اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم معاملاتی 121اسکار

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

بنده حدود 10 ساله در بازار تبادلات ارزی معامله می کنم.تجربه بنده راه پذیرا باشید.در این بازار تنها اندیکاتوری که راست گفت پیوت بوده که البته اندیکاتور نمیشه بهش گفت بلکه ابزار هست.در این بازار دنبال روشی نباشید که ضرر نده بلکه دنبال روشی باشید که سودش بر ضررش غلبه کنه. شما صد درصد ضرر خواهید کرد پس از ضرر کردن ناراحت نشوید.در معاملات خود از همگرایی ارزها برای ورود و خروج استفاده کنید.و فقط به یک ارز توجه نکنید.بدنبال و سرگرم تایم فریمهایمختلف نباشید.روشی که خوب باشد در تمام تایم فریمها جواب می دهدیعنی مستقل از تایم فریم هستند.پول در آوردن ازین بازار اینقدر ساده نیست که با چهارتا خط بتوانید سودپایدار کنید.باید ساختار وجودی خود را بر اساس ساختار بازار هماهنگ کنید. شما هرگز نمی توانید ساختار بازار راتغییر دهید.ودر آخر این خود شما هستید که باید سالها تجربه کسب کنید تا به سود پایدار برسید.هیچکس نمی تواند به شما کمک کند. هرکس را که سر بازار آموختیم مهری بر دهانش زدیمو آنرا دوختیم.آره برادر و خواهر اینه راز این بازار.
    ویرایش توسط shahram99 : https://www.traderha.com/member/3535-shahram99 در ساعت 08-11-2014, 12:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط erfan نمایش پست ها
      شما لطف کن یک بار دیگه پست اول خودت رو بخون ، "ایده بی سر و ته" یعنی نقد ؟؟؟؟
      عرفان جان

گفتی و گفتم قضاوتش با بقیه -

بهترین صفت همین بود - دوشنبه است به کارمون بچسبیم برادر .

موفق باشی

پ.ن: وقتی نقد شد صاحب تاپیک به فکر میفته قوانینی هر چند شناور! مطرح کنه - خیر نوشتن قوانین بیشتر از همه به خودش میرسه .

نظر

نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
        با سلام خدمت همگی دوستان
        از نظرتان و پست های عزیزان تشکر میکنم
        خب قوانین سیستم معاملاتی:
        a-تایین روند از تایم 30مین{قیمت بالای مووینگ 121 باشد}
        b-ورود در تایم 15مین
        1-هر دو مووینگ {85و75} زیر موینگ 121 باشند
        2-قیمت زیر هر 3مووینگ باشد
        3-خط روند نزدیک توسط قیمت شکسته شود و کلوز کندل پایین تر از ان بسته شود بعد از ان میتوان ورود کرد{خط روند بین دو دره و یا دو قله میتواند باشد}
        4-میله ی مکدی برای سل زیر 0-و برای بای بالای 0 تثبت شود.{استفاده ی دیگر از مکدی برای شناسایی واگرایی میتواند باشد }

c-استاپ لاس{حد ضرر}
        1-برای حد ضرر دو روش پیش رو میباشد:
        A-پشت مووینگ 121{با اختلاف 5پیپ}
        B-برای پوزیشن فروش پشت قله ی قبل-و برای پوزیشن خرید پشت دره ی قبل{با اختلاف 5پیپ}
        d-حد سود
        1-برای حد سود نیز سه روش پیش رو میباشد:
        A-اندازه ی حد ضرر
        B-پیوت بعدی
        C-به صورت دو تی پی میتواند باشد
        -تی پی اول = اندازه ی حد ضرر
        -تی پی دوم = پیوت بعدی
        در تی پی اول بهتر است پوزیشن ریسک فری شود.

