اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نوشتن اکسپرت و اندیکاتور به صورت حرفه ای

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط farshadfx نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز سال نو مبارک. اگر شما اکسپرت نویس هستین و در این ضمینه تجربه دارین من از شما چنتا سوال دارم.این شماره تماس بنده هستش ممنون میشم با بنده تماس بگیرین.09368324215.خیلی مهمه برام واقعا ممنون می شم کمک کنین.هیچ کس به من جواب نمیده ممنون خدانگهدار
    سلام دوست عزیز
    سوال تون رو می تونید توی قسمت پیام خصوصی بفرستید
    چه فکر کنی می.توانی یا نمی.توانی... در هر صورت حق با توست
    if you think you can or you think you can not, probably you're right

نظر

دوست عزیز من نمیتونم توی خصوصی پیغام بدم ارور میده.اگر میتونستم که مشکلی نبود دوست عزیز

نظر

سلام دوستان
        بابت تاخیر در پاسخ دادن به پیاماتون عذر می خوام
        به دلیل تعطیلات عید یه مقدار سرم شلوغ بود

نظر

سلام
          لطف میکنید بگید هزینه نوشتن یک اکسپرت اختصاصی چقدر میشه

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط ed2008 نمایش پست ها
            سلام
            لطف میکنید بگید هزینه نوشتن یک اکسپرت اختصاصی چقدر میشه

ممنون
            سلام
            هزینه نوشتن اکسپرت بستگی به مقدار کاری داره که اگسپرت ببره
            کلیات اکسپرت مورد نظر تون رو تو پیاما بفرستید تا ببینم چقدر کار میبره

شاد باشید

نظر

اکسپرت مکانیکی

سلام jiomanjy عزیز
              یه ایده دارم که میخوام اکسپرتش کنم
              ایده کاملا مکانیکیه و قابلیت سود دهیش هم بالاست
              دنبال یه کدنویس حرفه ای هستم که کار رو خوب در بیاره. چون قبلا با چند نفر کار کردم ولی اکسپرتهاشون تو محیط دمو و بک تست خوب کار میکرد ولی تو حساب واقعی مشکلات زیادی داشت
              واسه همین میخوام با یه کد نویس حرفه ای کار کنم
              البته جسارت نشه ولی اگه ممکنه یه کدوم از کدهایی که نوشتین رو برام بفرستید تا توی محیط واقعی چک کنم و بازدهش رو ببینم
              منتظر جواب تون هستم

نظر

نوشته اصلی توسط badrood نمایش پست ها
                سلام jiomanjy عزیز
                یه ایده دارم که میخوام اکسپرتش کنم
                ایده کاملا مکانیکیه و قابلیت سود دهیش هم بالاست
                دنبال یه کدنویس حرفه ای هستم که کار رو خوب در بیاره. چون قبلا با چند نفر کار کردم ولی اکسپرتهاشون تو محیط دمو و بک تست خوب کار میکرد ولی تو حساب واقعی مشکلات زیادی داشت
                واسه همین میخوام با یه کد نویس حرفه ای کار کنم
                البته جسارت نشه ولی اگه ممکنه یه کدوم از کدهایی که نوشتین رو برام بفرستید تا توی محیط واقعی چک کنم و بازدهش رو ببینم
                منتظر جواب تون هستم
                سلام
                می تونید ایده تون رو توی پیام خصوصی بفرستید تا یه نگاه بهش بندازم.
                در مورد کیفیت اکسپرت ها خیال تون راحت باشه، چون من خودم تریدر هستم و ترید هام رو به صورت اتوماتیک انجام میدم و به همین دلیل با مشکلاتی که ممکنه تو محیط ریل برای اکسپرت پیش بیاد کاملا آشنایی دارم.

