اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اگر اشکالی در خصوص کد نویسی دارید مطرح کنید شاید .....

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام
    اساتید برنامه نویس لطفاً یه راهنمائی هم به من کنید یه هفته میشه روی این سورس میرنم هر کاری میکنم اما نمیشه.

نظر

نوشته اصلی توسط ghobar نمایش پست ها
      با سلام
      اساتید برنامه نویس لطفاً یه راهنمائی هم به من کنید یه هفته میشه روی این سورس میرنم هر کاری میکنم اما نمیشه.
      دوست عزیز یه نگاه کلی که انداختم دیدم شما از دستورات اندیکاتور نویسی و اکسپرت نویسی همزمان در یک کد استفاده کرده اید. در هر حال سورس کد به همراه اندیهای مورد استفاده برای اون رو بزارید تا ببینم میشه کاریش کرد. (البته اگر صرفا مشکل کد نویسی داشته باشین میشه رفعش کرد وگرنه اگر مشکل تعریف نحوه کار اکسپرت باشه نه ، چون من از جزییات طرح شما اطلاعی ندارم )

نظر

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
        دوست عزیز یه نگاه کلی که انداختم دیدم شما از دستورات اندیکاتور نویسی و اکسپرت نویسی همزمان در یک کد استفاده کرده اید. در هر حال سورس کد به همراه اندیهای مورد استفاده برای اون رو بزارید تا ببینم میشه کاریش کرد. (البته اگر صرفا مشکل کد نویسی داشته باشین میشه رفعش کرد وگرنه اگر مشکل تعریف نحوه کار اکسپرت باشه نه ، چون من از جزییات طرح شما اطلاعی ندارم )
        بابا دمت گرم به خدا فکر کنم به دادم رسیدی.
        مشکل برنامه نویسی هست توی این اکسپرت هر چی به نظرم اومد جا به جا کردم اما بنا به خواست من سل و بای نمیزنه .
        تعریف استراتژی هم باید بگم که میخوام وقتی اندیکاتور مربوطه سیگنال همر داد یه بای بزنه و وقتی شوتینگ استار داد یه سل بزنه مقادیر استاپ و تی پی رو هم همانطور که در extern تعریف کردم قابل تعقیر هست.
        سورس رو توی نوت پد همرای اندیکاتور مربوطه توی یه زیپ گذاشتم توی لینک زیر
        http://s6.picofile.com/file/8224207584/EA.zip.html

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز.
        ویرایش توسط ghobar : https://www.traderha.com/member/16794-ghobar در ساعت 11-22-2015, 11:10 PM

نظر

بابا دمت گرم به خدا فکر کنم به دادم رسیدی.
          مشکل برنامه نویسی هست توی این اکسپرت هر چی به نظرم اومد جا به جا کردم اما بنا به خواست من سل و بای نمیزنه .
          تعریف استراتژی هم باید بگم که میخوام وقتی اندیکاتور مربوطه سیگنال همر داد یه بای بزنه و وقتی شوتینگ استار داد یه سل بزنه مقادیر استاپ و تی پی رو هم همانطور که در extern تعریف کردم قابل تعقیر هست.
          سورس رو توی نوت پد همرای اندیکاتور مربوطه توی یه زیپ گذاشتم توی لینک زیر
          http://s6.picofile.com/file/8224207584/EA.zip.html

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز.
          سلام . کد زیبایی نوشتی . اصولی و مرتب
          چرا سورس اکسپرت رو به صورت mql قرار ندادی و تکس فرستادی.
          اولین چیزی که پیدا کردم این است که خروجی اندیکاتور شما به صورت دابل است . شما این اندیکاتور رو در اکسپرت فراخوانی کردی اما وقتی اندی رو در تابع Shooting استفاده کردی ، شرط اینکه این تابع خروجی بای یا سل بدهد این است که مقادیر b1 تا b4 (یکی از این ها )، برابر با مقدار 1(اینتجر) باشد که این شرط هیچ گاه محقق نمی شود.
          راه حل : خروجی اندیکاتور شما یا یک مقدار دابل است یا EMPTY_VALUE . هر بار شما چک کن ببین که ایندکس 0 یا 1 ، مخالف EMPTY_VALUE است یا نه . اگر مخالف EMPTY_VALUE باشد ، یعنی یکی از الگوها رو پیدا کرده . اون وقت خروجی بای یا سل رو از تابع Shooting بگیر .

