اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی اکسپرت ها و اندیکاتور های سود ده و مفید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط arshia66 نمایش پست ها
    اندیکاتور موج شمار الیوت
    http://pcmupload.traderha.com/uploa...4636498031.zip
    بابت این اندیکاتور تشکر میکنم .

آیا خودتون ازش استفاده کردید ؟ بنظرتون کارائی و دقتش چطوره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط esfandiyar نمایش پست ها
      بابت این اندیکاتور تشکر میکنم .

آیا خودتون ازش استفاده کردید ؟ بنظرتون کارائی و دقتش چطوره ؟
      خواهش می کنم.
      الان در حال امتحان کردنش بودم که به نظر من زیاد به درد بخور نیست. بعضی وقتها یه شمارشایی می کنه که خندت می گیره.
      در کل بهترین کار اینه که خودمون شمارش کنیم و در مواقعی که شک داریم از نرم افزار Advanced get هم به عنوان دستیار و مشاور استفاده کنیم.
      موفق باشید.
      تاپیک تحلیل های شخصی
      برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

نوشته اصلی توسط erfan نمایش پست ها
        مجددا آپلود کردم ، لطفا نتیجه رو اعلام کنید که باز میشه یا نه
        ممنون
        http://pcmupload.traderha.com/uploa...4637386491.zip
        اقا عرفان منم مثل اون دوستمون در فایلهای rar مشکل دارم ولی برای فایلهای zip مشکل ندارم و این اندیکاتور روهم دانلود کردم . لذا اگر زحمت بکشید و از این به بعد فایل هاتون رو با zip بزارید ممنون میشم .

اقا بنا به تصویری که از این اندیکاتور در صفحه قبل گذاشتید بنظر میرسه اون فقط اخبار رو روی چارت نشون نمیده بلکه کارهای دیگه ای انجام میده . درسته ؟

در ضمن در این فایلی که گذاشتید تمپلتهای متعددی هستش . ار کدوم باید استفاده کنیم ؟

تشکر بخاطر اندیکاتورهای خوبی که میزارید .

نظر

نوشته اصلی توسط esfandiyar نمایش پست ها
          اقا عرفان منم مثل اون دوستمون در فایلهای rar مشکل دارم ولی برای فایلهای zip مشکل ندارم و این اندیکاتور روهم دانلود کردم . لذا اگر زحمت بکشید و از این به بعد فایل هاتون رو با zip بزارید ممنون میشم .

اقا بنا به تصویری که از این اندیکاتور در صفحه قبل گذاشتید بنظر میرسه اون فقط اخبار رو روی چارت نشون نمیده بلکه کارهای دیگه ای انجام میده . درسته ؟

در ضمن در این فایلی که گذاشتید تمپلتهای متعددی هستش . ار کدوم باید استفاده کنیم ؟

تشکر بخاطر اندیکاتورهای خوبی که میزارید .
          سلام
          اون عکس ظاهرا اندیکاتور دیگه ای رو هم نشون میده ، در مورد تمپلیت ها هم اگر تک تک استفاده کنید متوجه می شوید ، در واقع بعضی از خصوصیات اندیکاتور در برخی تمپلیت ها حذف شده

نظر

سلام دوستان
            در خصوص اکسپرت سوالاتی داشتم
            یک. میشه اندیکاتور خاصی رو در قالب اکسپرت نوشت
            دو.تعریفات اختصاصی میشه براش انجام داد؟ یعنی در بازار رنج با لات کم معامله کنه ؟و یا اینکه در سشن های خاصی و یا در جفت ارزهای خاصی معامله کنه؟
            سه.طرز صحیح نصب و بک تست گیری و کارنامه گرفتن از اون رو چطور میتونیم انجام بدیم
            چهار..مباتی اکسپرت نویسی رو از کجا میتوتم یاد بگیرم

مرسی
            باران که می بارد همه پرنده ها بدنبال سرپناهند اما عقاب برای خیس نشدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

داینامیک تریدینگ : فرقی نمی کند از چه سیستمی استفاده می کنید... فقط به سیگنالهای در جهت روند توجه کرده و ترید کنید

نظر

درود دوستان
              در خصوص مبحث الیوت اساتید بنده زیادن
              اما خدمتتون عرض کنم خود advanced get نیز 4 آلترناتیو از شمارش ارایه میده که در صورتی که 3 تای اون به هم نزدیک بودن میشه برآیند رو اونجوری در نظر گرفت
              اما خوب به تحلیل ماشینی زیاد نمیشه اعتماد کرد
              باران که می بارد همه پرنده ها بدنبال سرپناهند اما عقاب برای خیس نشدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

داینامیک تریدینگ : فرقی نمی کند از چه سیستمی استفاده می کنید... فقط به سیگنالهای در جهت روند توجه کرده و ترید کنید

نظر

با سلام و درود

یه سوالی داشتم و جایی بهتری پیدا نکردم تا بتونم بپرسم

ممنون میشام دوستان به صورت جامع توضیح بدن تا کمکی باشه به بقیه دوستان و خودم

ما در بکتست گرفتن سه حالت داریم

Every tick (the most precise method based on all available least timeframes)
                Open prices only (only for Expert Advisors that explicitly control bar opening)
                Control points (a very crude method, the results must not be considered)

میخواستم دوستان یه زحمتی بکشن و در مورد هر حالت توضیح بدن تا مشخص بشه برای چی هست هر حالت
                یا به عبارتی
                دوستان روشی که هر حالت تست میگیره رو معرفی کنن

و مهمتر اینکه برای چه نوع اکسپرتی از کدوم استفاده بشه بهتره

من از اکسپرتی تست میگیرم و در هر حالت نتیجه ای متفاوت داده میشه(اکسپرت مارتینگلی هست)

در انتها باز از دوستان تشکر میکنم

مشكل من با كافرانی نیست كه همه را به كیش خود می پندارد

... بلكه با مومنانی است كه همه را به كیش خود وامیدارند !!!

