اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اکسپرت و اسکریپتهای کاربردی من

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام
    ممنون بابت تاپیک خوبتون
    آیا اسکریپتی دارید که n,m,x,y,z را بش بدیم و n معادله برامون باز کنه به فاصله x و با حجم ثابت y و تی پی اول m و تی پی های بعدی را با مقدار معینی اضافه کنه مثلا تی پی اول 30 پیپ و برای پوزیشن های بعدی 10 پیپ به تی پی قبلی اضاف کنه! تی پی 1=30 پیپ تی پی2=40 پیپ تی پی3= 50 پیپ و....
    ببخشید اگر یکم طولانی شد یکم طولانی هست ولی چیز خاصی نیست اصلا، فقط پوزیشن چیدن با یک فاصله معین و تی پی های پله ای.
    ممنون

نظر

اكسپرت بستن همه اوردرهاي فعال در صورت رسيدن به سود معين+بستن اوردرهاي پندينگ

سلام به درخواست يكي از دوستان به اكسپرت Closeall on profit قابليت بستن همه اوردرها از جمله پندينگها را اضافه كردم.
      فایل های پیوست شده

نظر

یک اکسپرت میخوام که بتونم معاملات باز شده خودم رو در زمان معین ببنده .
        زمان بدم بهش تا درفلان ساعت معامله رو بنده . میشه برام قرار بدید ؟
        ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط pedram9 نمایش پست ها
          یک اکسپرت میخوام که بتونم معاملات باز شده خودم رو در زمان معین ببنده .
          زمان بدم بهش تا درفلان ساعت معامله رو بنده . میشه برام قرار بدید ؟
          ممنون
          جوابی نداشت؟

نظر

با سلام
            من به اکسپرتي نياز دارم :
            زمانيکه ما چندين پوزيشن در ضرر داريم،اگر يکي يا چند تا ازينها رفت توو سود(+۲۰)مثلا" الارم بده.

نظر

اکسپرت تریل استاپ با استفاده از Kijun_sen

سلام دوستان . سال نو مبارک

این اکسپرت با فاصله ای که براش معین میکنیم استاپ را نزدیک Kijun_sen ( خط آبی ) قرارمیده.
              فایل های پیوست شده

نظر

دنبال هوشمند کردن لایه های پیوتی در بازار هستم، کسی میتونه کمک کنه؟

ابزارهای مورد نیاز: انیکاتور پیوت پوینت+ اندیکاتور زیگزاگ
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها

استاد من یه مدت تو این فکر بودم که مثلا تو سیستم پایپو وقتی یه شرایط مناسب پیدا شد یه جوری من خبردار بشم بدون اینکه حتما پای سیستم باشم

فقط چون قاطی کردم و از اینطرف داشتم یاد میگرفتم نرفتم تو نخش

حالا شما دستور بده ما اجرا کنیم

فرمولی چیزی داره من هستم (فقط اونقدرا فرز نیستم ببخشید)
                  دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
                  2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
                  3- آرامش در تریدری
                  4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
                  5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
                  6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
                  7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
                  8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
                  9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
                  10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
                  11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
                  12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
                  13- با روحیه ی بد ترید نکن
                  14- خودتو گول نزن
                  15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
                  16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
                  17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

نوشته اصلی توسط hamidrezam نمایش پست ها
                    استاد من یه مدت تو این فکر بودم که مثلا تو سیستم پایپو وقتی یه شرایط مناسب پیدا شد یه جوری من خبردار بشم بدون اینکه حتما پای سیستم باشم

فقط چون قاطی کردم و از اینطرف داشتم یاد میگرفتم نرفتم تو نخش

حالا شما دستور بده ما اجرا کنیم

فرمولی چیزی داره من هستم (فقط اونقدرا فرز نیستم ببخشید)

با سلام خدمت دوستان عزیز

اگر موبایل داشته باشید و همیشه همراهتان باشد این بد نیست

double lastclose=Close[0];if(lastclose<my_signal)
                    SendMail("from your expert", "Price dropped down to "+DoubleToStr(lastclose,Digit));

sendMailبه ایمیل که توی MT ست کردی ایمیل میدهامیدوارم کمک کنه
                    ویرایش توسط afshin1763 : https://www.traderha.com/member/8016-afshin1763 در ساعت 03-29-2013, 09:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها

