اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آیا میتوان به علم مدرسان و مولفان فعال در بازارهای مالی اعتماد کرد؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با عرض سلام و ادب خدمت یکایک دوستان

تدریس ! تدریس از بدوو ورود انسان بر روی کره خاکی وجود داشته و تا به امروز ادامه داره و در آینده هم خواهد بود چرا که با انتقال علم و تجربه هست که بشریت پا به پیشرفت میزاره

زکات علم را در انتقال آن میدانند پس در جای از زندگی واقع میشید که مادیات جوابگو ارضای روحی شما نیست و بیشترنیاز به رفع نیازمندی های معنوی اتان پیدا میکنید.

به نظر بنده علم کاربردی در این بازار قیمت نداره و این حق الزحمه ای که افراد پرداخت میکنند یک تفه ای از سمت شاگردان نسبت به وقت پاسخگویی استاد هست

شما در این بازار تا خود دست به کار نشوید هر آنچه هزینهکنید نمیتوانید یک معامله گر سودآورباشید . مثال عینی که در این زمینه هست فرق ترید در حساب های آزمایشی و واقعی میشه بیان کرد. شما هنگام کار با پول واقعی به صورت ناخودآگاه و به دلیل قوه ترس در وجود انسان وعکس العمل ذهن برای دفع این ترس و خطر تیزتر و واقع بین تر میشید

حال استاد هزاران بار در کلاس های روانشناسی بازار و مدیریت سرمایه به شما تذکر دهد که استاب لاس کاربرد خوبی دارد وباعث میشه فرصت های پیش رو استفاده کنید. تا وقتی که خود تجربه نکردید حرف استاد را درک نخواهید کرد و بعضا علم استاد را به زیر سوال میبرید.

پس چیزی که استادان عنایت میکنند تیوری قضیه هست که می بایست یکایک در بازار پیاده سازی شوندوبه شخصه با روحیات خود سازگارکنید تا بتوانید از این علم استفاده عملی داشته باشید.

حال اساتید از روش های گوناگون برای پوست کندن پرتغال "بازار" استفاده میکنند. یکی با چاقو دیگری با پوست کن.... که بی شک باعث تفاوت در دیدگاه ها میشه . اصول فکری معامله گران بسیار حایز اهمیت میباشد که اتفاقا در این زمینه تاپیکی در حال قلم زدن هستم که چرا و چگونه روش های تحلیلی مختلف به وجود آمد و این افکار به چه دلیلی به وجود آمدند و نشیت از کجا گرفتند.

بحث در این زمینه زیاد هست و بیشتر از این وقت گرانبهای شما را نخواهم گرفت.

ارادت
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

يك زماني يكنفر واقعا سوال ميكنه و به جوابهاي كه بهش ميدن فكر ميكنه
      ولي شما باز داري حرف خودتو ميزني
      يك قلم و كاغذ بردار با علم آمار و احتمال ايده هات رو امتحان
      شما بدون اينكه پلان مديريت سرمايه درست كني و ازمايشش كني داري ايده ميدي
      ١٠ پروف و ١٠٠ استاپ خوب اين ايده رو بريد آزمايش كنيد
      يكبار كه ببازيد ٩ تا پوزيشن سود ده شما ميپره
      اين غير ممكنه
      توجه كنيد غير ممكنه كه ٩٠ درصد حدسهاي شما درست در بياد
      چون در اين صورت شما نيروي مافوق بشر داريد و گابريل هستيد
      حالا يك مثال از ايده ات با مسايل پيش و پا افتاده و فرمولهاي اوليه آمار كه جز عمومي دانشگاه است بيار
      و بصورت رياضي امتحان كن
      نتايج رو هم اينجا بزار
      والا بحث من با شما همانطور كه گفتم بيخود است

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
        اتفاقا موضوع اصلي كه باعث گمراه شدن شما و زير سوال بردن فعالان و اساتيد اين بازار شده است
        تصور غلط شما از راندمان افسانه اي است
        اگر اين تفكر را نداشتيد توقع بيجا نيز نداشتيد