نظر

نوشته اصلی توسط gallardo نمایش پست ها
                  با سلام و درود

یه سوالی داشتم و جایی بهتری پیدا نکردم تا بتونم بپرسم

ممنون میشام دوستان به صورت جامع توضیح بدن تا کمکی باشه به بقیه دوستان و خودم

ما در بکتست گرفتن سه حالت داریم

Every tick (the most precise method based on all available least timeframes)
                  Open prices only (only for Expert Advisors that explicitly control bar opening)
                  Control points (a very crude method, the results must not be considered)

میخواستم دوستان یه زحمتی بکشن و در مورد هر حالت توضیح بدن تا مشخص بشه برای چی هست هر حالت
                  یا به عبارتی
                  دوستان روشی که هر حالت تست میگیره رو معرفی کنن

و مهمتر اینکه برای چه نوع اکسپرتی از کدوم استفاده بشه بهتره

من از اکسپرتی تست میگیرم و در هر حالت نتیجه ای متفاوت داده میشه(اکسپرت مارتینگلی هست)

در انتها باز از دوستان تشکر میکنم

سلام

حالت اول برمبنای هر تیک قیمت میباشد در تایم فریم انتخاب شده. یعنی به ازای هر تیک از قیمت در تایم انتخاب شده یک بار کل محاسبات انجام میشود. منظور از تیک کوچکترین حرکت قیمت هست ( پوینت )
                  حالت دوم برمبنای قیمت باز شدن هر کندل در تایم فریم انتخابی میباشد. یعنی اکسپرت فقط درهنگام و دقیمت باز شدن هر کندل جدید محاسبات خود را انجام و عمل میکند.
                  حالت سوم بر اساس پوینتهای دردسترس محاسبه میکند و زیاد کاربردی ندارد.
                  نهایتا چنانچه اکسپرت شما باید در ابتدای هر کندل فقط محاسبه و کار کند، گزینه دوم و در غیر این صورت بهترین گزینه، گزینه اِوری تیک میباشد.

همانطور که گفته شد باید ببینید اکسپرت شما در ابتدای هر کندل محاسبات خود را انجام میدهد یا در هر تیک بازار و حالت مناسب را انتخاب نمایید.

این طبیعی است که نتایج متفاوت باشند چون شما دارید شرایط متفاوتی را برای محاسبات و عمل اکسپرت مهیا میکنید.

نکات و ریزه کاری های فراوانی برای بک تست گرفتن وجود دارد که چنانچه بصورت حرفه ای با آن کار نکنید دو تراژدی ر تجربه خواهید کرد، یا اون اکسپرت واقعا خوب بوده و شما به دلیل عدم آگاهی نتوانسته اید کارکرد و برایند واقعی و حقیقی آن را بدست بیاورید و از بهره بردن از آن منصرف میشوید و یا بسیار پر ریسک است و متوجه آن نشده و در حساب ریل ضرر خواهید داد.
                  بطور مثال اکسپرت هایی هستند که در بک تست گیری در هر 6 ماه حساب را 20 برابر میکند، یعنی 3000 دلار را در پایان 6 ماه به 60.000 دلار رشد میدهد آن هم با دراو دان فقط 23 درصد ولی در عمل و کارکرد حقیقی این نتیجه را فقط با 80 درصد دراو دان میدهد ( یعنی به هر حال رشد حساب در عمل اینچنین خواهد شد ولی به قیمت دراو دان 80 درصدی.

اگر مایل هستید اکسپرت را از همین طریق و یا پیام خصوصی ارسال فرمایید تا ارزیابی و بهترین تنظیمات را برای ان ست کنم .

با احترام
                  لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

ممنون بابت مطالب مفیدتون

نظر

خواهش میکنم.

با توجه به گرایش طبیعی که در علاقه مندان به این بازار به اکسپرت ها وجود دارد، علم به ارزیابی معتبر و دستیابی به نتایج واقعی اکسپرتها بسیار ضروری و مهم هست.
                      انشاالله در آینده به آموزش بک تست گیری قابل اعتماد و با نتایج نزدیک به حقیقی خواهیم پرداخت.
                      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

بی صبرانه منتظرم

سپاس
                        زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

جناب
                          PCMSystem واقعا تشکر میکنم برای توضیح های خوبتون

خیلی خوب متوجه شدم و مفید بود برای خودم

واقعا تشکر میکنم

موفق باشید
                          با تشکر
                          مشكل من با كافرانی نیست كه همه را به كیش خود می پندارد

... بلكه با مومنانی است كه همه را به كیش خود وامیدارند !!!

نظر

سلام

دوستان یک اسکریپت به شرح زیر لازم است

از قیمت پایه یا خام یا متغیر به تعداد n اردر سل استاپ یا بای استاپ با حجم متغییر

دریغ که اتوتریدینگ پریذ اقا کامران کلی از ین اسکریپت ها اونجا اپ کرده بود
                            گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

سلام به همه دوستان
                              میخواستم از همگی درخواست کنم یه اکسپرت خوب رو بهمراه مراحل نصب و تنظیمات برای ما بیسواد ها هم قرار بدین ، خدا خیرتون بده

نظر

Today
                                Copy Trader

Expert
                                yesterday

ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 10-30-2014, 05:46 PM

نظر

پردازش ...
                                X