اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید و تحلیل بر روی طلا به روش گروه ترند لاین

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز حتما همینکار رو میکنیم.

ادامه استیمنت ها:

موفق باشید
    برای پیروزی در بورس باید باهم باشیم...
    بهم دیگر خیر و نیکی برسانید...
    برای ترید اول یاد بگیرید چگونه بر احساسات خود غلبه کنید!!

نظر

سلام دوست گرامی. تمام پوزیشن ها بدون استاپ و همراه با سواپ هستن. این استیممنت ها ارزش نگاه کردن نداره چه برسه بخوای اسمشو سیگنال بزارین. مدیریت سرمایه به چه صورت بوده در این پوزیشن ها. شما یا یه پسورد اینوستور بزارین یا اکانتو وصل کنین به myfxbook تا معاملاتو به صورت زنده زیر نظر داشته باشن دوستان. مثلا 10 لات 10 لات پوزیشن گرفتین روی حساب دمو روی طلا، پوزیشنی که اسمشو میزارین اسکالپ اکثرا سواپ خورده ... در کل اینجور استیمنتا تو محیط مجازی و با وجود افراد با تجربه در فروم ها دیگه خریداری نداره و نشان از عدم پختگی و تجربه شما میده. ضمن این که عکسایی که قرار دادین ترکیبی از چند اندیکاتوره که واکنش خودشو به صورت رندوم به قیمت در گذشته نشون داده. در هر حال اگر سیگنال لایو قرار بدین و پوزیشن همراه با استاپ و مدیریت سرمایه باشه روی حساب ریل باشه و هیستوریتون سبز باشه بنده سر تعظیم فرود خواهم آورد در مقابلتون. امیدوارم موفق باشین و دوستان و هم گروهیاتون هم که تشکر میزنن زیر پستاتون بیشتر دقت کنن.....با تقدیم احترام.
      ویرایش توسط Mohsen-FX : https://www.traderha.com/member/7671-mohsen-fx در ساعت 06-03-2014, 07:12 AM
      https://t.me/MoRaFx

نظر

با سلام خدمت شما دوست عزیز و دیگر دوستان

دوست عزیز هدف شما چیست!؟چرا در این فروم ها یکسری باید بیان و...
        ببینید من قبلا هم گفتم بله اینها استاپ ندارن و حساب دمو هست و سیگنال هایی که در تاپیک خواهیم گذاشت به اینصورت نخواهد بود و دارای حدضرر و حد سود مشخص مثل سیگنال امروز که حتی میبینید بر روی استیمنت ها همچین پوزیشنی نیست!!بعدش مگه سواپ خورده چیز عجیبیه!؟خب گاهی حرکت نداریم باید صبر کنی تا روز بعد بره تو سود در ضمن اکثر این پوزیشنها اخر وقت گرفته شده!!در ضمن عزیز من رو بی تجربه خطاب میکنی شما خودت یه دونه از این استیمنت ها بزار من و گروهم این فروم رو ترک میکنم!!در ضمن ما مگه خریدار خواستیم!؟از اول هم گفتم قصد ما بهبود وضع تریدری به کمک هم میباشد نه خریدار!!!!!!!!

اگر لحن تند بود عذر میخوام
        موفق باشید

نظر

GOLD-buy-1245.10

نظر

دوست عزیز من حرفی از فروش سیگنال توسط شما نزدم که شما جلو جلو به خودتون میگیرین فدات شم. بنده نه ادعایی دارم نه تجربه ای نه استیمنتی فقط اینو میدونم شخصی که داره میگه از 10 سالگی قدم در راه پختگی و تجربه و خوندن زندگی اساتید بورس گذاشته باید به تک تک جملاتی که تو محیط مجازی مینویسه اول فکر کنه و بعد بنویسه. تعریف کلاسیک یک معامله اسکالپ چیه؟ معامله اسکالپ باید سواپ بخوره؟ چه تضمینی داره که این معامله ها تو سود بره؟ مبانی کلاسیک ترید میگه هر معامله باید حد ضرر داشته باشه اگه نه من هم 2 تا حساب دمو 1 میلیون دلاری باز میکنم و خلاف هم توش پوزیشن کیلویی میگیرم و نتیجه هیستوری سبزو میزارم تو فروم. دوست من اینجا یه محیط حرفه ایهه. در هر صورت امیدورارم موفق باشین. با تقدیم احترام.