اگر سوالی بود دوستان مطرح کنند در خدمتم
        موفق باشید.
        من ویدیو رو دیدم. چرا توی ویدیو این قوانین نبود؟

نظر

نوشته اصلی توسط captain phillips نمایش پست ها
          من ویدیو رو دیدم. چرا توی ویدیو این قوانین نبود؟
          سلام و درود خدمت جناب اسکار و دوستان
          بخاطر معرفی سیستم سپاس بیکران!! تا حالا با این دوره موینگ کار نکرده بودم واقعا جالبه بررسی کردم قیمت خوب بهش عکس العمل نشون میده
          مخصوصا از اون خط روند خیلی خوشم اومد ایده ی جالبیه من کلا با خط روند خیلی حال میکنم
          و اما در مورد سوال شما دوست عزیز
          من ویدیو رو نگاه کردم دیروز و قوانینی که مطرح شده کاملا با مثال هایی که تو ویدیو زدن هماهنگه و حالا یکی دو مورد رو تو ویدیو اشاره نکردن ولی خب قیمت زیر موینگ ها باشه و مکدی و خط روند و تایین روند همه ی اینا رو گفتن
          اسکار جان به کارتون ادامه بده متاسفانه همیشه تو این فروم ها این انتقاد ها هست
          با سپاس فراوان
          برای پیروزی در بورس باید باهم باشیم...
          بهم دیگر خیر و نیکی برسانید...
          برای ترید اول یاد بگیرید چگونه بر احساسات خود غلبه کنید!!

نظر

سلام به همگی
            تشکر از اسکار عزیز بابت ارایه سیستم
            دوستان خواهشن از هر گونه صحبت خارج از بحث و کنایه زدن به هم خوداری کنید . چون باعث انحراف تاپیک میشه و ارایه دهنده رو دلسرد میکنه در گذشته شاهد این جور بحث های بی ربط بودیم که باعث ناقص موندن تاپیک شده .......
            اگر صحبت خارج از بحث دارید لطفا در پیام خصوصی مطرح کنید . ودر ضمن این سایت برای قضاوت کردن بحث های بی مورد نیست .
            ممنون از همه
            ویرایش توسط amir.sh_gh : https://www.traderha.com/member/4709-amir-sh_gh در ساعت 08-12-2014, 08:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
              با سلام خدمت همگی دوستان
              از نظرتان و پست های عزیزان تشکر میکنم
              خب قوانین سیستم معاملاتی:
              a-تایین روند از تایم 30مین{قیمت بالای مووینگ 121 باشد}
              b-ورود در تایم 15مین
              1-هر دو مووینگ {85و75} زیر موینگ 121 باشند
              2-قیمت زیر هر 3مووینگ باشد
              3-خط روند نزدیک توسط قیمت شکسته شود و کلوز کندل پایین تر از ان بسته شود بعد از ان میتوان ورود کرد{خط روند بین دو دره و یا دو قله میتواند باشد}
              4-میله ی مکدی برای سل زیر 0-و برای بای بالای 0 تثبت شود.{استفاده ی دیگر از مکدی برای شناسایی واگرایی میتواند باشد }

c-استاپ لاس{حد ضرر}
              1-برای حد ضرر دو روش پیش رو میباشد:
              A-پشت مووینگ 121{با اختلاف 5پیپ}
              B-برای پوزیشن فروش پشت قله ی قبل-و برای پوزیشن خرید پشت دره ی قبل{با اختلاف 5پیپ}
              d-حد سود
              1-برای حد سود نیز سه روش پیش رو میباشد:
              A-اندازه ی حد ضرر
              B-پیوت بعدی
              C-به صورت دو تی پی میتواند باشد
              -تی پی اول = اندازه ی حد ضرر
              -تی پی دوم = پیوت بعدی
              در تی پی اول بهتر است پوزیشن ریسک فری شود.

اگر سوالی بود دوستان مطرح کنند در خدمتم
              موفق باشید.

