اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اکسپرت و اسکریپتهای کاربردی من

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    سلام

1. همه شون ، پیوت ها و ساپورت و رزیستنس ها
    2. اصلا اهمیتی نداره چند پیپ یک وقت از فاصله 5 پیپی بر می گرده یک وقت 15 پیپ نفوذ میکنه در پیوت بعد بر می گرده ..... مهم اینه که وقتی زیگزاگ برگشت رو نشون داد اون کف یا سقفی که ساخته میشه مبنای ما بشه و سطح پیوتی(همه ترازها منظور هست) ست بشه. یعنی اگر فرض کن قیمت بخوره به تراز اول مقاومتی و 12 پیپ بالاتر بره و بعد برگرده و زیگزاگ هم سقف بسازه تراز اول و 12 پیپ شیفت بالا بده بنابراین بقیه ترازها هم مثل همون 12 تا شیفت بالا پیدا میکنند.

3. منظور آخرین سوئینگ هست در ابتدای روز پیوت های روز در ابتدیا هفته پیوت های هفته و در ابتدای ماه پیوت های ماه ساخته میشه بنابراین این پیوت های خام با سوئینگ هاشون دستخوش تغییرات میشند.

5. معیار چرخش زیگزاگ هست و هر وقت چرخید هوشمند ساخته خواهد شد

پی نوشت: تنظیمات زیگزاگ رو بالا در نظر می گیریم که چرخش ها زیاد نشود بخاطر همین گفتم به عنوان ورودی بدیم که دستی تعیین بشه

بزارید اینو مصور توضیح بدم تا جا بیفته

فرض کنید در مثال زیر که مربوط به EURCAD می باشد در ریزش بازار قیمت به تراز دوم حمایتی ماهانه نرسید(بر اساس پیوت های ماهانه داریم چرخش ها را انجام می دهیم و پیوت های پخته شده تولید می کنیم)
    در سطح A که با تراز حمایتی اول ماهانه 52 پیپ فاصله دارد با چرخش زیگزاگ به بالا تراز دوم حمایتی را 52 پیپ شیفت بالا می دهیم.

"
    وقتی تراز دوم حمایتی 52 پیپ شیفت بالا پیدا کرد تراز اول حمایتی هم 52 پیپ شیفت بالا پیدا می کند و در نقطه B قیمت پس از برخورد به تراز اول حمایتی ماهانه "پخته شده" ( 52 پیپ شیفت بالای خام) ریزش می کند.

پس از ریزش بازار از تراز حمایتی اول ماهانه قیمت تا نقطه C ریزش میکند که معادل حمایت سوم ماهانه+52 پیپ هست که همان پخته شده سوم ماهانه می شود.

لازم به ذکر است ما با یک بار پختن یعنی شیفت 52 پیپی توانستیم سطوح حمایت و مقاومت بعدی را به حالت طبیعی برگردانیم گاهی ممکن است این پخته شدن چندین بار در دوره انجام شود و بسته به اینکه واکنش ها به چه صورت هست گام به گام سیستم به صورت هوشمند لایه ها را می پزد!
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

بزارید اینو مصور توضیح بدم تا جا بیفته

فرض کنید در مثال زیر که مربوط به EURCAD می باشد در ریزش بازار قیمت به تراز دوم حمایتی ماهانه نرسید(بر اساس پیوت های ماهانه داریم چرخش ها را انجام می دهیم و پیوت های پخته شده تولید می کنیم)
      در سطح A که با تراز حمایتی اول ماهانه 52 پیپ فاصله دارد با چرخش زیگزاگ به بالا تراز دوم حمایتی را 52 پیپ شیفت بالا می دهیم.

"
      وقتی تراز دوم حمایتی 52 پیپ شیفت بالا پیدا کرد تراز اول حمایتی هم 52 پیپ شیفت بالا پیدا می کند و در نقطه B قیمت پس از برخورد به تراز اول حمایتی ماهانه "پخته شده" ( 52 پیپ شیفت بالای خام) ریزش می کند.

پس از ریزش بازار از تراز حمایتی اول ماهانه قیمت تا نقطه C ریزش میکند که معادل حمایت سوم ماهانه+52 پیپ هست که همان پخته شده سوم ماهانه می شود.

