اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کندل استیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط bache mahal نمایش پست ها
    سلام

جناب استاد مناطقي كه انتخاب كرديد از بريش شدو صحيح نيستند ولي چون در گذشته بازار انتخاب شده اند صحيح به نظر ميرسند

موفق باشيد
    مناطقي كه انتخاب كرديد از بريش شدو صحيح نيستند ولي چون در گذشته بازار انتخاب شده اند صحيح به نظر ميرسند !!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست من . من خودمو استاد نمیدونم اما لازمه چند نکته رو متذکر بشم
    اول از همه ی دوستان یبار دیگه خواهش میکنم تا نظراتشونو در تاپیک پرسش و پاسخ بیان کنن. دوم اگر دقت کنید به نوشته هام متوجه میشید که من گفتم که بریش شادو و بولیش شادو
    (کندل هایی ست ) یعنی مجموعه ای از کندل هاست و جزء الگوهای چند کندلیست که در اون میتونیم حتی چندین الگوی کندلی رو ببینیم شما در اینجا الگوی شوتینگ استار های ویو و داجی رو هم میتونید ببینید که هم موقعیت رو قابل اطمینان تر کرده و هم مجموعه ی اینها الگوی بریش شادو رو ساخته مهمتر اینکه در برخورد به منطقه ی حمایتی قوی و پیووت روزانه شکل گرفته در حال حاضر خیلی زود هست تا بخوام موضوع رو باز تر ازین کنم اما فقط یه اشاره میکنم و بس : لطفا موقعیت همین الگو رو در تایم های بالاتر نیز چک کنید.
    موفق و پیروز باشید
    .
    گر بر سر نفس خود امیری مردی...
    انجمن بورس بازان نیکوکــــار
    (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
      مناطقي كه انتخاب كرديد از بريش شدو صحيح نيستند ولي چون در گذشته بازار انتخاب شده اند صحيح به نظر ميرسند !!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      دوست من . من خودمو استاد نمیدونم اما لازمه چند نکته رو متذکر بشم
      اول از همه ی دوستان یبار دیگه خواهش میکنم تا نظراتشونو در تاپیک پرسش و پاسخ بیان کنن. دوم اگر دقت کنید به نوشته هام متوجه میشید که من گفتم که بریش شادو و بولیش شادو
      (کندل هایی ست ) یعنی مجموعه ای از کندل هاست و جزء الگوهای چند کندلیست که در اون میتونیم حتی چندین الگوی کندلی رو ببینیم شما در اینجا الگوی شوتینگ استار های ویو و داجی رو هم میتونید ببینید که هم موقعیت رو قابل اطمینان تر کرده و هم مجموعه ی اینها الگوی بریش شادو رو ساخته مهمتر اینکه در برخورد به منطقه ی حمایتی قوی و پیووت روزانه شکل گرفته در حال حاضر خیلی زود هست تا بخوام موضوع رو باز تر ازین کنم اما فقط یه اشاره میکنم و بس : لطفا موقعیت همین الگو رو در تایم های بالاتر نیز چک کنید.
      موفق و پیروز باشید
      .
      ممنونم از توضيحات خوبتان

موفق باشيد

عباس الهي

نظر

جلسه ی سیزدهم

الگوی های ویو: الگوی کندلی برگشتی با بدنه ای کوچک و شادوی بلند.

==============

نظر

من تجربه 5 ساله در تشخیص کندلها دارم به نظرم کندل بهترین روشه البته با در نظر گرفتن قوانین

نظر

تاپیک پرسش و پاسخ و نظر دهی در مورد پست کندل استیک ====>>> پرسش و پاسخ تاپیک کندل استیک
            دوست عزیزم جناب shyazdi زحمت کشیدن و جلسات اموزشی رو تا الان جلسه ی 13 ؛ تبدیل به پی دی اف کردن از دوستان فرصت میخوام تا تمام شدن مبحث صبوری کنن تا بتونیم جزوه ی کاملی رو خدمتشون ارایه بدیم . سپاس از شکیبایی دوستان.

