اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آیا میتوان به علم مدرسان و مولفان فعال در بازارهای مالی اعتماد کرد؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط kimia نمایش پست ها
    استاد متا :

اولا اين بازي نيست معامله است بنابراين آمار و احتمالات مورد محاسبه شما به درد تاس قمارخانه ميخورد نه اين بازار ...

ضمنا لطف كنيد شما يكي زحمت آموزش دادن رو نكشيد ديگران هستند همينكه مطالب ساير دوستان رو متوجه بشيد كافيه ...

چون لازمه معلمي داشتن ادب گفتاري است نه اينكه خودتون رو دانا و منطقي و بقيه رو نادان و بيمنطق خطاب كني ...

ضمنا "استاد "جهت اطلاعتون عرض كنم اسپرد همه جا يكبار حساب ميشه چه وايد باشه چه ثابت ...

موفق باشيد
    خيلي جواب منطقي بود
    اين مدريت سرمايه است هنوز محاسبه احتمال رو نكردم
    بنده الان محاسبه كردم با استراتژي ناب چقدر راندمان داريم
    بروكر هم هميشه دو قيمت دارد باي و سل كه ٢٠ پوينت اختلاف دارند براي ورود
    اگر كلوز هم بخاهيد بكنيد بازهم دو قيمت به شما نشان ميدهد باي و سل
    شما اردر كه ميخاين باز كنيد دو تا دكمه هست با اختلاف ٢٠ بوينت فرضا رو باي فشار ميدين
    حالاميخاين كلوز كنيد رو متاتريدر چه قيمتي رو نشون ميده براي كلوز
    قيمت سل رو نشون ميده يعني در حقيقت بايد يك سل بزنيد تا پوزيشنتون كلوز شه
    ميخاين ويديو تهيه كنم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

ساده توضيح بدم اينطوري شايد دركش مشكل باشه
      ميرين صرافي دلار بخرين زده ٢٩٠٠ خريد ٣٠٠٠ فروش
      ٣٠٠٠ ميخرين چند روز بعد ميرين صرافي ميگه
      ٣١٠٠ خريد و ٣٢٠٠ فروش و شما با قيمت ٣١٠٠ تومن دلارها رو بهش ميفروشيد
      چقدر سود كردين ١٠٠ تومن صراف چقدر سود كرد
      حالا اين اختلاف قيمت زمان ورود و زمان خروج كجا رفت

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
        ساده توضيح بدم اينطوري شايد دركش مشكل باشه
        ميرين صرافي دلار بخرين زده ٢٩٠٠ خريد ٣٠٠٠ فروش
        ٣٠٠٠ ميخرين چند روز بعد ميرين صرافي ميگه
        ٣١٠٠ خريد و ٣٢٠٠ فروش و شما با قيمت ٣١٠٠ تومن دلارها رو بهش ميفروشيد
        چقدر سود كردين ١٠٠ تومن صراف چقدر سود كرد
        حالا اين اختلاف قيمت زمان ورود و زمان خروج كجا رفت

اصرار بر اشتباه دارید !! دنبال ایراد بقیه میگردید؟!!

جالبه مثال درست میزنید نتیجه مورد نظر خودتان را استنتاج میکنید!

در همین مثال اسپرید 100 تومن است قیمت 200 تومن رشد کرده

اگه دوبار اسپرید 100 تومن دادید چجوریه 100 تومن سود کردید؟

نظر

يك زماني يكنفر واقعا سوال ميكنه و به جوابهاي كه بهش ميدن فكر ميكنه
          ولي شما باز داري حرف خودتو ميزني

یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به دیگران!

نظر

ساده و مختصر و قابل درك :

اكثر بروكرها قيمتي كه روي نمودار نمايش ميدهند قيمت فروش ميباشد . ضمنا بروكر هم نوعي "صرافي" است مضاف بر اينكه بنا به امكاناتشون "لوريجهاي متنوع" هم ميدهند ...
            وقتي دكمه "سل" رو ميزنيد يعني داريد به بازار ميفروشيد و بازار ميخره لذا قيمت خريد جاري رو باهاتون حساب ميكنه ولي وقتي همين پوزيشن رو ميبنديد يعني داريد( به عبارتي ميخريد)
            و پوزيشنتون رو از بازار نقد ميكنيد لذا با قيمت فروش جاري بسته ميشه (مابه تفاوت = اسپرد)
            همين وضعيت بر عكسش در موقع " باي " اتفاق ميفته و هر زمان كه اين باز و بسته شدن پوزيشن صورت بگيره فقط يكبار اسپرد محاسبه ميشه .
            خلاصه اينكه "سل" رو با قيمت خريد جاري باز ميكنه با قيمت فروش ميبنده و "باي" رو با قيمت فروش جاري باز ميكنه و با قيمت خريد ميبنده .
            حالا اگه دوست داشتين يه ويديو از اين مطلب تهيه كنيد ...
            ویرایش توسط kimia : https://www.traderha.com/member/6806-kimia در ساعت 08-08-2014, 09:10 PM

