اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده به سبک اسکار

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام من هنوز منتظر پیام های دوستان هستم تا کارمو با قدرت شروع کنم البته تا به اینجا استقبال بدک نبوده...هرکسی اگر نظری داره لطفا فقط به صورت پیام خصوصی واسم بفرسته.موفق و پرسود باشید
    تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
    تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
    http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• سلام
      حالا چرا پیام خصوصی ؟ شاید درخواستهای دوستان تکراری باشه . ممکنه علنا توضیح بدین ؟
      فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• با سلام من گفتم دوستانی که علاقه مند هستند پیام خصوصی بدن تا مراحل بعدی رو توضیح بدم چون قصد ندارم در فروم توضیحات بذارم...موفق باشید
        تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!

نظر

• پوزیشن دیروز من بر روی طلا

نظر

• با سلام باتوجه به اینکه درخواست دوستان زیاده توضیحاتی اینجا واستون میذارم-بنده میخوام طرحی را شروع کنم دوستانی که علاقه مند هستند میتونن به بنده پیام خصوصی بدن تا مراحل بعدی رو بهشون بگم-این طرح شامل=اموزش-سیگنال های روزانه با80درصد تی پی-مدیریت سرمایه درحد پیشرفته-که به صورت ایمیل وپیامک برای دوستان ارسال خواهد شد و در فروم مطرح نخواهد شد چون سطح سیگنال ها بالا میباشد-بنده قصد ندارم مثل بعضی ها لقب استاد رو به دوش بکشم و فقط حرف بزنم سیگنال میدن میگن تو دمو بزنید اموزشیه نخیر سیگنال هایی که واستون ارسال خواهد شد را در ریل پیاده خواهیم کرد قصد من صرفا کمک به دوستان است-لطفا این بحث رو در فروم ادامه ندهید اگر سوالی دارید به بنده پیام خصوصی بفرستید در خدمت خواهم بود موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
              با سلام باتوجه به اینکه درخواست دوستان زیاده توضیحاتی اینجا واستون میذارم-بنده میخوام طرحی را شروع کنم دوستانی که علاقه مند هستند میتونن به بنده پیام خصوصی بدن تا مراحل بعدی رو بهشون بگم-این طرح شامل=اموزش-سیگنال های روزانه با80درصد تی پی-مدیریت سرمایه درحد پیشرفته-که به صورت ایمیل وپیامک برای دوستان ارسال خواهد شد و در فروم مطرح نخواهد شد چون سطح سیگنال ها بالا میباشد-بنده قصد ندارم مثل بعضی ها لقب استاد رو به دوش بکشم و فقط حرف بزنم سیگنال میدن میگن تو دمو بزنید اموزشیه نخیر سیگنال هایی که واستون ارسال خواهد شد را در ریل پیاده خواهیم کرد قصد من صرفا کمک به دوستان است-لطفا این بحث رو در فروم ادامه ندهید اگر سوالی دارید به بنده پیام خصوصی بفرستید در خدمت خواهم بود موفق باشید
              شما تا حالا حساب ریل داشتید استمنت هم دارید

