اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط shahabi.ma نمایش پست ها
    سلام،

این اندیکاتور را از اینترنت پیدا کردم. پنجره pop up پیش فرض غیر فعال است که باید فعال شود. یک گزینه time-out هم دارد که نمی دانم چیکار می کند.
    مطمئن نیستم با توجه به مطلبی که در مورد درصد عبور کندل فرمودید به کارتان بیاید. و یک سئوال هم برایم ایجاد شد که تا زمانی که کندل بسته نشود نمی توان فهمید 50 در صدی که الان از خط قیمت مورد نظر عبور کرده تا پایان تایم بسته شدن کندل درصدش کمتر نشود.(مثلا" بعد از بسته شدن کندل ببینیم نقطه ای از کندل که قبلا 50 درصد بود الان 38 درصد است)
    http://pcmupload.traderha.com/uploa...1580904051.zip

سلام....ممنون شهابی جان

اینو امتحان کردم...متاسفانه برای بریک اوت نیست و با لمس خط الارم میده...

من روی بریک اوت تاکید دارم...بارها شده بخاطر یه بریک اوت یا موقعیت از دستم پریده یا مجبور شدم چند ساعت چارت رو مونیتور کنم...

نظر

• سلام دوستان
      من نیاز به یک ابزاری داشتم که میتونه هم به شکل اکسپرت وهم به شکل اسکریپت باشه.
      که چند مدتی هستش نیاز به اون رو خیلی بیشتر از گذشته احساس میکنم.
      این ابزار که میتونه در سیستم های مارتینگل جواب بده دارای ورودی های زیر میتونه باشه
      1.قیمت اولیه وپایه ای که ما برای اون جفت ارز مشخص میکنیم که میتونه مهمترین پارامتر در سیستم ما باشه که محاسبه اون برای هر فرد وهر جفت ارزی میتونه کاملا متفاوت وشخصی باشه.
      2.حجم اولیه برای استارت که فرضا میتونه 0.01 باشه
      3.فاصله از خط قیمت اولیه که ما برای اون مشخص میکنیم که فرضا به ازای هر 20 پپ ویا 30 پپ ویا...شروع به گرفتن یک پوزیشن با دو برابر حجم پوزیشن قبلی بکند
      4.تمام پوزیشن ها بر اساس درصدی که فاصله احرین پوزیشن از خط قیمتی ما است با هم بسته میشود که این هم میتونه بر اساس هر جفت ارز وشرایط بازار متفاوت باشه
      فرضا قیمت اولیه ما 1.1200 است وما بر اساس 20 پپ اقدام به گرفتن پوزیشن میکنیم واگر قیمیت فرضا تا 1.1300بالا رفتاخرین پوزیشن ما بر اساس استارت0.01 میتونه سل 0.16 باشه
      واگر درصد رو 60 انتخاب کنیم هرگاه قیمت به 1.1240رسید تمام پوزیشن ها هم زمان با هم بسته شود
      البته لازم به یاداوری هستش که سیستم های مارتینگل معایب وخطرات خاص خودش رو دارند که اونها هم بحث ها ومحاسبات خاص خودشان رو دارند
      هر کدام از دوستان که امکان نوشتن چنین برنامه ای رو دارند میتوانند برای دریافت جزییات بیشتر در یک چت خصوصی با هم بیشتر هم کلامی داشته باشیم
      ویرایش توسط majidgharaiy : https://www.traderha.com/member/18194-majidgharaiy در ساعت 01-01-2016, 01:57 AM

نظر

• دوستان سلام
        من با calgo کار میکنم که زبان برنامه نویسیش c# هست
        یه اندیکاتوری هست با فرمت mq4 کسی میتونه به calgo تبدیلش کنه؟
        البته سایت
        http://www.2calgo.com/
        اینکار رو میکنه که متاسفانه اندیکاتور مدنظرم رو ساپورت نمیکنه.
        ممنون

نظر

• دوستان اندیکاتور میخواستم برای پیوت نسبت به زمان باز شدن بازار لندن.هست همچین اندیکاتوری؟؟؟

نظر

• سلام یه ورژنی از اندیکاتور tdi میخواستم که اینطوری چند تا تایم فریم رو همزمان پایین چارت نشون بده
            بقیه اندیکاتورای تصویر مهم نیست فقط tdi مد نظرم هست
            ممنون
            [ATTACH=CONFIG]4515[/ATTACH]

نظر

• سلام دوستان
              اندیکاتور شناسایی الگوهای کندلی به همراه الرت و همچنین دایورجنس ار اس ای به همراه الرت کسی نداره ؟؟

نظر

• دوستان اکسپرتی میخوام که اخرین بالانس حساب رو بخونه و برای پوزیشن بعدی با توجه به مقدار تی پی به استاپ که( 2 به 1 ) هست ریسک مثلا 10 درصد رو محاسبه کنه و لاتیج رو تعیین کنه.

