اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نجوم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

دوستان اگر sign up خواست مشکلی ندارد فقط email آدرس و یک پسورد میخواهد تا sign up کند
    زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
      دوستان اگر sign up خواست مشکلی ندارد فقط email آدرس و یک پسورد میخواهد تا sign up کند
      سلام
      دردسر داره این لینک یک بزرگواری لطف کنه یک جا دیگه بزاره پسورد و ... نخواد رفتم این کار شما رو کردم میگه ایمیل شما وجود داره من یادن نیست کی رفتم ایمیل دادم و اصلا پسوردم چی بود....
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

عزیز راهنمایی کنید کجا راحت هستید همانجا آپلود کنم

نظر

البته به جای ایمیل واقعی هم می توانید یک اسمی @اسمی .com بزارید
          ایمیل تان را چک نمیکند

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
            سلام
            دردسر داره این لینک یک بزرگواری لطف کنه یک جا دیگه بزاره پسورد و ... نخواد رفتم این کار شما رو کردم میگه ایمیل شما وجود داره من یادن نیست کی رفتم ایمیل دادم و اصلا پسوردم چی بود....
            با تشکر از جناب aligh
            خدمت نیما جان عزیزم

http://d01.megashares.com/dl/X9CmU9R/Larry%20Pesavento%20-%20Astro%20Cycles.%20The%20Trader%27s%20Viewpoint. pdf

نظر

دوستانی که از منابع انگلیسی استفاده میکنند لطف کنند آموخته هاشون رو با سایر دوستان به اشتراک بزارن که همگی بتونیم استفاده کنیم
              اگه هدف معرفی کتاب باشه که نت پره از این کتابها
              پس دوستان لطف کنند و تو بحث همکاری کنند
              ویرایش توسط mehrdad_hpm : https://www.traderha.com/member/4601-mehrdad_hpm در ساعت 05-18-2012, 11:16 PM
              اگر براي اختراع لامپ لازم باشد كه توماس اديسون باشيد، لازم نيست كه براي روشن كردن يك لامپ نيز توماس اديسون باشيد !

نظر

چه بر سر آسترولوژی ، علم پیشگوئی وقایع آمد

در سال 1975 ، يكصد و هشتاد و شش دانشمند كه هجده نفر آنها از برندگان جايزه نوبل بودند ، سرانجام تصميم خود را بر عليه « آسترولوژي » گرفته و با امضاء يك اعلاميه همه آن چيزهايي را كه به عنوان « كهنه پرستي » مي ناميدند ، از جمله آسترولوژی و افكار غيرمنطقي و خرافي را در اين رابطه محكوم كردند . اولين مقاله جنجالي و مخالفت آميز آنها در نشريه پاييزي مجله هيومنيست انتشار يافت . دكتر جوگوداويج ستاره شناس و منجم آمريكايي مي گويد ،* نمي دانم كه آيا شخص سردبير مجله آقاي پاول كورتز نيز در اين ماجرا شركت داشته است يا خير ، ولي حمله ي جدل آميز و پر سروصدايي بود . اين دانشمندان كه اعلاميه را امضاء كردند به احكام نجوم هر آنچه كه به بود و نبود از قبيل ، مزخرف ، گنداب ، و بسياري از واژه هاي نارواي ديگر منسوب گردند .
                جالب اينجاست كه اين اين آقايان محترم احكامي را امضاء كردند هيچ كدامشان هرگز مراتب آسترولوژی و بطن علمي آن را مطالعه نكرده اند و بلكه هيچ وقت هم علاقه اي به اين كار نداشته اند . فقط بدون مطالعه واقعي چون دانشمند بودند !! مي دانستند كه آسترولوژي يك اصل مردود است . اعضاء كميته ي پروفسور كورتز هم كه مأمور تحقيقات علمي در مورد اظهارات غير معمولي و غير علمي هستند هرگز و هرگز در اين مورد بخصوص پژوهشي نكرده اند .
                ----------------------------------------------------------------------------
                اگر براي اختراع لامپ لازم باشد كه توماس اديسون باشيد، لازم نيست كه براي روشن كردن يك لامپ نيز توماس اديسون باشيد !