سلام اسکار جان
              بسیار عالی ، قوانین رو زیبا تشریح کردین ممنون از لطفتون انشاالله همیشه پایدار باشید.
              روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
              قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!

نظر

سلام ببخشید مکدی با تنظیم15،26،1درسیستم من نصب نمیشه دلیلش را نمی دانم لطف میکنید یک تمپلت بگذارید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                      سلام ببخشید مکدی با تنظیم15،26،1درسیستم من نصب نمیشه دلیلش را نمی دانم لطف میکنید یک تمپلت بگذارید ممنون میشم
                      با سلام دوست عزیز
                      اولین صفحه ی تاپیک تمپلیت ارایه شد!
                      میتونید از لینک زیر دانلود کنید:
                      http://s5.picofile.com/file/8135038568/oskar121tpl.html
                      موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط shahram99 نمایش پست ها
                        بنده حدود 10 ساله در بازار تبادلات ارزی معامله می کنم.تجربه بنده راه پذیرا باشید.در این بازار تنها اندیکاتوری که راست گفت پیوت بوده که البته اندیکاتور نمیشه بهش گفت بلکه ابزار هست.در این بازار دنبال روشی نباشید که ضرر نده بلکه دنبال روشی باشید که سودش بر ضررش غلبه کنه. شما صد درصد ضرر خواهید کرد پس از ضرر کردن ناراحت نشوید.در معاملات خود از همگرایی ارزها برای ورود و خروج استفاده کنید.و فقط به یک ارز توجه نکنید.بدنبال و سرگرم تایم فریمهایمختلف نباشید.روشی که خوب باشد در تمام تایم فریمها جواب می دهدیعنی مستقل از تایم فریم هستند.پول در آوردن ازین بازار اینقدر ساده نیست که با چهارتا خط بتوانید سودپایدار کنید.باید ساختار وجودی خود را بر اساس ساختار بازار هماهنگ کنید. شما هرگز نمی توانید ساختار بازار راتغییر دهید.ودر آخر این خود شما هستید که باید سالها تجربه کسب کنید تا به سود پایدار برسید.هیچکس نمی تواند به شما کمک کند. هرکس را که سر بازار آموختیم مهری بر دهانش زدیمو آنرا دوختیم.آره برادر و خواهر اینه راز این بازار.
                        دوستان من خودتونو مشغول اندیکاتورها نکنید.هیچ اندیکاتوری بدرد نمی خورد.بهترین اندیکاتور خود چارت است. چشمانتان را به چارت عادت دهید.تایم فریم و .... همه سرگرمی هستند.الگوهای کندیلی و هارمونیک و خطوط روند و .... همه سرگرمی هستند.وقتی اینهارو فهمیدید تازه سود به شما لبخند میزنه.پایوتها و فیبوناچی را دریابید.ورود پلکانی را دریابید.خواند و تحلیل اخبار بسیار مهم است آنرا یادبگیرید.مدیریت سرمایه را بیاموزید.و در ذات خود وارد کنید.وقتی اینهارو یاد گرفتید بدون استاپ معامله خواهید کرد.وقتی اینهارو یاد گرفتید اجازه میدهید حساب شما وارد ضرر شود و اصلا نگران نمی شوید.وقتی حرکات بازار را از روی تجربه توانستید پیشبینی کنید با آغوش باز در زمان اخبار معامله خواهید کرد.وقتی اینها رو یاد گرفتید شب معاملات خود را نخواهید بست و با خیال راحت آنهارو باز خواهید گذاشت تا فردا سود را به شما تقدیم کنندو....این است راز فارکس برادر و خواهر من.از الان تا فردا غروب روند eur/usd صعودی خواهد بود. پس فقط بای فرمایید.یا حق!