با سلام
                      در گذشته اندیکاتور پیووتی بر اساس زیگزاگ نوشته بودم که بر اساس نقاط High و Low زیگزاگ پیووتهایی را رسم مینمون
                      پیدایش کنم برایتان ارسالش خواهم کرد.
                      در صورتی که فرمول خاصی را در ذهن دارید بفرمایید تا به اندیکاتور فوق اضافه کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin1763 نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوستان عزیز

اگر موبایل داشته باشید و همیشه همراهتان باشد این بد نیست

double lastclose=Close[0];if(lastclose<my_signal)
                        SendMail("from your expert", "Price dropped down to "+DoubleToStr(lastclose,Digit));

sendMailبه ایمیل که توی MT ست کردی ایمیل میده امیدوارم کمک کنه
                        مرسی از لطفتون دستور مفیدی معرفی کردین
                        البته من بیشتر سر اینکه کی این ایمیل یا هر Alert دیگه ای بزنه گیر داشتم که به سیستم معاملاتی بر میگرده منم یکمی تو برنامه نویسی تنبلم

راستی از گزینه ی کد برای کدها استفاده کنید که تو فروم درست نشون بده

کد:
                        double lastclose=Close[0];

if(lastclose<my_signal) 
                        ویرایش توسط hamidrezam : https://www.traderha.com/member/5447-hamidrezam در ساعت 03-30-2013, 12:28 AM
                        دارم یادمیگیرم

3- آرامش در تریدری
                        5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
                        11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
                        14- خودتو گول نزن

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidrezam نمایش پست ها
                          مرسی از لطفتون دستور مفیدی معرفی کردین
                          البته من بیشتر سر اینکه کی این ایمیل یا هر Alert دیگه ای بزنه گیر داشتم که به سیستم معاملاتی بر میگرده منم یکمی تو برنامه نویسی تنبلم

راستی از گزینه ی کد برای کدها استفاده کنید که تو فروم درست نشون بده

کد:
                          double lastclose=Close[0];

if(lastclose<my_signal) 

ممنون. حتما اصلا یادم نبود

نظر

• نوشته اصلی توسط NeoWave نمایش پست ها
                            با سلام
                            در گذشته اندیکاتور پیووتی بر اساس زیگزاگ نوشته بودم که بر اساس نقاط High و Low زیگزاگ پیووتهایی را رسم مینمون
                            پیدایش کنم برایتان ارسالش خواهم کرد.
                            در صورتی که فرمول خاصی را در ذهن دارید بفرمایید تا به اندیکاتور فوق اضافه کنم.
                            در ابتدای هر روز پیوت روزانه ساخته می شود یا در ابتدای هر هفته پیوت های هفتگی بر اساس دیتای هفته قبل ساخته می شود.

حالا موارد بسیاری اتفاق می افتد که قیمت به یک تراز پیوت اولیه نزدیک می شود یا گاهی رد می شود بعد برگشت می کند و تغییر مسیر می دهد
                            میخواهیم شرایط پیوت های "خام اولیه" که از دیتای هفته قبل ساخته شده است "پخته" شود!

بدیم صورت که وقتی از یک پیوتی(هر پیوتی) رد شود یا به آن نرسد و اندیکاتور زیگزاگ(تنظیمات زیگزاگ به عنوان ورودی به اندیکاتور اضافه شود، انگاه ترازی که عملکرد نابهنجاری داشته بهینه شود یعنی تراز بر اساس رفلکس آخرین بازار تنظیم شود و بقیه تراز ها بر اساس آن شیفت پیدا کند.

مثال:

فرض کنید یک پیوت روزانه داریم که قیمت از بالا در حال نزدیک شدن به پیوت روزانه باشد و 10 پیپ مانده به پیوت برگردد رو به بالا آن هنگام وقتی زیگزاگ یک کف بسازد پیوت مرکزی دیلی 10 پیپ شیفت بالا کند و بقیه پیوت ها هم به همان نسبت شیفت بالا کنند.

اگر متوجه منظور شدید ما منتظریم، اگر نشدید بگید مجدد توضیح بدهم.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                              در ابتدای هر روز پیوت روزانه ساخته می شود یا در ابتدای هر هفته پیوت های هفتگی بر اساس دیتای هفته قبل ساخته می شود.

حالا موارد بسیاری اتفاق می افتد که قیمت به یک تراز پیوت اولیه نزدیک می شود یا گاهی رد می شود بعد برگشت می کند و تغییر مسیر می دهد
                              میخواهیم شرایط پیوت های "خام اولیه" که از دیتای هفته قبل ساخته شده است "پخته" شود!

