اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید علمی

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام دوستان به بررسی این هفته طبق قرار قبلی می پردازیم

با توجه به اینکه اقدامی جهت خرید بیشتر از سوی دراگی مطرح نشد و به وعده آن در صورت نیاز در آینده اکتفا شد و خبر نسبتا ضعیف nfp از سوی امریکا میتونیم در این هفته انتطار بازار اصلاحی رو برای یورو و طلا متصور باشیم و استراتژی معاملاتیمون رو درجهت ورود به موقیعت های ایده آل جهت دهی کنیم البته از اونجایی که این هفته هم خبرهای تاثیر گذار تا اواخر هفته نداریم می تونه حرکت های اصلاحی رو روان تر بکنه که چند نمونه را روی شکل بررسی کردم قرار میدم

موفق و پیروز باشید

ویرایش توسط Momayez : https://www.traderha.com/member/10432-momayez در ساعت 11-08-2014, 04:31 PM

نظر

سلام به همه دوستان به بررسی این هفته میپردازیم

هفته گذشته خبر مهمی که در استراتژی معاملاتیمون در مورد طلا تاثیر گذار بود چشم انداز کاهشی تورم در انگلستان بود و همچنین بهتر اعلام شدن شاخص خرده فروشی در امریکا بود که به نوعی این شاخص هم بیانگر وضعیت بهبود تورم و مصرف در امریکاست که این دو خبر پیش از پیش بیانگر واگرایی تورمی دلار با ارز های سایر اقتصاد های بزرگ است و به ما نشون میده که شیب حرکتی طلا با رسم کانال جدید معتبر تر از پیش است و ما با خیال آسوده تر میتونیم در بالای خط میانی این کانال استراتژی معاملاتیمون را پیاده کنیم از طرفی در این هفته بیانیه فد و cpi رو داریم که بررسی دقیق اون رو تو این هفته میطلبه و همچنین برای طلا خبر مربوط به رفراندوم افزایش ذخیره طلا ی بانک مرکزی سویئس رو داریم برای آخر ماه نوامبر که پیش بینی ها و تحلیل ها مبنی بر اکثریت رای منفیست با این حال باید به دقت بررسی شه که اگر 1% هم رای به افزایش 20% داده شه میتونه استراتژی معاملاتیمون رو تحت تاثیر قرار بده به طوری که مجبور به پیاده گردن استراتژیمون در بالای خط میانی کانال بززگ تر بشیم که یه شخصه احتمال مثبت بودن به این افزایش رو کم میبینم حتی اگر این رفراندوم هم مثبت باشه و cpi وبیانیه این هفته چشم انداز بهبود تورم مصرف رو نشون بده این واگرایی تورمی در آخر به نفع دلار خواهد بود

این هفته هفته مهمی است برای طلا از طرفی gdp ژاپن رو اول هفته داریم که اگر بدتر اعلام شه و احتمال اون با بررسی نمودار این شاخص زیاد هست میتونه بیانیه بانک مرکزی ژاپن و برنامه اجرای فازدوم افزایش مالیات رو تحت تاثیر قرار بده ولی فعلا با داده های هفته پیش استراتژی معاملاتیمون را که بر مبنای کانال دوم هست جلو میبریم ضمن اینکه احتمال تشکیل قله اول در این هفته زیاد هست و با توجه به بررسی تکنیکی این اصلاح همانطور که هفته پیش گفتم به لحاظ تکنیکی باید بیشتر از 3 هفته موج های اصلاحی 2 و 4 باشه که تا به این جا یک هفته اش سپری شده و تو این هفته انتظار تشکیل اولین قله رو بالای خط میانی دارم

تو این مرحله که قیمت وارد بالای کانال شده اولین کاری که میکنم مشخص کردن تمامی رزیستنس ها و در روند های صعودی به محض ورود قیمت پایین خط میانی ساپورت ها رو مشخص میکنم
      برای این کار ازانواع واقسام نسبت های فیبو و پیوت پوینت ها گرفته و ایچیموکو هم میتونه به ما کمک کنه البته این نقاط بعد از تشکیل اولین قله یا دره مفیدتره یعنی چی یعنی به محض تشکیل اولین قله بالا ی خط میانی کانال ما تمامی رزیستنس هایی که تومسیرش برای تشکیل قله دوم هست مشخص میکنیم روی هر یک از این رزیستنس های رفتار ونوع بسته شدن کندل ها رو در تایم های بالا بررسی میکنیم همون کندل استیک ژاپنی منظورم هست همچنین از الگوهای ژاپنی و هارمونیک در تایم پاین تر هم کمک میگیرم که بیشترین تایید رو بگیریم برای ورود این همه کارو فقط بعد از تشکیل قله اول انجام میدم توجه داشته باشین بحث زمانی میتونه به پیدا کردن قله دوم هم خیلی کمک کنه که من انتطارم با شرایط بنیادی حاکم تا به اینجا همان هفته آخر ماه نوامبر هست طبق تحلیل تکنیکی که از قبل گفتم
      به هر حال توی این دوهفته خبرهای تاثیرگذار زیادی داریم و باید با شرایط بنیادی بازار هماهنگ باشیم
      دوستان به محض تشکیل اولین قله بالای خط میانی برای gold و eurusd تمامی کارهایی که توضیح دادم رو با تصویر و توضیحات انجام میدم وقرار خواهم داد
      دوستان این مرحله هم به امید خدا انجام شه من دیگه فکر میکنم کامل شیوه معاملاتیم رو با جزئیات توضیح دادم امیدوارم مفید واقع شده باشد