نظر

اگر نمیشه اعتماد کرد باید چکار کنیم؟

ایا یک فرد که میخواهد وارد بازار بشود نیاز به اموزش دارد یا نه؟

اگر فرض کنیم استاد ورشکسته و ناموفق هست ولی دانش اموز از اموزه های استاد بهره ببرد و سود کند بازهم سوال بالا پابرجا خواهد ماند ؟

من تا حالا که در بیشتر فرومها عضو بودم ندیدم کسی بیاد بگه واسه اموزش و یادگیری حاظرم هزینه کنم !

من نظرم این هست که دوستان شرایط خودشون بیان کنند که دنبال چه سود و چه استادی هستند و نرخ تعیین کنند ! همینطور کسی که میتونه اموزش بده توانایی خودش بیان کنه و نرخ تعیین کنه هر کسی خواست میتونه درخواست بده !

مثال ! یکی از دوستان خارجیم رفته بود کانادا ساعتی 3000 دلار غیر از هزینه اقامت اونجا میداد و در مقابل استاد تعهد داده بود که با یک حساب ... تا موقعه ای که مخارج اموزش در بیاره ساپورتش کنه !

بنظرم یک مثال جالبی هست با این شرط که در صورت عدم توانایی استاد در برگشت هزینها شهریه مسترد گردد !

مثال دیگه اینکه استاد دو هزینه در نظر بگیره یکی اموزش تئوری و نظری و هزینه دیگه که باید پرداخت بشه برای ساپورت عملی هست مثلا هزینه اموزش تئوری 10000 دلار و هزینه ساپورت ماهیانه 5000 دلار و تا موقیکه دانش اوز بخاد ادامه پیدا میکنه !

در مورد کسانی که دوره های عمومی تکنیکال و بنیادی تدریس میکنند معنا نداره بپرسیم سود میکنند یا نه !

موفق باشید
              در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

افرين اين سيستمي كه با اين دقت كار كنه وجود نداره كه ماهي ٨ درصد رو بده پس ميرسيم به سالي ده درصد
                چون اين سيستم با نگاه خوشبينانه درصدش شد اين
                حالا بدون تعصب
                اگر من هر بار دو درصد ريسك كنم ميتونم ٥٠ بار بازي كنم
                اگر ٥ درصد ريسك كنم فقط ٢٠ بار ميتونم بازي كنم
                اگر ٣٠ درصد ريسك كنم فقط سه بار ميتونم بازي كنم
                نهايتا اگر سرمايه اي نداشته باشم اصلا نميتونم بازي كنم
                اما چرا دو درصد
                دو درصد معادل يكسال سود بانكي دلار است يعني شما معادل بهره پول يكساله ريسك كردي كه بعنوان ماكزيمم ضرر براي تريدر محسوب ميشه
                مانند اينكه حد ضرر رو براي سهام ريالي معادل ٢٠ درصد سرمايه ات قرار بدي
                كه به نظر من ماكسيمم ريسك است
                البته اينكه گفتي چرا ٥ درصد نگيريم فهميدم چيزي از مديريت سرمايه نميدونيد
                دلايل ديگه اي هم داره كه من فكر كنم با اينهمه پست دارم آموزش فاركس ميدم نه جواب پست
                دو دلار رو هم كه متوجه نشدي ديگه !!!!
                با سلام خدمت همه
                جتاب متا من در مورد سود فاركس با كليات حرف شما موافقم ويليامز معروف در يك مصاحبه اعلام كرده سال گذشته سال خيلي عالي بود من توانستم به راندمان حدود 40 درصدي دست پيدا كنم. بنابراين وقتي يكي از معروفترين و با تجربه ترينها 40 درصد سالانه را عالي مي داند ما نبايد انتظار سودهاي نجومي از بازار را داشته باشيم. هرچند غير ممكن نيست ولي مطمئنا دائمي نيست
                اما چند انتقاد
                1- همان طور كه دوستان اعلام نمودند به خدا ما يكبار اسپريد را پرداخت مي كنيم به زيان ساده تر ما در فاركس يك طرف معامله داريم كه بايد از او خريد كنيم و اسپريد بدهيم با فرض ثابت بودن قيمت موقع فروش به همان قيمت خريد در زماني كه به ما فروخت به او مي فروشيم و اسپيردي پرداخت نمي شود. اين بر خلاف بازار آتي سكه است كه بروكر يك واسطه است كه چه همگام خريد و چه هنگام فروش بايد كميسيون بپردازيم
                2- تعيين حد ضرر ربطي به بهره پول ندارد و به ريسك پذيري فرد و پلان معاملاتي بسنگي دارد مثلا فردي كه در تايم هفتگي كار مي كتد و با معاملات كم مي تواند 5 درصد ريسك كند وكسي كه در تايم ساعتي تريد مي كند 2 درصد زياد است و بهتر است حتي مقاير زير يك درصد انتخاب كند
                3- "اگر ٥ درصد ريسك كنم فقط ٢٠ بار ميتونم بازي كنم"
                ضرورتا تعداد معاملات نمي تواند به اين شكل محدود شود. يكي از روشها افزودن به پوزيشن ها است. زماني كه در يك معامله ريسك فيري شويد مي توانيد به ميزان كاهش ريسك به حجم پوزيشن اضافه كنيد
                ویرایش توسط mohsennasirian : https://www.traderha.com/member/9397-mohsennasirian در ساعت 08-09-2014, 10:15 PM دلیل: اصلاح غلط املايي