نظر

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                شما تا حالا حساب ریل داشتید استمنت هم دارید
                دوست عزیز من ازتون خواستم این بحث را در تاپیک ادامه ندید لطفا با این سوالات سعی نکنید منو زیز سوال ببرید قصد من فقط راهنمایی دوستان است-بنده تا حالا در حساب دمو بیشتر از چند معامله باز نکرده ام شاید بخاطر همین نتیجه گرفته ام-من قبلا در سیستم حجمی معاملات ریل خودم رو با تصویر گذاشته ام و همین ها اعتبار بنده هستند-اگه سواد داشته باشی همین تصویر بالا مربوط به حساب ریل است-لطفا جسارت منو ببخشید اخه بخاطر خواهش دوستام من شروع کردم وگرنه این همه مدت بوده ام-دوستان لطفا فقط پیام بدن موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
                  دوست عزیز من ازتون خواستم این بحث را در تاپیک ادامه ندید لطفا با این سوالات سعی نکنید منو زیز سوال ببرید قصد من فقط راهنمایی دوستان است-بنده تا حالا در حساب دمو بیشتر از چند معامله باز نکرده ام شاید بخاطر همین نتیجه گرفته ام-من قبلا در سیستم حجمی معاملات ریل خودم رو با تصویر گذاشته ام و همین ها اعتبار بنده هستند-اگه سواد داشته باشی همین تصویر بالا مربوط به حساب ریل است-لطفا جسارت منو ببخشید اخه بخاطر خواهش دوستام من شروع کردم وگرنه این همه مدت بوده ام-دوستان لطفا فقط پیام بدن موفق باشید
                  سواد که دارم عزیز من 1 پوزیشن مثبت که دلیل نمیشه شما بیای تبلیغ کنی نفری 500000 تومان بگیری بعد از شما کارنا مه بخوان داغ کنی چرا باید تو فروم مطرح نشه 1 نفر بود فکر کنم fxfarhad مثل مرد گفت 2 هفته سیگنال میدم اگر نتیجه داد بعدش دیگه سیگنال رایگان نمیدم شما که ادعا داری 1-2 هفته سیگنال بده یا 1 استمنت از این روش جدید که داری تبلیق میکنی تو پیام خصوصی بزار بعد دوستان تازه وارد سرنوشت حسابشونو بدن دست شما

نظر

• دوست من شما یکی پول نده بعدشم 500هزارتومان ن 50هزارتومان خودشم واس 3 ماه-بعدشم یک پوزیشن مثبت نیست من تا حالا اینهمه واستون سیگنال گذاشتم... میگم پیام خصوصی بخاطر همینکه بعضی از دوستان به همه چی مشکوک افکار بقیه رو خراب میکنن...من صد تا از این 50هزار تومان ها قبلا در این بازار به ضرر گذاشته ام...باز تصمیم گیرنده خودتون هستید کسانیکه به من اعتماد کنن دوستان من خواهند بود ن شاگرد...خودشون نتیجه اش رو میبینند من هم تبلیغی نکردم اگر قصدم پولشویی بود همون وقت که سیگنال های بنده در اوج قرار داشتن و دوستان اسرار میکردن در مورد سیستمت بگو این بحث رو شروع میکردم...موفق باشید

نظر

• دمت گرم اسکار جان تو هم باید مثل رائول گونزالس تو اوج خداحافظی میکردی...! میشه منظورتون رو از اوج بدونم؟ توی همین فروم کسانی هستند که بالای دو هزار پیپ توی ماه برآیند مثبتشونه. من یادمه اون موقع هم شما همچین سیگنال های دندون شکنی نمیدادی. شما میتونید یه مدت توی فروم بگردی هر کس اینجا دوتا پوزیشنش پشت هم تی پی بخوره سریع بهش میگن سیستمت رو بگو ولی شما زیاد به خودت نگیر. اونی که شما میگی هم اصرار هست نه اسرار که به همه میشه. من همین امروز یه تاپیک بزنم توش بزنم سیگنالهای 90% درست تا بعد از ظهر 5 تا پست میخوره آقا روشت چیه. خلاصه که زمان این کارها اوایل فارکس توی ایران بود نه الان که همه چیز به رایگان پیدا میشه. توی همین فروم من چندتا سیستم میگم اگر سود نداد مسئولیتش با من البته در دراز مدت همش هم رایگانه

1- pipo و cpipo

2- لبه آشوب

3- ارلی برد

4- سیستم اسکالپ جناب یزدی

5- سیستم معاملات شبانه

و ...

در پایان از تمام اساتیدی که باعث شدن همه چیز به رایگان در اختیار دوستان قرار بگیره ممنونم.