نظر

نوشته اصلی توسط shahram99 نمایش پست ها
                          دوستان من خودتونو مشغول اندیکاتورها نکنید.هیچ اندیکاتوری بدرد نمی خورد.بهترین اندیکاتور خود چارت است. چشمانتان را به چارت عادت دهید.تایم فریم و .... همه سرگرمی هستند.الگوهای کندیلی و هارمونیک و خطوط روند و .... همه سرگرمی هستند.وقتی اینهارو فهمیدید تازه سود به شما لبخند میزنه.پایوتها و فیبوناچی را دریابید.ورود پلکانی را دریابید.خواند و تحلیل اخبار بسیار مهم است آنرا یادبگیرید.مدیریت سرمایه را بیاموزید.و در ذات خود وارد کنید.وقتی اینهارو یاد گرفتید بدون استاپ معامله خواهید کرد.وقتی اینهارو یاد گرفتید اجازه میدهید حساب شما وارد ضرر شود و اصلا نگران نمی شوید.وقتی حرکات بازار را از روی تجربه توانستید پیشبینی کنید با آغوش باز در زمان اخبار معامله خواهید کرد.وقتی اینها رو یاد گرفتید شب معاملات خود را نخواهید بست و با خیال راحت آنهارو باز خواهید گذاشت تا فردا سود را به شما تقدیم کنندو....این است راز بازار تبادلات ارزی برادر و خواهر من.از الان تا فردا غروب روند eur/usd صعودی خواهد بود. پس فقط بای فرمایید.یا حق!
                          دوست عزیز هر کسی نظری داره و هر کسی روشی داره!شاید شما با چارت خالی بتونی نتیجه بگیری!!!ولی قرار نیست همه مثل شما عمل کنن!!شاید کسی با اندیکاتور راحت تره!با روهیاتش سازگارتره!!واقعا برام جای تاسف داره شخصی میاد زحمت میکشه مطالبی ارایه میده بعد میاید میگید به درد نمیخوره که...این تعصب ها تا کی!؟اینطور نظر دادن ها تاکی!؟عزیز من خوب نیست خب شما استفاده نکن!!عزیز من دیگه باید اینو بدونی روحیات افراد متفاوته!طرز فکر ها متفاوته!!اگر غیر این بود ویلیامز صبر میکرد شما بیای بهش بگی اندیکاتور بدرد نمیخوره تا سیستمی که میخواد ارایه بده رو تغییر بده و بزاره رو چارت خالی!!اگر هم میگی چارت خالی خوبه تاپیک بزن معرفی کن چارت خالی رو به دوستان... میبخشید اگر لهن تند بود با سپاس فراوان
                          برای پیروزی در بورس باید باهم باشیم...
                          بهم دیگر خیر و نیکی برسانید...
                          برای ترید اول یاد بگیرید چگونه بر احساسات خود غلبه کنید!!

نظر

از همه دوستان که در این زمینه فعالیت می کنند. معذرت می خواهم.هر کس روش خود را دارد.سخنان بنده را نشنیده بگیرید و به فعالیت خود ادامه دهید.انشالله همیشه موفق و پیروز باشید.

نظر

اسکار جان
                              آیا میشودبجای دومویینگ85و75 ازیکی ازآنها استفاده کرد زیراکارایی هردودرتایم15تقریبا مانندهم عمل میکنند چارت هم خلوت تر میشود

نظر

نوشته اصلی توسط hesamy نمایش پست ها
                                اسکار جان
                                آیا میشودبجای دومویینگ85و75 ازیکی ازآنها استفاده کرد زیراکارایی هردودرتایم15تقریبا مانندهم عمل میکنند چارت هم خلوت تر میشود
                                با سلام خدمت همگی
                                دوست من کارایی بیشتری دارند!!این سه موینگ همانند نقاط مقاومت و حمایت برای قیمت میشوند!حالا برای مثال یه بار از 75پول بک میزنه!یه بار از 85!ما باید منتظر تایید های بعدش باشیم برای ورود...{در ویدیو اشاره کرده ام}
                                با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X