اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تاپیک اختصاصی پیوت زمانی جناب آقای آزاد ی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط h.j نمایش پست ها
    با سلام ، ظاهرا اندیکاتور غیرفعال شده اگه ممکن هست نسخه فعال منتشر کنید
    با تشکر از شما
    ظاهرا نسخه بدون محدودیت اندیکاتور توی پست 226 منتشر شده ، از بزرگوارانی که زحمت کشیدن متشکرم
    با توجه به موضوع جذاب ! و البته ارزشمند اگه فرمول تشکیل پیوت های زمانی توضیح داده میشد خیلی عالی بود ، البته شاید این مطلب هم باشه بنده ندیدم
    مرسی
    ویرایش توسط h.j : https://www.traderha.com/member/6446-h-j در ساعت 03-17-2017, 12:43 PM

نظر

• سلام خدمت همه دوستان گرامی
      بابت به اشتراک گذاشتن این اندیکاتور مفید واقعا بهتون دست مریزاد و خسته نباشید می گم
      مطلبی که می خوام عنوان کنم این هست هنگامی که در بازار واگرایی کلاسیک رخ میده و قیمت به یکی از اکستنش های موج قبل میرسه که همزمان ظرف زمانش پر میشه اکثرا بازار خیلی شارپ حرکت می کنه .
      دوستان لطفا بررسی فرمایید .
      فایل های پیوست شده

نظر

• با سلام و احترام

ضمن تشکر از کاربر عزیز MDA7 جهت نوشتن اندیکاتور پیوت های زمانی چند تا نکته میخواستم بررسی بشه:

1. با تعویض تایم فریم محل پیوت های زمانی عوض میشه.(مانند تایم فریم 30دقیقه و 15 دقیقه عکس زیر)...
        2. در صورت امکان Midpivot هم به پیوت های زمانی اضافه شود.

ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 11-23-2018, 11:20 PM

نظر

• سلام . من قبلا از اموزش های جناب ازادی بهره بردم اما این اندیکاتور پیوت زمانی را ندارم . ممنون می شم اینو برای من نیز به اشتراک بگزارید . ممنون

نظر

• سلام عزیزان , عاجزانه تقاضا دارم فرمول محاسبه دستی پیوت های زمانی رو به اشتراک بگذارید بصورت عکس یا pdf , من و خیلی از افراد دیگه اصلا به متاتریدر ویندوز دسترسی نداریم که اندیکاتور روش دانلود کنیم . از اینجا هم جا داره از نیما آزادی عزیز هم تشکر کنم که اگر آموزه هایش نبود هنوز که هنوزه بسیاری سرگردان بودند و بودیم , ولی هنوز موفق به استفاده از پیوت زمانی نشده ام به دلیل دسترسی مشکل به آن ـ

فرستاده شده از HUAWEI MLA-L11ِ من با Tapatalk

نظر

• 30 نوامبر 2018

شاید
              فعلا دارم تست می کنم
              30-now-18.JPG

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• چارت بالا یورو دلار تایم 5 دقیقه
                می بخشید فراموش کردم بنویسم

نظر

• نتیجه . امروز 30 نوامبر 2018 یورو دلار
                  خیلی احترامی قائل نشد
                  30 now 2018 res.JPG

نظر

• سلام جناب مهدی خان لطف میکنید محاسبات دستی پیووت زمانی را برای من بفرستید؟[br][br]

نظر

پردازش ...
                    X