا جز محالات است كه در ايران ثبات داشته باشه
                        تازه
                        نفت بره زير ٧٠ دلار شما دلار رو بالاي ٤٠٠٠ تومن در نظر بگير
                        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 10-10-2014, 06:49 PM

نظر

اتصال حساب به mql چی شد؟این متا هر چه هم ایه یاس و درصد کم و اینها بخونه این یه ایتم که میگه حساب سیگنال یا نمونه کار وصل بشه به mql رو هیچ جوره نمیشه ندید گرفتحرف حقه آقا

نظر

سلام
                            عجیب است ولی MQL5 این شعبه بروکر را که دوستمان Ehsan M حساب خود را معرفی کرده اند پشتیبانی نمی کند!
                            شاید به دلایل شرایط تحریم های اقتصادی علیه آن کشور!
                            فقط شعبه های UK آن در لیست موجود است.
                            اضافه کنم که حساب های بروکر PCM حمایت میشوند و عملا اتصال حساب Demo PCM را من امتحان کرده ام.
                            ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 10-11-2014, 12:16 AM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

اکانت های pcm در سایت متاکوتس و مای اف ایکس بوک موجود هست و قابل پشتیبانی

به زودی نحوه اتصال در تاپیک مربوطه شرح خواهم داد.

نظر

سلام دوستان متاسفانه 30 دلاری که یک حدود چهل روز پیش قصد افزایشش را داشتم تا 68 دلار(2 گام از بیست گام) رفت و کال شد. البته به محتویات اون خطی که در پست اول اشاره کردم (استاپ کم و تی پی بلند) تقریبا عمل نکردم وگرنه پیشرفت بیشتری میداشتم. از طرفی هم چونکه حساب مربوط به بروکر دیگه بود چندین مرتبه مورد تذکر قرار گرفتم که این خودش کمی در روند کارم خلل وارد کرد. حالا بعد از گذشت نزدیک به 40 روز از شروع حساب قبلی تصمیم گرفته ام که این بار ریسک به ریوارد رو در حد معقولی اجرا و اگه بتونم افزایش حجم رو این بار هم البته به شکل بی ضرر(افزایش در سود) در دستور کارم قرار بدم. چونکه حساب مربوط به بروکر دیگه هست متاسفانه از قرار دادن مشخصات اون خودداری میکنم. برای اطلاعات تکمیلی دوستان میتونن به صفحه فیسبوک من سری بزنن . اگه هم ما رو قابل دونستین ادد کنید پی ام بدین که از دوستای این فروم هستین. دوستان فعلا شب خوش
                                فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

پردازش ...
                                X