شاد باشید

نظر

سلام دوستان
                  یه اسکریپت میخاستم که پندینگ مقدار حجم لات را انجام بده مثلا بعداز اینکه اوردر در ضرر رفت مثلا هر 10 پیپ اگه یک لات بود 0.2 مقدار رو ببنده

نظر

سلام من یه اندیکاتور دارم سیگنالهای خوبی میده
                    میتونید به اکسپرت تبدیلش کنید برام
                    به ایمیلم خبر بدید لطفا
                    hamedtayebi@gmail.com

نظر

نوشته اصلی توسط hoo121 نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      یه اسکریپت میخاستم که پندینگ مقدار حجم لات را انجام بده مثلا بعداز اینکه اوردر در ضرر رفت مثلا هر 10 پیپ اگه یک لات بود 0.2 مقدار رو ببنده
                      سلام دوست گرامی
                      با عرض پوزش از تاخیر تو جواب دادن

چیزی که شما می خوای یه اکسپرته نه سه اسکریپت
                      اسکریپت ها هنگامی که اجرا بشن فقط یه بار اجرا میشن و روی بازار نظارتی نمی تونن داشته باشن
                      جزئیات طرحت رو توی پیام خصوصی واسم بفرست

شاد باشی

نظر

نوشته اصلی توسط hamedtayebi نمایش پست ها
                        سلام من یه اندیکاتور دارم سیگنالهای خوبی میده
                        میتونید به اکسپرت تبدیلش کنید برام
                        به ایمیلم خبر بدید لطفا
                        hamedtayebi@gmail.com
                        مشکلی نیست دوست عزیز

نظر

سلام بزرگوار
                          ممنونم که جواب دادین شرمنده من نمیتونم پیام خصوصی بفرستم
                          خب پس یه اکسپرت میخام که پوزیشنهای توی ضرر رفته رو با مقداری که بهش میدم و طبق استپ (مثلا اگه 30- بشه) از حجمشون کسر و ببنده
                          مثلا اگه 1 لات پوزیشن تو ضرر رفته بعد از رسیدن به 30- پیپ 0.10 حجمش رو ببنده
                          ali.trader121@gmail.com
                          ارادتمند شما

نظر

این اکسپرت چرا کار نمی کند متاتریدر من 950 است

http://s6.picofile.com/file/82480274...konad.rar.html

نظر

نوشته اصلی توسط zoomer20 نمایش پست ها
                              سلام دوست گرامی
                              شما فایل اگزه رو فرستادید
                              وقتی کدشو نداشته باشم نمی تونم مشکلش رو متوجه بشم
                              چون ممکنه هر محدودیتی توی کدش گنجونده شده باشه
                              تازه dll هم داره که این یکی رو هیچ کس نمی تونه متوجه بشه دقیقا توش چیه. این فایل ها رو برای این اضافه می کنن که استخراج کدش غیر ممکن بشه و سوء استفاده ازش ممکن نباشه

البته گذشته از اون بعضی ها کد ها رو خیلی ساده می نویسن و بعضی ها خیلی پیچیده می نویسن
                              و هر کد نویسی طبق چارچوب فکری خودش کد مینویسه
                              واسه همین حتی اگه یه کد رو داشته باشی هم ممکنه نتونی متوجه بشی دقیقا چکار می خواد بکنه یا اینکه فهمیدن اینکه چی نوشته ممکنه بیش از زمان نوشتن اکسپرت زمان ببره
                              واسه همین هم من ترجیح میدم اصلاح اکسپرت انجام ندم
                              و تنها در صورتی که ببینم زمان بر نباشه بررسیش می کنم

شاد باشید

نظر

سلام
                                بنده یک اکسپرت دارم فقط میخام یک امکان تریل به تنظیماتش اضافه بشه همین .

یعنی وقتی اولین ترید رو انجام داد بتونم تنظیم بهش بدم تریل انجام بده براش .فقط یک استاپ تریل و استیپ تریل
                                متاسفانه اکسپرا رو نمیتونم اینجا بزارم . چجوری باید برای شما ارسال کنم ؟

نظر

پردازش ...
                                X