بازار مالي بازار علم آمار و احتمال است و من تفكر شما را در مورد كسانيكه ٩٠ درصد پوزيشنهايشان به سود ميشيند قبول ندارم
        چون اگر اينگونه بود كافي بود يك ماشين حساب برداريد
        و احتمال برنده شدن اين فرد را محاسبه نماييد
        كسي كه بالاي ٨٠ درصد پوزيشنهايش به پروفيت ميخورد اصلا احتياج به استاب ندارد و سالي يكبار فقط نياز دارد پوزيشن بگيرد
        چون به احتمال ٨٠ درصد پيروزه پس اگه سرمايه رو به دو قسمت كنه يكبار حتما برنده است و احتمال باخت در هر دو پوزيشن نزديك به صفر است
        نه پلان لازم داره و نه تريد سالي دو تا پوز ميگيره ميره هاوايي
        چون تو ده بار هشت بار برنده است
        فكر ميكنم شما با اين تفكر بدرد بازار مالي نميخوريد چون حتي زحمت يك حساب كتاب ساده را به خود نميدهيد
        فكر كنم توضيحات لازم رو دادم و بيشتر از اين فكر ميكنم هدف شما از بحث بدون منطق شخصي و جهتدار است

سلام :

هي ميخوام سكوت كنم و چيزي نگم نميشه ... آخه شما چه حقي داري كه براي بقيه تعيين تكليف ميكني و نظر ميدي كه به درد اين بازار ميخورن يا نميخورن ؟!
        بعضي افراد فقط ادعا دارند و دچار "باد كردگي" و "توهم" استادي شدند ... اين هم تو ايران "مد" شده ...
        منظورتون از اساتيد و فعالان ... داخليه يا خارجي ؟ بهتره گاهي يه نگاهي به "بعضي" از تحليلهاي "بعضياشون" در گذشته بندازيد ...
        با توجه به اينكه اين علمي است كه حدودا در يك دهه اخير فراگير و عمومي شده يه جورايي همه در اين راه شاگردند منتها با مراتب متفاوت ...
        با پلن معامالتي صحيح و استاپ منطقي 10 تا 20 درصد سود ماهيانه خيلي هم دور از دسترس نيست ...
        چرا اينقدر سعي داريد مسايل رو محال و غيرمنطقي جلوه دهيد ؟! هر چه ديد ساده تر " نه سطحي" باشه موفقيت بيشتره ...
        اين بازار همچين غول بي شاخ و دمي نيست كه همه رو ازش ميترسونند ... شده "بازار گرمي " براي بعضيا ...
        آدم ياد فيلم "يوسف پيامبر" و "آنخماهو" ميفته كه با هزار حيله ميخواستند عوام نفهمند جريان اون خداييكه تو معبد علم كردند چيه ؟
        بهر حال بهتره هر كسي ديد انعطاف پذيري به مسايل داشته باشه ...

موفق باشيد

نظر

نوشته اصلی توسط kimia نمایش پست ها
          سلام :

هي ميخوام سكوت كنم و چيزي نگم نميشه ... آخه شما چه حقي داري كه براي بقيه تعيين تكليف ميكني و نظر ميدي كه به درد اين بازار ميخورن يا نميخورن ؟!
          بعضي افراد فقط ادعا دارند و دچار "باد كردگي" و "توهم" استادي شدند ... اين هم تو ايران "مد" شده ...
          منظورتون از اساتيد و فعالان ... داخليه يا خارجي ؟ بهتره گاهي يه نگاهي به "بعضي" از تحليلهاي "بعضياشون" در گذشته بندازيد ...
          با توجه به اينكه اين علمي است كه حدودا در يك دهه اخير فراگير و عمومي شده يه جورايي همه در اين راه شاگردند منتها با مراتب متفاوت ...
          با پلن معامالتي صحيح و استاپ منطقي 10 تا 20 درصد سود ماهيانه خيلي هم دور از دسترس نيست ...
          چرا اينقدر سعي داريد مسايل رو محال و غيرمنطقي جلوه دهيد ؟! هر چه ديد ساده تر " نه سطحي" باشه موفقيت بيشتره ...
          اين بازار همچين غول بي شاخ و دمي نيست كه همه رو ازش ميترسونند ... شده "بازار گرمي " براي بعضيا ...
          آدم ياد فيلم "يوسف پيامبر" و "آنخماهو" ميفته كه با هزار حيله ميخواستند عوام نفهمند جريان اون خداييكه تو معبد علم كردند چيه ؟
          بهر حال بهتره هر كسي ديد انعطاف پذيري به مسايل داشته باشه ...