نظر

سلام . کد زیبایی نوشتی . اصولی و مرتب
            چرا سورس اکسپرت رو به صورت mql قرار ندادی و تکس فرستادی.
            اولین چیزی که پیدا کردم این است که خروجی اندیکاتور شما به صورت دابل است . شما این اندیکاتور رو در اکسپرت فراخوانی کردی اما وقتی اندی رو در تابع Shooting استفاده کردی ، شرط اینکه این تابع خروجی بای یا سل بدهد این است که مقادیر b1 تا b4 (یکی از این ها )، برابر با مقدار 1(اینتجر) باشد که این شرط هیچ گاه محقق نمی شود.
            راه حل : خروجی اندیکاتور شما یا یک مقدار دابل است یا EMPTY_VALUE . هر بار شما چک کن ببین که ایندکس 0 یا 1 ، مخالف EMPTY_VALUE است یا نه . اگر مخالف EMPTY_VALUE باشد ، یعنی یکی از الگوها رو پیدا کرده . اون وقت خروجی بای یا سل رو از تابع Shooting بگیر .
            ممنون نظر لطف شماست دوست عزیز
            سورس اکسپرت رو در قالب mql در لینک زیر قرار دادم
            در مورد فراخوانی اکسپرت شما دقیقاً درست میفرمائید.
            در مورد راه حل هم باید بگم که خروجی اندیکاتور از نوع دابل هست و در EMPATY_VALUE مخالف یکدیگر نیستند و در تابع VALUE مقدار 1 دیده میشود .
            دوست عزیز اگه مقدار اندیکاتور دابل باشد باید به چه صورت عمل کنم.

http://s3.picofile.com/file/82242326..._Star.mq4.html

با تشکر از شما دوست عزیز.

نظر

با سلام مجدد
              همانطور که در این عکس دیده میشود فکر کنم اندیکاتور رو به درستی در اکسپرت تعریف کردم و خروجی دستور if در تابع شوتینگ با مقدار data windows یکی هست .
              اما مشکل از کجاست که سل یا بای نمیزنه ؟؟؟
              shot.jpg

نظر

با سلام مجدد
                همانطور که در این عکس دیده میشود فکر کنم اندیکاتور رو به درستی در اکسپرت تعریف کردم و خروجی دستور if در تابع شوتینگ با مقدار data windows یکی هست .
                اما مشکل از کجاست که سل یا بای نمیزنه ؟؟؟
                [ATTACH=CONFIG]4392[/ATTACH]
                در همین عکس شما ، مقدار b4=1.1332 است که یک مقدار دابل است. مقادیر b1 تا b3 ، یک عدد چند رقمی است که در واقع همان EMPATY_VALUE که وقتی این را روی چارت چاپ می کنی به صورت یک عدد 8 رقمی نشان می دهد. پس خروجی اندیکاتور شما یا دابل است یا EMPATY_VALUE .
                اما شما برای اینکه تابع شوتینگ خروجی بای یا سل بدهد این شرط را قرار دادین :
                if(b1!=1 && b2==1 && b3==1 && b4!=1)
                return("buy");
                ددقت کن عدد 1 ، یک اینتجر است و بنابراین شرط if هیچگاه محقق نمیشود که تابع شوتینگ بتواند buy را برگرداند.
                مشکل اکسپرت شما اینجاست .

نظر

در همین عکس شما ، مقدار b4=1.1332 است که یک مقدار دابل است. مقادیر b1 تا b3 ، یک عدد چند رقمی است که در واقع همان EMPATY_VALUE که وقتی این را روی چارت چاپ می کنی به صورت یک عدد 8 رقمی نشان می دهد. پس خروجی اندیکاتور شما یا دابل است یا EMPATY_VALUE .
                  اما شما برای اینکه تابع شوتینگ خروجی بای یا سل بدهد این شرط را قرار دادین :
                  if(b1!=1 && b2==1 && b3==1 && b4!=1)
                  return("buy");
                  ددقت کن عدد 1 ، یک اینتجر است و بنابراین شرط if هیچگاه محقق نمیشود که تابع شوتینگ بتواند buy را برگرداند.
                  مشکل اکسپرت شما اینجاست .