ارادتمند----------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان وخسته نباشيد.
                        البته رك گفته باشم چه خوب چه بد نديدم تريدري كه سيگنال فروشي كنه با هر دليل و منطقي كه باشه مگراينكه تريدر نباشه و خودش رو خيلي زرنگ بدونه و ملت رو .....
                        حالا اين كار همون اب در هاون كوبيدن هست چون فكر كنم اين مار خيلي ها رو زده
                        اين نظر من هست تا دوستان خودشون سبك و سنگين كنن بهتر خواهد بود.
                        ازموده را ازمودن خطاست اينطور نيست.
                        پيروز باشيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                          دمت گرم اسکار جان تو هم باید مثل رائول گونزالس تو اوج خداحافظی میکردی...! میشه منظورتون رو از اوج بدونم؟ توی همین فروم کسانی هستند که بالای دو هزار پیپ توی ماه برآیند مثبتشونه. من یادمه اون موقع هم شما همچین سیگنال های دندون شکنی نمیدادی. شما میتونید یه مدت توی فروم بگردی هر کس اینجا دوتا پوزیشنش پشت هم تی پی بخوره سریع بهش میگن سیستمت رو بگو ولی شما زیاد به خودت نگیر. اونی که شما میگی هم اصرار هست نه اسرار که به همه میشه. من همین امروز یه تاپیک بزنم توش بزنم سیگنالهای 90% درست تا بعد از ظهر 5 تا پست میخوره آقا روشت چیه. خلاصه که زمان این کارها اوایل فارکس توی ایران بود نه الان که همه چیز به رایگان پیدا میشه. توی همین فروم من چندتا سیستم میگم اگر سود نداد مسئولیتش با من البته در دراز مدت همش هم رایگانه

1- pipo و cpipo

2- لبه آشوب

3- ارلی برد

4- سیستم اسکالپ جناب یزدی

5- سیستم معاملات شبانه

و ...

در پایان از تمام اساتیدی که باعث شدن همه چیز به رایگان در اختیار دوستان قرار بگیره ممنونم.

ارادتمند----------امیر
                          دوست من مشکل من همین دراز مدته... من با هیچکدام از سیبستم هایی که شما گفتید هیچوقت پوزیشنی باز نمیکنم...شماهم بیا مث من زیاد نمیگم یه هفته سیگنال بزار نه تحلیل...موفق باشی امیدوارم با همین سیستم ها به نتیجه برسی...از همتون خواهش میکنم بحث رو ادامه ندهید اقا منکه نگفتم زوری جون من بیاید.نظر همه واس من ارزشمند است...همه ی سیستم ها به نحوی در دراز مدت سود ده هستند...اینجا تاپیک بنده هست پس بحث رو ادامه ندید چون دوست ندارم به کسی توهینی بشه...ارادتمند موفق باشید

نظر

• قبوله یه هفته من سیگنال میدم تو هم بده. اگر برآیندت کمتر بود برو این دام بر مرغ دگر نه! اگرم برآیند من کمتر بود خودم اولین کسی هستم که پول میدم. اوکی؟
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• من به این پولا احتیاجی ندارم قصدم فقط کمک به دوستان هست...اومدیم خوبی کنیم خودمون کباب شدیم...این تاپیک رو در اینجا میبندم هرکس حرفی داره یا میخواد عضو بشه فقط پیام خصوصی بده.از ده نفر دو نفرم مخالف ما پیدا میشه-منو ببخشید اگر تند خویی کردم موفق باشید

نظر

• باسلام خدمت همگیه دوستان عزیز اگر تند خویی پیش بود از همگی معذرت میخوام حتی از دو دوست معترض -قصد دارم چند روزی سیگنال هایی براتون بزارم البته احتمالا فقط بر روی طلا اگه فرصت بشه شاید یوروین رو هم اضافه کنم.ایمیلم رو پای امضام میذارم باتوجه به اینکه سرعت تاپیک پایین هست بهتره دوستانی که علاقه مند هستن من رو اد کنن-امیدوارم سیگنال ها مفید واقع بشه و به دوستان ثابت بشه موفق باشید...

نظر

پردازش ...
                                X