نظر

نوشته اصلی توسط مسلم آل شبر نمایش پست ها
                  اگر نمیشه اعتماد کرد باید چکار کنیم؟

ایا یک فرد که میخواهد وارد بازار بشود نیاز به اموزش دارد یا نه؟

اگر فرض کنیم استاد ورشکسته و ناموفق هست ولی دانش اموز از اموزه های استاد بهره ببرد و سود کند بازهم سوال بالا پابرجا خواهد ماند ؟

من تا حالا که در بیشتر فرومها عضو بودم ندیدم کسی بیاد بگه واسه اموزش و یادگیری حاظرم هزینه کنم !

من نظرم این هست که دوستان شرایط خودشون بیان کنند که دنبال چه سود و چه استادی هستند و نرخ تعیین کنند ! همینطور کسی که میتونه اموزش بده توانایی خودش بیان کنه و نرخ تعیین کنه هر کسی خواست میتونه درخواست بده !

مثال ! یکی از دوستان خارجیم رفته بود کانادا ساعتی 3000 دلار غیر از هزینه اقامت اونجا میداد و در مقابل استاد تعهد داده بود که با یک حساب ... تا موقعه ای که مخارج اموزش در بیاره ساپورتش کنه !

بنظرم یک مثال جالبی هست با این شرط که در صورت عدم توانایی استاد در برگشت هزینها شهریه مسترد گردد !

مثال دیگه اینکه استاد دو هزینه در نظر بگیره یکی اموزش تئوری و نظری و هزینه دیگه که باید پرداخت بشه برای ساپورت عملی هست مثلا هزینه اموزش تئوری 10000 دلار و هزینه ساپورت ماهیانه 5000 دلار و تا موقیکه دانش اوز بخاد ادامه پیدا میکنه !

در مورد کسانی که دوره های عمومی تکنیکال و بنیادی تدریس میکنند معنا نداره بپرسیم سود میکنند یا نه !

موفق باشید

با تشکر از حضور شما اقا مسلم در این بحث

استادی که در بازار شکست خورده ، به درد اموزش دادن نمیخوره ، چون راه درست رو پیدا نکرده که بخواد به شاگردش اموزش بده و تمام چیزهایی هم که میگه توهمات ذهنیش هست . مثلا طرف در بازار شکست خورده و حالا رو اورده به تدریس ، بعد فکر میکنه اشکال کارش این بوده که چون مثلا در پوزیشنهاش 3% ریسک کرده و یک درصد بیشتر از کتب اموزشی ریسک کرده بازنده شده ، برای همین چنان با تاکید میگه نباید بالای دو درصد ریسک کنید که فکر میکنه اشکال کارش در این بوده و....

