اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ارتقاء سیستم معاملاتی آقای جبل عاملی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی
    استاد عزیز با توجه به اینکه در تصویر بالا ترتیب مووینگها درست نیست و پیوت روزانه نیز بالاتر از روز قبل می باشد
    چرا باید پوزیشن می گرفتیم؟
    در مورد مووینگ ها چون روند تایم بالا موافق بود و در تایم معامله با کندل های قدرتمند به سمت روند حرکت کرد .
    در مورد سطح مرکزی ، اگه خاطرتون باشه پایین قرار گرفتن سطح امروز نسبت به دیروز جزء شرایط ایده آل بود و نه اصلی .
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط sh123amir نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان
      من حدوداء یک سال اندی است که با فارکس اشنا شده ام ودر این مدت خیلی سعی کردم تا بتوانم اطلاعات اموزشی بدست بیارم که تا حدودی هم موفق شدم اما دراین مدت نتوانستم سودی از این اقیانوس بیکران برداشت کنم و کلی هم از این طرف ان طرف سیکنال تهیه کردم که متاسفانه هیچ کدام سود اور نبودن حال دارم نا امید میشوم وبه این نتیجه می رسم که من نمی توانم در این بازار موفق باشم حال اگر کسی هست که مرا کمک وراهنمائی بکند ممنون میشوم وگرنه تا بیشتر از این ضرر نکردم بکشم کنار

سلام

امیر جان شما وارد حرفه ای شده ای که خودش یک علمه ، درست که ما آموزشهای دانشگاهی نداریم ولی این دلیل نمیشه که بتونیم در این مدت کم و با منابع در دسترس انتظار موفقیت را داشته باشیم . اصلا سیگنال گرفتن در این بازار منطقی نیست ( اگه بخوای حرفه ای عمل کنی و پایدار باشی ) و باید فقط و فقط بر پایه دانسته ها و تجربیات خودت هرچند اندک ترید کنی .
      بنده نمیتونم بگم این بازار برای شما مناسب هست یا نه . یا این که اصلا چه سیستمی مناسب شماست ولی تنها یه راهنمایی میتونم بکنم اینه که :
      1 - اول مسیرت را انتخاب کن
      2 - بعد پلنت را ( روش و دلیل ورود و خروج از بازار ) مشخص کن
      3 - از این کار برو بیرون ولی شاخه به شاخه نشو
      4 - پایبندی به دانسته ها و تجربیات خودت
      براتون بهترین ها را آرزو دارم .
      خروج
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط tavakoligh نمایش پست ها
        سلام

منو راهنمایی میکنید

اگر بخوام از سیستم آقای عاملی استفاده کنم باید چکار انجام بدم
        من بروکرم این انچمن نیست ولی میخواستم بعدا یه حساب اینجا باز کنم

الان چطور میتونم استفاده کنم یا از کجا بفهمم تایم بروکرم gmt هست یا نه ؟

سلام و ارادت
        خوش امد میگم خدمتتون . انشاالله که مطالب مفید واقع بشن
        با پیگیری این دوتاپیک که دوستان قرار داده اند میتونید در جریان تمام امور باشید .

پ . ن : همون جور که دوستان فرمودند ، از طریق مارکت واچ پلتفرم ( gmt بودن خیلی روی سطوح پیووت تاثیر داره دوستان یادشون باشه )
        خروج
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام
          سیستم آقای عاملی , روی کدام جفت ارز ها بهتر جواب میده
          لطفا راهنمایی کنید
          زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
          تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
          این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
          هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

• نوشته اصلی توسط tavakoligh نمایش پست ها
            سلام
            سیستم آقای عاملی , روی کدام جفت ارز ها بهتر جواب میده
            لطفا راهنمایی کنید
            آتبین عزیز برای چند جفت ارز استفاده نموده اند و جواب داده، نتایج نیز در تاپیک قرار داده اند.
            ولی استاد نظرشون روی audusd می باشد به علت اینکه وقتی یک روند را گرفت تا مدتها ادامه می دهد.
            ویرایش توسط seyed : https://www.traderha.com/member/11305-seyed در ساعت 01-21-2014, 09:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
              در مورد مووینگ ها چون روند تایم بالا موافق بود و در تایم معامله با کندل های قدرتمند به سمت روند حرکت کرد .
              در مورد سطح مرکزی ، اگه خاطرتون باشه پایین قرار گرفتن سطح امروز نسبت به دیروز جزء شرایط ایده آل بود و نه اصلی .
              استاد عزیز با تشکر فراوان
              این تاپیک و این سئوال و جوابها باعث میشه بیشتر از تجربه شما برای موفقیت بهتر در پیاده سازی این سیستم و سود گرفتن از بازار استفاده نمود.
              شما هنوز به فکر تدوین این استراتژی نیستید؟ یا مشغله های کاری هنوز این فرصت را به شما نداده است؟
              یا علی

