اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تاپیک اختصاصی پیوت زمانی جناب آقای آزاد ی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من این کارها رو بخاطر نفع خودم نمیخوام که قانع بشم یا نشم!
    خودت یه سری به پستها بزن ....
    این تاپیک تا این لحظه 7877 نفر بازدید کننده داشته در حالی که فقط 2-3 نفر دارند کار و تلاش میکنند.
    آیا به نظر شما قانع کننده هست؟!!!!!
    و آیا انصاف هست ؟ همه برای منافع شخصی از ایده و کار شبانه روزی شخصی استفاده کنه ولی تجاربش رو نخواد بگه!
    ایده مال بنده نیست ولی اساتید دیگه ای شاهدند که چند شب رو روز فقط برای رفع ایرادات روش کار کردم چه برسه به نوشتن بیس کد .

اگر مدیر محترم بخش دستور بفرمایند همین الان تقدیم میکنم.
    سلام

جناب مهدی عزیز ضمن سپاس فراوان بابت تمامی زحماتی که در بخش آموزش و ساخت سفارشات میکشید ، باید عرض کنم که کاملا با منطق شما موافقم زیرا کاملا عادلانه سعی بر ایجاد مسیری برای اشتراک دانسته ها و تجارب دارید ( با توجه به این که در یک محیط کاملا رایگان و عمومی فعالیت داریم ) .
    ولی در مورد تاریخ اعتبار این اندیکاتور تصمیم را بر عهده خودتان میگذارم که در در صورت تمایل برای کاربرانی که تمایل دارید قرار دهید .

با تشکر
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• سلام اقای مهدی
      برادر من دوست عزیز
      ما میدونیم شما بدون چشم داشت و صادقانه این اندیکاتور رو تکمیل کردین
      که البته در این راه یک سری تجارب هم بدست اوردین که اون واقعا با ارزشه و ما بدون بهره
      برادر عریزم شما فقط خواستین که بچه هایی که دارن استفاده می کنن تجاربی که بدست میارن رو اینجا قرار بدن...
      من کل این تاپیک رو خوندم
      جزء اخرین نفراتی بودم که رسیدم و این اندیکاتور رو گرفتم که بعدش هم اندیکاتور اکسپایر شد هم سایت .....!!

دوست عزیزم من با یه اندیکاتور اکسپایر شده چجوری باید یکی دو پوزیشنی که میگیرم که باید اسمش رو بزارم تجربه در این تاپیک قرار بدم اخه...

طبق اخرین فرمایش خودتون هم یکی دو روزه قراره نسخه جدیدش اینجا یا یه جای یگه قرار بگیره

لطفا تجدید نظر بفرمایید

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
        زمانی دائمی رو آپلود خواهم کرد که دوستان مشارکت کنند و یه نتیجه ای از این همه کار گرفته بشه و الا مشخص میشه که هیچ کسی استفاده خاصی نکرده که بیاد شیر کنه....

هر کی میاد 2 تا پست میزنه بعد دیگه خبری ازش نمیشه.

اگر دایمی رو هم بخواهید توسط دوستان دیگه نوشته شده میتونید دانلود بفرمایید ولی ورژنی رو که بنده نوشتم تا مشارکت نشه دائمی نخواهم کرد.

اگر میبینید که کارا هست پس لطفا اطلاعاتتون رو شیر کنید تا بعد از اکسپایر شدن این بار ورژن دایمیش رو قرار بدم.

با تشکر

سلام جناب mda7،

می خواستم اگه امکان داره اندیکاتور پیوت زمان رو یه مدت برام فعال کنید باهاش کار کنم. پیوت های زمانی که آقای میری آموزش دادند رو امروز حساب کردم به نظرم خوب بود اما یه خورده سخت بود حساب کردنش به صورت دستی! از صبح تا حالا دارم روش کار می کنم. می خوام نتایج رو با نتایج اندیکاتور پیوت زمانی مقایسه کنم. ممنون میشم اجازه کار باهاش رو بهم بدید.