به نظر من یک روال منطقی برای اموزش این میتونه باشه:
                  اولا کسی که میخواد ترید کردن رو به کسی اموزش بده حتما حتما باید یک کارنامه حداقل دو ساله از ترید داشته باشه که دارای سود و دراودان منطقی ، ... باشه.
                  بعد اینکه وقتی به شاگردش فهموند که اینکاره است و قرار نیست کلاسهاش سرکاری باشه ، با شاگردش طی میکنه مثلا برای اینکه تو رو هم تریدر کنم یک دوره یک ساله ساپورتت میکنم تا یک تریدر تمام عیار بشی و مثلا ارزش این دوره مثلا 50 میلیون تومان یا کمتر یا بیشتر هست ...
                  بعد مثلا یک مبلغ کم از این رقم شهریه رو از شاگردش دریافت کنه و بقیه رو بصورت شراکتی از سود حسابی که کاراموز داره ، در طی یکسال دریافت کنه... و بصورت اهسته در طی این یکسال شاگرد در کنار استاد هم ترید میکنه ، هم کارکشته میشه و هم اینکه مبلغ شهریه رو به تدریج از سود حساب به استاد میده.
                  ویرایش توسط farhad2010 : https://www.traderha.com/member/9220-farhad2010 در ساعت 08-10-2014, 12:56 AM

نظر

نوشته اصلی توسط farhad2010 نمایش پست ها
                    با تشکر از حضور شما اقا مسلم در این بحث

استادی که در بازار شکست خورده ، به درد اموزش دادن نمیخوره ، چون راه درست رو پیدا نکرده که بخواد به شاگردش اموزش بده و تمام چیزهایی هم که میگه توهمات ذهنیش هست . مثلا طرف در بازار شکست خورده و حالا رو اورده به تدریس ، بعد فکر میکنه اشکال کارش این بوده که چون مثلا در پوزیشنهاش 3% ریسک کرده و یک درصد بیشتر از کتب اموزشی ریسک کرده بازنده شده ، برای همین چنان با تاکید میگه نباید بالای دو درصد ریسک کنید که فکر میکنه اشکال کارش در این بوده و....

به نظر من یک روال منطقی برای اموزش این میتونه باشه:
                    اولا کسی که میخواد ترید کردن رو به کسی اموزش بده حتما حتما باید یک کارنامه حداقل دو ساله از ترید داشته باشه که دارای سود و دراودان منطقی ، ... باشه.
                    بعد اینکه وقتی به شاگردش فهموند که اینکاره است و قرار نیست کلاسهاش سرکاری باشه ، با شاگردش طی میکنه مثلا برای اینکه تو رو هم تریدر کنم یک دوره یک ساله ساپورتت میکنم تا یک تریدر تمام عیار بشی و مثلا ارزش این دوره مثلا 50 میلیون تومان یا کمتر یا بیشتر هست ...
                    بعد مثلا یک مبلغ کم از این رقم شهریه رو از شاگردش دریافت کنه و بقیه رو بصورت شراکتی از سود حسابی که کاراموز داره ، در طی یکسال دریافت کنه... و بصورت اهسته در طی این یکسال شاگرد در کنار استاد هم ترید میکنه ، هم کارکشته میشه و هم اینکه مبلغ شهریه رو به تدریج از سود حساب به استاد میده.
                    قیمت این نوع کلاسها (با پرفومنس چند ساله و سیستم شش دانگ) بالای 100 هزار دلار هست . شاگرد با حساب 1k

نهایتا 10k چجوری میخواد بدهی پاس کنه؟ چه تضمینی وجود داره بدهی صاف بشه ؟

اونی که پرفومنس چند ساله داره با رزومه قوی تعیین کننده چند و چون قرار داد هست نه شاگرد تازه از راه رسیده .

چنین کسانی معمولا به دنبال شاگردانی با استعداد هستند تا در راستای توسعه اهداف بالاتر کارآیی داشته باشند و افق

اهدافشون با آنچه در تصور شماست خیلی اختلاف داره.

نظر

نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها
                      قیمت این نوع کلاسها (با پرفومنس چند ساله و سیستم شش دانگ) بالای 100 هزار دلار هست . شاگرد با حساب 1k

نهایتا 10k چجوری میخواد بدهی پاس کنه؟ چه تضمینی وجود داره بدهی صاف بشه ؟

اونی که پرفومنس چند ساله داره با رزومه قوی تعیین کننده چند و چون قرار داد هست نه شاگرد تازه از راه رسیده .

چنین کسانی معمولا به دنبال شاگردانی با استعداد هستند تا در راستای توسعه اهداف بالاتر کارآیی داشته باشند و افق

اهدافشون با آنچه در تصور شماست خیلی اختلاف داره.
                      از قدیم گفتن کبوتر با کبوتر باز با باز ... کند استاد حرفه ای با شاگرد حرفه ای پرواز!!

