اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

لوازم جانبی برای متاتریدر شما

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

دوستانی که به زبان چینی اشنایی دارند . این نوشته ها رو لطفا ترجمه کنند

نظر

لوازم جانبی برای متاتریدر شما

اينگونه تستها كافي است يك سيستم خيلي معمولي رو

يك اسپرد بروكر رو تو تست حذف كنيد

دو هنگام تست اكسپرت رو طوري تنظيم كني كه با توجه به روند تايم بالا پوز بگيره

مثلا اگر تايم بالا صعودي است همش باي بگيره

واسه همين رو تستي كه كسي غير از خودتون گرفته باشه حساب نكنيد

سوم اگر اكسپرت كارا است

حساب لينك شده به سايت متاكويست رو لطف كنيد

$$$$$$

من فكر كردم منظورتون از فروشگاه اكسپرت

گرفتن سفارش از تريدرها براي ساخت اكسپرت مورد نظرشون است
        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 10-06-2014, 01:14 AM

نظر

این را هم به ویترین فروشگاه اضافه کنید

نظر

من يك سيستم لازم دارم فقط بگه مثلا يورو
            تا يكساعت يا دو دقيقه يا ١٥ دقيقه يا يك زمان مشخص ديگه بالاتر از قيمت الان است
            نه استاپ ميخام و نه پروفيت
            ميليارد ميشم
            ميزنم تو كار معاملات باينري

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
              ميليارد ميشم
              من هم همین تصمیم رو دارم . سیستمی هر چند ناقص ولی در بعد زمان طراحی کردم که نقاط برگشت قیمت رو میگه . ولی کامل نیست . روی طلا تست شده و نتایج اولیه خوبی داده . ولی نواقصی دارد که باید رفع شوند.

زمانبر هست . ولی شدنیه

چند مثال در تاپیک نقاشی با متاتریدر گذاشتم .

بزرگترین مشکلش : تطابق دهی و یا عدم انطباق زمان های تایم های مختلف هست

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                ميليارد ميشم
                شما که همیشه یه ماشین حساب بغل دستت دارید

با لوریج 1000 و با قیمت هر انس 1200 و بدون احتساب اسپرد و با سرمایه 1200 دلار می توان 100 لات طلا خرید . با افزایش 1 دلاری نرخ میزان سود 10000 دلار خوهد بود . حدود 800 درصد

ولی در معاملات باینری حداکثر سود 80% حساب هست

فرق باینری با لوریج دار را در چه می بینید ؟
                امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

سیستم 2 - کلاسیک

شب خوش

نظر

علاقه ای در دوستان برای شرکت در مباحث نیست

پس با قطعه شعری . این دفتر را به پایان می رسانیم

به امید یه هوای تازه تر
                    گفتیم از رفتن و خوندیم از سفر
                    می خواستیم مثل پرنده ها باشیم
                    آسمونو حس کنیم رها باشیم
                    اومدیم دلو به دریا بزنیم
                    رنگ خورشیدو به شهرها بزنیم
                    اما نه اینجا سراب غربته
                    سهممون یه کوله بار حسرته
                    اینجا فصل بی صدای قصه هاست
                    سرگذشتی داره هر کی بین ماست
                    یکی از قصه غصه هاش میگه
                    یکی از غربت لحظه هاش میگه
                    یکی میخواد شبو مهتابی کنه
                    شهر خاکستری رو آبی کنه
                    دلمون تنگه سکوتو بشکنیم
                    شب و با خورشید و ماه آشتی بدیم
                    به امید یه هوای تازه تر
                    گفتیم از رفتن و خوندیم از سفر
                    می خواستیم مثل پرنده ها باشیم
                    آسمونو حس کنیم رها باشیم
                    ویرایش توسط مهدی 64 : https://www.traderha.com/member/16986-مهدی-64 در ساعت 10-06-2014, 02:49 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
                      شما که همیشه یه ماشین حساب بغل دستت دارید

با لوریج 1000 و با قیمت هر انس 1200 و بدون احتساب اسپرد و با سرمایه 1200 دلار می توان 100 لات طلا خرید . با افزایش 1 دلاری نرخ میزان سود 10000 دلار خوهد بود . حدود 800 درصد

ولی در معاملات باینری حداکثر سود 80% حساب هست

فرق باینری با لوریج دار را در چه می بینید ؟
                      باينري خيلي متفاوته
                      اولا هميشه حداكثر سود ٨٠ نيست ImageUploadedByTapatalk1412572952.919530.jpg
                      االن پي اوت تا ١٧٠ درصد هم هست
                      دوم شما مديريت سرمايه داري
                      ١٠٠٠ دلار رو مثلا براي ١٠٠ تا بازي ١٠٠ دلاري ميزاري كنار
                      نكته بعدي شما سودت با حركت قيمت كم و زياد نميشه يك پيپ هم تو سود باشي برنده هستي
                      و بعدي تعصب روي تحليل و ازدياد پوز در جهت ضرر و كال مارجين نداره
                      يعني براحتي كال نميشي بايد ١٠٠ بازي رو ببازي تا كال بشي كه تقريبا غير ممكن است

نظر

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-07-2014, 08:27 PM

نظر

جای خالی ایرانی ها در فروم پارکس فکتوری احساس می شود . بنظرم اگر ایرانی ها بتوانند انجا نفوذ کنند می توانند پرچم اخلاق را انجا هم افراشته نمایند

نظر

mardom عزیز سلام

ویرایش عکس شما من گفتم انجام بشه چرا که نام یک وبگاه در بالای آن بود و وقتی مراجعت نمودم در حال فعالیت تجاری هست و قبلاً در تاپیک دیگر خدمت شما عرض کرده بودم که شما براحتی میتوانید نمونه کارهای خود را در اینجا بگذارید منتهی از فعالیت تجاری خودداری باید بشه ، شخص منم هزار و اندی چیز در چنته دارم که میتونم استفاده تجاری کنم منتهی فروم را هدف ابزار تجاری ام قرار ندادم. حتی اکانتم ( 10 هزار دلاری ) که در مای اف ایکس برای عموم اشتراک گذاشته بودم و در امضاء خود قرار دادم ، برداشتم که کسی فکر این نباشد که فلانی میخواد راهبرد تجاری در پیش بگیرد . با وجود اینکه از الف تا ی معاملات در فروم به اشتراک میزاشتم و بر اساس همان مطالبی که در فروم قرار داده ام اقدام به معامله میکردم.

الان هم اتفاق خاصی نیافتاده ، عکس شما قسمت بالای که نام وبگاه شما بود برداشته شده و اصل مطلب که نرم افزار و اطلاعات آن هست دست نخورده باقی مانده است.

خلاصه کنم مطلب را ، اینجا فرومی است برای تبادل اطلاعات و حرفه ای شدن نه بهره تجاری شخصی...

دوست خوبم امیدوارم منظور منو متوجه شده باشید و تونسته باشم منظورم به خوبی بیان کرده باشم.

ارادتمند شما
                            ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 10-08-2014, 03:48 AM

نظر

وضعیت طلا در تایم های مختلف

نظر

سیستم تریدری برای eur.usd تایم 1 دقیقه :: باینری آپشن ::

http://forum.broker-fa.org/f60/binar...tml#post148689

نظر

پردازش ...
                                X