اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اموزش کامارلیا (camarilla)موقعیت های مناسب سیستم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نظر

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها

نتیجه 42 پیپ

نظر

سلام
        Farzan جان یک زحمتی ببرات دارم، اونم این که در کنار خطوط کامارلیا خطوط پیوت فیبو رو هم قرار بدی که در نهایت بشه یک مقایسه ای بین اون ها داشته باشیم...

واقعا کار بزرگی میکنی اگه این کار رو انجام بدی(من از شنبه دیگه کارم شروع میشه و فقط بعد ازظهرها هستم)...

این هم یک نمونه از خطوط پیوت فیبو برای جفت ارز eurgbp در تایم یک ساعته که خطوط پیوت ماهیانه و هفتگی رو نشون دادم که ملاحظه میکنید زیبا بوده...

این هم یک نمونه از خطوط پیوت فیبو برای جفت ارز eurgbp در تایم 15مین که خطوط پیوت روزانه(امروز) رو نشون دادم که ملاحظه میکنید زیبا بوده....

نظر

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
          سلام فرزان جان
          ممکنه بگی با رسم اون خط آبی چه چیزی رو مد نظر داشتی؟
          با تشکر
          هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
          باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
          .

نظر

خدمت شما امیر جان

این اندیکاتور برای دانلود در پست شماره 7 قرار داره

ولی تصاویر با صفحه سفید، با اندیکاتوری است که فقط خطوط Camarilla را رسم می کند

پیروز باشی
            ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 04-04-2013, 01:00 AM

نظر

فرزان جان این اندیکاتوری که فقط کمریلا را رسم میکنه همونی که روچارت سفید داری را محبت میکنی آپلود کنی. ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط sadegh نمایش پست ها
                سلام فرزان جان
                ممکنه بگی با رسم اون خط آبی چه چیزی رو مد نظر داشتی؟
                با تشکر

صادق جان، اینجا همانطور که مشاهده مب کنبد، نخست یک واگرایی داشتیم. پس از اینکه سقف را نتونست بشکونه، وارد شدم. اون خطوط آبی مربوط به سقف هاست. شاید هم بشه گفت 123 است.

اگر قیمت پس از تماس با h3 یا l3 ، سقف یا قله را نشکنه، گواه خوبیه البته نظر شخصیه

در خیلی موارد حرکت شارپه و تصمبم گیری ورود به پوزیشن سخت تر میشه، البته برای من ناوارد

ارادتمند

نظر

نوشته اصلی توسط Saeed_Yousefi نمایش پست ها
                  فرزان جان این اندیکاتوری که فقط کمریلا را رسم میکنه همونی که روچارت سفید داری را محبت میکنی آپلود کنی. ممنون میشم
                  با کمال میل سعید عزیز
                  فایل های پیوست شده

نظر

ممنون . دستت طلا

نظر

نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                      سلام
                      Farzan جان یک زحمتی ببرات دارم، اونم این که در کنار خطوط کامارلیا خطوط پیوت فیبو رو هم قرار بدی که در نهایت بشه یک مقایسه ای بین اون ها داشته باشیم...

واقعا کار بزرگی میکنی اگه این کار رو انجام بدی(من از شنبه دیگه کارم شروع میشه و فقط بعد ازظهرها هستم)...

این هم یک نمونه از خطوط پیوت فیبو برای جفت ارز eurgbp در تایم یک ساعته که خطوط پیوت ماهیانه و هفتگی رو نشون دادم که ملاحظه میکنید زیبا بوده...

نتیجه

نظر

این هم موقعیت دیگه ای که امروز شکار شد...

نظر

با سلام
                          همانطور که دوست عزیز جناب farzan20 هم فرمودند بهترین تایم m15 میباشد و بهترین تلفیق ان هم با pivot custom و واگرایی است
                          یکی از دوستان با این روش ساده سالها بود که سود کسب میکرد

نظر

سلام
                            واکنش به پیوت های فیبو هفتگی و ماهیانه...

نظر

در ادامه...

نظر

درود و سپاس از تاپیک خوبتان،

شما اعتقاد دارید که پیوت ها را بر اساس فرمول فیبو یا کاماریلا بچینیم نتیجه بهتری از فرمول کلاسیک می گیریم؟

با احترام

نظر

پردازش ...
                                X