ممنون میشم اگر دوستی زحمتش رو بکشه.

نظر

• اندیکاتور تبدیل چارت ساده به لگاریتمی رو دارین دوستان؟
                  دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• کسی اینیکیتور VJ SNIPER رو داره؟؟ قیمت گذاشته 90 دلار اگه دوستان اینجا بذارن استفاده کنیم ممنون میشم https://www.mql5.com/en/market/product/11256#

نظر

• نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
                      دوستان اکسپرتی میخوام که اخرین بالانس حساب رو بخونه و برای پوزیشن بعدی با توجه به مقدار تی پی به استاپ که( 2 به 1 ) هست ریسک مثلا 10 درصد رو محاسبه کنه و لاتیج رو تعیین کنه.

ممنون میشم اگر دوستی زحمتش رو بکشه.
                      سلام
                      من این اکسپرت (رایگان)را از سایت MQL گرفتم.
                      x صفحه نمایش سمت چپ را می بندد.
                      M مجدد صفحه نمایش سمت چپ را ظاهر می کند.
                      <>^ کلید چهار جهته برای جابجائی روی چارت.
                      buy sell جهت اجرا ذستور خرید فروش.
                      در صفحه نمایش سمت چپ با وارد کردن حد سود ضرر و ریسک در بالای صفحه نمایش، لات سایز مناسب برای ترید به همراه نسبت ریسک ریوارد را میدهد.

http://pcmupload.traderha.com/uploads/145554514711.zip

نظر

• سلام دوستان خوبید

کسی از دوستان اندیکاتور AFL برای آمی بروکر دارد که master Candle رو پیدا کنه ؟؟؟
                        همینجور هوش مصنوعی یا سیستم عصبی جهت ترید شارپی ؟

ممنون میشم از دوستان عزیز

نظر

• ممنونم دوست عزیز اما متاسفانه برای من اجرا نشد. فایل mq4 رو هم زحمتش رو میکشید اینجا بزارید بلکه بشه راهش انداخت؟ البته نه این اکسپرت بلکه خیلی های دیگه اسپرد رو که بخش مهمی هست در محاسبه حجم نمیاره و این خیلی خطا ایجاد میکنه. ضمن اینکه اگر میتونست اردر بگیره خیلی بهتر بود. چون این محاسبات رو با یه اکسل هم میشه به دست اورد.

باز هم ممنون از زحمتی که کشیدید.

نوشته اصلی توسط shahabi.ma نمایش پست ها
                          سلام
                          من این اکسپرت (رایگان)را از سایت MQL گرفتم.
                          x صفحه نمایش سمت چپ را می بندد.
                          M مجدد صفحه نمایش سمت چپ را ظاهر می کند.
                          <>^ کلید چهار جهته برای جابجائی روی چارت.
                          buy sell جهت اجرا ذستور خرید فروش.
                          در صفحه نمایش سمت چپ با وارد کردن حد سود ضرر و ریسک در بالای صفحه نمایش، لات سایز مناسب برای ترید به همراه نسبت ریسک ریوارد را میدهد.

http://pcmupload.traderha.com/uploads/145554514711.zip

ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 02-18-2016, 07:10 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
                            ممنونم دوست عزیز اما متاسفانه برای من اجرا نشد. فایل mq4 رو هم زحمتش رو میکشید اینجا بزارید بلکه بشه راهش انداخت؟ البته نه این اکسپرت بلکه خیلی های دیگه اسپرد رو که بخش مهمی هست در محاسبه حجم نمیاره و این خیلی خطا ایجاد میکنه. ضمن اینکه اگر میتونست اردر بگیره خیلی بهتر بود. چون این محاسبات رو با یه اکسل هم میشه به دست اورد.

باز هم ممنون از زحمتی که کشیدید.
                            سلام جناب دادخواه،
                            خواهش می کنم. متاسفانه فایل mql در پوشه اکسپرت ندارد و فقط فایل اجرائیex4است.
                            در مورد اردر گرفتن اگر منظور بای استاپ یا بای لیمیت است قابلیت ندارد ولی اگر منظور شما گرفتن پوزیشن دستی است اگر لات سایز بالای صفحه نمایش بیشتر از 0.01 لات باشد با دکمه بای و سل موقعیت میگیرد ضمن اینکه حد سود و ضرر را هم قبل از گذاشتن سفارش بر روی چارت نشان میدهد.البته بر روی یک حساب دمو من این اکسپرت را امتحان کردم.

نظر

• دوستان سلام
                              اندیکاتوری رو دیده بودم که کندل های تایمهای پاییتر رو داخل یک باکس نمایش میداد و خود اون باکس در حقیقت کندل تام بالاتر بود .. دوستان کسی داره اون اندیکاتور رو یا میدونه اسمش چیه ؟

نظر

• دوستان اندیکاتوری میخوام که درصد تغییرات قیمتی روزانه و هفتگی و ماهیانه ارزها رو نشون بده...
                                ممنون
                                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                                X