موفق باشيد
          چقدر استدلال منطقي اي داريد
          بازار مالي بازار ايشالله و ماشالله نيست
          علم اعداد و محاسبات است
          تمام انديكاتورها توابع رياضي هستند
          فيبو و الگوهاي هارمونيك همه اعداد هستند
          مديريت سرمايه تماما آمار و احتمال هستند
          اينكه چرا يك تحليلگر خوب نميتونه معامله گر خوبي باشه دليلش يك بعدي بودنش است
          احتمال با جابجايي و نسبت هاي سود و زيان تغيير ميكند
          فرض كنيد شما استراتژي داريد كه هفتاد درصد پروفيت ميخوره و ١٠٠٠ دلار سرمايه داريد
          يك پلن مديريت سرمايه بديد تا من با اعداد براتون ثابت كنم چقدر ميتونيد حساب رو زياد كنيد
          من با اطمينان بهتون ميگم كسي كه ده درصد در ماه در بياره مديريت سرمايه نداره
          ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-08-2014, 01:21 PM

نظر

علم اعداد و محاسبات است

ما هم نگفتيم ايشالله و ماشالله ست !
            مهم مديريت ريسك و ضرره والا هر چه دصد سود زيادتر "چه بهتر " ...
            اين بازار مثل طبيعت است هيچ محدوديتي نداره ...
            اين آدمها هستند كه با مسايل روانشناسي و ذهنيت فردي و گاهي جمعي محدوديت ايجاد ميكنند ...

نظر

نوشته اصلی توسط meta نمایش پست ها
              علم اعداد و محاسبات است
              فرض كنيد شما استراتژي داريد كه هفتاد درصد پروفيت ميخوره و ١٠٠٠ دلار سرمايه داريد
              يك پلن مديريت سرمايه بديد تا من با اعداد براتون ثابت كنم چقدر ميتونيد حساب رو زياد كنيد
              من با اطمينان بهتون ميگم كسي كه ده درصد در ماه در بياره مديريت سرمايه نداره
              در مورد این استراتزی که هفتاد درصد پروفیت داره دو تا سوال جواب بدید تا من پلن مدیریت سرمایه اون رو بچینم:

1- نسبت استاپ به تی پی پوزیشنهاش چنده؟ r/r یک بگیریم خوبه؟

2- در بدترین حالت چند تا پوزیشن پشت سر هم شده که استاپ بخوره؟

نظر

نوشته اصلی توسط farhad2010 نمایش پست ها
                در مورد این استراتزی که هفتاد درصد پروفیت داره دو تا سوال جواب بدید تا من پلن مدیریت سرمایه اون رو بچینم:

1- نسبت استاپ به تی پی پوزیشنهاش چنده؟ r/r یک بگیریم خوبه؟

2- در بدترین حالت چند تا پوزیشن پشت سر هم شده که استاپ بخوره؟
                ١٠٠٠ دلار داريد
                ٢٠ دلار سود و ٢٠ دلار ضرر معادل دو درصد سرمايه
                دو سوم پوزيشنها هم به سود ميشينه
                اگه يك همچين استراتژي پيدا كردي ما رو هم خبر كن
                شما ماكزيمم راندمان رو محاسبه كن
                به شخصه ٢٠ تا پوزيشن بيشتر تو يكماه نگرفتم
                فكر نكنم استراتژي با اين راندمان و فرصت ورود بيشتر از اين داشته باشه

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-08-2014, 03:20 PM

نظر

١٠٠٠ دلار داريد
                  ٢٠ دلار سود و ٢٠ دلار ضرر معادل دو درصد سرمايه
                  دو سوم پوزيشنها هم به سود ميشينه
                  اگه يك همچين استراتژي پيدا كردي ما رو هم خبر كن
                  شما ماكزيمم راندمان رو محاسبه كن
                  به شخصه ٢٠ تا پوزيشن بيشتر تو يكماه نگرفتم
                  فكر نكنم استراتژي با اين راندمان و فرصت ورود بيشتر از اين داشته باشه

خیلی پستهات گویا نیست که همچین استراتژی بالفرض وجود داره شما گیر مدیریت سرمایه اش هستی؟ یا مدیریت سرمایه رو بلدی در به در دنبال استراتزیش هستی ، یا کلا هنوز اول راهی نه استراتژی داری نه مدیریت سرمایه...

