اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم معاملاتی 121اسکار

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

بعد از کلوز کندل زیر خط روند میتوان وارد پوزیشن فروش شد
    تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
    تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
    http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
      بعد از کلوز کندل زیر خط روند میتوان وارد پوزیشن فروش شد
      نتیجه
      تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!

نظر

با اجازه اسکار عزیز از هفته بعد پوزیشن ها رو با این روش معاملاتی انلاین اعلام میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط shahram99 نمایش پست ها
          بنده حدود 10 ساله در بازار تبادلات ارزی معامله می کنم.تجربه بنده راه پذیرا باشید.در این بازار تنها اندیکاتوری که راست گفت پیوت بوده که البته اندیکاتور نمیشه بهش گفت بلکه ابزار هست.در این بازار دنبال روشی نباشید که ضرر نده بلکه دنبال روشی باشید که سودش بر ضررش غلبه کنه. شما صد درصد ضرر خواهید کرد پس از ضرر کردن ناراحت نشوید.در معاملات خود از همگرایی ارزها برای ورود و خروج استفاده کنید.و فقط به یک ارز توجه نکنید.بدنبال و سرگرم تایم فریمهایمختلف نباشید.روشی که خوب باشد در تمام تایم فریمها جواب می دهدیعنی مستقل از تایم فریم هستند.پول در آوردن ازین بازار اینقدر ساده نیست که با چهارتا خط بتوانید سودپایدار کنید.باید ساختار وجودی خود را بر اساس ساختار بازار هماهنگ کنید. شما هرگز نمی توانید ساختار بازار راتغییر دهید.ودر آخر این خود شما هستید که باید سالها تجربه کسب کنید تا به سود پایدار برسید.هیچکس نمی تواند به شما کمک کند. هرکس را که سر بازار آموختیم مهری بر دهانش زدیمو آنرا دوختیم.آره برادر و خواهر اینه راز این بازار.

با سلام و عرض ارادت

شهرام جان ، مزاحم شدم . راستش من به چارت خالی که فرمودید ، اعتقاد دارم . برای مثال با روش آقای Fibo 127% For Gold ) aliloo ) خوب ارتباط بر قرار کردم . میتونم از شما درخواست کنم ، اگر روشی دارید برای درک بهتر چارت ، برام بازگو کنید . ممنون میشم .

با تشکر فراوان

نوشته اصلی توسط shahram99

دوستان من خودتونو مشغول اندیکاتورها نکنید.هیچ اندیکاتوری بدرد نمی خورد.بهترین اندیکاتور خود چارت است. چشمانتان را به چارت عادت دهید.تایم فریم و .... همه سرگرمی هستند.الگوهای کندیلی و هارمونیک و خطوط روند و .... همه سرگرمی هستند.وقتی اینهارو فهمیدید تازه سود به شما لبخند میزنه.پایوتها و فیبوناچی را دریابید.ورود پلکانی را دریابید.خواند و تحلیل اخبار بسیار مهم است آنرا یادبگیرید.مدیریت سرمایه را بیاموزید.و در ذات خود وارد کنید.وقتی اینهارو یاد گرفتید بدون استاپ معامله خواهید کرد.وقتی اینهارو یاد گرفتید اجازه میدهید حساب شما وارد ضرر شود و اصلا نگران نمی شوید.وقتی حرکات بازار را از روی تجربه توانستید پیشبینی کنید با آغوش باز در زمان اخبار معامله خواهید کرد.وقتی اینها رو یاد گرفتید شب معاملات خود را نخواهید بست و با خیال راحت آنهارو باز خواهید گذاشت تا فردا سود را به شما تقدیم کنندو....این است راز بازار تبادلات ارزی برادر و خواهر من.از الان تا فردا غروب روند eur/usd صعودی خواهد بود. پس فقط بای فرمایید.یا حق!

نظر

با سلام خدمت صاحب خانه ببخشید اسکار جان ، در تاپیک شما بی مقدمه وارد شدم . شما در کیش زندگی نمی کنید ؟ یه جورایی انگار شما رو میشناسم . با تشکر فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط rjalinous نمایش پست ها
              با سلام و عرض ارادت

شهرام جان ، مزاحم شدم . راستش من به چارت خالی که فرمودید ، اعتقاد دارم . برای مثال با روش آقای Fibo 127% For Gold ) aliloo ) خوب ارتباط بر قرار کردم . میتونم از شما درخواست کنم ، اگر روشی دارید برای درک بهتر چارت ، برام بازگو کنید . ممنون میشم .

با تشکر فراوان

نوشته اصلی توسط shahram99

دوستان من خودتونو مشغول اندیکاتورها نکنید.هیچ اندیکاتوری بدرد نمی خورد.بهترین اندیکاتور خود چارت است. چشمانتان را به چارت عادت دهید.تایم فریم و .... همه سرگرمی هستند.الگوهای کندیلی و هارمونیک و خطوط روند و .... همه سرگرمی هستند.وقتی اینهارو فهمیدید تازه سود به شما لبخند میزنه.پایوتها و فیبوناچی را دریابید.ورود پلکانی را دریابید.خواند و تحلیل اخبار بسیار مهم است آنرا یادبگیرید.مدیریت سرمایه را بیاموزید.و در ذات خود وارد کنید.وقتی اینهارو یاد گرفتید بدون استاپ معامله خواهید کرد.وقتی اینهارو یاد گرفتید اجازه میدهید حساب شما وارد ضرر شود و اصلا نگران نمی شوید.وقتی حرکات بازار را از روی تجربه توانستید پیشبینی کنید با آغوش باز در زمان اخبار معامله خواهید کرد.وقتی اینها رو یاد گرفتید شب معاملات خود را نخواهید بست و با خیال راحت آنهارو باز خواهید گذاشت تا فردا سود را به شما تقدیم کنندو....این است راز بازار تبادلات ارزی برادر و خواهر من.از الان تا فردا غروب روند eur/usd صعودی خواهد بود. پس فقط بای فرمایید.یا حق!
              سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
              از این صحبتا زیاد شنیدیم خودتونو درگیر چارت کنید و کاری با اندیکاتور ها نداشته باشید، خودم زیاد اعتقادی به استفاده زیاد از اندیکاتور ها ندارم و به سیستم ساده اعتقاد دارم حالا شما ترید با این روشی که تجربه دارید را با جزییات بیشتر اموزش دهید تا ما استفاده کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط adel0098 نمایش پست ها
                سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
                از این صحبتا زیاد شنیدیم خودتونو درگیر چارت کنید و کاری با اندیکاتور ها نداشته باشید، خودم زیاد اعتقادی به استفاده زیاد از اندیکاتور ها ندارم و به سیستم ساده اعتقاد دارم حالا شما ترید با این روشی که تجربه دارید را با جزییات بیشتر اموزش دهید تا ما استفاده کنیم.
                سلام عادل جان ، اگه منظورتون همون روش آقاي aliloo هستش ؟ با اجازه اسكار جان ، اين لينك تاپيك ايشون هستش . چطور تا حالا نديده بودينش ؟؟؟!!!

forum.broker-fa.org/f60/fibo-127%25-gold-4073/

با تشكر فراوان

نظر

موقعیت های اخیر سیستم معاملاتی{جهت درک بهتر}

موفق باشید.

نظر

پردازش ...
                  X