لازم به ذکر است ما با یک بار پختن یعنی شیفت 52 پیپی توانستیم سطوح حمایت و مقاومت بعدی را به حالت طبیعی برگردانیم گاهی ممکن است این پخته شدن چندین بار در دوره انجام شود و بسته به اینکه واکنش ها به چه صورت هست گام به گام سیستم به صورت هوشمند لایه ها را می پزد!
      بله من متوجه شدم
      برای روش پایپو و سی پایپو باید خیلی کاربردی باشه
      من تلاش خودمو میکنم
      اگه بچه های دیگه هم که بیشتر واردن زحمتشو کشیدن زودتر آماده شد که دیگه لطف میکنن
      دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
      2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
      3- آرامش در تریدری
      4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
      5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
      6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
      7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
      8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
      9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
      10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
      11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
      12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
      13- با روحیه ی بد ترید نکن
      14- خودتو گول نزن
      15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
      16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
      17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

• سلام

یک اندیکاتور دارم میخوام اون تبدیل به اکسپرت بشه به این صورت : وقتی روی کندل فلش میزنه "بای و سل " 5 پیپ زیر کندل سل و 5 پیپ بالای کندل بای اوردر بای و سل خودش رو بزاره و 10 پیپ زیر همون کندل استاپ خودش رو قرار بده .
        تی پی رو هم خودم توی اون اکسپرت بتونم هر چقدر که خواستم تایین کنم .
        وقتی هم که قبل از این که اوردر فعال بشه قیمت به استاپ برسه اوردر رو کنسل کنه .
        تایم فرم اون رو هم خودم بتونم در اکسپرت تایین کنم .
        و نکته ی آخر
        وقتی روی یک ازر پوز فعال شده اگر باز هم سیگنال صادر شد تا قبل از این که پوز بسته نشده پوز دیگری روی اون گرفته نشه

اندیکاتور رو هم قرار دادم .

دانلود CCIarrow rar

نظر

در ابتدای هر روز پیوت روزانه ساخته می شود یا در ابتدای هر هفته پیوت های هفتگی بر اساس دیتای هفته قبل ساخته می شود.

حالا موارد بسیاری اتفاق می افتد که قیمت به یک تراز پیوت اولیه نزدیک می شود یا گاهی رد می شود بعد برگشت می کند و تغییر مسیر می دهد
          میخواهیم شرایط پیوت های "خام اولیه" که از دیتای هفته قبل ساخته شده است "پخته" شود!

بدیم صورت که وقتی از یک پیوتی(هر پیوتی) رد شود یا به آن نرسد و اندیکاتور زیگزاگ(تنظیمات زیگزاگ به عنوان ورودی به اندیکاتور اضافه شود، انگاه ترازی که عملکرد نابهنجاری داشته بهینه شود یعنی تراز بر اساس رفلکس آخرین بازار تنظیم شود و بقیه تراز ها بر اساس آن شیفت پیدا کند.

مثال:

فرض کنید یک پیوت روزانه داریم که قیمت از بالا در حال نزدیک شدن به پیوت روزانه باشد و 10 پیپ مانده به پیوت برگردد رو به بالا آن هنگام وقتی زیگزاگ یک کف بسازد پیوت مرکزی دیلی 10 پیپ شیفت بالا کند و بقیه پیوت ها هم به همان نسبت شیفت بالا کنند.

اگر متوجه منظور شدید ما منتظریم، اگر نشدید بگید مجدد توضیح بدهم.

آقا ما اینو از ترکیب زیگزاگ و کاستوم پیوت نوشتیم
          جای کار هنوز داره، یه تستی میکنید ببینید همونه که خواسته بودین؟
          اگه کم و کسری هم داره یا نظر دیگه ای دارین بگین انجام بدم

این مدت حسابی درگیر بودم
          نرسیدم زودتر از این
          فایل های پیوست شده
          دارم یادمیگیرم

3- آرامش در تریدری
          5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
          11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
          14- خودتو گول نزن

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidrezam نمایش پست ها
            آقا ما اینو از ترکیب زیگزاگ و کاستوم پیوت نوشتیم
            جای کار هنوز داره، یه تستی میکنید ببینید همونه که خواسته بودین؟
            اگه کم و کسری هم داره یا نظر دیگه ای دارین بگین انجام بدم

این مدت حسابی درگیر بودم
            نرسیدم زودتر از این
            یه سری ایراد عمده داره که تازه متوجه شدم
            باید رفع کنم
            دارم یادمیگیرم

3- آرامش در تریدری
            14- خودتو گول نزن

نظر

• سلام دوست عزیز
              خسته نباشیدوبابت زحماتتون ممنونم
              یه درخواست داشتم که اگه بشه قبول زحمت بفرمایید خیلی ممنون میشم.
              یه اندیکاتور میخوام که وقتی رانش کردیم بیاد روی موازی با اعداد زیر یک خط بکشه
              در بورکرهای 4 رقمی روی اعدادی که 2رقم آخر آنها 00،30،50 و 80هستش و بروکرهای 5 رقمی روی 000،300،500و8000 خط بکشه.
              تعداد 10 خط بالای رقم فعلی و 10 خط پایین رقم فعلی

نظر

• نوشته اصلی توسط pedram9 نمایش پست ها
                جوابی نداشت؟

سلام دوست عزیز

اسکریپتی که لازم داشتی تقدیم میکنم

اقا ابراهیم اسکریپت دوم را برای شما گذاشتم ؛؛ در حدی که برای اکویتی تعین میکنید پوزیشن را میبنده ؛؛ الارم دارش را پیدا نکردم عزیز