ولی با همین استراتزی که گفتی:

شما یک حساب داری که روی اون دو درصد در هر پوزیشن ریسک میکنی، اخر هر پوزیشن یا 20 دلار سود میکنی یا 20 دلار ضرر ، در یک ماه حدود 20 پوزیشن میگیری که هفتاد درصد این پوزیشنها به سود میشینه و سی درصدش ضرر میشه تا اینجا طبق حرفای خودت بود:
                  حالا 70 درصد 20 پوزیشن میشه 14 پوزیشن ، یعنی 280 دلار سود
                  30 درصد 20 پوزیشن میشه 6 پوزیشن که میشه 120 دلار ضرر
                  برایند اخر ماه میشه 160 دلار سود ، یعنی اخر ماه 16% سود کردی ، حالا شما چطور میگی سالی ده درصد خیلی عالیه؟ حتی اکه فرض کنیم در یک ماه ده پوزیشن هم بیشتر نتونی بگیری بازم ماهی 8% سود کردی.

اصلا یک سوال ، چرا 2 درصد ریسک کنی در هر پوزیشن ، 5 درصد ریسک کن ، چه اشکالی داره؟ با این اماری که شما گفتی که هیچ وقت حساب کال نمیشه ، حتی اگه ده درصد هم ریسک کنی حساب کال نمیشه ، این دو درصد رو از کجا اوردی؟؟
                  ویرایش توسط farhad2010 : https://www.traderha.com/member/9220-farhad2010 در ساعت 08-08-2014, 03:33 PM

نظر

خیلی پستهات گویا نیست که همچین استراتژی بالفرض وجود داره شما گیر مدیریت سرمایه اش هستی؟ یا مدیریت سرمایه رو بلدی در به در دنبال استراتزیش هستی ، یا کلا هنوز اول راهی نه استراتژی داری نه مدیریت سرمایه...

ولی با همین استراتزی که گفتی:

شما یک حساب داری که روی اون دو درصد در هر پوزیشن ریسک میکنی، اخر هر پوزیشن یا 20 دلار سود میکنی یا 20 دلار ضرر ، در یک ماه حدود 20 پوزیشن میگیری که هفتاد درصد این پوزیشنها به سود میشینه و سی درصدش ضرر میشه تا اینجا طبق حرفای خودت بود:
                    حالا 70 درصد 20 پوزیشن میشه 14 پوزیشن ، یعنی 280 دلار سود
                    30 درصد 20 پوزیشن میشه 6 پوزیشن که میشه 120 دلار ضرر
                    برایند اخر ماه میشه 160 دلار سود ، یعنی اخر ماه 16% سود کردی ، حالا شما چطور میگی سالی ده درصد خیلی عالیه؟ حتی اکه فرض کنیم در یک ماه ده پوزیشن هم بیشتر نتونی بگیری بازم ماهی 8% سود کردی.

اصلا یک سوال ، چرا 2 درصد ریسک کنی در هر پوزیشن ، 5 درصد ریسک کن ، چه اشکالی داره؟ با این اماری که شما گفتی که هیچ وقت حساب کال نمیشه ، حتی اگه ده درصد هم ریسک کنی حساب کال نمیشه ، این دو درصد رو از کجا اوردی؟؟
                    شما هر پوزيشن ١٦ دلار سود ميكني و ٢٠ دلار ضرر چون با ارز اصلي هم اگه كار كني دو دلار ورود و دو دلار هنگام خروج اسپرد ميدي
                    اگه ٢١ پوز بگيري و ١٤ تا سود كنه و ٧ تا ضرر شما ٨٤ دلار سود ميكني كه ميشه تقريبا ٨.٥ درصد
                    اونم با فرض اينكه استراتژي داريد كه دو سومش قطعا به سود ميشينه
                    دوم ٢١ موقعيت رو ارزها با اسپرد پايين در ماه واست جور ميكنه
                    در همه كتابهايي كه در مورد فاركس وجود داره كسي بيش از دو درصد رو توصيه نكرده

