اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

میتونم 20 روز متوالی روزی 50 درصد سود کنم؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط saidfar25 نمایش پست ها
    این حساب غیر قابل دسترسه پسورد عوض شده؟
    سلام سعید فر عزیز ، من هم اولش مشکل داشتم . ولی الان دارم حساب رو میبینم . فکر کنم چون بروکر حساب ، بروکر دیگری است ، سایت اجازه نمایش آنرا نداده .

واقعا عالی هستش . آقا احسان برای روز اول 50% رو گرفته . البته اکوییتی مقداری پایین آمده ، ولی باز هم عالی است . دم آقا احسان گرم .

اگر امری بود من در خدمتم .

با تشکر فراوان
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-10-2014, 09:52 AM دلیل: خلاف قوانین ( قراردادن آیمیل آدرس )

نظر

ممکنه یوزر و پسورد و سروری که اکانت در آن قرار دارد پیام خصوصی کنید؟

نظر

با سلام

استاد عزیز خسته نباشید . ببخشید مزاحم شدم ، در رابطه با سیستمی که فرمودید میشه مختصری توضیح بدید .

با تشکر فراوان

نظر

باز بازار چند روزه راه افتاده بعضیا زده به کلشون واقعا ایا روزی 50 درصد در 365 روزه سال امکانپذیر هست یا حتی 20 روز من خودم به شخصه اگر این کار امکان پذیر باشه هم دوست ندارم دنبالش برم تو این بازار باید حس طمعکاریتون را بکشید تا بتونید موفق باشید ماهیانه7 درصد رقمی فوق العادست که با یک مقدار تلاش هر کسی میتونه بهش دست پیدا کنه همین تایپیکهاست که باعث عدم موفقیت ماست میدونید چرا 99 درصذ تو این بازار بازنده هستند چون دندون طمع را نکشیدند
          گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

نوشته اصلی توسط mojir نمایش پست ها
            باز بازار چند روزه راه افتاده بعضیا زده به کلشون واقعا ایا روزی 50 درصد در 365 روزه سال امکانپذیر هست یا حتی 20 روز من خودم به شخصه اگر این کار امکان پذیر باشه هم دوست ندارم دنبالش برم تو این بازار باید حس طمعکاریتون را بکشید تا بتونید موفق باشید ماهیانه7 درصد رقمی فوق العادست که با یک مقدار تلاش هر کسی میتونه بهش دست پیدا کنه همین تایپیکهاست که باعث عدم موفقیت ماست میدونید چرا 99 درصذ تو این بازار بازنده هستند چون دندون طمع را نکشیدند
            خیلی با حال بود با ماهی 7 درصد تازه دندون طمع رو کشیدی
            عزیز این نوع اکانتها فقط ازمایشی هستند طرف 100 دلار ریسک میکنه یا کال میشه یا اکانت رو چند برابر میکنه
            به اینصورت نیست که ده هزارتا بزاره تا میلیون دلاری برداشت کنه

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
              خیلی با حال بود با ماهی 7 درصد تازه دندون طمع رو کشیدی
              عزیز این نوع اکانتها فقط ازمایشی هستند طرف 100 دلار ریسک میکنه یا کال میشه یا اکانت رو چند برابر میکنه
              به اینصورت نیست که ده هزارتا بزاره تا میلیون دلاری برداشت کنه
              ببین با همین کار ها خیلی از تازه وارد های به این عرصه خیالاتی میشن و باعث میشه عمرشون را تلف کنند واقعیت اینه که این کار برای کسی خوبه که حداقل 20 هزار تا داشته باشه و دندون طمع را کشیده باشه نه اینکه یک تازه وارد بیاد اینجا و این تایپیک را باز کنه وبیفته دنبال همچین کاری که یک حساب 100 دلاری را بکنه مثلا یک میلیون دلار اخوی ما این دوران توهم زیبا را پشت سر گذاشتیم
              گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

r-kamyab جان

راستش من نمی تونم پیام خصوصی بفرستم . اگه خواستی بیا تو مسنجر .

با تشکر فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط mojir نمایش پست ها
                  ببین با همین کار ها خیلی از تازه وارد های به این عرصه خیالاتی میشن و باعث میشه عمرشون را تلف کنند واقعیت اینه که این کار برای کسی خوبه که حداقل 20 هزار تا داشته باشه و دندون طمع را کشیده باشه نه اینکه یک تازه وارد بیاد اینجا و این تایپیک را باز کنه وبیفته دنبال همچین کاری که یک حساب 100 دلاری را بکنه مثلا یک میلیون دلار اخوی ما این دوران توهم زیبا را پشت سر گذاشتیم
                  بالای دو درصد استند شده هم به نظر من توهم است اما اگه کسی رو پیدا کردی راندمان بالاتری داشت حسابشو برامون بفرست لذت ببریم

نظر

ببخشید استاد ، چکار باید کرد ؟ پیام خصوصی هم نمیتونم براتون بفرستم . با تشکر
                    ویرایش توسط rjalinous : https://www.traderha.com/member/9337-rjalinous در ساعت 10-10-2014, 12:31 PM

نظر

سلام

عزیزان با نظر همه شما موافقم ولی با توجه به تناسب تاپیکهای آموزشی و تحلیلی نسبت به این نوع تاپیک که در فروم داریم، خود خواننده تازه وارد باید تشخیص دهد که در چه مرحله و سطحی قرار دارد.
                      تمام نظراتی که داده شد خدا را شکر یک یک ما بر آنها واقفیم، لطفا اجازه بدید صاحب تاپیک بتونه ایده خودش را اجرا کنه.