نظر

دوست عزیز شما همینکارو کن و استیمنت بزار من و گروهم این فروم رو ترک میکنیم در اینصورت!!دوست عزیز مگه به همین سادگیه کیلویی پوز میگیرم خلاف هم!!و سبز میشه نتیجشو میزارم...
              در ضمن تمام مواردی که شما در مورد معامله گفتید درسته و قبلا خودم عرض کردم اما مفهوم اسکالپ یعنی پیپ کم!یعنی از روند بازار یه تیکه برداری بیای بیرون!حالا پوزیشنی سواپ بخوره مشکلی نداره!در ضمن بازم قبلا گفتم حدضرر نذاشتیم تا قدرت معاملات اشکار بشه با توجه به اینکه حجم معاملات هم زیاده!!یعنی اگه یه پوزیشن بیشتر از چند پیپ برمیگشته حساب کال میشده!!ولی میبینید حساب رفته بالا!این حساب یک حساب یک ماهه هست ولی اگه شما میگی میتونی خلاف هم سیگنال بگیری رو دو تا حساب و استیمنت سبز کنی بسم اله...
              کسانیکه خودشون حرفی برای گفتن ندارن با فریاد زدن نمیتوانند چیزی را ثابت کنند!!من و گروهم اول گفتیم سیگنال خواهیم گذاشت بر روی طلا با حد ضرر و حد سود مشخص بعد از یک ماه دوستان در مورد کار گروه قضاوت کنن!!

باتشکر

نظر

موفق باشین

نظر

نوشته اصلی توسط line_trend نمایش پست ها
                  وقتی 10سال بیشتر نداشتم سخت کار میکردم کمی بزرگتر که شدم با بورس اشنا شدم!!خواستم مثل کسانی باشم که به موفقیت های زیادی رسیدند با اینکه از صفر شروع کرده بوده بودند!!زندگی نامه ی افراد زیادی را خواندم با بورس بین الملل اشنا شدم با اینکه در بورس ایران بعد از تلاش های بسیار کد معاملاتی گرفته بودم دنبالش نرفتم چون با چیز جدیدتری اشنا شدم و به ان شدیدا علاقه مند شدم!!بعد از مدتی تصمیم گرفتم سرمایه کوچکی که جمع کرده بودم را حسابی نزد بروکر باز کنم و شروع به تجارت کنم!!غافل از اینکه این بازار چون گرگی هست که به سادگی سرمایه من را میدرد...
                  پس از از دست دادن سرمایه نا امید شده بودم اما بازم عقب نکشیدم از افراد زیادی کمک خواستم اما نمیدانم چرا کسی کمک خواسی نکرد
                  با خود گفتم ایا کسی نمیتواند بمن کمک کند!؟یعنی همه ضرر میکنند!؟؟
                  بعد از مدتها به این در ان در زدن تصمیم گرفتم به خود متکی شوم و خود مشکل خود را رفع کنم و بر این بازار غلبه کنم!!
                  اما حالا به شما میگویم راز موفقیت در بازار تبادلات ارزی اعتماد به خود و باهم بودن است...
                  بیایید باهم باشیم...
                  اگر گله ی گوزن ها میتوانستند همیشه اتحاد داشته باشند انگاه هیچ شیری توانایی مقابله با انها را نداشت...
                  من از صمیم قلبم میگویم به شما عزیزان به همدیگر خیر و نیکی برسانید تا خداهم به شما کمک کند و در های موفقیت را برایتان بگشاید

موفق و پرسود باشید
                  این پست شما خیلی زیبا بود...
                  ازتون ممنونم...

دوستان اجازه بدید این گروه کارش رو ادامه بده
                  تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                  تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                  http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
                    این پست شما خیلی زیبا بود...
                    ازتون ممنونم...