نظر

شما هر پوزيشن ١٦ دلار سود ميكني و ٢٠ دلار ضرر چون با ارز اصلي هم اگه كار كني دو دلار ورود و دو دلار هنگام خروج اسپرد ميدي
                      اگه ٢١ پوز بگيري و ١٤ تا سود كنه و ٧ تا ضرر شما ٨٤ دلار سود ميكني كه ميشه تقريبا ٨.٥ درصد

نفهمیدم چرا دو دلار موقع ورود باید بدی دو دلار موقع خروج!؟ کلا دو دلار اسپرد میدی تموم میشه میره پی کارش....
                      حالا کار نداریم! اصلا تمام حرفات قبول ، با همین محاسباتی که کردی که من ازش کامل سر در نیاوردم اینکه شد ماهی 8 درصد سود ،ماهی هشت درصد کجا ، سالی ده درصد کجا!؟

افرین ، میخواستم به این نقطه ای که الان اشاره کردی برسی ... خوب برو پست اول من رو دوباره بخون ... من که گفتم اصلا سواد کاربردی داشتن خیلی از مدرسان و مولفان جای ابهام هست ... پس چیز قابل اتکایی نیست..

حالا شما فرض کن اصلا کتابی نخوندی و کلاسی نرفتی ، بر اساس عقل و تجربه خودت به من بگو چرا در سیستمی که معرفی کردی نباید بیشتر از دو درصد سود کنی؟ اگر 5 درصد یا ده درصد ریسک کنی چه اتفاقی میفته ؟ لطفا بدون تعصب و منطقی جواب بده.
                      ویرایش توسط farhad2010 : https://www.traderha.com/member/9220-farhad2010 در ساعت 08-08-2014, 03:51 PM

نظر

نفهمیدم چرا دو دلار موقع ورود باید بدی دو دلار موقع خروج!؟ کلا دو دلار اسپرد میدی تموم میشه میره پی کارش....
                        حالا کار نداریم! اصلا تمام حرفات قبول ، با همین محاسباتی که کردی که من ازش کامل سر در نیاوردم اینکه شد ماهی 8 درصد سود ،ماهی هشت درصد کجا ، سالی ده درصد کجا!؟

افرین ، میخواستم به این نقطه ای که الان اشاره کردی برسی ... خوب برو پست اول من رو دوباره بخون ... من که گفتم اصلا سواد کاربردی داشتن خیلی از مدرسان و مولفان جای ابهام هست ... پس چیز قابل اتکایی نیست..

حالا شما فرض کن اصلا کتابی نخوندی و کلاسی نرفتی ، بر اساس عقل و تجربه خودت به من بگو چرا در سیستمی که معرفی کردی نباید بیشتر از دو درصد سود کنی؟ اگر 5 درصد یا ده درصد ریسک کنی چه اتفاقی میفته ؟ لطفا بدون تعصب و منطقی جواب بده.
                        افرين اين سيستمي كه با اين دقت كار كنه وجود نداره كه ماهي ٨ درصد رو بده پس ميرسيم به سالي ده درصد
                        چون اين سيستم با نگاه خوشبينانه درصدش شد اين
                        حالا بدون تعصب
                        اگر من هر بار دو درصد ريسك كنم ميتونم ٥٠ بار بازي كنم
                        اگر ٥ درصد ريسك كنم فقط ٢٠ بار ميتونم بازي كنم
                        اگر ٣٠ درصد ريسك كنم فقط سه بار ميتونم بازي كنم
                        نهايتا اگر سرمايه اي نداشته باشم اصلا نميتونم بازي كنم
                        اما چرا دو درصد
                        دو درصد معادل يكسال سود بانكي دلار است يعني شما معادل بهره پول يكساله ريسك كردي كه بعنوان ماكزيمم ضرر براي تريدر محسوب ميشه
                        مانند اينكه حد ضرر رو براي سهام ريالي معادل ٢٠ درصد سرمايه ات قرار بدي
                        كه به نظر من ماكسيمم ريسك است
                        البته اينكه گفتي چرا ٥ درصد نگيريم فهميدم چيزي از مديريت سرمايه نميدونيد
                        دلايل ديگه اي هم داره كه من فكر كنم با اينهمه پست دارم آموزش فاركس ميدم نه جواب پست
                        دو دلار رو هم كه متوجه نشدي ديگه !!!!
                        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-08-2014, 05:30 PM

نظر

استاد متا جان سلام

ماشاالله در آمار و احتمال خوب عمیق میشی ! استاد جان اسپرید یک بار پرداخت میشه .