نظر

تاپیک بسیار اموزنده ای دارید ممنوناز شما. لطفا ادامه بدید

نظر

جلسه ی چهاردهم

بریش چکمیت: الگوی برگشتی شامل کندل هایی صعودی و نزولی با بدنه ی متوسط یا بلند در انتهای روند صعودی
                بولیش چکمیت: الگوی برگشتی شامل کندل هایی نزولی و صعودی با بدنه ی متوسط یا بلند در انتهای روند نزولی

+++++
                ++
                +

+
                ++
                ++++

ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 07-30-2012, 12:15 PM

نظر

جلسه ی پانزدهم

اسپینینگ تاپس: کندل هایی برگشتی با بدنه ی و شادو های کوچک که به الگوهای فرفره نیز معروفند.

تجربه ی شخصی: درجه ی اعتماد به اسپنینگ تاپس ها پایین است توصیه میکنم در تایم های بالا به الگوی اسپنینگ تاپس توجه کنید.

++
                  هارامی: الگوی دو کندلی هارامی با کندل ی به کوچکی (فرفره داجی) (های ویو) و یا (لانگ لگ) که در شکم کندل قبلی قرار گرفته

تجربه ی شخصی: به هارامی تنها در صورتی که تبدیل به الگوی مورنینگ استار و یا اوینینگ استار شد اعتماد کنید.

===============

دوستان عزیز در این 15 جلسه تلاش کردیم تا شما را با اصلی ترین و مهمترین الگوهای کندلی آشنا کنیم همانطور که در ابتدای مبحث گفتم به مهمترین و بارزترین الگوهای کندلی پرداختیم و حتم داشته باشید که دانستن همین الگوها و تمرین و ممارست در جهت شناسایی صحیح و همچنین موقعیت آن ها کیفیت ترید و درصد موفقیت شما بالاتر میبرد . در جلسه ی بعدی نسخه ی پی دی اف و یا اسلاید شوی این دوره رو با کیفیت بالا قرار خواهم داد و این تاپیک را همچنان باز نگه خواهیم داشت تا در آینده نمونه ی موقعیت ها و ترید های زنده با توجه به الگوهای کندلی رو دراون قرار بدیم امیدوارم شما دوستان نیز ازین به بعد بصورت فعالانه در این تاپیک مشارکت داشته باشید و نمونه ترید ها تون رو با توجه به آلارم های الگوهای کندلی در تاپیک قرار بدید . با نهایت سپاس از همراهی شما در این مدت.
                  ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 07-31-2012, 11:49 AM

نظر

فایل پاور پوینت آموزشی کندل استیک

سلام خدمت دوستان عزیز . اینم فایل پاورپوینتی که قولشو داده بودم موفق باشید.
                    http://s1.picofile.com/file/74564259...ck_me.rar.html

دعای خیر یادتون نره

ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 08-03-2012, 11:17 AM

نظر

با سلام ممنون از مباحث مفدیدی که گذاشتین خدا قوت .هیچ چیز بیشتر از خدمت به همنوع انسان رو به خدا نزدیک نمیکنه{وین دایر}

نظر

با سلام خدمت همه دوستان عزیز.بهترین تایمی که در آن از الگوهای کندلی میشود استفاده بهتری برد چیست؟با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط khayamshahbazi نمایش پست ها
                          با سلام خدمت همه دوستان عزیز.بهترین تایمی که در آن از الگوهای کندلی میشود استفاده بهتری برد چیست؟با تشکر
                          سلام واحترام

دوست گرامي اينكه در چه تايمي استفاده كنيد نگاه ميكند به نحوه و سيستم تريد و معاملات شما

اگر تايم يك ساعت كار ميكنيد سعي كنيد از كندل هاي تركيبي استفاده كنيد و اگر تايم بالاتر كار ميكنيد كندل هاي كه از دو تركيب تشكيل شده اند ميتوانيد استفاده كنيد

موفق باشيد

عباس الهي

نظر

واقعا که......

واقعا که دوستان..... خستگی بتن آدم میمونه وقتی میبینه هیچ کس حتی یه نمونه موقعیت برا دل خوشی نمیذاره ================================= ==================================

نظر

عزیز برادر matein77
                              شما فرمودید تا درس دادنم تمام نشده تاپیک نزنید ، شما بیایید اول دعوت کنیدو در باز کنید بعد بگویید جرا خونموم نمیایید؟
                              با تشکر کجا عکسهای شکارکندلها رو قرار دهیم ؟
                              با تشکر و دعای خیر ما دراین شبهای قدر نثارتان
                              WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                              account demo

نظر

دوستمون درست میگن هنوز نگفتید عکس بگذاریم ضمن اینکه ماهنوز داریم اموزش میبینیم لطفا ادامه بدید

نظر

پردازش ...
                                X