اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تاپیک اختصاصی پیوت زمانی جناب آقای آزاد ی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط bayat.m نمایش پست ها
    سلام اقا مهدی
    برادر
    منکه تازه واردم . تازه هم با این تاپیک اشنا شدم
    اولین نفری هم که اعلام کرد بنده بودم
    جایی هم ندارم برم
    بعد از نصب متوجه شدم همون موقع هم اعلام کردم
    خواهشا تجدید نظر بفرمایید
    بخدا من هیچ تجربه ای ندارم وگرنه در طبق اخلاص
    من هرچی دارم از شماهاست....

نوبت ماکه شد دریا خشک شد!
    سلام بر شما
    دوست عزیز لطفا تجربیاتتون رو به اشتراک بگذارید تا دوباره اندیکاتور شارِژ بشه.
    بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
    تو نمی توانی ... !
    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

سلام و درود

حسب دستور جناب mda7 ورژن پیوت زمانی تمیدید شده در این پست قرار گرفت که میتوانید دانلود نمایید .
      توجه داشته باشید برای یکماه تمدید شده تا دوستان تجربیات خودشونو در عرض یک ماه بتوانند با دیگر عزیزان جهت کاربرد بهتر شیر کنند .

http://pcmupload.traderha.com/up...9878948061.rar
      ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 01-16-2014, 06:03 PM
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

خوب اولین استارت من میزنم.در EURAUD قیمت پس از پینگ پنگ در WR1 و WP با قدرت WR1 شکوند که معامله خرید خوبی برای ما ایجاد کرد این هم بگیم که اندیکاتور ماجیک ما در این منطقه هنوز نشان از قدرت بازار میداد.پس از رشد قیمت اکنون به بازه زمانی WTR1 رسیده و انتظار داریم قیمت طی دو سناریو به محل برخورد WR3 &WTR2 و WTR2 & WR3 برسد.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-16-2014, 10:23 PM
        دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
          سلام و درود

حسب دستور جناب mda7 ورژن پیوت زمانی تمیدید شده در این پست قرار گرفت که میتوانید دانلود نمایید .
          توجه داشته باشید برای یکماه تمدید شده تا دوستان تجربیات خودشونو در عرض یک ماه بتوانند با دیگر عزیزان جهت کاربرد بهتر شیر کنند .
          جناب یزدی دستتون درد نکنه ماها هنوز شاگردیتونیم و همهمون یکجا جمع بشیم به گرد پاتون هم نمیرسیم.
          بدستور چیه دیگه بنده نوازی فرمودید و خواهش بنده رو عملی کردید.
          خیلی ممنونم
          تو نمی توانی ... !
          ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

یه نگاهی هم به پوند دلار بندازیم و واکنشش به پیووت ها

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-16-2014, 10:22 PM
            دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

سلام
              با تشکر از زحمات شما عزیزان
              من اندیکاتئر رو دانلود کردم ولی وقتی وارد چارتش میکنم بسیار سلوغ میشه چارت

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-16-2014, 10:21 PM

نظر

با عرض سلام خدمت شما و تشکر بابت زحماتی که میکشید.
                اندیکاتور را دانلود کردم ( از اخرین پست جناب اقای یزدی پست شماره 92 ) و لی بعد از اجرا پیغام میدهد که زمان اندیکاتور تمام شده . لطفا راهنمایی کنید .

ممنون

ویرایش توسط ocean : https://www.traderha.com/member/4229-ocean در ساعت 01-17-2014, 04:46 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                  با عرض سلام خدمت شما و تشکر بابت زحماتی که میکشید.
                  اندیکاتور را دانلود کردم ( از اخرین پست جناب اقای یزدی پست شماره 92 ) و لی بعد از اجرا پیغام میدهد که زمان اندیکاتور تمام شده . لطفا راهنمایی کنید .

ممنون

سلام، درسته جناب اوشن. من دوباره الان امتحان کردم.
                  جناب محمد عزیز، قرار هست این اندیکاتور بعدا هم قفل دار بمونه یا خیر؟ منظورم استراتژی ارایه این اکسپرت هست.... چون من تازه کار با این ابزار رو شروع کردم و می خواستم بدونم بعد از یکماه باید چی کار کرد؟ ممنونم.

نظر

خدمت شما.این اندیکاتور بعد از 1 ماه قفل میشه.قفل بودن یا نبودن بعد از 1 ماه بستگی به عملکردمون داره که چقدر داریم تلاش میکنیم.پس خواهشا در این مبحث کمک کنید تا به یه جایی پیش ببریم.

http://pcmupload.traderha.com/up...9943593951.zip

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام و درود

اینم تصویری از نقش پیوتهای زمانی و قیمتی در انس

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• طلا

((زیگموند فروید))

نظر

• دوستان اگر لطف کنید و بعر از تحلیلتون نتیجه اون رو هم درج کنید بعدا میتونیم یک برآیندی از همه تحلیلها داشته باشیم و یک آمار از صحتتشون بگیریم
                          لطفا پست دوم رو با نقل قول پست اول بزنید تا هر دو عکس رو باهم در یک پست داشته باشیم

با تشکر
                          ویرایش توسط mda7 : https://www.traderha.com/member/3339-mda7 در ساعت 01-20-2014, 02:54 AM
                          تو نمی توانی ... !
                          ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• سلام استاد خدا قوت بهتون میگم
                            واقعا بعضی اوقات نمیدونه انسان باید از دیگران چگونه تشکر کنه
                            جناب آقای آزاد تشکر ناقابل ما رو بپذیرید
                            آقای آزاد اگر لطف کنید یک مقداری بطور خلاصه نحوه استفاده از این پیوت زمانی را بگید ممنون میشم
                            دوم اینکه در تنظیمات این اندیکاتور من میخوام که مثلا پیوت ها هفتگی در تایم یک ساعته و پیوت های ماهانه در تایم چهارساعته اجرا بشه ولی هر کاری میکنم این پیوته در تمام تایمفرمها اجرا میشه اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
                              دوستان اگر لطف کنید و بعر از تحلیلتون نتیجه اون رو هم درج کنید بعدا میتونیم یک برآیندی از همه تحلیلها داشته باشیم و یک آمار از صحتتشون بگیریم
                              لطفا پست دوم رو با نقل قول پست اول بزنید تا هر دو عکس رو باهم در یک پست داشته باشیم

با تشکر
                              با سلام جناب mda7
                              من بعد از مدتي طولاني غيبت امروز اومدم توي فروم.
                              لطفا به همين صورت ادامه بدين. در ضمن بروكر من 1.5 ساعت از جي ام تي جلوتر هست چجوري ميتونم از اين انديكاتور استفاده كنم؟؟؟
                              لطفا راهنمايي كنيد
                              موفق و شاد باشيد
                              If you FAIL to PLAN , you PLAN to FAIL

نظر

• با تشکر فراوان
                                پیوت های ماهانه در بعد زمان که در مکانهای معناداری قرار دارند.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-22-2014, 09:48 PM

نظر

پردازش ...
                                X