اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش بدون اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

.
    ویرایش توسط kenesht : https://www.traderha.com/member/16347-kenesht در ساعت 08-10-2014, 04:57 AM

نظر

سلام اقا هادی واقعا خسته نباشید میگم بهت

راستش متاسفانه من هنوز نمیتونم پیام خصوصی بدم چون تعداد پست هام هنوز به سی تا نرسیده

راستش من خیلی از روش های اندیکاتوری رو تا حالا تست کردم ولی تنها نتیجه ای که گرفتم این بوده که استفاده از اندیکاتور هیچ فایده ای نداره و برای همین تصمیم گرفتم دیگه به هیچ عنوان از اندیکاتور استفاده نکنم

راستش من بر اساس قدرت بازار وارد پوزیشن میشم اگه ببینم در جهت اصلاح روند دیگه قدرتی وجود نداره در جهت روند و اگه ببینم که در جهت روند قدرتی وجود نداره خلاف جهت وارد بازار میشم

برای همه دوستان ارزوی موفقیت میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط hadi.afshar نمایش پست ها
        سلام اقا هادی واقعا خسته نباشید میگم بهت

راستش متاسفانه من هنوز نمیتونم پیام خصوصی بدم چون تعداد پست هام هنوز به سی تا نرسیده

راستش من خیلی از روش های اندیکاتوری رو تا حالا تست کردم ولی تنها نتیجه ای که گرفتم این بوده که استفاده از اندیکاتور هیچ فایده ای نداره و برای همین تصمیم گرفتم دیگه به هیچ عنوان از اندیکاتور استفاده نکنم

راستش من بر اساس قدرت بازار وارد پوزیشن میشم اگه ببینم در جهت اصلاح روند دیگه قدرتی وجود نداره در جهت روند و اگه ببینم که در جهت روند قدرتی وجود نداره خلاف جهت وارد بازار میشم

برای همه دوستان ارزوی موفقیت میکنم

سلام هادی جان خواهش میکنم وظیفه ست ، میتونی بیشتر توضیح بدی قدرت بازار رو چطوری تشخیص میدی که مبحث شما هم چون بدون اندیکاتور هست باید برای این تاپیک و دوستان مفید باشه ، ممنونم
        روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
        قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

سلام خدمت دوستان گلم
          خوب می رسیم به مبحث سطوح حمایت و مقاومت

ببینید برای قسمت هایی از چارت که به عنوان سطوح حمایت و مقاومت عمل می کند را چطوری باید پیدا کنیم ؟؟؟

ما میتونیم موارد زیر رو به عنوان سطوح حمایت و مقاومت در نظر بگیریم که قیمت به این سطوح واکنش نشان می دهد.

1- نقاط برگشت بازار
          2- قیمت های رند
          3- پیوت های روزانه
          4- گپ ها یا همان شکاف ها
          5- درصد های فیبوناچی

در پست بعدی با مثال روی چارت براتون نشون میدم
          روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار

نظر

.
            ویرایش توسط moeinfar : https://www.traderha.com/member/3873-moeinfar در ساعت 08-11-2014, 11:22 PM

نظر

نوشته اصلی توسط moeinfar نمایش پست ها
              سلام خدمت دوستان گلم
              خوب می رسیم به مبحث سطوح حمایت و مقاومت

ببینید برای قسمت هایی از چارت که به عنوان سطوح حمایت و مقاومت عمل می کند را چطوری باید پیدا کنیم ؟؟؟

ما میتونیم موارد زیر رو به عنوان سطوح حمایت و مقاومت در نظر بگیریم که قیمت به این سطوح واکنش نشان می دهد.

1- نقاط برگشت بازار
              2- قیمت های رند
              3- پیوت های روزانه
              4- گپ ها یا همان شکاف ها
              5- درصد های فیبوناچی

در پست بعدی با مثال روی چارت براتون نشون میدم

مبحث حمایت و مقاومت جزء مهمترین مباحث تکنیکال هست .

تک تک موارد گفته شده را به صورت عملی در چارت براتون مشخص می کنیم خواهشمندم دوستان مشارکت بفرمایند.

نظر

1- نقاط برگشت بازار : همان ماژورها

همان ماژورها و مینورها یا سطوح پیوت هستند که در مباحث قبلی صحبت شد و در نمودار به صورت عملی نشون دادم .