موفق باشید

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0199086721.rar
                تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط ibrahim نمایش پست ها
                  با سلام
                  من به اکسپرتي نياز دارم :
                  زمانيکه ما چندين پوزيشن در ضرر داريم،اگر يکي يا چند تا ازينها رفت توو سود(+۲۰)مثلا" الارم بده.
                  سلام دوست عزیز و دیگران دوستان خواننده مطلب

پیشنهاد میدم از اکسپرت حرفه ای MT4i P/L Manager استفاده بفرمائید که قابلیتهای بسیار بیشتری داره که یکی از دستیارهای ترید بسیار خوب محسوب میشه که در بعد مدیریت سرمایه بسیار کارهای شما رو تسهیل و سیکل تصمیم گیری رو با یک میانبر روبرو میکنه و سرعت عمل بالا که احتیاج بسیاری از اسکلپرها هست را در گوشه کوچکی از این اکسپرت میبینیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                    پکیج news indicator v 3.0

این اندیکاتور با درج کردن تقویم اقتصادی فارکس فاکتوری ، اخبار اقتصادی پیش رو را به شما گوشزد میکند/.

برای استفاده از این اندیکاتور فایل word ضمیمه شده در فایل zip را، به دقت بخوانید.

news

news setup

سلام خدمت جناب پیام و دیگران دوستان

از جناب پیام میخوام محبت کنند در صورتی که خودشون به صورت آنلاین و یا آفلاین اگه دارن از این اندیکاتور استفاده میکنن راهنمائی بفرماین برا اینکه در پیگیرهای که مدتها قبل داشتم در نهایت در تاپیک اصلی این اندیکاتور در فورکس فکتوری سازنده گفته به دلیل تغییر فرمت صفحه اعلام خبر سایت فورکس فکتوری در اواسط سال 2010 ،دیگر به صورت آنلاین کار نمیکنه این اندیکاتور لذا اگر آنلایت نمیتونید و آفلاین کار میکنیید ،طریقه دقیق وارد کردن دیتا به نرم افزار ffcal و همچنین منبعی که فایل خبر رو میگیرید رو معرفی کنید.

ممنونم که کمک حال دوستان هستید.
                    ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 06-08-2013, 03:01 PM

نظر

• با سلام و عرض ادب خدمت دوستان به خصوص آقا پیام که ا نقش مهمی در پربار نمودن این تاپیک داشته اند
                      میخواستم بدونم اکسپرتی که وقتی قیمت به پروفیت تعیین شده میرسه بجای اینکه معامله را در سود ببندد تریلینگ استاپ را در آن نقطه فعال نماید موجود هست یا خیر ؟
                      موفق باشید
                      ویرایش توسط سپهر : https://www.traderha.com/member/5317-سپهر در ساعت 06-26-2013, 06:39 PM

نظر

• سلام به همگی

دوستان آیا اکسپرتی رو سراغ دارین که مثلا براش تعریف کنیم که هر موقع من بای کردم اون هم به تعدادی که براش تعیین میکنیم با سایز مشخص برامون همزمان باز کنه
                        مثال : من در اکسپرت تعداد رو 17 درج کنم به محض اینکه من بای یا سل زدم اکسپرت 17 پزیشن برای من باز کنه و هر وقت هم کلوز زدم همه رو با هم ببنده

آیا کسی هست که مرا یاری کند ؟؟؟
                        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• ممنون از ابراز لطف شما.

تیک های اکسپرت ادوایزر درست هست؟

فایل را در فولدر اسکریپت کپی کردید؟

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                          2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                          3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                          4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                          5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                          6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                          7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• اون فایل اکسپرتش هست برای اینکه در در تمپلیت قرار بگیره و نیازی به دراگ کردن هرباره اسکریپت نباشه.

در این تاپیک فایل را قرار دادم.پست 36

عجیبه شما دومین نفری هستید که امروز این مشکل را دارید!!

حالا اکسپرت را هم نصب کنید ببینید شاید فرجی شد!!

آیا دوستان دیگری هم این مشکل را دارند؟

مشکل مشابهی داشتم با اکسپرت MT4i Trading Simulator که پنجره کنترل معاملات را نمایش نمی داد.

مسئله در ویندوز بود . الان دقیق یادم نمیاد چه کردم!! یادمه مشکل در پلاگینهای ویندوز بود که فکر کنم با فایلهای اجرایی fixit windows درست شد!!

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• اقا پیام می دونی مشکلم کجا بود ؟

اندیکاتورها رو کپی نکرده بودم

در تایم دیلی بودم

نظر

• با سلام وعرض ادب
                                جا دارد بابت به اشتراک گذاری اکسپرت های کاربردیتان از شما تشکر کنم
                                بنده یک اندیکاتوری دارم میخواهم وقتی الارم میده برام پوزیشن هم بگیره.
                                به دلیل تاخیر در عکس المعل تریدر و نیز تاخیر بروکر بخشی از سودرو میپرونه
                                ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
                                http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7611543471.rar
                                با سپاس
                                ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

پردازش ...
                                X