ممنون دوست عزیز که وقت میزاری واقعاً ازت ممنونم .
                  دوست عزیز راه حل چی به نظرت میرسه که مشکل برطرف بشه ؟ من هر راهی رو که به نظرم میرسید امتحان کردم اما به نتیجه نرسیدم .
                  بازم ممنونم که وقت میزاری.

نظر

ممنون دوست عزیز که وقت میزاری واقعاً ازت ممنونم .
                    دوست عزیز راه حل چی به نظرت میرسه که مشکل برطرف بشه ؟ من هر راهی رو که به نظرم میرسید امتحان کردم اما به نتیجه نرسیدم .
                    بازم ممنونم که وقت میزاری.
                    راه حل خیلی ساده است . تو که تا اینجای کد رو نوشتی تعجب می کنم چطور تو این قسمتش گیر کردی .
                    این شرط "" if(b2!=EMPATY_VALUE) "" به این معنی است که در کندل ماقبل آخر یکی از الگوهای کندل استیک شکل گرفته است(چون مقدار خروجی اندیکاتور دابل است یعنی EMPATY_VALUE نیست .
                    به همین سادگی
                    با این شرط میتونی شناسایی کنی که در کندل ماقبل آخر الگویی شکل گرفته یا نه و بر مبنای اون خروجی تابع شوتینگ (بای یا سل) رو تعریف کنی

نظر

راه حل خیلی ساده است . تو که تا اینجای کد رو نوشتی تعجب می کنم چطور تو این قسمتش گیر کردی .
                      این شرط "" if(b2!=EMPATY_VALUE) "" به این معنی است که در کندل ماقبل آخر یکی از الگوهای کندل استیک شکل گرفته است(چون مقدار خروجی اندیکاتور دابل است یعنی EMPATY_VALUE نیست .
                      به همین سادگی
                      با این شرط میتونی شناسایی کنی که در کندل ماقبل آخر الگویی شکل گرفته یا نه و بر مبنای اون خروجی تابع شوتینگ (بای یا سل) رو تعریف کنی
                      با ابراز سپاس و تشکر بی پایان از شما دوست عزیز
                      از شرطی که شما فرمودید استفاده کردم . در حال حاظر اکسپرت شروع به پوزیشن گیری میکنه اما به صورت راندوم نه به سگنال اندیکاتور .
                      واقعاً در امر فراخوانی اندیکاتور کند ذهن هستم.
                      میشه راهنمائی کامل کنی دوست عزیز کد رو برسی کنی و مشکلش رو حل کنی بهم بدی ببینم مشکل کارم از چی هست چون در فراخوانی اندیکاتورهای سفارشی واقعاً کم توانم.

با تشکر دوست عزیز که وقت میزاری.
                      eurusd-m5-fxpro-financial-services.jpg

نظر

با ابراز سپاس و تشکر بی پایان از شما دوست عزیز
                        از شرطی که شما فرمودید استفاده کردم . در حال حاظر اکسپرت شروع به پوزیشن گیری میکنه اما به صورت راندوم نه به سگنال اندیکاتور .
                        واقعاً در امر فراخوانی اندیکاتور کند ذهن هستم.
                        میشه راهنمائی کامل کنی دوست عزیز کد رو برسی کنی و مشکلش رو حل کنی بهم بدی ببینم مشکل کارم از چی هست چون در فراخوانی اندیکاتورهای سفارشی واقعاً کم توانم.