به عنوان پیشنهاد : حتما ماژورهای ماهانه ، هفتگی ، روزانه را هم با رنگ های مختلف مشخص کنید . برای ان دسته از افرادی که به صورت اینترادی فعالیت می کنند خیلی سودمند است.

پس در اولین کار ماژورها را مشخص کنید.

نکته : اکثر مواقع سطوح حمایت مقاومتتی را در واقع به عنوان یک محدوده قیمتی باید در نظر بگیریم که زمانی می گوییم اون منطقه شکسته شده که با یک کندل بزرگ شکسته شود و یک کندل تاییدی ان رو تایید کند.

مثال نمونه پست قبلی

فایل های پیوست شده

نظر

2- قیمت های روند :

به دنبال قیمت هایی در چارت باشید که رقم اخر ان ها یا صفر باشد یا پنج

بازار به این اعداد واکنش خیلی خوبی نشان میدهد مخصوصا به ان اعدادی که رقم اخر انها صفر است.

به عنوان مثال :

در چارت AUDUSD همین هفته گذشته به خوبی شاهد واکنش بازار با این اعداد هستیم.

فایل های پیوست شده

نظر

دوستان با عرض سلام و تشکر از جناب معین فر و بقیه دوستان.

من سعی میکنم از استراتژی بدون اندی خودم صحبت کنم که البته همه ش مرهون اساتید عزیز خودم هستم.

دوستان اگه با چشم تونستید پوزیشن بگیرید تازه باید بخودتون بگید تریدر....!!
                    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

میدونم خیلی از دوستان شدند علامت تعجب و البته سوال و حتی انتقاد.....

ولی باور کنید عین واقعیته......

تو این کار باید یک هنر رو در خودت تقویت کنی.....
                      خوب دیدن هر چند غلط دیدن!!!
                      فقط کافیه خوب ببینی هر چند اینکه این خوب دیدنت غلط از آب در بیاد چون با قانون احتمالات خیلی کار داری!!
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

اینارو گفتم یک پیش زمینه باشه.

نگید خیلی از موضوع تاپیک فاصله داره.....
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

3- پیوت های روزانه :

ببینید پیوت های روزانه هم همان سطوح حمایت مقاومت هستند که با فرمول مشخصی بدست می یاد که اگر معاملات روزنه انجام می دهید حتما باید پیوت های روزانه را هم مدنظر بگیرید. به خاطر اینکه این پیوت ها نقاط تارگت بانکها هستند و خیلی مهم اند و در این نقاط احتمال برگشت وجود دارد .

نکته بسیار جالب :

بعضی از تحلیلگران حضور قیمت در بالای پیوت را نشانه روند صعودی (یعنی فقط به دنبال BUY باشید) و حضور قیمت در زیر پیوت را نشانه روند نزولی(یعنی فقط به دنبال SELL باشید) می دانند.

نکته : برای معاملات بلند مدت پیوت های روزانه تاثیر خاصی نداره برای این مورد باید از پیوتهای ماهانه و هفتگی استفاده کنید.

برای رسم این سطوح از اندیکاتور استاد آزادی استفاده بفرمائید که براتون پیوست کردم خود اندیکاتور به صورت اتوماتیک سطوح رو رسم می کند.

به عنوان مثال

فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                            دوستان با عرض سلام و تشکر از جناب معین فر و بقیه دوستان.

من سعی میکنم از استراتژی بدون اندی خودم صحبت کنم که البته همه ش مرهون اساتید عزیز خودم هستم.

دوستان اگه با چشم تونستید پوزیشن بگیرید تازه باید بخودتون بگید تریدر....!!
                            سلام maya1361 عزیز

اتفاقا خیلی خوشحال میشم روش بدون اندی خودتون رو که مرتبط با این تاپیک هست بیان کنید .
                            ممنون میشم یک نگاهی هم به مبحث ماژورها که در پست های قبلی ازشون صحبت کردم بندازید و خطاهای بنده رو در این موضوع بگید.

مطمئنا از تجربیات اساتید با تجربه ای مثل شما در این انجمن ، دوستان به خوبی استفاده خواهند کرد .

باز هم ممنون و سپاسگذارم

نظر

فایل های پیوست شده

نظر

البته دوستان چون می خواستم شما واکنش قیمت به سطوح پیوت های رو در چند روز مشاهده کنید از اندیکاتور Pivot Per Day استفاده کردم . والا اندیکاتور استاد رو در پست 87 ضمیمه کردم.

نظر

پردازش ...
                                X