دوستان اجازه بدید این گروه کارش رو ادامه بده

بله این نمونه از پست ها جز بازار گرمی چیزی نیست
                    این جماعت ...... نیستند دادا
                    برو یکاری بکن که خدا را خوش بیاد
                    از کجا معلومه شما 2 نفر دستتون تو دست هم نیست
                    نه دادا اشتباه امدی
                    ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 06-03-2014, 01:04 PM
                    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها

بله این نمونه از پست ها جز بازار گرمی چیزی نیست
                      این جماعت ابله نیستند دادا
                      برو یکاری بکن که خدا را خوش بیاد
                      تو سایت همسایه تبلیغ میکنی از سیستمت که هر کسی میخواد سیستم را تحویل بگیره هزینش 300 دلار
                      از کجا معلومه شما 2 نفر دستتون تو دست هم نیست
                      نه دادا اشتباه امدی
                      من قبلا هم اعلام کردم بنده اسکار در زندگی اشتباهات زیادی کردم...
                      بزرگترین اشتباهم این بود تمام سرمایه خود را که توسط کار پرورش ماهی جمع کرده بودم وارد فارکس کردم به پیشنهاد یک نفر!
                      و در حال حاظر بخاطر بدهی به بانک دادگاه ها رو میگردم...
                      اما خداشاهده هیچوقت سیستمم رو با این مبالغ نفروختم و هیچوقت نخواستم به کسی ضرری بزنم!من سیستمم رو میدادم طرف میدید میگفتم اگه تونستی ار تباط برقرار کنی مبلغ رو واریز کن...در ضمن الان هیچی برایم نمانده و یک ضرر دیده ای بیش نیستم همسال من اگر میخواستیم زرنگی کنیم وضعمون این نبود...
                      حکایت من فقط بی تجربگی هست و سن بنده هم 21سال هست قبلا اسکن گذاشتم در سایت همسایه و از همه ی عزیزان عذر خواهی کردم اونهام بزرگواری کردن من رو بخاطر بی تجربگی بخشیدم!البته باید بگم 5سالی میشه فارکس کار کردم اما خب سن کم شاید باعث اینهمه اشتباه شد!!
                      لطفا به این گروه هم بخاطر پست بنده تهمت نزنید فقط چون حکایتی که گفته بودن به بلایی که اول کار سر من اومد شبیه بود و اون جمله گوزن ها.بخاطر همین...

با عرض شرمندگی از همه ی عزیزان
                      موفق باشید
                      اسکار
                      تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                      تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                      http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

سلام مجدد
                        بنده بخاطر اتفاقي که برايتان افتاده متاسفم!
                        دوستان اگر اجازه ميديد گروه ما کارش رو ادامه بده زير اين پست تشکر بزنيد وگرنه اين مباحث رو هم تموم کنيم و تاپيک.رو ببندم

نظر

لطفا بحث هارو تموم کنید لازم به این بحث ها نیس
                          هرکی میخواد استفاده میکنه هرکی هم نمیخواد که هیچ
                          پس اجازه بدین پست روند خودشو ادامه بده
                          از مدیر پیج تشکر میکنم بابت کمکشون

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2

نظر

دوستان یک ماه فرصت بدید اگر مسئله ای پیش اومد بعد

چه کاریه اخه هر کسی میاد میخواهید خرابش کنید اقا شما

همه حرفه ای سرتون تو کاره خودتون باشه دیگه

تا یک ماه فرصت بدید

دوست عزیز شما به کارتون ادامه بدید و به این حاشیه ها

توجه نکنید این جز خراب کردن کسی کار خاص دیگه ای بلد
                            نیستن
                            شما یک ماه ادامه بدهید و با نتیجه ی مطلوبی که بدست میارید

مشت محکمی به دهان انها بزنید

مرسی

نظر

از ناظر محترم سایت خواهشمندم این پست جناب k1332 بخاطر اینکه خارج از قوانین فروم بوده حذف شود با اینکه به همه ی عزیزان احترام زیادی قایل هستم اما توهین به دیگران و خطاب کردن دوستان با این الفاظ اصلا در شان دوستان و اعضای این فروم نیست...

عزیزان قصد بنده صرفا سیگنال دادن نیست شما نکات اموزشی رو یاد بگیرید

با تشکر

نظر

سلام

لطفا دیگر هیچ پست حاشیه ای ارسال نشود.
                                1 - در این بازار هر کس مسئول مستقیم حساب و عملکرد خویش است و تصمیم نهایی با خود صاحب حساب. البته تاکنون و حتی در آینده از تخلفات توسط برخی سود جویان در این فروم جلوگیری شده.
                                2 - خواهشمندم به دلیل تاثیر روانی منفی، دیگر به ارسال هیستوری ادامه نداده و مبحث اصلی را شروع کنید.

با احترام
                                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

پردازش ...
                                X