نظر

• سلام
          با تشکر از آقا نیما و دوستانی که زحمت نوشتن رو کشیدن
          پی احساس آرامش...

نظر

• سلام می خواستم لطف کنید ودر مورد پیوتهای زمانی که جناب ازادی در تاپیک up adn downاستفاده می کنند اگر اموزشی سراغ دارید قرار دهید واگرامکان داره برای دانلود قرار بدهید متشکر

نظر

• با سلام خدمت دوستان من هم تازه با این تاپیک آشنا شدم تقاضا دارم اگر امکانش باشه اندیکاتور پیووت زمانی را برای یکماه آپدیت کنید ، تا دوستانی که تازه با این تاپیک آشنا شده اند پوزیشن های خود را اعلام کنند که نتیجه گیری حاصل بشه ، بصورت گروهی کار کردن برای همه بهتر هستش.
              از دوست خوبمون جناب mda7 و همچنین مدیر تاپیک تقاضا دارم تا در تصمیم گیری خود تجدید نظر بکنند و یک فرصت دوباره بهمون بدهند.
              قبلا از زحمات شما کمال تشکر را دارم.

نظر

• با توجه به واگرایی و همچنین برخورد به پیووت زمانی احتمال بالا رفتن انس جهانی ( طلا ) هستش.
                اما همش پیش خودم فکر میکنم این پیووت زمانی اشتباه هستش ، من همون پیووتی که کاربر محترم mohsen_hps گذاشتند رو استفاده میکنم ، اون پیووت درست هستش یا نه؟

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-19-2014, 10:29 PM

نظر

• [QUOTE=za_trader;125262]با توجه به واگرایی و همچنین برخورد به پیووت زمانی احتمال بالا رفتن انس جهانی ( طلا ) هستش.
                  اما همش پیش خودم فکر میکنم این پیووت زمانی اشتباه هستش ، من همون پیووتی که کاربر محترم mohsen_hps گذاشتند رو استفاده میکنم ، اون پیووت درست هستش یا نه؟

سلام

ضمن تشکر از فعالیت جنابعالی لطفا از آپلود سنتر اختصاصی همین فروم جهت آپلود فایل و تصاویر استفاده نمایید .

با تشکر
                  ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-19-2014, 10:29 PM

نظر

• با وجود واگرایی و پیووت زمانی تحلیل من اشتباه از آب در آمد طلای جهانی پایین تر اومد
                    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-19-2014, 10:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط za_trader نمایش پست ها
                      با سلام خدمت دوستان من هم تازه با این تاپیک آشنا شدم تقاضا دارم اگر امکانش باشه اندیکاتور پیووت زمانی را برای یکماه آپدیت کنید ، تا دوستانی که تازه با این تاپیک آشنا شده اند پوزیشن های خود را اعلام کنند که نتیجه گیری حاصل بشه ، بصورت گروهی کار کردن برای همه بهتر هستش.
                      از دوست خوبمون جناب mda7 و همچنین مدیر تاپیک تقاضا دارم تا در تصمیم گیری خود تجدید نظر بکنند و یک فرصت دوباره بهمون بدهند.
                      قبلا از زحمات شما کمال تشکر را دارم.

بنده هم با این دوستمون هم عقیده هستم ، یعنی زاجع به چه اندیکاتوز میفزمائید مشارکت صورت بگیره ؟؟

من یک موزد پیدا کزدم دز جند پست حلوتز که جناب یزدی اپلود کرده بودند که اونهم نوشته اکسپایر شده ،،

اول بهتزه موزد زا دز معرض دید قرار دهیذ بعد تقاضای مشارکت فرمائید

موزذ بعذ زمینه مشارکت هست ،، انتظار مشارکت در جه زمینه ای دارید ؟؟؟ چون از دو بخش تشکیل میشه اول عملکرذ اندیکاتور که انگونه که متوجه شدم نیمای عزیز اونو طراخی کرده و دوم نوشتن ان هست که توسط جناب mda نوشته شده ،، دز کدوم موزد انتظار مشارکت دارید ؟؟