توی همین حرفهای شما دو تا دلیل اصلی شکست نهفته هست که شما بهش اشاره کردید:

دلیل اول این هست که افراد سرمایه کمی برای ورود دارند ، که از این سرمایه کم انتظار سودهای بزرگ و غیر منطقی دارن ولی مثلا کسی که صد هزار تا سرمایه داشته باشه با ماهی 5 درصد یک زندگی خوب میتونه داشته باشه . ولی افراد میخوان با سرمایه هزار تا یا 10 هزار تا ماهی چند هزار تا سود کنن که این باعث شکست میشه.
                      مورد دوم اینکه هر چیزی بهایی داره ، استاد خوب و حرفه ای پول خوب میخواد ... ولی اگه قراره کسی دلش به این خوش باشه که بگه فقط کلاس رفته و اخرش هیچی با همون رقمهای چندصدهزار تومنی اموزش میبینه... وقتی استاد قیمت کلاسش صدهزار دلار باشه دیگه لازم نیست سالی چندین دوره برگزار کنه ، فقط سالی یک شاگرد هم داشته باشه براش کافیه .. قطعا یک شاگرد بین اون همه متقاضی پیدا میشه که وقتی از استاد و بازدهی مطمئن باشه سرمایه چند صدهزارتایی سرمایه گذاری کنه... در اخر هم همه برنده ان... هم شاگرد و هم استاد. و اگر هم بنا باشه اخرش شاگرد بی بهره بمونه ، استاد هم بهره ای نخواهد برد چون حق الزحمه اش وابسته به موفقیت شاگردش هست.

نظر

سلام
                        ببخشید بی مقدمه وارد بحث شدم ولی تو تهران خودمون پارسال شخصی بود که 5000دلار میگرفت و یه دوره شش ماهه استراتژی و برنامه نویسی بر اساس استراتژی آموزش میدادو برای تضمین کارش هم یکی از اکسپرتهایی که خودش ازش تست گرفته بود رو در اختیار دانشجو قرار میداد که دانشجو اگر با 5000 دلار یه حساب باز میکرد در مدت آموزش مبلغ هزینه کلاسش تا حد زیادی جبران میشدو اتفاقا دانشجو هم کم نداشت . فکر میکنم ایشون یه نمونه از اساتیدی بود که آقا فرهاد مد نظرشون هست.

نظر

فكر كنم بهتر چيزي نگم فقط اشاره ميكنم ديگه ادامه نميدم
                          وقتي گفته دوستان درسته كه صراف مثال بنده اسپرد رو بصورت ثابت اعلام كنه
                          يعني قيمت واقعي ٢٩٥٠ باشه و صراف هميشه با ٥٠ تومن پاينتر خريدار باشه و با ٥٠ تومن بالاتر
                          ولي صراف داستان ما هنگام خريد شما يك اسپرد اعلام ميكنه و هنگام خريد خودش مختار است كه اسپرد رو تغيير دهد
                          به اصطلاح وايد كنه
                          در ثاني مركز دلار افشار تفاوت نرخ خريد و فروشش ٥ تومن است و ساير داستان و ،،،،،،،
                          بهر حال اگر ويديو تهيه كنيد ميبينيد كه قيمت تمام شده معامله شما همان است كه گفتم و بين بروكرهاي مختلف تفاوت نرخهاي عجيب تا ٧٠ يا ١٠٠ پوينت را مشاهده ميكنيد
                          در مورد دوستي كه فرمودن برخي پوزيشنها را ريسك فري كرده و ساير مسايل
                          عرض كنم شما يك استراتژي پيدا كنيد با همچين راندماني
                          من به يقين به شما ميگم وجود نداره بنده يك فرض محال با راندمان ماكزيمم را عنوان كردم

نظر

يعني قيمت واقعي ٢٩٥٠ باشه و صراف هميشه با ٥٠ تومن پاينتر خريدار باشه و با ٥٠ تومن بالاتر
                            ولي صراف داستان ما هنگام خريد شما يك اسپرد اعلام ميكنه و هنگام خريد خودش مختار است كه اسپرد رو تغيير دهد
                            به اصطلاح وايد كنه
                            در ثاني مركز دلار افشار تفاوت نرخ خريد و فروشش ٥ تومن است و ساير داستان و ،،،،،،،
                            بهر حال اگر ويديو تهيه كنيد ميبينيد كه قيمت تمام شده معامله شما همان است كه گفتم و بين بروكرهاي مختلف تفاوت نرخهاي عجيب تا ٧٠ يا ١٠٠ پوينت را مشاهده ميكنيد
                            من به يقين به شما ميگم وجود نداره بنده يك فرض محال با راندمان ماكزيمم را عنوان كردم

وقتی اصرار بر اشتباه دارید کاری نمیشه کرد.