موفق وپیروز باشید

نظر

اولین Highest high بالای خط میانی شکل گرفته همانطور که گفتم من هر highest high که بالای کانال شکل بگیره وارد میشم برای یورو هم اولین قله بالای کانال شکل گرفته اگر موفق بشه یک highest high ایجاد کنه موقعیت خوبیه و من وارد میشم
        موفق و پیروز باشید

نظر

افرین بر شما دوست عزیز

کارتون عالیه ،، موفقیت بیشتر برات ارزومندم

موسوی

نظر

نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
            افرین بر شما دوست عزیز

کارتون عالیه ،، موفقیت بیشتر برات ارزومندم

موسوی
            خیلی ممنون جناب موسوی بزرگوار باعث افتخارم هست که مورد توجه شما قرار گرفته من هم برای شما آرزوی موفقیت روز افزون میکنم

موفق و پیروز باشید

ممیز

نظر

بزرگترين خبر كه از شش ماه گذشته هم ميدونستيم اين بود كه ژاپن نون استاپ پول چاپ ميكنه
              هنوز دارم خودمو فحش ميدم چرا نرفتم رو ين

mql5 account number 66214

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                بزرگترين خبر كه از شش ماه گذشته هم ميدونستيم اين بود كه ژاپن نون استاپ پول چاپ ميكنه
                هنوز دارم خودمو فحش ميدم چرا نرفتم رو ين

هنوز هم دیر نشده دوست من یک تریدر باید تو هر شرایط بازار بتونه سود کنه شما میتونید از همین جا با استاپ 105 خرید کنید و تا 125 همراهیش کنید البته من اعتقادی به 3 درصد ندارم وقتی از تحلیل بنیادیم اطمینان داشته باشم گا ها تا 20 یا 30 درصد هم ریسک میکنم منظورم این هست که 116 خرید کنید با استاپ 105 معادل 30 درصد سرمایتون و تا حدودا 6 7 ماه آینده میتونید معادل همون 30 درصد سود داشته باشید و هر روز پای چارت نباشید ولی ایا می تونید به تحلیلتون اعتماد داشته باشید و این ریسک رو بکنید و یا طمع نداشته باشید و به 30 درصد افزایش سرمایه برای 6 7 ماه دیکه قانع باشید دیگه به خودتون بر میگرده و سبک تریدتون و انتطارتون از بازار شما اگر سالی دوبار هم جهات بنیادی رو خوب تشخیص بدید متونید سودهای خوبی بگیرید ولی اکثرا طاقت ترید های بلند مدت رو ندارن و یا با کمی به ضرر رفتن به تحلیل خودشون شک میکنند یا هنوز به حدی نرسیدن که روند بلند مدت رو راحت تشخیص بدن و خیلی بعد های روانشناسی دیگر

من این تحلیل رو در تاپیک تحلیل همگانی usdjpy چند ماه پیش گذاشتم ولی بعید میدونم کسی استفاده کرده باشه عموما فکر میکنم دوستان این تاپیک بیشتر علاقه به تریدهای کوتاه مدت دارن
                http://forum.broker-fa.org/f9/%D8%AA...tml#post141466
                http://forum.broker-fa.org/f9/%D8%AA...tml#post142711

موفق پیروز باشید

نظر

ترجيح ميدم ين رو با دلار استراليا تريد كنم الان ١٠٢ است
                  فعلا منتظرم برسه به ٩٨ چون حدس ميزنم برگرده البته بايد ديد تا كجا اصلاح ميكنه بعد باي كنم با استاپ ٩٢يا ٣

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                    ترجيح ميدم ين رو با دلار استراليا تريد كنم الان ١٠٢ است
                    فعلا منتظرم برسه به ٩٨ چون حدس ميزنم برگرده البته بايد ديد تا كجا اصلاح ميكنه بعد باي كنم با استاپ ٩٢يا ٣

می تونید دلیل اینکه دلار استرالیا رو خریدنی تر از دلار امریکا دیدید بیان کنید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
                      اولین Highest high بالای خط میانی شکل گرفته همانطور که گفتم من هر highest high که بالای کانال شکل بگیره وارد میشم برای یورو هم اولین قله بالای کانال شکل گرفته اگر موفق بشه یک highest high ایجاد کنه موقعیت خوبیه و من وارد میشم
                      موفق و پیروز باشید

highest high که منتظرش بودیم اتفاق افتاد میتوان تا نزول قیمت به انتهای کانال امیدوار بود توجه داشته باشید وقتی ما با مراحلی که اول تاپیک گفتم تحلیل میکنیم و وارد میشیم موفعیت های ایده آل میتونند بعد از گرفتن مقداری از سود و افست کردن ، مقداری از پوزیشن رو تا زمانی که دلیل بنیادی محکمی جهت خلاف روند و یا کاهش شیب کانال ندیدیم باز نگه داریم چرا که وقتی ما مراحل 1 و2 رو به خوبی انجام بدیم عموما از 10 خیر تاثیر گذار حدودا بیشترش مثلا 5 تاش در جهت روند 2 تاش خلاف3 تاش هم مثلا مطابق پیش بینی به قول معروف بی اثر یعنی همواره سعی میکنیم مقداری پوریشن باز داشته باشیم تا مثلا اگر در آینده اروپا دست به اجرای بیشتر سیاست انبساطی زد ما از حرکت باز بی بهره نمونیم