در مورد اول باید سواد بنده در مورد پیوت زمانی بیشتر از نیمای عزیز باشه و در مورد نوع نوشتن اندیکاتور هست که باید بیشتر از جناب mda بلد باشم تا مشارکتم بدرد بخوره ؛؛ وگرنه اظهار عقیده ام بیجا خواهد بود

اگر گله مندی غلت دیگه داره که شاید حق با شما باشه

ولی نه این اندیکاتور و نه حتی خود جام مقدس هم نمیتونه ضامن سود های رویائی در این بازار باشه ،، تنها به یک علت ،، اینکه این بازار با ظبیعت انسان از جهات مختلف تضاد داره،،

ممنون
                      ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-19-2014, 07:35 PM
                      تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                      قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• ذوستان سلام مجدد

مجبور شدم این پست تکمیلی را هم ارائه دهم چون خودم که پست خودم را خوندم دیدم میتونه نشان از بد جنسی نویسنده داشته باشه ، منظورم جمله اخر و قیاس با جام مقدس یعنی هالی گریل هست ،،

ذر طول مدتی که در خدمتتان بودم همواره زمین ادب را در پیشگاه اساتید بوسیده ام و همواره به بقیه تازه واردین هم لزوم رعایت احترام به اساتید و سایر هم فورومی ها را متذکر شده ام

حال هدفم از نوشتن این حمله صرفا ظرخ یک خواهش از سوی بقیه بجه هائی که یک در میان در پست های قبلی ذرخواست ارائه اندیکاتور را نموده اند بوده . و اینکه بگویم خاطرتون راحت باشه کسی تا نتونه به شخصیت ضد فا ر کسی خودش غلبه کنه ؛ نه با این اندیکاتور ( که مطمنم یه جهت طراح و نویسنده صاحب نامش و موضوع بکزش ،، جتما یکی از ارزشمند ترین اندیکاتور ها میباشد ) ،، بلکه با جام مقدس هم نخواهد تونست سود رویائی ( در بالا هم به رویائی بودن سود اشاره کردم چون سود متعارف قابل دسترسی میباشد ) بدست بیاره ؛؛

در نهایت صلاح ملک خویش خسروان دانند لذا تصمیم نهائی با خودتون هست ،،

من اصلا نمیدونم چرا چنین درخواستی غیر متغارفی را مطرح کردم ؛؛ البته خودم علتسو میدونم چون از قدیم ندیم ها میگویند که سید ها هفته ای یکبار برای چند دقیقه کرکره ذهن و فکرشون را میکشند پائین ،، الان هم همون جند دقیقه بوده
                        ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-20-2014, 01:19 AM
                        تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                        قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                          ذوستان سلام مجدد

مجبور شدم این پست تکمیلی را هم ارائه دهم چون خودم که پست خودم را خوندم دیدم میتونه نشان از بد جنسی نویسنده داشته باشه ، منظورم جمله اخر و قیاس با جام مقدس یعنی هالی گریل هست ،،

ذر طول مدتی که در خدمتتان بودم همواره زمین ادب را در پیشگاه اساتید بوسیده ام و همواره به بقیه تازه واردین هم لزوم رعایت احترام به اساتید و سایر هم فورومی ها را متذکر شده ام

حال هدفم از نوشتن این حمله صرفا ظرخ یک خواهش از سوی بقیه بجه هائی که یک در میان در پست های قبلی ذرخواست ارائه اندیکاتور را نموده اند بوده . و اینکه بگویم خاطرتون راحت باشه کسی تا نتونه به شخصیت ضد فا ر کسی خودش غلبه کنه ؛ نه با این اندیکاتور ( که مطمنم یه جهت طراح و نویسنده صاحب نامش و موضوع بکزش ،، جتما یکی از ارزشمند ترین اندیکاتور ها میباشد ) ،، بلکه با جام مقدس هم نخواهد تونست سود رویائی ( در بالا هم به رویائی بودن سود اشاره کردم چون سود متعارف قابل دسترسی میباشد ) بدست بیاره ؛؛

