اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

لوازم جانبی برای متاتریدر شما

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

همسایه: تو خونه چندتا بچه داری؟

پدر: چهارتا پسر/ اولی خلبان/ دومی دکتر/ سومی مهندس/ چهارمی دزد

همسایه: پس چرا چهارمی رو از خونه بیرون نمی کنی؟

پدر: تنها کسی که خرجی خونه رو می ده چهارمیه، بقیه بیکارن
    ویرایش توسط مهدی 64 : https://www.traderha.com/member/16986-مهدی-64 در ساعت 11-14-2014, 02:03 PM
    امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
      mardom عزیز سلام

ویرایش عکس شما من گفتم انجام بشه چرا که نام یک وبگاه در بالای آن بود و وقتی مراجعت نمودم در حال فعالیت تجاری هست و قبلاً در تاپیک دیگر خدمت شما عرض کرده بودم که شما براحتی میتوانید نمونه کارهای خود را در اینجا بگذارید منتهی از فعالیت تجاری خودداری باید بشه ، شخص منم هزار و اندی چیز در چنته دارم که میتونم استفاده تجاری کنم منتهی فروم را هدف ابزار تجاری ام قرار ندادم. حتی اکانتم ( 10 هزار دلاری ) که در مای اف ایکس برای عموم اشتراک گذاشته بودم و در امضاء خود قرار دادم ، برداشتم که کسی فکر این نباشد که فلانی میخواد راهبرد تجاری در پیش بگیرد . با وجود اینکه از الف تا ی معاملات در فروم به اشتراک میزاشتم و بر اساس همان مطالبی که در فروم قرار داده ام اقدام به معامله میکردم.

الان هم اتفاق خاصی نیافتاده ، عکس شما قسمت بالای که نام وبگاه شما بود برداشته شده و اصل مطلب که نرم افزار و اطلاعات آن هست دست نخورده باقی مانده است.

خلاصه کنم مطلب را ، اینجا فرومی است برای تبادل اطلاعات و حرفه ای شدن نه بهره تجاری شخصی...

دوست خوبم امیدوارم منظور منو متوجه شده باشید و تونسته باشم منظورم به خوبی بیان کرده باشم.

ارادتمند شما
      چرا لينك حساب رو برداشتي
      مگه آموزش چيه
      وقتي بنده بتونم پوزيشنهاي باز و نقاط استاپ و پروفيت شما رو ببينم مگر جز آموزش نيست
      وصلش كن به متاكوست شير كن
      اتفاقا كار خيري هم انجام دادي
      از اينهمه استراتژي هاي بي مصرف بسيار پسنديده تره
      بنده شخصا استقبال ميكنم

نظر

زمانی دلار در ایران سقف های جدیدی هر روز ثبت می کرد . دلار زیاد بود بیش از 700 میلیارد دلار . ولی سیاست ایجاب می کرد که 1000 شود 4000 .خیلی ها با وجود اینکه در ایران بودند و وضعیت را با پوست و استخوان درک می کردند ، هنوز هم با وجود گذشت 2 سال دلیل های واقعی انرا نمی دانند .....حال ما پشت لپ تاب نشستیم و اقتصاد حوزه یورو و یا اقتصاد های امریکا یا ژاپن و ... را تحلیل می کنیم . با خواندن چند خبر روی خبرگزاری های پارکسی و یا چند دلیل تکنیکال می خواهیم در این بازار سود بگیریم . ان هم زیاد چطور ممکنه واکنش مردم ژاپن را در برابر تغییرات ارزش پول ملی با یک چارت قیمتی درک کرد ؟ این کاهش ارزش ین چه تاثیری روی زندگی مردم گذاشته است .ایا سطوح مقاومتی ین ژاپن بی ارتباط با سطوح تحمل مردم ژاپن است ؟و بهمین خاطر توصیه می شود که روی یک ارز کار شود . مطالعه شود . وقت گذاشته شود ....یکی از دلایل کال مارجین شدن هم عدم شناخت کافی در این زمینه می تواند باشد
        ویرایش توسط مهدی 64 : https://www.traderha.com/member/16986-مهدی-64 در ساعت 11-21-2014, 01:16 AM

نظر

لوازم جانبی برای متاتریدر شما

نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
          زمانی دلار در ایران سقف های جدیدی هر روز ثبت می کرد . دلار زیاد بود بیش از 700 میلیارد دلار . ولی سیاست ایجاب می کرد که 1000 شود 4000 .خیلی ها با وجود اینکه در ایران بودند و وضعیت را با پوست و استخوان درک می کردند ، هنوز هم با وجود گذشت 2 سال دلیل های واقعی انرا نمی دانند .....حال ما پشت لپ تاب نشستیم و اقتصاد حوزه یورو و یا اقتصاد های امریکا یا ژاپن و ... را تحلیل می کنیم . با خواندن چند خبر روی خبرگزاری های پارکسی و یا چند دلیل تکنیکال می خواهیم در این بازار سود بگیریم . ان هم زیاد چطور ممکنه واکنش مردم ژاپن را در برابر تغییرات ارزش پول ملی با یک چارت قیمتی درک کرد ؟ این کاهش ارزش ین چه تاثیری روی زندگی مردم گذاشته است .ایا سطوح مقاومتی ین ژاپن بی ارتباط با سطوح تحمل مردم ژاپن است ؟و بهمین خاطر توصیه می شود که روی یک ارز کار شود . مطالعه شود . وقت گذاشته شود ....یکی از دلایل کال مارجین شدن هم عدم شناخت کافی در این زمینه می تواند باشد

