اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تاپیک اختصاصی پیوت زمانی جناب آقای آزاد ی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلامنم
    نمونه ارزها الان پیوت زمانی اقای یزدی و اقای ازادی
    ممون وتشکر اینجانب را بپذیرید
    امیدوارم این اندیکاتور فقط فقط برای یک ماه نباشد بلکه دایمی باشد
    استرالیا دلار فروش
    دلار کانادا خرید
    پوند دلار زمانش گذشت در 1.5895
    یورو پوند الان فروش

نظر

• سلام یکی از مشگلات این اندیکاتور که برای من پیش امده اینست که وقتی میخواهم متا را باز کنم زمان زیادی میبرد چرا؟ ضمنا یا میتوانیم این اندیکاتور را برای همیشه داشته باشیم چون قبلی یک مدت مشخصی برایش تعریف شده لطفا برنامه نویسان اندیکاتور دایمی انرا کنند باید دید نیوزلند ین فروش تحقق میبابد ممنون میشوم

نظر

• اینم یه موقعیت لایو NZDUSD M15

نگاه کنید قیمت چطور قبل از اینکه به پیوت روزانه برسد خودش را به سمت بالا میکشد تا طبق قانون نانوشته بازار پس از پیوت زمانی روزانه به سمت پیوت قیمتی روزانه برود...

نظم موجود در بازار شگفت انگیز است WOW

ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 11-27-2014, 04:14 PM

نظر

• و در ادامه پست قبل :

قیمت به پس از پیوت زمانی روزانه به پیوت قیمتی روزانه رسید...یک ترید بدون استرس و در آرامش کامل
          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-28-2014, 12:04 AM دلیل: قرار دادن تصویر از پلتفرم متفرقه

نظر

• GOLD M30
            قیمت نزدیک پیوت زمانی قدرتمند MTR2 است...این پیوت میتواند جهشی سنگین را در طلا ایجاد کند

ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 11-28-2014, 11:35 PM

نظر

• سلام واسه من کار نمیکنه
              فایل های پیوست شده

نظر

• تحیل طلا بر اساس پیوت زمانی :

دوستان مطابق پیوت زمانی یک صعود در طلا داریم و بعد از ان یک ریزش بسیار سنگین در طلا مشاهده خواهیم کزد...بعد از این که این تحلیل درست از اب درامد حرفهایی را به شما خواهم گفت که بسیار برایتان ارشمند خواهد بود...

به گفته استاد بزرگم جناب آقای آزادی : زمان در تحلیل حرف اول و آخر را میزند...

نظر

• سلام به همه دوستان
                  من یه کم گیجم
                  تو کل فوروم تاپیکی ندیدم که انقدر مهم باشه و انقدر ساده از کنارش بگذرند

نظر

• نوشته اصلی توسط mami_baghi نمایش پست ها
                    سلام واسه من کار نمیکنه

من هم این مشل رو دارم ؟ چی کار کنم؟

نظر

• پست های قبلی نگاه کردم اندیکاتور اصلاح شده را پیداکردم واقعا چیز جالیه فکر کنم بتونم با این اندیکاتور ارتباط خوبی پیدا کنم ممنون از استاد ازادی واقا مهدی واقا محسن
                      روی کمک من هم حساب کنید کاری میتونم انجام بدم به من هم بگید

نظر

• سلام از دوستان خوب لطفا عکس ها را ببینید
                        فایل های پیوست شده

نظر

• واین را هم نظراتون برام بگید استاد نیما منتظر نظر شما هم هستم
                          فایل های پیوست شده

نظر

• فایل های پیوست شده

نظر

• اقا محسن تحلیل منو هم نگاه کنید ونظرتون رو بگید

نظر

• اقا نیما بیایید یه گروهی درست کنید که بیشتر روی همچین پروژه ها کار کنیم و خود بچه های گروه به اون دسترسی داشته باشند وبتونیم چارت انالیز کنیم

نظر

پردازش ...
                                X