اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اموزش کامارلیا (camarilla)موقعیت های مناسب سیستم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

این هم دو تا پوزیشن امروز...

EURAUD ببینیم 105 پیپ میده یا نه...

AUDCHF هم چقدر صبر کرد برای شکستن این تراکم....

نظر

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
      EUR/USD M5

سه پوزیشن داشتم

دو تا رو با 20 پیپ و سومی دو با 30 پیپ بستم

ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 04-10-2013, 07:14 PM

نظر

EUR/USD M15

واکنش زیبای قیمت به خط مقاومت H3

نظر

تشکر از امیر جان وفرزان عزیز ودوستان عزیز که تاپیک رو اداره کردند براتون ارزوی موفقیت میکنم پوزیشن هاتون پرسود

نظر

نوشته اصلی توسط HST نمایش پست ها
            تشکر از امیر جان وفرزان عزیز ودوستان عزیز که تاپیک رو اداره کردند براتون ارزوی موفقیت میکنم پوزیشن هاتون پرسود
            camarillaساده ولی پر محتوا امیدوارم درکنار شما دوستان خودم بتونم از تجربیات شما وموقعیت های بازار استفاده کنم موفق پرسود باشید.

ویرایش توسط HST : https://www.traderha.com/member/3488-hst در ساعت 04-12-2013, 02:10 PM

نظر

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز

چقدر خوشحال شدم وقتی پست های شما را دیدم

منتظر رهنموده های شما هستم. بنده هم در خدمتتان

در لینک زیر می توان محاسبات Camarilla ، Pivot ، Fibo و Woodie را که روزانه اعلام می کند، مشاهده و مقایسه کرد، البته با فرمول خودش

در مارکت چندین فرمول برای Camarilla وجود دارد که سطوح متفاوتی را نشان میدهند
              ، کدامش بهترین است؟ نمی دانم. نتایج محاسبات و اندیکاتورها، به بروکر و فاصله زمانی با GMT بی ارتباط نیست. همان مشکلاتی که در Pivot هم وجود دارد.

EUR/USD: Currencies at a Glance | EURUSD | EUR USD
              ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 04-12-2013, 09:33 PM

نظر

سلام

این هفته برعکس هفته های قبل، هفته ی خوبی نبود و از سه تا پوزیشن AUDCAD، AUDCHF و EURAUD دو تا استاپ خوردند و یکی به حد سد رسید و برایند هفتگی 52پیپ منفی شد...
                ایشاالله با رفع یکسری مشکلات هفته به هفته نتایج بهتر میشه بدون شک...

AUDCAD

AUDCHF

EURAUD

نظر

سلام...

به علت تراکم خطوط پیوت فیبو در اکثر جفت ارزها، این هفته بازار رنجی داشتیم، مخصوصا در جفت ارزهای متصل به ین، مگر این که حرکات شارپی رخ بده که همه رو بشکنه...

پوزیشن های این هفته...
                  EURCAD 1H

NZDCHF 1H

EURGBP 1H

GBPCHF 1H

نتیجه

نظر

سلام خدمت دوستان عزیز امیر فرزان دو.ستان عزیز خسته نباشید این شالله ترید های پرسودی داشته باشید
                    با شکست 0.93303 انتظار رشد دارم تا 0.94231 و0.94598

نظر

نوشته اصلی توسط HST نمایش پست ها
                      سلام خدمت دوستان عزیز امیر فرزان دو.ستان عزیز خسته نباشید این شالله ترید های پرسودی داشته باشید
                      با شکست 0.93303 انتظار رشد دارم تا 0.94231 و0.94598

تحلیل سریالی فرانک عجب FLATI

نظر

دو پوزیشن این هفته تا این لحظه....
                        EURCAD 1H
                        دیر رسیدم بهش متاسفانه....

AUDCHF 1H

نظر

نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                          دو پوزیشن این هفته تا این لحظه....
                          EURCAD 1H
                          دیر رسیدم بهش متاسفانه....

AUDCHF 1H
                          نتیجه
                          EURCAD 1H

SL
                          رو متاسفانه کوچیک در نظر گرفته بودم، به هدف رسید ولی...
                          الکی الکی استاپ خوردیم...

AUDCHF 1H
                          به هدف رسید.

نظر

پوزیشن سوم این هفته...

NZDUSD 1H

نظر

Amir

میشه لطفاً اندیکاتورها و تمپلیت خودت رو اینجا دانلود کنی؟

نظر

خدمت شما...

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6819892021.rar

بهتر هستش از برای سیگنال گرفتن از بروکری استفاده بشه که 0 gmt باشه و کندل یکشنه نداشته باشه...
                                ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 04-24-2013, 08:45 PM

نظر

پردازش ...
                                X