در نهایت صلاح ملک خویش خسروان دانند لذا تصمیم نهائی با خودتون هست ،،
                          سلام جناب موسوی
                          ممنون از توضیحات جنابعالی . ولی باید عرض کنم که منظور آقا مهدی از مشادکت ، در میان گذاشتن و بیان تجارب و دست یافته های به دست آمده از نحوه بکار گیری اندیکاتور میباشد .

با احترام

ارسال شده از gt-i9082 با استفاده از تپاتالک 2

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                            سلام جناب موسوی
                            ممنون از توضیحات جنابعالی . ولی باید عرض کنم که منظور آقا مهدی از مشادکت ، در میان گذاشتن و بیان تجارب و دست یافته های به دست آمده از نحوه بکار گیری اندیکاتور میباشد .

با احترام

ارسال شده از gt-i9082 با استفاده از تپاتالک 2
                            ما که اندیکاتور را نداریم چطوری تجاربمون رو در اختیار بزاریم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط za_trader نمایش پست ها
                              ما که اندیکاتور را نداریم چطوری تجاربمون رو در اختیار بزاریم؟
                              با سلام خدمت تمامی دوستان مخصوصاً جناب مهدی عزیز

دوست من ، طریقه محاسبات پیوت زمانی که موجوده. محاسبات دستی اون هم که زیاد کار نمی بره. حد اقل برای شروع کار حتی مناسب تره که دستی حساب بشه تا بیشتر با اون اشنا بشین.

لینک محاسبات پیوت زمانی استاد آ ز ا دی: http://forum.broker-fa.com/f44/%D9%8...html#post11081

"ضمنا اگر توی اون تاپیک رو نیز بگردین یکی دو تا دیگه اندیکاتور شبیه به این هست "

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                                بنده هم با این دوستمون هم عقیده هستم ، یعنی زاجع به چه اندیکاتوز میفزمائید مشارکت صورت بگیره ؟؟

من یک موزد پیدا کزدم دز جند پست حلوتز که جناب یزدی اپلود کرده بودند که اونهم نوشته اکسپایر شده ،،

اول بهتزه موزد زا دز معرض دید قرار دهیذ بعد تقاضای مشارکت فرمائید

موزذ بعذ زمینه مشارکت هست ،، انتظار مشارکت در جه زمینه ای دارید ؟؟؟ چون از دو بخش تشکیل میشه اول عملکرذ اندیکاتور که انگونه که متوجه شدم نیمای عزیز اونو طراخی کرده و دوم نوشتن ان هست که توسط جناب mda نوشته شده ،، دز کدوم موزد انتظار مشارکت دارید ؟؟

در مورد اول باید سواد بنده در مورد پیوت زمانی بیشتر از نیمای عزیز باشه و در مورد نوع نوشتن اندیکاتور هست که باید بیشتر از جناب mda بلد باشم تا مشارکتم بدرد بخوره ؛؛ وگرنه اظهار عقیده ام بیجا خواهد بود

اگر گله مندی غلت دیگه داره که شاید حق با شما باشه

ولی نه این اندیکاتور و نه حتی خود جام مقدس هم نمیتونه ضامن سود های رویائی در این بازار باشه ،، تنها به یک علت ،، اینکه این بازار با ظبیعت انسان از جهات مختلف تضاد داره،،

ممنون
                                سلام .پیوت های زمانی رو روی چارت انداختم ولی خطهای عمودی اون به هم خیلی نزدیک هستن!!! در حالی که توی فروم تصاویری می بینم که مثل پیوت های من نیست ! علتش چیه؟ متشکرم

نظر

پردازش ...
                                X