اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده به سبک اسکار

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام خدمت جناب اسکار
    عذر خواهی میکنم که داخل تاپبکنون پست میزنم سوالی داستم ار خدمتتون خواستم بپرسم
    ایا هنوز سیستم تریدری شما همان سیستم حجم vsa که جناب مسلم معرفی کرد است یا به سبک و شیوه دیگر ترید میکنیید ؟
    اگر سیستم همان سیستم است ایا از بازدهیش راضی هستید؟ بازدهیش در ماه چند درصد است؟
    ممنون میشم اگه پاشخ بدهید
    ارادت مند
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
      با سلام خدمت جناب اسکار
      عذر خواهی میکنم که داخل تاپبکنون پست میزنم سوالی داستم ار خدمتتون خواستم بپرسم
      ایا هنوز سیستم تریدری شما همان سیستم حجم vsa که جناب مسلم معرفی کرد است یا به سبک و شیوه دیگر ترید میکنیید ؟
      اگر سیستم همان سیستم است ایا از بازدهیش راضی هستید؟ بازدهیش در ماه چند درصد است؟
      ممنون میشم اگه پاشخ بدهید
      ارادت مند
      عذر خواهی برای چه دوست من؟همه میتونن در تاپیک پست بزنن و هرکمکی از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد.بله من از سیستم حجمی و سیستم ها واما اگر های مختلفی برای پوزیشن گیری استفاده میکنم.و مهمترین انها نقاط مقاومت است و اما در مورد بازدهی خودتون ببینید...موفق و پر سود باشید
      تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
      تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
      http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• طلا خروج از پوزیشن بای و ورود به پوزیشن سل tp1=20-sl=30
        تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!

نظر

• با سلام طلا سل1376.00-tp1=25-tp2=40-tp3=70-sl=25

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
            با سلام طلا سل1376.00-tp1=25-tp2=40-tp3=70-sl=25
            تی پی دو رو زد-دوستان یادتون باشه در تی پی یک استاپ رو به نقطه ی ورود بیارید

نظر

• سلام خدمت همگیه دوستان بعد از تلاش های زیاد و شبانه روزی خوشبختانه به نتایج خوبی دست یافته ام...دوستانی که مایلند میتونن به بنده پیام بدن موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
                سلام خدمت همگیه دوستان بعد از تلاش های زیاد و شبانه روزی خوشبختانه به نتایج خوبی دست یافته ام...دوستانی که مایلند میتونن به بنده پیام بدن موفق باشید

مایل به چی دوست عزیز ؟؟؟
                تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

• نوشته اصلی توسط lucifer_quest نمایش پست ها
                  مایل به چی دوست عزیز ؟؟؟
                  فرشید جان مایل دیگه! منظورش کجه... دوستانی که خمیدگی و ناصافی دارن خبر بدن.

دلم برای فروم تنگ شده بود امیدوارم دوستمون از شوخیم ناراحت نشه
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                    فرشید جان مایل دیگه! منظورش کجه... دوستانی که خمیدگی و ناصافی دارن خبر بدن.

دلم برای فروم تنگ شده بود امیدوارم دوستمون از شوخیم ناراحت نشه
                    امیرحان اولا شما خودتا فیلم کردی یا ما را ؟
                    کجا یهو غیبت میزنه
                    بی خبر بی خبر کجا میری
                    احازه گرفتی و رفتی ؟
                    از خلیل حان پبرس چند بار سراغتا گرفتم
                    دستم به نرسه
                    بعدشم
                    اقا اسکار جان ما مایل هستیم دادا
                    منم هستم
                    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• زیر سایتیم برادر

یکی به ما گفت میای بریم مسافرت من فکر نمیکردم کل ایران رو بخواد بگرده. اتفاقا همین امروز از اصفهان اومدم ولی خداشاهده وقت نشد وگرنه هم شما هم آرش جان هم مهدی عزیز هم رسول گل و ... رو خیلی دوست داشتم ببینم. ایشالا یه وقت دیگه بتونم دوستای گلم رو ببینم.

ارادتمند-----------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام آقا امیر

با توجه به عکسی که انتخاب کردین یه سوال ازتون داشتم.

آیا راجع به بورس آمریکا و فعالیت تو بازارش اطلاعاتی دارین؟

مرسی
                        وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ
                        AND WHOEVER PUT HIS TRUST IN ALLAH, THEN HE WILL SUFFICE HIM
                        ::تمام نا تمام من با تو تمام می شود::

نظر

• سلام دوست عزیز

اطلاعات تکنیکالی دارم ولی باز کردن حساب و اینها نه. خودمم دارم
                          به همون سمت میرم. البته بروکرهایی هستند که سهام هم ارائه میدن که دو مزیت دارن.

1: شما احتیاجی به دونستن مراحل سخت ندارین

2: میتونید از سل هم سود بگیرید

لوریج هم مزیته ولی چون شمشیر دولبه است ننوشتم. اگر سوالی داشتید پیام خصوصی بدید در حد سوادم مخلصتم هستم

ارادتمند----------امیر
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام به همه دوستان ما هم هستیم دایی
                            صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

• با درود فراوان به همه دوستان واساتيد. اسكار جان بنده نيز تمايل خود را اعلام مينمايم. با سپاس موفق باشيد

نظر

• باسلام خدمت همگی دوستان ببخشید که کمتر به فروم سر میزنم مشغله ی کاریه دیگه...خب منظورم اینه اگه تمایل دارید از این بازار پر خطر نتیجه بگیرید به بنده پیام خصوصی بدید تا راهنماییتون کنم...موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X