قانون به این واضحی نمیخواید قبول کنید.

موفق باشی

نظر

به اصطلاح وايد كنه

واقعا این همه یکه حرفی جای تعجب داره

جناب متا (اقای بخت و اقبال) من اصولا عادت ندارم زود در مورد افراد قضاوت کنم . به همین خاطر اکثر پستهای شما رو (چه در این تاپیک و چه در سایر تاپیکها) کم و بیش خوندم و خیلی سعی کردم با نگاه منفی گرایانه شما ارتباط برقرار کنم شاید که یه مطلب به درد بخور توی اونها پیدا کنم. اما دریغ....

و این مطالب اخرتون در مورد محاسبه اسپرد که شد گل سر سبد اونها . خواهش می کنم فقط کمی به خودت شک کن که شاید داری اشتباه می کنی .

همون مثال دلار که زدی رو در نظر بگیر . خرید 3000 و فروش 3100 . حالا من یک دلار می خرم به قیمت 3100 و همان لحظه به صراف می فروشم 3000 . خوب من 100 تومن ضرر دادم که معادل اسپرد است و من در این معامله خرید و فروش یک بار اسپرد دادم.

نظر

آیا میتوان به علم مدرسان و مولفان فعال در بازارهای مالی اعتماد کرد؟

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                                واقعا این همه یکه حرفی جای تعجب داره

جناب متا (اقای بخت و اقبال) من اصولا عادت ندارم زود در مورد افراد قضاوت کنم . به همین خاطر اکثر پستهای شما رو (چه در این تاپیک و چه در سایر تاپیکها) کم و بیش خوندم و خیلی سعی کردم با نگاه منفی گرایانه شما ارتباط برقرار کنم شاید که یه مطلب به درد بخور توی اونها پیدا کنم. اما دریغ....

و این مطالب اخرتون در مورد محاسبه اسپرد که شد گل سر سبد اونها . خواهش می کنم فقط کمی به خودت شک کن که شاید داری اشتباه می کنی .

همون مثال دلار که زدی رو در نظر بگیر . خرید 3000 و فروش 3100 . حالا من یک دلار می خرم به قیمت 3100 و همان لحظه به صراف می فروشم 3000 . خوب من 100 تومن ضرر دادم که معادل اسپرد است و من در این معامله خرید و فروش یک بار اسپرد دادم.
                                حرف شما زماني درسته كه صراف اسپرد ثابت بگيره
                                بروكر با اسپرد ثابت سراغ داريد ؟؟؟؟؟؟
                                اصلا جايي كه خريدار و فروشنده واقعي رو ميشه سر خط ديد كجاست وحجم معاملات كه براساس ان ثانيه به ثانيه بانكي مثل دويچه تسويه ميكنه كجاست !!!!!
                                اون مثال رو هم زدم واسه اين بود كه تصور همه اينه و يكبار اسپرد ٢پيپ ميدن
                                بيخيال اخوي '،،،،،،،،
                                به هر حال هدف من از اين پرحرفي و محاسبات حتي اگر همنطوري كه ميخاين اسپرد رو محاسبه كنيد بازم حداكثر راندمان ماهانه با روش فوق العاده اي كه در ماه ٢١ موقعيت به شما بده و دوسوم به سود بشينه بيشتر نيست
                                اما هدف
                                بعد از سوالها نگاه منفي گرايانه متوجه شدم مشكل اصلي تريدرها فاركس استراتژي نيست
                                مشكل اصلي مديريت سرمايه است
                                كه پس ضعف خودتان را در نحوه آموزش فاركس تكنيكال يا بنيادي جستجو نكنيد
                                مديريت سرمايه چيزي كه براي هموطنان در حد يك اكسپرت يا مقاله ٤ صفحه اي پي دي اف خلاصه شده است
                                و اصلا فكر نميكنيد كسي كه مديريت سرمايه داره چطور به راندمان سالي ٥٠ درصد ميخاد برسه

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-13-2014, 10:02 PM

نظر

پردازش ...
                                X