اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    من تازه عضو شدم و خیلی خوشحالم که در جمع شما هستم
    دو سوال کلی داشتم "
    1-چه اندیکاتورهایی برای تایم فرم های4ساعت ویک روز مطمئن ترین سیگنالها رو میده؟
    2-از چه نرم افزارهایی برای تایم فرم های 4ساعته و 1 روز استفاده بکنم؟
    بدلیل این که در شهرستان ما امکان اموزش وجود ندارد شدیدا"به راهنمایی دوستان و اساتید سایت نیاز دارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط golden-way نمایش پست ها
      سلام دوستان
      ورژن مولتی تایم ao که معروف هست و همه دیدن
      کسی از اساتید نسخه ای از این اندیکاتور داره یا میتونه زحمتشو بکشه که تنظیمات پیش فرضش اینطور باشه که روی هرتایمی قرار دادیم یک تایم بالاتر رو نشون بده و نیاز به تغییر دستی برای هرتایمی دیگه نباشه؟
      متشکرم
      دوستان کسی نبود بتونه کار مارو راه بندازه...؟

نظر

• سلام به همگی.
        من مشکلی دارم که از دوستان راهنمایی میخوام.
        من نیاز به مقایسه کندل به کندل دو چارت دارم مثلا فرض کنید تفاوت کلوز اونارا میخوام ترسیم کنم. اگر تجربه اش را داشته باشید برخی چارتها کندلهای جا افتاده دارند و یا بدلیل تفاوت زمان باز شدن بازار اونا (خصوصا در فیوچر) ممکنه تعداد کندلهای اونا با هم متناظر نباشه. در روشهای عادی مقایسه از کندل جاری رو به عقب انجام میشه و کافیه یک یا چند کندل در یکی از یا هر دو چارت کم و یا زیاد بشه دیگه نتایج درست نیستند و هر چه به سمت عقبتر می رویم این خطا فاحشتر هم میشه طوریکه ممکنه کندل مقایسه شدن چندین کندل دورتر باشه که دیگه بدرد نمیخوره. این اشکال در بازار سکه اتی داخلی خیلی زیاد بچشم میخوره اگر دقت کرده باشید مثلا دو سررسید تیر و شهریور در تایم فریم مثلا 5 دقیقه همیشه تعداد کندل یکسانی ندارند و تایمهایی که مثلا شهریور تغییرات داشته و کندل براش ثبت شده بیشتر از تیر ما هست مثلا برای دو ساعت اول که باید 24 کندل برای هر دو باشد یکی 21 کندل و در تیر 17 کندل 5 دقیقه وجود داره و دقیقا همه کندلهای 5 دقیقه ثبت نمی شوند. در روشهای رایج زمان ثبت کندلها برای مقایسه ظاهرا استفاده نمی شود و فقط تعداد را چک میکنند که از سمت راست نمودار که به سمت چپ حرکت میکنیم با اولین کندل گمشده اندیکاتور به خطا میافته و دیگه مقادیر ترسیم شده درست نیست و در حقیقت همیشه اخرین کندل (کندل جاری) درست هست و مابقی انها را نمیتوان قبول کرد. چون میخواهم سابقه ها را هم چک کنم باید هر کندلی با کندل متناظر از لحاظ زمانی مقایسه شود و در صورت نبود چنین کندلی نزدیکترین کندل موجود را محاسبه کند که با این وضع ممکنه کندل نزدیکتر برای بیش از دو کندل هم استفاده شود. مثلا در 10و10 دقیقه کندل متناظر در تیر ما نیست و نزدیکترین کندل در 9و 55 هست که اعدتا باید این کندل 9و55 برای کندلهای ایجاد شده در شهریور و در فاصله 10و 10 تا 9و 55 استفاده شود که اگر در این فاصله برای شهریور سه کندل وجود داشته باشد باید سه بار انرا محاسبه کند. حال اگر برعکس هم بود و در شهریور کندل کمتری بود باز انرا با نزدیکترین کندل شهریور چک کند.خلاصه اینکه بنظر می رسه باید تایمهای همه کندلها را استخراج کرده و در هر دو نمودار با مراجعه به تایم متناظر و یا نزدیکترین تایم انرا با هم مقایسه کنیم.
        با این مقدمه دوستان روشی( یا اندیکاتوری) برای مقایسه درست دو نمودار میتونند ارایه بدن؟ خوشحال میشم اگر کسی کمک کنه.
        پیشا پیش ممنونم.

