اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کندل استیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

مستطیل

گر بر سر نفس خود امیری مردی...
    انجمن بورس بازان نیکوکــــار
    (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

کندل برگشتی دارک کلود کاور(dark cloud cover) در تایم 4ساعته و برخورد با سطح بالایی کانال و همچنین برخورد به پیوت

نظر

تک کندل شوتینگ استار (shooting star)در تایم 4ساعته

نظر

نوشته اصلی توسط khayamshahbazi نمایش پست ها
          تک کندل شوتینگ استار (shooting star)در تایم 4ساعته

با تشکر از پیگیری و عنایت شما دوست عزیز الگوی مشخص شده معتبر نیست.

نظر

با تشکر از شما........ کندل مذکور دارای سایه 14 پیپی و بدنه 7پیپی میباشد و فکر کنم قانون حداقل 2 برابر بودن سایه بر بدنه رو داراست و هیچ شادویی هم بعد از بدنه نیست و در ادامه هم شاهد ریزش 50 پیپی بوده ایم.و اینکه روند ریزشی ادامه دار نبوده تحت تاثیر خبر دیشب بوده است.
            ویرایش توسط khayamshahbazi : https://www.traderha.com/member/5072-khayamshahbazi در ساعت 11-08-2012, 02:53 AM

نظر

نوشته اصلی توسط khayamshahbazi نمایش پست ها
              با تشکر از شما........ کندل مذکور دارای سایه 14 پیپی و بدنه 7پیپی میباشد و فکر کنم قانون حداقل 2 برابر بودن سایه بر بدنه رو داراست و هیچ شادویی هم بعد از بدنه نیست و در ادامه هم شاهد ریزش 50 پیپی بوده ایم.و اینکه روند ریزشی ادامه دار نبوده تحت تاثیر خبر دیشب بوده است.
              با سلام یه نکته رو بر اساس تجربه ی شخصی عرض میکنم همیشه به شکیل بودن الگو دقت داشته باشید یه الگوی خوب رو با خطکش و بزرگ کردن چارت نباید بزور تشخیص داد الگوی قابل اعتماد الگوییه که توی چارت شکیل و شاخص باشه برای مثال الگویی که براتون نقاشی کردم خودش داد میزنه که من شوتینگ استارم این که نقاشیه ولی اگر دقت کنید توی چارت ازین دست الگوهای زیبا و قابل اعتماد زیاد پیدا میشه. در مورد ریزش هم باید بگم که من دیشب قبل از زدن پست جدید شاهد اون بودم من صرف نظر از ریزش حتی در صورتی که برگشت هم نمیکرد و بیشتر از اینها ریزش داشت خدمتتون عرض کردم . خیلی جاها الگو هایی ضعیف دیده میشه و قیمت برگشتی بزرگ رو داره اماااااااااااااااا ما در پی دلایل قوی و محکم برای در معرض ریسک قرار دادن سرمایه مون هستیم .پس برگشت قیمت براتون ملاک نباشه . موفق و پایدار باشید دوست من.

نظر

ممنون از شما

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیز جناب متین خان
                  با تشکر فروان ازشماو اموزش هایتان چرا تاپیک رو ادامه نمیدید و تی پی و استاپ شما به چه صورتی میباشد؟ با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
                    سلام خدمت دوستان عزیز . اینم فایل پاورپوینتی که قولشو داده بودم موفق باشید.
                    kandle stick me

دعای خیر یادتون نره

سلام

برای دانلود این فایل از من پسورد می خواهد.
                    کسی از دوستان پسورد این فایل را دارد؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Amin.Fx نمایش پست ها
                      سلام

برای دانلود این فایل از من پسورد می خواهد.
                      کسی از دوستان پسورد این فایل را دارد؟؟
                      دوست گرامي پسورد دانلود ان فايل عبارت است از :

127.2

موفق باشيد .

نظر

• no comment

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 07-23-2013, 10:01 PM

نظر

• میانگین متحرکتون چنده ؟
                          ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                            سلام یک اندیکاتور هست که تریگر کندلی محسوب میشه اگه اشتباه نکنم مال ماینر هست.

سلام مهندس میشه این اندیکاتور را به اشتراک بگذارید؟

ممنون
                            .

نظر

• نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها
                              میانگین متحرکتون چنده ؟
                              30/100/150/200/365

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان:

اول از همه می.خواستم با زدن این پست از متین عزیز تشکر کنم بخاطر این تاپیک خیلی. خیلی. خوب و کارآمدی که تشکیل دادن اما نمیدونم چرا

دیگه نه این تاپیک فعال هستش نه خودشون دیگه در فروم هستن ( شایدم هستن و ما سعادت نداریم ببینیمشون ) به هرحال گفتم هم از ایشون

تشکری کرده باشم هم باعث بشم این تاپیک از اون پایین پایینا بیاد بالا شاید بازم نظر دوستان رو بخودش جلب بکن و دوستان از این جادوی

ژاپنی.ها بیشتر مطلع و استفاده بکنن صرف نظر از هر استراتژی و هر سبک کاری که دارن ، چون این ابزار انقدر انعطاف پذیر و جالب هستن که با

هر روش و استراتژی قابل استفاده و مفید هستن .... من که بشخصه به کندل استیک.ها بسیار اعتقاد دارم و از دیدن و مطالعه این تاپیک بسیار

خوشحال و استفاده کردم .

نظر

پردازش ...
                                X