ميون ماه من و ماه گردون ،،،،،
          يك ژاپني با شغل چمن زني براحتي ماهيانه ٣٠٠٠ دلار در امد داره
          ولي با ١٠٠٠ و ١٥٠٠ تا براحتي ميتونه مايحتاج زندگي رو تامين كنه و هفتگي دو شب بره رستوران و الباقي رو قسط خونه يا خودرو بده با بهره صفر درصد
          يعني در ژاپن اينكه شما سرمايه زيادي داري اصلا اهميتي نداره بلكه نيروي انساني دستمزد بالا ميگيره
          دستمزدها بالا و بهره بانكي نزديك صفر
          اما در ايران اينكه شما كار كني اصلا مهم نيست اين مهمه كه سرمايه شما كار كنه و همه كارها رو سرمايه شما انجام ميده و نيروهاي انساني بعنوان برده در اختيار سرمايه شما هستند
          تحصيلكرده كيليويي معامله ميشه
          دستمزدها پايين و بهره بانكي بالاي ٢٠
          ولي در ژاپن بانكها دنبال فكر اقتصادي مناسب ميگردند كه به شما وام بدن و در منافعتان و حتي ضررهايتان شريك بشوند
          اما در ايران بانكها كار ندارند شما چه كار ميخاي بكني فقط سود بانك رو بدي و ضمانت درستي هم داشته باشند

metatrader@rzb
          ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 11-21-2014, 01:37 AM

نظر

تریدرهای ایرانی می توانند تحلیل بهتری روی دلار به ریال داشته باشند و یا تریدرهای سوئیسی ؟

نرخ برابری دلار به ریال توسط چه نهاد هایی تعیین می شود . با چه مکانیسم هایی...

فاکتورهای سیاسی اقتصادی اجتماعی تاثیر گذار روی ارزش یک جفت ارز ؟؟؟
            ویرایش توسط مهدی 64 : https://www.traderha.com/member/16986-مهدی-64 در ساعت 11-21-2014, 01:48 AM

نظر

قصدمان مقایسه نحوه زندگی یا شرایط مردم کشورهای مختلف نیست .....

در ایران انان که پول دارند می توانند زندگی کنند و افراد بی پول می توانند زنده بمانند

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                چرا لينك حساب رو برداشتي
                مگه آموزش چيه
                وقتي بنده بتونم پوزيشنهاي باز و نقاط استاپ و پروفيت شما رو ببينم مگر جز آموزش نيست
                وصلش كن به متاكوست شير كن
                اتفاقا كار خيري هم انجام دادي
                از اينهمه استراتژي هاي بي مصرف بسيار پسنديده تره
                بنده شخصا استقبال ميكنم
                هیچ سودی برای شخص خودم در برنداره چرا که نه فروشنده تحلیل و سیگنال هستم. نه آموزگار دوره ها و نه اینکه قصد منیج سرمایه را دارم.

بعد جماعتی حرف و حدیث پشت انسان راه میندازند و در آخر تو چشم بودن کار درستی نیست.

جماعت همین آموزه ها را به دقت مطالعه کنند قول صدرصد میدم که به آنها عمل کنند سود میکنند. همون یک صبای که اشتراک گذاشته شد خود گوای بر این مطلب هست.

موفق باشی برادر

نظر

یورو به دلار . تایم 1 ساعته

بین کندل 10 و 11 دو کندل دیگر هم وجود دارد .

یک پدیده نادر ....

نظر

سلام hdtrader با نظر شما کاملا مخالف هستم تحلیل ها ایشان را ببینید بعد قضاوت کنید از دیدگاه شما شاید اموزشها در حد ابتدایی باشند ولی برای خیلی مفید بوده چرا ما ایرانی ها میخواهیم همدیگر را تخطه کنیم این گویی ومیدان شما انلاین بدهید

نظر

نوشته اصلی توسط پرويز نمایش پست ها
                      سلام hdtrader با نظر شما کاملا مخالف هستم تحلیل ها ایشان را ببینید بعد قضاوت کنید از دیدگاه شما شاید اموزشها در حد ابتدایی باشند ولی برای خیلی مفید بوده چرا ما ایرانی ها میخواهیم همدیگر را تخطه کنیم این گویی ومیدان شما انلاین بدهید
                      من متوجه نشدم من تو كدوم پست زدم تحليل فلاني خوب نيست يا ابتدايي است
                      فكر كنم اشتباه گرفتيد

metatrader@rzb

نظر

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
                        دل اسیره ارزو های محاله
                        غبار پشت شیشه میگه رفتی
                        ولی دلم هنوز باور نداره

حالا راه تو دوره
                        دل من چه صبوره
                        کاشکی بودی و می دیدی
                        زندگیم چه سوت و کوره

اسمون از غم دوریت
                        حالا روز و شب میباره
                        دیگه تو ذهن خیابون
                        منو تنها جا میزاره
                        خاطره مثل یه پیچک
                        میپیچه رو تن خستم
                        دیگه حرفی که ندارم
                        دل به خلوت تو بستم

عکس مربوط به کنسرت نوروزی در ترکیه می باشد .
                        ویرایش توسط مهدی 64 : https://www.traderha.com/member/16986-مهدی-64 در ساعت 11-22-2014, 06:57 PM

نظر

سلام دوستان
                          لطف در مورد معاملات باینری بیشتر توضیح بدهید اگه همراه با مثل باشه ممنون میشم

نظر

سلام

یک اندیکاتور می خوام که با بسته شدن کندل یعنی پایان کلوز هر کندل الرت بده
                            گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

ادامه نمی دید

نظر

نظر

پردازش ...
                                X