اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی اکسپرت ها و اندیکاتور های سود ده و مفید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام بعد از این همه مدت گفتم این تاپیک منفجر شده و من بهش سر نردم اومدم دیدم واقعا نا امید شدم
    دوستان خیلی از ایرانی ها اکسپرتهایی دارن که واقعا پر سوده و دارن خوب ازش استفاده می کنن بابا بیاین اینجا و با بقیه در میون بذارین
    باور کنید اگر طرف سود بکنه از سوده شما کم نمی شه
    من با این اکسپرت خوب کار کردم سود زیادی نمیده ولی فشار هم نمیاره
    [/attach]
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط hesam_sabet : https://www.traderha.com/member/12186-hesam_sabet در ساعت 05-06-2015, 01:04 AM

نظر

من اکثر پستهای این تاپیک را خوندم سوالی که برام پیش آمده اینه که از نظر بروکر استفاده اکسپرت اشکال نداره؟؟؟ و اگه سود بزرگ بگیرید آیا واقعا پرداخت میکنند و نمایند حساب را بلاک کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشوم دوستان با سابقه راهنمایی کنند

نظر

با سلام به دوستان
        اکسپرتی هستش که به روش مارتینگل نیمه اتو ماتیک کار کنه.
        مثلاً بنده جایی که مناسب میدونم وارد معامله بشم بعد اکسپرت رو ران کنم با توجه به تنظیمات خودم مارتینگل کنه..
        اگه همچینی چیزی هست لطف می کنید معرفی کنید ممنونم
        بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

با سلام و خسته نباشید
          من کاربر تازه وارد هستم
          سوالی که از اساتید دارم
          از این اکسپرتا کسی استفاده کرده؟
          Forex fury
          Forex-e-trading
          gold bull pro

ممنون

نظر

تعطیله؟

نظر

با سلام دوستان من درزمینه اکسپرت خیلی مبتدی هستم میتونم چند تا ازاکسپرتهای متاتردیر 5 را به چارت اضافه کنم اما نمیدونم اصلا چجوری سفارش خرید با فروش با آنها بدم و نتیجه خرید و فروش آنها چی میشه لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه با تشکر

نظر

سلام دوستان.یک سوال دارم. آیا امکانش هست که از روبات یا اکسپرت به ایده اون برسیم؟ یعنی آیا نرم افزاری هست که فایل با پسوند .ex5 رو باز کنه و ما به متن کدنویسی داخلش دست پیدا کنیم؟ اگر این اتقاق بیوفته میشه مثل بقیه علوم که از تجربیات پیشینیان استفاده کردیم و به اینجا رسیدیم، سرعت سعی و خطا هامون رو بیشتر و بهینه تر کنیم.

نظر

سلام

من به یک اکسپرتی نیاز دارم که مثلا 20 تا پوزیشن رو با حجم 0.01 لات در قیمت بازار باهاش باز کنم و البته از قبل حد سود و حد ضرر رو براشون مشخص کرده باشم

اگه این اکسپرت رو دارید ممنون میشم به اشتراک بزارید

نظر

نوشته اصلی توسط صحرایی نمایش پست ها
                    سلام

من به یک اکسپرتی نیاز دارم که مثلا 20 تا پوزیشن رو با حجم 0.01 لات در قیمت بازار باهاش باز کنم و البته از قبل حد سود و حد ضرر رو براشون مشخص کرده باشم

اگه این اکسپرت رو دارید ممنون میشم به اشتراک بزارید
                    سلام میتونم براتون بنویسم اگر مایلید به آیدی زیر در تلگرام پیام بدید
                    @MQLPROGRAMER

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

نظر

• با سلام و احترام..

دلیل ف.ی.ل.ت.ر شدن سایت Mql5 هنوز هم برای من جای سوال هستش واقعا...
                      بعد از ف.ی.ل.ت.ر شدن این سایت، امکان دانلود اکسپرت و ایندیکیتور برای تست یا دانلود وجود ندارد به دلیل اینکه با ف.ی.ل.ت.ر شکن به سایت وصل میشویم...

شما راهی برای حل این مشکل سراغ دارید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                        با سلام و احترام..

دلیل ف.ی.ل.ت.ر شدن سایت Mql5 هنوز هم برای من جای سوال هستش واقعا...
                        بعد از ف.ی.ل.ت.ر شدن این سایت، امکان دانلود اکسپرت و ایندیکیتور برای تست یا دانلود وجود ندارد به دلیل اینکه با ف.ی.ل.ت.ر شکن به سایت وصل میشویم...

شما راهی برای حل این مشکل سراغ دارید؟
                        سایت رو بستن. از قندشکن خوب استفاده کنید(پولی) مشکلی نداره. فقط امکان داره تو انتقال پول وبمانی گیر بده اون هم بخاطر تغییر ای پی.
                        دانلود و تست اندیکاتور و بقیه چیزها هم مشکلی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها
                          سایت رو بستن. از قندشکن خوب استفاده کنید(پولی) مشکلی نداره. فقط امکان داره تو انتقال پول وبمانی گیر بده اون هم بخاطر تغییر ای پی.
                          دانلود و تست اندیکاتور و بقیه چیزها هم مشکلی نداره
                          ممنونم از پاسخ شما...

من 2تا قندشکن psiphon3 و ultra را تست کردم، سایت باز میشه ولی وقتی رو گزینه demo برای باز شدن اندیکاتور یا اکسپرت کلیک میکنم، متاتریدر باز میشه ولی در متاتریدر دانلود نمیشه...
                          شما قندشکن خاصی پیشنهاد دارید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_a نمایش پست ها
                            ممنونم از پاسخ شما...

من 2تا قندشکن psiphon3 و ultra را تست کردم، سایت باز میشه ولی وقتی رو گزینه demo برای باز شدن اندیکاتور یا اکسپرت کلیک میکنم، متاتریدر باز میشه ولی در متاتریدر دانلود نمیشه...
                            شما قندشکن خاصی پیشنهاد دارید؟
                            با سلام و احترام..

راه حل مشکل را پیدا کردم، گفتم در اختیار دوستان هم قرار بدم که شاید به همچین مشکلی برخورد بکنن...
                            راه حلش استفاده از vps خارج از کشور هستش...

نظر

• سلام
                              بخشید بنده رباطی که شما فرستاده بودین در گروه را دانلود کردم و در جای مناسبش هم قرار داده ام
                              رباط در گروه به این نام بود 1388901826791
                              در متاتریدر هم بدین نام است: mileston
                              خب الان بنده معامله خودکار رو زدم ولی معامله نمیکنه چیکار کنم؟
                              این شماره بنده است زحمتی نباشه بیاین توتلگرام
                              اینجا هم جواب بدین مشکلی نیس ممنون
                              09148764018

نظر

• سلام دوستان
                                میشه لطف بفرمایید یک اکسپرت که با کراس یک EMA با قیمت پوزیشن بای و سل باز کنه با ورودی tp و sl و لات هم داشته باشه معرفی کنید.. ممنون

نظر

پردازش ...
                                X