اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش بدون اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها
    سلام

جناب معین فر به نظر میرسه پیچیدگی های ایده معامله گری بدون اندیکاتور اگر نگیم بیشتر ولی کمتر از متد های اندیکاتوری نیست ؟!
    سلام
    نمی دونم چقدر با Price Action - Trading Price آشنایی دارید ولی کاملا با حرف شما موفق هستم معامله گری بدون اندیکاتور هم پیچیدگی های خودش رو داره ، دارم رو موضوعی کار میکنم که امیدوارم به نتیجه ای برسم و انشاالله اون روش به عنوان روش بدون اندیکاتور مطمئن برای دوستان مطرح خواهم کرد مهمترین چیزی که یک تریدر باید در ابتدای معامله خود بدونه ورود مطمئن و حتی خروج مطمئن هست
    یک مدتی هست بنا به شرایط شغلی زیاد فرصت نمیکنم پست بزنم ولی به مرور زمان بقیه ابزار های رو برای دوستان میگم
    فعلا بدرود
    روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
    قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
      داشتم روشهاي تريد افراد اول زولو رو ميخوندم
      ديدم اكثرا تريدرهاي موفق اسكالپر هستند
      و دليلشون اين بود كه پيش بيني ده دقيقه آينده از پيش بيني هفته آينده بسيار ساده تر است
      و ضمنا بسيار هم وابسته به انديكاتورها هستند
      شايد بشه گفت كاربرد اصلي انديكاتورها در تايمهاي پايين است و ما ازشون توقع زيادي داريم كه در تايمهاي بالا هم انتظار كار كرد صحيح از اونها داريم
      دوم كاركردن در تايم پايين لج بازي با بازار و اصرار روي تحليل رو كم ميكنه كه نقطه قوتي است
      البته نويزهاي خودشو هم داره
      البته ممكنه هم من سود كنم و هم كسي كه از من خريده چون واسه دو طرف خريدار و فروشنده نعمت هست
      ولي بشخصه كار با انديكاتور و تايم ٥ و ١٥ مين رو ترجيح ميدم چون تجربه اش رو دارم منم موافق هستم
      تا استاپهاي بلند و خطرات كال مارجين تايم بالا رو
      بهر حال به نظرم روش بدون انديكاتور بيشتر بدرد تايم بالا ميخوره
      سلام متا جان
      فکر کنم باید همین طور باشه
      روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
      قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

• نوشته اصلی توسط ققنوس نمایش پست ها

سلام

...
        به طور مثال تو چند وقته اخير رشد اقتصادي آمريكا در دوره هاي 3 ماهه بين 3 تا 4 درصد بوده و صنعت اين كشور رو به رشد بوده و عكسش اتحاديه اروپا.
        بحث افزايش نرخ بهره و تورم در آمريكا گرمه و تو اروپا بحث كاهش و حتي qe. خوب اين يعني دلار قوي و يورو ضعفيف و به زبون ساده فروش جفت يورو به دلار.
        اين به اين معني نيست كه اين جفت هيچ وقت رشدي نخواهد كرد. اما اگر رشدي باشه موقت و پس از مدتي جفت ارز به مسير اصلي نزولي باز خواهد گشت.
        ...

تا بعد
        سلام

این چند خط رو چند روز پیش طی چندتایی بحث که در خصوص روش های بدون اندیکاتور رد و بدل شد نوشتم.
        جالب هست تو مدت کمی بانک مرکزی اروپا نرخ بهره رو کاهش داد و سیاست qe رو هم در پیش گرفت و در نتیجه یورو تا زیر 1.3 هم سقوط کرد.

