اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نوشتن اکسپرت و اندیکاتور به صورت حرفه ای

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام.
    من یه اندیکاتور دارم و میخوام از سیگنالی که میده برای خرید اتوماتیک استفاده کنم.خودش سیگنال ورود و خروج رو میده.میخواستم ببینم هزینه تبدیلش به اکسپرت چقد میشه؟ پیام خصوصی نتونستم بدم.

نظر

نوشته اصلی توسط yazd172 نمایش پست ها
      سلام.
      من یه اندیکاتور دارم و میخوام از سیگنالی که میده برای خرید اتوماتیک استفاده کنم.خودش سیگنال ورود و خروج رو میده.میخواستم ببینم هزینه تبدیلش به اکسپرت چقد میشه؟ پیام خصوصی نتونستم بدم.
      سلام
      بستگی داره مدیریت اردرهاتون چجوری باشه و چقدر کار ببره
      شماره تماس و ایمیلم رو براتون پیم کردم
      واسم بفرستید و بگید که دقیقا چی می خواید

شاد باشید
      چه فکر کنی می.توانی یا نمی.توانی... در هر صورت حق با توست
      if you think you can or you think you can not, probably you're right

نظر

سلام
        یه اکسپرت حرفه ای میخوام ...
        کسی ميتونه کمک کنه ....

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط rezas01 نمایش پست ها
          سلام
          یه اکسپرت حرفه ای میخوام ...
          کسی ميتونه کمک کنه ....

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk
          سلام
          طرح تون رو بفرستید به پیام خصوصی

نظر

سلام من میتونم اکسپرت براتون بنویسم
            برنامه نویسی متا تریدر ساخت اندیکاتور و اکسپرت درخواستی شما

نظر

نوشته اصلی توسط jiomanjy نمایش پست ها
              سلام
              طرح تون رو بفرستید به پیام خصوصی
              سلام

لطفا آدرس ایمیل بدین، امکان فرستان پیام خصوصی نیست

نظر

سلام

یه سوال داشتم

روشی هست برای پیدا کردن کندل خاصی از زمان خاصی به ابتدای روز

مثلا
                در تایم یک ساعته میدونیم کل تایم چارت 24 کندل است در یک ساعت خاص میخوایم تعداد کندل های روی چارت امروز رو تعدادش رو داشته باشیم

لطفا راهنمایی میکنید
                زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

سلام خسته نباشید ببخشید من یه برنامه برای ترید داشتم که خوب جواب داده تا الان البته به صورت دستی بوده دنبال یادگیری اکسپرت رفتم راستش زیاد سر در نیاوردم و سخت بود میخواستم اگر برای شما مقدور هست این لطف و یکنین ممنون میشم ایمیل:hossein.lookian@yahoo.com

نظر

با سلام و عرض ادب
                    جناب جیومانجی چون نمیتونم پیام خصوصی بدم لطفا ایمیل خودتون رو بفرمایید تا در خصوص یک طرح که اکسپرتشو میخوام باهاتون مذاکره کنم

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط jiomanjy نمایش پست ها
                      سلام
                      من چند سالی میشه که کد نویسی MQl انجام میدم و الان به صورت حرفه ای کد نویسی می کنم
                      البته کد نویسی رو خیلی وقته که انجام میدم ولی سه ساله که اکسپرت نویسی میکنم
                      حالا تصمیم گرفتم اینجا پست بزنم تا اگه کسی یه اکسپرت نویس یا اندیکاتور نویس حرفه ای لازم داره بتونیم ارتباط برقرار کنیم
                      در صورتی که قصد اکسپرت کردن ایده هاتون رو دارید من در خدمتم

اگه سوالی در مورد رویه انجام کار داشتید می تونید اینجا مطرح کنید
                      جزئیات بیشتر رو می تونید تو پیام خصوصی هماهنگ کنیم و اگه توافق حاصل شد کار رو انجام می دیم

با آرزوی موفقیت برای همه
                      شاد و پیروز باشید
                      با سلام بنده میخواستم که یه اکسپرت با دو سه اندیکاتور بنویسید چناچه با ین تاپیک سر میزنید با تلگرام بنده پیغام بگذرید09303362205

نظر

سلام من یه اندیکاتور دارم میخوام اکسپرتش بکنم. نمیتونم پیام بگذارم واستون.
                        ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-02-2016, 08:15 AM دلیل: خلاف قوانین فروم ( قرار دادن ایمیل آدرس )

نظر

نوشته اصلی توسط mobin_shahverdi نمایش پست ها
                          سلام من یه اندیکاتور دارم میخوام اکسپرتش بکنم. نمیتونم پیام بگذارم واستون.
                          عذر می خوام بابت تاخیر در پاسخ

صندوق دریافتی تون رو چک کنید

نظر

سلام . من نمیتونم براتون پیام بذارم.

نظر

سلام
                              از دوستانی که اکسپرت مینویسند یه سوال؟
                              یه اکسپرت تا چقدر میتونه مانور بده؟
                              عکسی چیزی از BackTest اکسپرتتون دارین بزارین؟
                              آخه من یه اکسپرت دارم که سرمایه 1000 دلاری رو تو 2 سال Backtest تبدیل کرده به 2 میلیون دلار
                              گرچه که دارم باهاش سروکله میزنم
                              چون اولا فقط رو یه currency جواب میده ، ثانیا دارم رو تنظیماتش کار میکنم
                              اگر با کسی هم شریک شم که بتونم درستش کنم بدم نمیاد (ولی مطمئنا اونور سال)

نظر

نوشته اصلی توسط W666 نمایش پست ها
                                سلام
                                از دوستانی که اکسپرت مینویسند یه سوال؟
                                یه اکسپرت تا چقدر میتونه مانور بده؟
                                عکسی چیزی از BackTest اکسپرتتون دارین بزارین؟
                                آخه من یه اکسپرت دارم که سرمایه 1000 دلاری رو تو 2 سال Backtest تبدیل کرده به 2 میلیون دلار
                                گرچه که دارم باهاش سروکله میزنم
                                چون اولا فقط رو یه currency جواب میده ، ثانیا دارم رو تنظیماتش کار میکنم
                                اگر با کسی هم شریک شم که بتونم درستش کنم بدم نمیاد (ولی مطمئنا اونور سال)
                                سلام دوست عزیز. من اطلاعات کمی در این زمینه دارم و فقط یک راهنمایی : خودم بعد از دانلود یک اکسپرت از سایت MQL5.com یا MQL4.com تمام توضیحاتی که کاربران دیگر درباره آن اکسپرت نوشته اند را میخوانم(در بخش discussion ).
                                در این بخش گاهی تنظیماتی(Setting) برای یک جفت ارز خاص (مثلا AUDUSD) پیشنهاد شده و یا تجربه استفاده از این اکسپرت را بصورت REAL بیان میکنند.

نظر

پردازش ...
                                X