اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید و تحلیل بر روی طلا به روش گروه ترند لاین

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام خدمت همگي دوستان
    طلا کاملا صعودي دنبال نزول نباشيد
    هدف ها ١٢۶٨و ١٢٧٩و١٢٨۵
    برای پیروزی در بورس باید باهم باشیم...
    بهم دیگر خیر و نیکی برسانید...
    برای ترید اول یاد بگیرید چگونه بر احساسات خود غلبه کنید!!

نظر

نوشته اصلی توسط line_trend نمایش پست ها
      با سلام خدمت همگي دوستان
      طلا کاملا صعودي دنبال نزول نباشيد
      هدف ها ١٢۶٨و ١٢٧٩و١٢٨۵
      سلام
      از اینکه خیلی خلاص کردید ممنون
      خوش باشید

نظر

با سلام و عرض ادب
        با توجه به مباحث پیش اومده گروه ما تصمیم گرفت مبحث اموزشی خاصی تا اطلاع ثانوی در تاپیک قرار ندهد...
        با عرض پوزش

موفق باشید

نظر

کاش به جای این همه استمنت دمو 1 استمنت 1 هفته ریل میذاشتی بعد میدیدیم چیزی برای اموزش داری

نظر

سلام

شما قرار شد به گفته خدتون به بچه ها کمک کنید نه اینکه تبلیغ کنید .
            پشت این رنگهای سبز چی پنهان کردید اگه ممکن هستش حرف اخر را اول بزنید.
            شرمنده .

خوش باشید

نظر

با سلام و عرض ادب
              با توجه به مباحث پیش اومده گروه ما تصمیم گرفت مبحث اموزشی خاصی تا اطلاع ثانوی در تاپیک قرار ندهد...
              با عرض پوزش

موفق باشید
              بخاطر شکارهای بزرگتان به شما و گروهتان تبریک می گویم . 12.8 لات روی طلا بمدت حدود 10 ساعت باز گذاشتید تا سل شما از 1253.89 به 1253.34 برسد .

من مانده ام که چه نکته اموزشی در این پوزیشن شما ( سر سبد پوزیشن های شما ) نهفته بود که از ما دریغ کردید ؟

موفق باشید
              زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

سلام و عرض ادب
                با یه حساب 20 تایی حدود 13لات برای گرفتن 5پیپ اون هم بدون استاپ!!!!!!!!!!
                با یه چرخش این حساب کال میشه که.

آیا روش ماندگاری هست؟
                باید صبر پیشه کرد
                چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

سلام
                  من خودم روی نسبت اسپرد به سود خیلی حساب می کنم چه پیپی چه ذلاری نسبت باید منطقی باشد ولی در این پوزیشنها نزدیک یک می باشد .
                  چگونه برای ما می خواهند توجیح کنند نمی دانم.
                  امید وارم توضح خوبی وجود داشته باشد و زحمتش را بکشند نه پا پس بکشند .
                  خوش باشید

نظر

با سلام و عرض ادب
                    با عرض پوزش

موفق باشید
                    یادمه من اولین بار که یه حساب دمو باز کردم بدون هیچ منطقی پشت هم سل و بای میزدم و برام خیلی جالب انگیز بود که یه حساب 2000 دلاری رو در کمتر از یک ماه به 8 هزار دلار رسونده بودم !! با این هیجان جلو رفتم و دقیقا با 2 معامله با لات زیاد کال شدم. این استیمنت های شما تنها برای تریدرهای آماتور شگفت انگیزه. بدون تردید هیچ تریدر با تجربه و عاقلی با این مقدار پول ناچیز و این حجم زیاد دست به خودکشی حسابش نمیزه!
                    ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 06-06-2014, 08:03 PM
                    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

در عجبم جناب.
                      https://t.me/MoRaFx

نظر

با سلام و عرض ادب خدمت همه ی عزیزانی که به نوعی ما رو مورد لطف خود قرار دادن
                        مباحث مختلفی مطرح شد خدمت دوستان عرض کنم:
                        دلیل اینکه بحث اموزشی ادامه پیدا نمیکنه اینه که دوستان بحث های بیخودی مطرح کردن و حتی تهمت هایی زدن و بهتره ادامه پیدا نکنه تا بحثی در تاپیک ایجاد نشه...
                        و اما در مورد سوالات دوستان
                        اینکه این پوزها چند ساعت گاهی باز بودن اصلا مشکلی نداره مهم نتیجه هست در طول یک ماه حساب پابرجا بوده و به امید خدا خواهد بود!!
                        شمایی که میگید همچین کاری راحته یا چیز در خوری نیست خودتون یک استیمنت بدید
                        و مورد بعدی شما اگر لبه ای داشته باشید که حتما شما رو به سود ببره مطمین باشید به بهترین نتایج میرسید...
                        اینهایی که میگن ریسک به ریوارد باید فلان باشه...مدیریت سرمایه فلان باشه...ایا خودشون نتیجه گرفتن!؟؟شاید همین راهکارها هست که باید اصلاح بشه!!!همین طرز فکر ها...!!
                        در فارکس دو تا راه هست:
                        1-سرمایه زیاد و سود کم در حد ماهیانه 10-20درصد
                        2-سرمایه کم و سود زیاد بالای ماهیانه 100درصد

به هرحال هرکس برای رسیدن به هرکدوم از اینها باید تلاش کنه و گاهی تاوان هایی بده...