بدیم صورت که وقتی از یک پیوتی(هر پیوتی) رد شود یا به آن نرسد و اندیکاتور زیگزاگ(تنظیمات زیگزاگ به عنوان ورودی به اندیکاتور اضافه شود، انگاه ترازی که عملکرد نابهنجاری داشته بهینه شود یعنی تراز بر اساس رفلکس آخرین بازار تنظیم شود و بقیه تراز ها بر اساس آن شیفت پیدا کند.

مثال:

فرض کنید یک پیوت روزانه داریم که قیمت از بالا در حال نزدیک شدن به پیوت روزانه باشد و 10 پیپ مانده به پیوت برگردد رو به بالا آن هنگام وقتی زیگزاگ یک کف بسازد پیوت مرکزی دیلی 10 پیپ شیفت بالا کند و بقیه پیوت ها هم به همان نسبت شیفت بالا کنند.

اگر متوجه منظور شدید ما منتظریم، اگر نشدید بگید مجدد توضیح بدهم.

چند تا سوال:
                              1- پیوتهایی که با زیگزاگ چک میشه فقط پیوتهای اصلیه یاپیوتای حمایت و مقاومتی هم باید درنظر بگیریم؟
                              2- عدد مورد نظر برای نزدیک شدن به پیوت همون 10 پیپ باشه؟
                              3- داده های مربوط به چند روز قبل رو باید توی پیوتهای هوشمند موردنظر قرار داد؟ یکی دوروز قبل یا مثلا برای ماهانه تا داده های یک ماه پیشو هم باید در نظر گرفت
                              4- اگه چند بار 10 پیپ بالا یا 10 پیپ پایین تر از پیوت بازی کرد کدوم یکی رو بعنوان پیوت هوشمند مد نظر بگیریم؟
                              دارم یادمیگیرم

3- آرامش در تریدری
                              14- خودتو گول نزن

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidrezam نمایش پست ها
                                چند تا سوال:
                                1- پیوتهایی که با زیگزاگ چک میشه فقط پیوتهای اصلیه یاپیوتای حمایت و مقاومتی هم باید درنظر بگیریم؟
                                2- عدد مورد نظر برای نزدیک شدن به پیوت همون 10 پیپ باشه؟
                                3- داده های مربوط به چند روز قبل رو باید توی پیوتهای هوشمند موردنظر قرار داد؟ یکی دوروز قبل یا مثلا برای ماهانه تا داده های یک ماه پیشو هم باید در نظر گرفت
                                4- اگه چند بار 10 پیپ بالا یا 10 پیپ پایین تر از پیوت بازی کرد کدوم یکی رو بعنوان پیوت هوشمند مد نظر بگیریم؟
                                سلام

1. همه شون ، پیوت ها و ساپورت و رزیستنس ها
                                2. اصلا اهمیتی نداره چند پیپ یک وقت از فاصله 5 پیپی بر می گرده یک وقت 15 پیپ نفوذ میکنه در پیوت بعد بر می گرده ..... مهم اینه که وقتی زیگزاگ برگشت رو نشون داد اون کف یا سقفی که ساخته میشه مبنای ما بشه و سطح پیوتی(همه ترازها منظور هست) ست بشه. یعنی اگر فرض کن قیمت بخوره به تراز اول مقاومتی و 12 پیپ بالاتر بره و بعد برگرده و زیگزاگ هم سقف بسازه تراز اول و 12 پیپ شیفت بالا بده بنابراین بقیه ترازها هم مثل همون 12 تا شیفت بالا پیدا میکنند.

3. منظور آخرین سوئینگ هست در ابتدای روز پیوت های روز در ابتدیا هفته پیوت های هفته و در ابتدای ماه پیوت های ماه ساخته میشه بنابراین این پیوت های خام با سوئینگ هاشون دستخوش تغییرات میشند.

5. معیار چرخش زیگزاگ هست و هر وقت چرخید هوشمند ساخته خواهد شد

پی نوشت: تنظیمات زیگزاگ رو بالا در نظر می گیریم که چرخش ها زیاد نشود بخاطر همین گفتم به عنوان ورودی بدیم که دستی تعیین بشه
                                ویرایش توسط Azadi : https://www.traderha.com/member/4350-azadi در ساعت 03-30-2013, 12:42 PM

نظر

پردازش ...
                                X