تجارب و توصیه هایی که در این تاپیک تا الان باز گو شدند خیلی مهم و کارآمد هستند، ولی نه در یک تاپیک که ایده ای را دنبال میکنه، جای این نظرات در تاپیکهای مربوط به لزوم مدیریت سرمایه هست.

در پایان اینو بگم که اگر به امضای بنده توجه کنید همیشه سه اصل را پایه قرار داده ام و خود مجری و توصیه کننده آن هستم ولی این جا نه . نکته مهم این که فکر نکنید مدیریت سرمایه های تشویقی تهاجمی که چنین رشدی را میتوانند به حساب بدهند، همه آنها امنیت حفظ سرمایه اصلی را ندارند.
                      ورود به معامله با منطق انسانی
                      خروج
                      از معامله با احساس ماشینی
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

متای عزیز خواهش میکنم این پست منو به منظور بد برداشت نکن، بیشتر یه شوخی دوستانه هست.

تو را خدا اینقدر وقتی در هر تاپیکی اسم سود کردن و اندیکاتور و غیره میاد آیه یاس نخون به شخصه هر موقع پستت را میبینم قبل از این که بخونمش فقط یاد استاپ هام میافتم. اطلاعاتی که در مورد سود کردن در این بازار داری تا حدودی درست هستند و صدق میکنند ولی هیچکدوم از منابعی که مرجه قرار میدی اصلا اعتبار ندارند.
                        دونکته هست : یکی این که منابع اطلاعاتی و موسخی که بشه باهاش در مورد سود کردن توی بازار تکیه کرد اصلا در اختیار نیست و دوم این که هیچ چیز در ان دنیا نشد نداره.

دوست عزیز لطفا این شوخی بنده را بد برداشت نکن ولی والا به پستهات آلرژی گرفتم
                        ورود به معامله با منطق انسانی
                        خروج
                        از معامله با احساس ماشینی
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
                          سلام
                          حساب در بروکر دیگری باز شده بود که متاسفانه به دلایل تجاری امکان ارائه مشخصات آن در اینجا نیست.
                          البته اگر چه حساب در وضعیت خوبی تا به حال فرار دارد
                          ولی اگر به دنبال روزی 50 درصد رشد حساب هستید متاسفانه محقق نشده.

پ.ن.
                          جناب guest میشه راهنمایی کنید از چه طریق میشه این صفحه عملکرد رو دید

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                            متای عزیز خواهش میکنم این پست منو به منظور بد برداشت نکن، بیشتر یه شوخی دوستانه هست.

تو را خدا اینقدر وقتی در هر تاپیکی اسم سود کردن و اندیکاتور و غیره میاد آیه یاس نخون به شخصه هر موقع پستت را میبینم قبل از این که بخونمش فقط یاد استاپ هام میافتم. اطلاعاتی که در مورد سود کردن در این بازار داری تا حدودی درست هستند و صدق میکنند ولی هیچکدوم از منابعی که مرجه قرار میدی اصلا اعتبار ندارند.
                            دونکته هست : یکی این که منابع اطلاعاتی و موسخی که بشه باهاش در مورد سود کردن توی بازار تکیه کرد اصلا در اختیار نیست و دوم این که هیچ چیز در ان دنیا نشد نداره.

دوست عزیز لطفا این شوخی بنده را بد برداشت نکن ولی والا به پستهات آلرژی گرفتم
                            چرا برداشت منفی
                            کسی منکر بالاخره سود کردن در این بازار نشده
                            بازدهی دو درصد اونم دلاری بسیار عالی است
                            ولی بازدهی های تخیلی مسله دیگری است
                            تو هر کاری توهم خوب نیست
                            اگر در بازار بورس ایران هم شما مدعی بازدهی ماهیانه 7 درصد بشوید من در جوابتان همین پست رو میزنم

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                              بالای دو درصد استند شده هم به نظر من توهم است اما اگه کسی رو پیدا کردی راندمان بالاتری داشت حسابشو برامون بفرست لذت ببریم
                              با سلام
                              هرکسی دنبال 2درصد در ماه هست باید قید این بازار بزند چون دودرصد درماه بخوای کار کنی پولت بذاری تو بانک خیلی بهتره و ریسک هم نداره
                              موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط adel0098 نمایش پست ها
                                با سلام
                                هرکسی دنبال 2درصد در ماه هست باید قید این بازار بزند چون دودرصد درماه بخوای کار کنی پولت بذاری تو بانک خیلی بهتره و ریسک هم نداره
                                موفق باشی
                                اگر بانک سراغ داری بهره ماهیانه یک درصد در ماه یا 12 درصد درسال برای سپرده دلاری میده
                                بفرمایید بنده قید رو بزنم

نظر

پردازش ...
                                X