به نظرم دوستان بحث روش های بدون اندیکاتور رو جدی بگیرند بسیار بیشتر از روش های مبتنی بر اندیکاتور نتیجه خواهند گرفت.
        این بحث ها به ویژه بحث های بنیادی جفت ارزها در ابتدا قدری مشکل به نظر می رسند ولی با مطالعه و تمرین در معاملات به راحتی قابل استفاده هستند.
        شاید مهم ترین بخش روش های بدون اندیکاتور و حتی با اندیکاتور مدیریت سرمایه باشه. اما این امر همیشه به منظور ریسک 1% سرمایه نیست.
        گاهی مدیریت سرمایه وقتی بحث بنیادی اجازه بده یعنی ریسک 10 یا حتی 20%! پوند و جورج سوروس اوایل دهه نود رو همه به خاطر دارند.

تا بعد

نظر

• .............
          ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 09-11-2014, 11:30 AM

نظر

• به نظر من تنها روشی که می تواند به شما سود برساند و این سود پایدار باشد یادگیری روشهای بدون اندیکاتور است.الگوها - خطوط روند - فیبوناچی - الیوت - کندیلها و....... همه رو فراموش کنید.اینها همه در ف ا ر ک س گمراه کننده هستند. تنها ابزار که خیلی خوب در بازار تبادلات ارزی جواب میده خطوط پاووت هستند.با ترکیب این خطوط با روشهای ریاضی و بدون توجه به جهت حرکت بازار و بدون توجه به اخبار و بدور از هر گونه مارتینگل بازی و افزایش خجم و تعداد معاملات و استفاده از استاپ لس شاید بتوانید در این بازار موفق باشید.بعنوان فردی که 10 سال تجربه انواع روشها و .... را دارد فقط نظرم را گفتم.وقت خود را تلف نکنید.پول در آوردن ازین بازار خیلی مشکلتر از آن است که فکرش را می کنید.
            ویرایش توسط shahram99 : https://www.traderha.com/member/3535-shahram99 در ساعت 09-12-2014, 10:09 PM

نظر

• يك روش رو داشتم تست ميكردم كه براساس شتاب قيمت كار ميكنه
              مثلا در تايم يكساعته يورو اگر قيمت نسبت به هاي كندل قبل ١٨ پيپ صعود كنه باي بگيره با پروفيت ده پيپ
              رو نمودارها دستي كه تست گرفتم جواب ميداد اگه كسي اكسپرتش كنه ميفهميم در لانگ تايم جواب ميده

Sent from Trader@Meta

نظر

• نوشته اصلی توسط shahram99 نمایش پست ها
                به نظر من تنها روشی که می تواند به شما سود برساند و این سود پایدار باشد یادگیری روشهای بدون اندیکاتور است.الگوها - خطوط روند - فیبوناچی - الیوت - کندیلها و....... همه رو فراموش کنید.اینها همه در ف ا ر ک س گمراه کننده هستند. تنها ابزار که خیلی خوب در بازار تبادلات ارزی جواب میده خطوط پاووت هستند.با ترکیب این خطوط با روشهای ریاضی و بدون توجه به جهت حرکت بازار و بدون توجه به اخبار و بدور از هر گونه مارتینگل بازی و افزایش خجم و تعداد معاملات و استفاده از استاپ لس شاید بتوانید در این بازار موفق باشید.بعنوان فردی که 10 سال تجربه انواع روشها و .... را دارد فقط نظرم را گفتم.وقت خود را تلف نکنید.پول در آوردن ازین بازار خیلی مشکلتر از آن است که فکرش را می کنید.
                درود شهرام عزیز
                منظور شما از پیوت و ترکیب آن با ریاضیات را متوجه نشدم .
                پیوت(pivot ) به معنی :مجموع های و لوی و قیمت بسته شدن تقسیم بر 3 ؟ در چه بازه زمانی؟روزانه ، 4 ساعته یا بالاتر؟و یا توافق داریم که اصلا تایم فریم با این شکل(تعریف ) عام معنی نداره ؟؟
                بدون در نظر گرفتن جهت بازار ترید میکنید و از مدیریت سرمایه مارتینگل یا آنتی مارتینگل و.... هم استفاده نمیکنید ؟؟
                اگر درست متوجه شده باشم ،الگوریتمی با تناسب پیوت تعریف (محاسبه ) کردید.
                فقط روی کارنسی یا کامادتی و طلا هم کارایی داره ؟
                شهرام عزیز لطفا کمی موضوع را بشکافید . سپاسگزارم
                ویرایش توسط behrad : https://www.traderha.com/member/3158-behrad در ساعت 09-13-2014, 03:26 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط shahram99 نمایش پست ها
                  به نظر من تنها روشی که می تواند به شما سود برساند و این سود پایدار باشد یادگیری روشهای بدون اندیکاتور است.الگوها - خطوط روند - فیبوناچی - الیوت - کندیلها و....... همه رو فراموش کنید.اینها همه در ف ا ر ک س گمراه کننده هستند. تنها ابزار که خیلی خوب در بازار تبادلات ارزی جواب میده خطوط پاووت هستند.با ترکیب این خطوط با روشهای ریاضی و بدون توجه به جهت حرکت بازار و بدون توجه به اخبار و بدور از هر گونه مارتینگل بازی و افزایش خجم و تعداد معاملات و استفاده از استاپ لس شاید بتوانید در این بازار موفق باشید.بعنوان فردی که 10 سال تجربه انواع روشها و .... را دارد فقط نظرم را گفتم.وقت خود را تلف نکنید.پول در آوردن ازین بازار خیلی مشکلتر از آن است که فکرش را می کنید.
                  جدا؟