نظر

با سلام
                  یک فایل برای آشنایی با اصطلاحات اولیه نجوم

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...?-نجوم.pdf

نظر

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
                    با سلام
                    یک فایل برای آشنایی با اصطلاحات اولیه نجوم

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcmاصطلاحات-اولیه-نجوم.pdf
                    سلام دوستان اگر مطلبی در ارتباط با نجوم و روانشناسی یعنی اثر اجرام آسمانی بر روح و روان انسان مانند اثر که روزهای ماه قمری بر روح و روان انسان ها دارد. دارید لطف بفرمائید.

نظر

سلام خدمت دوستان بدون مقدمه بگم که من عاشق باستان شناسی و بخصوص مسائل نجوم و ارتباط انها با موجودات فضایی هستم ! در مورد اثار باستان شناسی که از ارتباط مردم با مجودات فضایی هست که من شکی ندارم ! در این زمینه روایات و ایه های قرانی هست که تاکید میکنند موجوداتی غیر از ما انسانها در روی دیگر سیارات زندگی میکنند!

اما علت نوشتن این پست دیدن یک شی نورانی هست که در یک ساعت مشخص از افقانستان تا اسرائیل دیده شده و در انجا ناپدید شده است! حتما یادتان هست چند سال پیش هم اشیا نورانی در اسمان ایران نمایان شدند و بعد از چند روز ناپدید شدند!
                      بنظر میرسه امسال سال فوق العاده مهمی خواهیم داشت! چون هم تقویم مایاها از پایان جهان در این سال خبر داده و هم چینی ها و هم یک ریاضی دان ژاپنی و هم نسترداموس! که اینها درصد اشتباه بودنشان خیلی کم هست چون در سالهای مختلف و بدون خبر از هم چنین پیشگویی های انجام دادند!
                      یک سوال خیلی مهمی در ذهنم هست که چرا امریکا و دیگر کشورها دارند اینهمه ناو و هواپیما به خلیج فارس میفرستند ؟ در این چند هفته میبینید که هر کشور یک ناو یا زیر دریایی به خلیج فارس میفرسته ! کسی که فکر میکنه برای جنگ با ایران هست خیلی اشتباه میکنه ! بنظر یک سری مسائل مهمی پشت پردست که خیلی مهمتر از جنگ و ایران هست!
                      دنیا ابستن حوادث مهمی خواهد شد و مرکز این حوادث خاورمیانه خواهد بود! من البته معتقد به اغاز یک دوره جدیدی از تاریخ بشر هستم و خیلی خوشبینم و پایان جهان را که پیشگویی کردند پایان یک دوره از تاریخ بشریت میدانم!
                      در اینده مطالب دیگری در زمینه باستانشناسی خواهم گفت! از دوستان اگر کسی نظری دارد یا فکر میکنه برداشتم اشتباهه حتما نظرشو بگه!
                      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

تئوری جالبی در فیزیک وجود دارد که می گوید بین فضا و زمان شکافهایی وجود دارد که به کمک آنها می توان فاصلها هایی به اندازه چندین سال نوری را در چند ساعت طی کرد.

شکاف فضا - زمان یا همان Wormhole به کمک امواج گرانشی ایجاد می شوند. به نظر می رسد بشقاب پرنده های فرازمینی از همین واقعیت فیزیکی برای سفر بین کهکشانها استفاده می کنند. چنین شکافهای در فاصلها های کوتاه و در روی زمین نیز به کمک امواج الکترو مغناطیسی ایجاد می گردد.

آلن گرینلیف فیزیک دان و ریاضی دان دانشگاه روچستر شبیه سازی را یافته است که می تواند یک شکاف فضا زمانی مصنوعی ایجاد کند.

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

از دوستان کسی میتونه فرمول تفاوت زمان در زمین و فضا را توضیح بده؟ انگار تفاوت خیلی زیاد هست !

نظر

ولله يسجد ما في السموات و ما في الارض من دابة و الملائكة* و هم لايستكبرون»« و آنچه در آسمانها و آنچه در زمين از جنبندگان و فرشتگان است، براي خدا سجده مي*كنند و تكبر نمي*ورزند»

نظر

و من آياته خلق السموات و الارض و ما بث فيها من دابة و هو علي جمعهم اذا يشاء قدير1»« و از نشانه*هاي [قدرت] اوست آفرينش آسمانها و زمين و آنچه از [انواع] جنبنده در ميان آن دو پراكنده است و او هر گاه بخواهد برگرد آوردن آنان تواناست.»

نظر

از دوستان کسی اطلاعاتی از تلسکوپ داره؟ انواعش؟ قیمتش؟ اصلا کسی با تلسکوپ کار کرده؟

نظر

پردازش ...
                                X