نظر

• نوشته اصلی توسط sh123amir نمایش پست ها
                با سلام خدمت دوستان
                من حدوداء یک سال اندی است که با فارکس اشنا شده ام ودر این مدت خیلی سعی کردم تا بتوانم اطلاعات اموزشی بدست بیارم که تا حدودی هم موفق شدم اما دراین مدت نتوانستم سودی از این اقیانوس بیکران برداشت کنم و کلی هم از این طرف ان طرف سیکنال تهیه کردم که متاسفانه هیچ کدام سود اور نبودن حال دارم نا امید میشوم وبه این نتیجه می رسم که من نمی توانم در این بازار موفق باشم حال اگر کسی هست که مرا کمک وراهنمائی بکند ممنون میشوم وگرنه تا بیشتر از این ضرر نکردم بکشم کنار
                hاگر حوصله داری و عزمت رو جزم کردی می تونم روشی رو بهت یاد بدم تا شاید اگر سود نکردی لا اقل ضرر نکنی

نظر

• نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
                  hاگر حوصله داری و عزمت رو جزم کردی می تونم روشی رو بهت یاد بدم تا شاید اگر سود نکردی لا اقل ضرر نکنی
                  سلام
                  ممنون از حسن نیت و لطف جنابعالی ، خوشحال میشیم که در تاپیکی مستقل آموزش را شروع کنید و چنانچه مایل باشید در طرح تشویقی سیستم های معاملاتی شرکت فرمایید .
                  با تشکر
                  لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• درود
                    استاد این سیستم با دوشنبه ها و جمعه ها مشکلی نداره؟

*با سپاس آتبین*
                    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• سلام استاد جبل عاملي عزيز
                      متاسفانه من به علت مشكلات شغليم حدود يك سال از تمرين دور بودم. ولي يادمه شما داشتين يه اكسپرت طراحي مي.كردين.
                      مي.خوام بدونم موفق شدين و اگر اين كار انجام شده لينك گذاشتين براي اعضا يا خير؟
                      ممنون

نظر

• ضمنا يه سوال ديگه
                        چند جا ديدم كه مووينگها مقدارهاي متفاوتي داشتن. بالاخره من مووينگها روي چند بزارم؟
                        قبلا ديده بودم كه گفتين يكي 200 و دوتاي ديگه 32 و 12
                        ممنون. منتظر جوابتون هستم

نظر

• با سلام و عرض ارادت خدمت تمامی دوستان
                          و تشکر ویژه از آقای جبل عاملی عزیز به واسطه تمام کراماتشون.
                          من 2 روزه که با این سایت آشنا شدم. وخوشحالم از اینکه چنین جمع گرمی داریم.
                          از دو روز پیش تا حالا فقط 6 ساعت خوابیدم.
                          اینقدر که شوق به بادگیری این بازار با نظم وصف ناشدنی رو دارم.
                          کل موضوعات رو از ابتدا مطالعه کردم. چیزای خوبی یادگرفتم و یا برام یادآوری شد. البته بعضی موضوعات هم بهتر بود توسط مدیریت محترم حذف میشد، که این سایت رو 100 علمی کنند.
                          فقط خواستم عرض ارادتی کرده باشم.
                          برخی استراتژی ها نیز تلفیقی با دیگر ها بود.
                          با طرح تشویقی هم 100 موافقم.
                          خیلی دوست دارم در محظر شما بزرگان شاگردی کنم.

نظر

• من نمیدونم چند مدت هست با این بازار آشنا شده اید با اینحال توصیه میکنم حتما خواب به اندازه داشته باشید و خودتون رو آماده برای ترید در سشن ها و

زمان بازگشائی بازارها (طبق بازار بورس کشورهای گروه g10) بکنید ، این طوری نظم واقعیتون هم بالا میره ، فقط مواقعی که میخواهید از ابتدای بازار آسیا

خصوصا روی ین و دلار استرالیا و کراسهای این دو ارز اون هم خیلی ندرتا پیپ بگیرید ، بیدار باشید تازه در این گونه موارد هم باید نسبت به بالانس ساعت

خوابتون از طریق یادداشت ساعت خواب و بیداری توجه کامل داشته باشید که کسر خوابها رو شناسائی کنید ، خلاصه که مراقب باشید اصول کار

از یادتون نره تا نمنمک خودتون رو آماده برای ترید بکنید ، البته اول دمو به مدت 6 ماه ، بعد اگر نتیجه رضایت بخش بود حساب واقعی ، موفق باشید و کامیاب

نظر

پردازش ...
                            X