با تشکر دوست عزیز که وقت میزاری.
                        [ATTACH=CONFIG]4394[/ATTACH]
                        خیلی خوبه . چرا نا امیدی . خوب پیش رفتی . یه سرچ تو اینترنت بزن که مثلا برای پوزیشن گیری بااندیکاتور icustom چه کار باید کرد . حتما روشش رو پیدا میکنی. اگر خودت مشکل رو پیدا کنی ، ایده های دیگه ای هم به ذهنت میرسه که مشکلات بعدی رو راحت تر پشت سر میزاری
                        اگر هم نتونستی شرط پوزیشن گیری بای رو توضیح بده تا بهتر راهنماییت کنم . (مثلا اگر یک هامر شکل گرفت در اوپن کندل بعدی بای بگیرد )

نظر

خیلی خوبه . چرا نا امیدی . خوب پیش رفتی . یه سرچ تو اینترنت بزن که مثلا برای پوزیشن گیری بااندیکاتور icustom چه کار باید کرد . حتما روشش رو پیدا میکنی. اگر خودت مشکل رو پیدا کنی ، ایده های دیگه ای هم به ذهنت میرسه که مشکلات بعدی رو راحت تر پشت سر میزاری
                          اگر هم نتونستی شرط پوزیشن گیری بای رو توضیح بده تا بهتر راهنماییت کنم . (مثلا اگر یک هامر شکل گرفت در اوپن کندل بعدی بای بگیرد )
                          با سلام
                          هر چی بیشتر پیش میرم کمتر متوجه اشتباه خودم میشم .
                          از دیروز گه اخرین پست و یکی اخری اون رو خوندم خیلی فکر کردم هر چه به ذهنم اومد پیاده کردم توی اینترنت سرچ زدم با سایت های بیشماری مواجعه شدم اما دریغ از جواب برای سوال من .
                          دوست عزیز واقعاً میخوام جواب شیرین این سوال رو پیدا کنم اما هرچی بیشتر وقت میزارم بیشتر کلافم میکنه .
                          اگه امکان داره جواب رو بهم بدین ( میخوام بعد از این که سیگنال همر داده شده در اوپن اولین کندل اکسپرت اقدام به بای کند)
                          با تشکر فراوان از شما

نظر

دوست گرامی polino عزیز سپاس فراوان از شما با جرقه ای که زدی تونستم پیداش کنم
                            اگه بازم به مشکل خوردم در قسمت دیگری بازهم مزاحمت میشم .
                            بازم تشکر .
                            if (b1 != EMPTY_VALUE)
                            return("sell");
                            {
                            }
                            if (b2 != EMPTY_VALUE)
                            return("buy");

نظر

دوست گرامی polino عزیز سپاس فراوان از شما با جرقه ای که زدی تونستم پیداش کنم
                              اگه بازم به مشکل خوردم در قسمت دیگری بازهم مزاحمت میشم .
                              بازم تشکر .
                              بسیار عالیست . مطمئن باش در ادامه راه هم به مشکلاتی برخورد می کنی اما باید راه حلش رو پیدا کنی. زیبایی کد نویسی در همینه . مدام سوال و مشکل و مدام راه حل . راه حلی که خودت پیدا می کنی قطعا با راه حل شخص دیگر فرق دارد . برای همین می خواستم خودت پیداش کنی چون شاکله ذهن شما با من فرق دارد .
                              بدرود

نظر

بسیار عالیست . مطمئن باش در ادامه راه هم به مشکلاتی برخورد می کنی اما باید راه حلش رو پیدا کنی. زیبایی کد نویسی در همینه . مدام سوال و مشکل و مدام راه حل . راه حلی که خودت پیدا می کنی قطعا با راه حل شخص دیگر فرق دارد . برای همین می خواستم خودت پیداش کنی چون شاکله ذهن شما با من فرق دارد .
                                بدرود
                                با تشکر دوست عزیز
                                همانطور که فرمودید بازهم مشکل
                                میخوام وقتی سیگنال همر داد یه بای بزنه اما کلوز اوردر در اولین سگنال شوتینگ استار باشه و برعکس
                                خوشبختانه توانستم که این مورد رو پیاده کنم .
                                اما مشکلی که دارم این هست که میخوام وقتی کلوز بشه که اوردر در مفاد باشه یعنی وقتی سگنال همر داد یه بای بزنه و وقتی سیگنال شوتینک استار داد بسته بشه به شرط اینکه اوردر در مفاد باشه اگه در مفاد نبود در سیگنال شوتینگ بعدی + اینکه اوردر در مفاد باشه بسته بشه.

در این مورد هیچ چیزی به ذهنم نمیرسه بنابر این درخواست راهنمائی دارم که بازم یه جرقه بهم بدید .

نظر

پردازش ...
                                X