موفق و پیروز باشید

ویرایش توسط Momayez : https://www.traderha.com/member/10432-momayez در ساعت 11-20-2014, 12:08 PM

نظر

نکته مهمی که دربیانیه دیشب مطرح شد نگرانی از پدید deflation بود میدونیم که هر چی دلار با شتاب بیشتر گرون شه این پدیده جدیتر میشه میشه نتیجه گرفت دلار بایستی اصلاح بیشتری داشته باشه حالا میتونه فقط زمانی باشه و این highest high ما معتبر باشه هم میتونه قیمتی باشه و highest high در کانال باشیب کمتر بده همونطور که قبلا گفتم دایره های 1 2 3 تو شکل های قبلی که در صورت رسیدن قیمت به محدوده های بالاتر به پوزیشن اضافه میکنم چرا که شاید CPI امشب بهتر از پیش بینی باشه و اجازه اصلاح قیمتی به ما نده بلکه زمانی بیشتر تو اصلاح باشه تا قیمتی

ایده آل ما همون اصلاح بیشتر از موج های 2 و 4 هست یعنی بیشتر از 3 هفته حالا من برای این تو اولین HIGHEST HIGH وارد شدم با اینکه از نظر زمانی زود هست و بیانیه دیشب هم اون رو تایید میکنه به خاطر اینکه شاید بازار اصلاح قیمتی بیشتر نده و باقی زمان رو زیر همون اولین HIGHEST HIGH ما بگذرونه

موفق وپیروز باشید

نظر

دوستان کار این تاپیک به پایان رسید و قرار بود جدولی هر هفته برای معاملات کوتاه مدت برای اون دسته از عزیزانی که معاملات کوتاه مدت میکنند ارائه شود که متاسفانه خیلی وقت گیر هست و برای من مقدور نیست از این بابت از همه دوستان عذر خواهی میکنم

و اما برای پایان کار این تاپیک تحلیل و پبشنهاد به معاملات بلندمدت رو خدمتتون ارائه میدم که یادگاری از من برای ختم به خیر این تاپیک داشته باشید

دوستان aud usd در درجه اول و تمامی ارزهای کالا محور تا 2 سال اینده نزولی است و تا پایان سال 2016 انتظار نزول 1000 پیپی و رسیدن به نرخ 0.7300 برای audusd و به طبع اون تمامی ارزهای کالایی دارم ولی پیشنهادم فروش دلار استرالیا در اولویت است

برای eurusd رسیدن به نرخ 1.17 و برای پوند انتظار نوسان کمتر و اصلاح بشتر یعنی اگر خدایی نکرده خواستید در اصلاح ها وارد شید پوند بهترین گزینه است

برای طلا که میدونم خیلی ها بهش علاقه دارند پیشنهادم صزف نظر کردن برای معاملات هست ولی به جرات میتونم بگم طلا تا 2 سال آینده روندش صعودی نمیشه و همینطور انتظار نزول های شدید ندارم به نظرم در یک بازه رنج یا بهتر بگم یک کانال نزولی خیلی کم شیب برای حداقل 2 سال دیگه حرکت خواهد کرد که به شخصه تا دوسال دیگه رو طلا ترید نمیکنم

و اما usdjpy تا پایان سال 2016 انتظار دارم به 130 برسه

و اگر بخوام بهترین پیشتهاد رو بهتون بدم خرید usdjpy و فروش audusd و فروش eurusd به ترتیب اولویت در یک سال دیگه هست نحوه پوزیشن گیری هم که تو همین تاپیک خدمتتون عرض کردم تو audusd و eurusd هر highest high در تایم های یکساعته بهترین موقعیت معاملاتیست و برای usdjpy هم هر lowest low

در اخر هر خبر نسبتا بدی از ناحیه امریکا فقط و فقط فرصت ورود در اصلاح رو میده و لا غیر

دوستان این پیشنهادات پیشنهاداتیست که خودم صددرصد استفاده میکنم فقط خواهش میکنم استاپ های کوچیک ست نکنید ترسم به دلتون راه ندین دنبال ورود خلاف روند هم نباشید امیدوارم همیشه پر سود وسلامت وموفق باشید

یا حق

نظر

تو پست قبلی تارگتها 1 ساله بود که اشتباها گفتم تا پایان 2016 ولی منظورم 1 ساله تا پایان 2015 بود این موقعیت ها یک کم دیره ولی گفتم باز عکس بزارم بد نباشه

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                            X