در کل من از تمامی عزیران عذر خواهی میکنم
                        انشالا که موفق و پیروز باشید

نظر

با سلام و عرض ادب خدمت همه ی عزیزانی که به نوعی ما رو مورد لطف خود قرار دادن
                          مباحث مختلفی مطرح شد خدمت دوستان عرض کنم:
                          دلیل اینکه بحث اموزشی ادامه پیدا نمیکنه اینه که دوستان بحث های بیخودی مطرح کردن و حتی تهمت هایی زدن و بهتره ادامه پیدا نکنه تا بحثی در تاپیک ایجاد نشه...
                          و اما در مورد سوالات دوستان
                          اینکه این پوزها چند ساعت گاهی باز بودن اصلا مشکلی نداره مهم نتیجه هست در طول یک ماه حساب پابرجا بوده و به امید خدا خواهد بود!!
                          شمایی که میگید همچین کاری راحته یا چیز در خوری نیست خودتون یک استیمنت بدید
                          و مورد بعدی شما اگر لبه ای داشته باشید که حتما شما رو به سود ببره مطمین باشید به بهترین نتایج میرسید...
                          اینهایی که میگن ریسک به ریوارد باید فلان باشه...مدیریت سرمایه فلان باشه...ایا خودشون نتیجه گرفتن!؟؟شاید همین راهکارها هست که باید اصلاح بشه!!!همین طرز فکر ها...!!
                          در بازار تبادلات ارزی دو تا راه هست:
                          1-سرمایه زیاد و سود کم در حد ماهیانه 10-20درصد
                          2-سرمایه کم و سود زیاد بالای ماهیانه 100درصد

به هرحال هرکس برای رسیدن به هرکدوم از اینها باید تلاش کنه و گاهی تاوان هایی بده...

در کل من از تمامی عزیران عذر خواهی میکنم
                          انشالا که موفق و پیروز باشید
                          دوست عزیز در مورد اینکه فرموده اید حساب پابرجا مانده است می خواستم یه نکته عرض کنم . ببینید داستان حساب دمو با حساب واقعی فرق میکنه و در حساب واقعی بعید می دونم خود شما هم مثلا با 12 لات وارد معامله آن هم بر روی طلا بشوید و اگر هم به فرض آنقدر به تحلیل خودتان اطمینان دااشته باشید , بغید می دونم بتونید 10 ساعت تحمل کنید تا به اندازه چند پیپ سود از معامله خارج شوید . پس رشد بالانس ( با توجه به حجم معاملات) در حساب واقعی کاملا با رشد بالانس در دمو فرق خواهد داشت .
                          اگر شما می گویید که فرق ندارد , لطف کنید و یه استیتمنت از حساب واقعی خود در اینجا بگذارید و لازم هم نیس که ریز معاملات را قرار دهید . معمولا برای نشان دادن هیستوری از معاملات با هدف نشان دادن بازدهی یک سیستم معاملاتی هیستوری به شکل زیر نشان می دهند.

برای اینکه نگویید که کسانی که از این حرفا می زنند خودشان بیایند و یک هیستوری نشان دهند , بنده هیستوری حساب واقعی خودم رو برای شما قرار میدم و شما هم لطف کنید از حساب واقعی خودتون نمونه اینچنینی ( نه نمونه ترید) قرار بدید.

در ضمن این حساب واقعی بنده به صورت میکرو بوده و بالانس به صورت سنت نشان داده می شود و من به جای تمرین روی دمو با هدف اینکه استرس معامله روی حساب واقعی رو همراه با یادگیری ترید حس کنم این حساب رو مقداری شارژ کردم و تا قبل از آشنایی با این انجمن با فراز و نشیب های زیادی در حساب مواجه بوده ام ( در هیستوری و نمودار کاملا مشخص است ) و بعد از آشنایی با این انجمن و مطالعه مطالب اون و همچنین کمک گرفتن از تحلیل های دوستان عزیز در این انجمن همانطور که می بینید نمودار بالانس شیب معقولی پیدا کرده و امیدوارم بتوانم با همین شیب ثابت به ترید ادامه بدم. در ضمن من فعلا هنوز سود واقعی کسب نکرده ام و دارم ضررهای گذشته رو جبران میکنم. در روز آشنایی با این انجمن میزان سود/ضرر بنده حدود 4500- (45$-) بوده که به لطف خدا و راهنمایی عزیزان این انجمن به حدود 1100- (11$-) رسیده است.