نظر

• مهمترین ابزار یافتن کانال ها هست ....کانال ها خوب جواب میده اگر خبر خاصی در بازار نباشه ...در ضمن موینگ اورج هم مد نظر داشته باشید

نظر

• ..........................
                      فایل های پیوست شده
                      ویرایش توسط goo : https://www.traderha.com/member/24235-goo در ساعت 11-28-2016, 12:29 AM

نظر

• نظر

• سلام به همه دوستان ، کاملا با این نظر موافقم و میخوام مطلبی رو اضافه کنم اینکه دوستانه خوبه من این کانالها و خطوطه روند از ابتدایه هفته ، ماه و سال مشخص هستش . و تلاش کنید روشی رو پیدا کنید که از ابتدای مثلا ماخ این خطوط رو بدست بیارید . من 14 سالخ که در این زمینه فعالیت میکنم و بعد از سالها تلاش این خطوط رو بدست اوردم . با دقتی باورنکردنی و جالب اینکه مثلا روی پوند انقدر دقیق هست که اخبار کوچکترین تاثیری در اونها نداره و گاها بصورت یک رفت و برگشت قیمت ثبت میشن . موفق باشید

نظر

• سلام جناب معین فر
                            چطوری میتونم باهاتون تماس بگیرم در مورد روشی با هم صحبتی بکنیم اگه مایل بودید در همین تاپیک هم عنوان بشه

نظر

• سلام خدمت همه دوستان
                              من چند وقته فارکس کار می کنم همون اوایل کار که هیچی بلد نبودم یک چیزی رو متوجه شدم روی چارت که نیاز به هیچ اندیکاتوری نداره نه لاین و نه کانال و نه حمایت و مقاومت هیچ چیزی نمی خواد و یک اندیکاتور که حد سود و ضرر رو اتوماتیک می زاره نیاز هست نه خبر مهم است و نه روند این هم ترید های من هست
                              250 دلار تو این حسابم شروع کردم ترید ها رو بهترین حالت 100 دلار هست بیشتر باشه چه بهتر

بعد از پیدا کردن این روش 1 سال و نیم روی این کار کردم تا بهترین حالتش رو پیدا کنم دائمی سود ده باشه الان چندین ساله کار می کنم خدا رو شکر بهترین ها رو برام داده

01.png

02.png

03.png

از 10 الی 15 ترید یکی ضرر می کنم تو ترید بعدی ضرر رو در می یارم و یه کم هم سود می کنم این رو اینجا می زارم انرژی بگیرید و این راه رو ادامه بدهید
                              موفق باشید

نظر

پردازش ...
                              X