نظر

• دوستان اگه مقدور هست اروهای این اندیکاتور رو برطرف کنن با تشکر

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4520188851.zip
          دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
            دوستان اگه مقدور هست اروهای این اندیکاتور رو برطرف کنن با تشکر

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4520188851.zip
            محسن جان همون طور که خودت میدونی این اندیکاتور مولتی تایم فریمه و برای این منظور نوشته شده که اندیکاتور اصلی رو ، توی تایم فریم های مختلف اجرا میکنه .
            توی کدش اومده که اندیکاتور NonLagMA_v7.1 رو در تایم فریم دلخواه شما نمایش بده . بنابراین شما نیاز به اندیکاتور NonLagMA_v7.1 نیز دارین تا با کمک اندی MTF_NonLagMA_v7.1 اون رو مولتی تایم فریم کنه.

اندیکاتور هیچ اروری نداره .

نظر

• سلام
              اندیکاتور پیوت زمانی و قیمتی که جناب آزادی با همکاری جناب MDA7 آماده کردند رو اینجا قرار دادم لطفا اگر امکان داره دوستان زحمت بکشن قابلیت تنظیم بر اساس اختلاف زمانی با GTM و مید ساپورت و مید رزیستنس درش گنجانده بشه مانند این پیوت روزانه که دقیقا نمیدون کدوم عزیزی آمادش کرده ولی ازشون سپاسگزارم

یک دنیا سپاش

نظر

• سلام
                این اندیکاتور HGI_v17.00 رو دیروز دانلود کردم و امروز کار نمیکنه کلی گشتم و هرچی پیداکردم همین مشکل رو داشت اینجا آپلودش کردم اگر ممکنه کمک کنید این مشگلم حل بشه و اگر راهی داره بفرمایید
                سپاسگزارم

نظر

• سلام عزیزان یه سوال ایا اندیکاتوری برای شمارش امواج در متا تریدر وجود داره

نظر

• با سلام
                    از تمام دوستان که زحمت میکشند کمال تشکر را دارم. خواهش مکنم اندیکاتور یا اکسپرتی معرفی کنید که هنگام کار پروفیت تمام معاملات باز (تعداد زیاد) را بصورت متناوب (هر یک ساعت) در یک فایل ثبت کند.
                    ارادتمند شما
                    http://www.forexfactory.com/bahramfx

نظر

• با سلام
                      دوستان یه درخواست اندیکاتور داشتم نمی دونم ایا وجود داره یا اگر نه کسی هست اینو برنامه نویسی کنه مبلغش رو هم تقدیم می کنم اندیکاتور می خواستم که ار اس ای{rsi} هر سمبل ارزی رو که یک طرفش حتما دلار باشه رو توی یک صفحه وهمه رو روی هم بندازه در پایین صفحه باشه مثل همه اندیکاتورها که پایین صفحه می یاد یا اگر بشه همین رو به صورت دیگر دربیاره مثلا عدد ار اس ای هر ارز را که بالا سمت چپ هر ار اس ای هست همه رو کنار هم در یک صفحه بیاره و همه در یک تایم فریم باشه ممنون می شم راهنمایی و کمک کنید با تشکر

نظر

• سلام،
                        من دنبال نمودار Point & Figure هستم. برای متاتریدر 4 چند اندیکاتور برای رسم این نوع نمودار نوشته شده که اکثرا اشکال عمده دارند. 2 تا از اونا وضعیت بهتری دارند و فقط چند اشکال کوچک دارند.
                        توی این تاپیک کسی هست که بتونه این اندیکاتورها رو اصلاح کنه؟؟ اگه هست،ممنون میشم که به من کمک کنه.....من اندیکاتور رو بذارم و اشکالاتش رو هم بگم.

نظر

• دوستان اندیکاتور زیگزاگ که 2 تا زیگ تایم بالاتر و پایین تر رو یه جا نشون میداد دارید ؟
                          ممنون میشم با تمپلت بزارید
                          باران که می بارد همه پرنده ها بدنبال سرپناهند اما عقاب برای خیس نشدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

داینامیک تریدینگ : فرقی نمی کند از چه سیستمی استفاده می کنید... فقط به سیگنالهای در جهت روند توجه کرده و ترید کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط عباس فردی نمایش پست ها
                            سلام عزیزان یه سوال ایا اندیکاتوری برای شمارش امواج در متا تریدر وجود داره
                            وجود داره اما سراسر اشتباه
                            باران که می بارد همه پرنده ها بدنبال سرپناهند اما عقاب برای خیس نشدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

داینامیک تریدینگ : فرقی نمی کند از چه سیستمی استفاده می کنید... فقط به سیگنالهای در جهت روند توجه کرده و ترید کنید

نظر

• دوستان یه زحمتی بکشین ببینین چرا این اندیکاتور کار نمیکنه دمتون گرم

http://pcmupload.traderha.com/uploa...6937794221.zip
                              دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                                دوستان یه زحمتی بکشین ببینین چرا این اندیکاتور کار نمیکنه دمتون گرم

http://pcmupload.traderha.com/uploa...6937794221.zip
                                این اندیکاتور کامپایل کن تو فولدر اندیکاتور هات درست میشه.

نظر

پردازش ...
                                X