در تاپیک تحلیل های تمرینی بنده در صفحه شماره 6 من حدود زمان آشنایی با این انجمن رو هم نوشته ام و البته بعد از کمی مطالعه با افزودن 3 دلار به حسابی که حدود 4.5 دلار موجودی داشت , ترید های خودم رو با دیدگاه جدیدی که بعد از آشنایی با این انجمن شکل گرفت , آغاز کردم
                          ببخشید اگر پرحرفی کردم

موفق باشید
                          تصویر هیستوری حساب واقعی بنده : ( حساب تمرینی با بالانس واقعی )

نظر

دوست عزیز کار شما خوبه.اما من قبلا هم گفتم قصد ندارم چیزی رو ثابت کنم استیمنت گذاشتن هم کلا مسیولیت داره حالا چه برسه ریل باشه...متاسفانه مورد سویه استفاده قرار میگیره!!به هرحال حالا یه کوچیکشو میزارم.ولی کلا در برنامه ی ما این مباحث نیست!!
                            حالا من بازم میگم شمایی که میگید حساب دمو بدرد نمیخوره خودتون یکی از همین بدرد نخورها بذارید!
                            با تشکر

نظر

درود
                              جملات جالبی از موسس این تاپیك به چشمم خورد !

مهم نتیجه هست در طول یک ماه حساب پابرجا بوده و به امید خدا خواهد بود!!
                              این به امید خدا گفتنتون منو یاد یا ابوالفضل گفتن یه راننده ی بی ترمز توی گردنه های هراز انداخت !

شما اگر لبه ای داشته باشید که حتما شما رو به سود ببره !!
                              واژه ی حتما ، یك تنه داره تجربه بالا و طرز فكر استادانه ی شمارو در فاركس نشون میده!

اینهایی که میگن ریسک به ریوارد باید فلان باشه...مدیریت سرمایه فلان باشه...ایا خودشون نتیجه گرفتن!؟
                              نه ! چند سالی هست منتظر بودیم شما تشریف بیارید روش علمی 12 لات توی طلا باز كردن رو یادمون بدید !

همین راهکارها هست که باید اصلاح بشه!!!همین طرز فکر ها...!!
                              دوست عزیز ، یه پیشنهاد خوب دارم واسه خودتون و طرز فكرتون
                              پیام خصوصی بدید تا براتون چدتا سایت قماره خوب معرفی كنم !

1-سرمایه زیاد و سود کم در حد ماهیانه 10-20درصد2-سرمایه کم و سود زیاد بالای ماهیانه 100درصد
                              امیدوارم بقیه اطلاعاتتون هم مثل این موردی كه فرمودید نباشه !

هر كس ! حتی نویسنده ی متن !

در آخر جا داره امضای زیباتون رو یه مرور كنیم با هم !

برای پیروزی در بورس باید باهم باشیم...بهم دیگر خیر و نیکی برسانید...

قصد ، فقط یاداوری یك سری نكات كلیدی بود برای بقیه همكاران
                              بدرود
                              همایون…
                              ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 06-07-2014, 03:01 PM
                              ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

با سلام خدمت همه ی عزیزان و گروه لاین ترند
                                دوست عزیز من در اول بخاطر یکسری صحبت های شما از دوستان خواستم شما تاپیک رو ادامه بدید تا روش شما کاراییش ثابت بشه!!!!حتی تشکر هم کردم به عنوان تشویق شما!چون قبلا بشخصه با حرف های تلخ و شیرین دوستان زیاد روبرو شده بودم

اما حرفهای شما با کاری که انجام میدید ظاهرا مطابقت نداره این استیمنت ها هم بدرد خودتون میخوره والا من و همسال من از ین استیمنت ها زیاد داشتیم اما در نهایت وضع بنده... حساب پابرجا هست یعنی چی!من کلا به استیمنت توجه نمیکنم ولی وقتی دوستان انتقاد کردن بررسی کردم برای 5پیپ 50پیپ برگشت قیمت رو تحمل میکنید رو چه حسابی!؟سواپ خورده بیشتر معاملاتتون بقول دوستان در عمل باید دیده بشه...ولی شما این حساب رو 3ماه حفظ کنید بعد بیاید اینجا اعلام کنید من بشخصه اونوقت میگم کارتون درسته به هرصورت که باشه اما من میدونم در نهایت کال مارجین خواهد بود...
                                حالا در کل اصلا استیمنت کاری نداریم شما قرار بود سیگنال بدید تا الان هم 3تا دادید 2تا استاپ خورده یکی تی پی اول.غیر اینه؟
                                حالا شما ادامه بدید نتیجه در نهایت معلوم میشه!
                                برید تاپیک منو نگاه کنید سیگنال میدادم بیشتر از 80درصد میرفت تو سود اما الان وضع من چیه!
                                چیو میخواید ثابت کنید با این استیمنت های رنگی؟این کارها عاقبت نداره البته امیدوارم منظور شما خیر باشه
                                به هرحال اگر تند رفتم میبخشید
                                موفق باشید
                                تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                                تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                                http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

پردازش ...
                                X