نظر

نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها
                            استاد متا جان سلام

ماشاالله در آمار و احتمال خوب عمیق میشی ! استاد جان اسپرید یک بار پرداخت میشه .
                            پس شايد كارگزار من مشكل داره
                            چون قيمت باي هميشه با قيمت سل حدود ٢٠ پوينت اختلاف داره
                            زمان كلوز هم اين اختلاف هست و اگر دستي كلوز كنيد قيمت پيشنهادي كلوز باز هم همان ٢٠ پوينت اختلاف رو داره
                            و تا اونجايي كه من ديدم هميشه چه ورود و چه خروج اختلاف اعداد وجود داره
                            بروكر بدون اختلاف سراغ داري خبرمون كن
                            يعني تا بحال پيش نيامده قيمت لو كندل با قيمت پروفيت شما يكي باشه ولي پوزيشنت كلوز نشده باشه و بعد پوزت بره توضرر
                            و اعتراض كرده باشي و بروكر در جوابت بگه اخوي اسپرد ما رو يادت رفته
                            ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-08-2014, 05:59 PM

نظر

شما رو دانسته های خودت خیلی مطمئنی توپ میندازی زمین بقیه .

وقتی میفروشی در قیمت لحظه اردر اُپن میشه یعنی اسپرید نمیدی- کجا اسپرید میدی ؟ وقتی تسویه میکنی .

تیک پروفیت سل بعلاوه اسپرید بالای تارگت ست میشه .

احتمالا بروکر شما خرابه یکی دیگه انتخاب کنین!! قانون محاسبه اسپرید همه جا یکی است -با این زمینه فکری شما

همه بروکرها خرابن !

نظر

افرين اين سيستمي كه با اين دقت كار كنه وجود نداره كه ماهي ٨ درصد رو بده پس ميرسيم به سالي ده درصد
                                چون اين سيستم با نگاه خوشبينانه درصدش شد اين
                                حالا بدون تعصب
                                اگر من هر بار دو درصد ريسك كنم ميتونم ٥٠ بار بازي كنم
                                اگر ٥ درصد ريسك كنم فقط ٢٠ بار ميتونم بازي كنم
                                اگر ٣٠ درصد ريسك كنم فقط سه بار ميتونم بازي كنم
                                نهايتا اگر سرمايه اي نداشته باشم اصلا نميتونم بازي كنم
                                اما چرا دو درصد
                                دو درصد معادل يكسال سود بانكي دلار است يعني شما معادل بهره پول يكساله ريسك كردي كه بعنوان ماكزيمم ضرر براي تريدر محسوب ميشه
                                مانند اينكه حد ضرر رو براي سهام ريالي معادل ٢٠ درصد سرمايه ات قرار بدي
                                كه به نظر من ماكسيمم ريسك است
                                البته اينكه گفتي چرا ٥ درصد نگيريم فهميدم چيزي از مديريت سرمايه نميدونيد
                                دلايل ديگه اي هم داره كه من فكر كنم با اينهمه پست دارم آموزش فاركس ميدم نه جواب پست
                                دو دلار رو هم كه متوجه نشدي ديگه !!!!
                                استاد متا :

اولا اين بازي نيست معامله است بنابراين آمار و احتمالات مورد محاسبه شما به درد تاس قمارخانه ميخورد نه اين بازار ...

ضمنا لطف كنيد شما يكي زحمت آموزش دادن رو نكشيد ديگران هستند همينكه مطالب ساير دوستان رو متوجه بشيد كافيه ...

چون لازمه معلمي داشتن ادب گفتاري است نه اينكه خودتون رو دانا و منطقي و بقيه رو نادان و بيمنطق خطاب كني ...

ضمنا "استاد "جهت اطلاعتون عرض كنم اسپرد همه جا يكبار حساب ميشه چه وايد باشه چه ثابت ...

موفق باشيد

نظر

پردازش ...
                                X