اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش بدون اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط moeinfar نمایش پست ها
    متا جان پیوت ها رو به نظرت نمیتونیم در این قسمت در نظر بگیریم !!! که ورود و خروج دقیق تر بشه ؟
    پيوت ميشه انديكاتور
    زيگ زاك در حقيقت ذره بين است والا بدون اون هم ميشه تقريبا خط ها رو كشيد
    ولي بدون انديكاتور چطور پيوت بكشيم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
      پيوت ميشه انديكاتور زيگ زاك در حقيقت ذره بين است والا بدون اون هم ميشه تقريبا خط ها رو كشيد ولي بدون انديكاتور چطور پيوت بكشيم Sent from my iPad using Tapatalk
      سلام اره حق با شماست روش دستیش که بخوایم محاسبه کنیم خیلی وقت صرف میکنه ، می خواین این یک مورد رو استثنا کنیم!
      ویرایش توسط moeinfar : https://www.traderha.com/member/3873-moeinfar در ساعت 07-29-2014, 12:35 PM
      روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
      قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

خوب دوستان قرار بود یکی یکی ابزار ها رو معرفی کنم براتون تا بدون استفاده از ابزارها بتونیم فقط با چارت خالی معامله کنیم

1- اولین ابزار : قله ها ودره ها بودند

2-دومین ابزار خط روند هستند

خط روند رو هم روی نمودار بهتون نشون میدم
        روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
          [I
          ضمنا من استاپ رو هميشه بصورت ديناميك با انديكاتور محاسبه ميكنم پس كشف استاپ با خودتون
          ولي خط روند ميتونه يك پيشنهاد باشه كه گاهي مثل مورد آخر ناجور ميشه

متای عزیز میشه یک تمپلیت از چارتت برای ما قرار بدی؟
          دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

EURUSDDaily.jpg
            خط روند یکی از مفیدترین ابزار های تکنیکال هست
            در یک روند هر چه تعداد برخورد های قیمت به خط روند بیشتر باشد اون خط از اعتبار بیشتری برخوردار است
            این نکته را فراموش نکیند که نفوذ ناچیز قیمت به داخل خط روند به معنای شکسته شدن خط روند نیست که در این صورت حتما باید خط روند ثانویه هم رسم شود دوستان

دومین نکته که خیلی مهم هست
            اینکه نزدیک موندن قیمت به خط روند می تواند اخطاری باشد برای نغییر قیمت یعنی مثلا در روند صعودی زمانیکه شتاب صعود (کم شدن مومنتوم) کم شود و به خط روند صعودی نزدیک شود اولین دلیل برای تغییر روند می باشد. دومین اخطار که در قسمت قله ها و دره ها برایتان گفتم که در روند صعودی کف ها مهم بودند که شکسته شدن کف صعودی دومین دلیل برای تغییر روند می باشد
            ویرایش توسط moeinfar : https://www.traderha.com/member/3873-moeinfar در ساعت 07-29-2014, 07:45 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
              متای عزیز میشه یک تمپلیت از چارتت برای ما قرار بدی؟
              اگه از رنگهاش خوشت اومده بزارم
              والا چيزي نداره غير از زيگ زاك با تنظيمات پيش فرض

نظر

نوشته اصلی توسط moeinfar نمایش پست ها
                [ATTACH=CONFIG]3068[/ATTACH]
                دو تا موج پشت سرهم رو واسش خط روند بكش
                توجه كنيد
                يك سقف تشكيل شده بعد قيمت اصلاح كرده و نزديك سقف شده
                حالا خط روند رو ميكشيم و منتظر شكست سقف ميمونيم

نظر

اهان فکر کردم پریود زیگزاگش فرق داره
                  دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

سلام دوت عزیز لطف میکنید ببینید درست رسم کردم یا متوجه شدم منظورتان را یورو به دلار تایم یکساعته امروز غروب

نظر

ببخشید اگردرست هست تی پی و استاپ را چگونه بگذاریم ؟

نظر

خط روند رو درست كشيديد ولي اينجا بايد با شكست سقف قبلي باي ميگرفتيم
                        كه خوب شكست انجام نشده
                        شروع خط روند جايي كه قيمت رشد كرده و نقطه دوم خط روند جايي كه قيمت اصلاح را تمام كرده
                        شكست سقف زمان ورود ما است
                        كه اينجا سقف شكسته نشده كه ما وارد خريد بشيم
                        زمان شكست سقف معمولا اين اتفاق ميفته
                        در تايم پاينتر كه نگاه كنيد قيمت سقف رو ميشكنه يك برگشت ميكنه به زير سقف و دو مرتبه ميره بالا
                        اين از نظر من شكست حساب ميشه

نظر

ببخشید متوجه نشدم خط روند که ابی هست درسته وقیمت دره قبلی که با خط قرمز کشیدم را چند ساعته قبل شکسته دریوربه دلار تایم یکساعته چیزهایی بود که من توجه شدم پس باید فروش یا سل میزدیم چرا بای؟من قله ودره ها را با زیگزاگ میبینم ایا به نظر شما درسته؟

نظر

اگر امکانش هست شما یورو به دلار یکساعته عکس بگذارید وتوضیح دهید ممنون میشم

نظر

روش بدون اندیکاتور

اگر در چهار ساعته خط روند در يورو بكشيد با شكست ٣٤٢٠٠ ميشد سل گرفت
                              كه حدود ١٥ تا داده
                              در چهار ساعته من پروفيت رو ٣٠ تا و در يكساعته ١٥ تا ميگيرم
                              در مورد استاپ هم سليقه اي هست هر كي روشي داره من از اكسپرت استفاده ميكنم
                              ببينيد ما هميشه در جهت خط روند پوزيشن ميگيريم
                              خط روند ابي درست ترسيم شده پس بايد با شكست سقف باي ميگرفتيم كه شكست صورت نگرفته و ما ورود نكرديم

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 07-29-2014, 09:17 PM

نظر

رفقا نظرتون راجب این موقعیت رو ازی دلار چیه؟ هرچند بگم که اندیکاتوری که استفاده کردم زیگزاگ نیست و اندیکاتور PriceChannelZigZag_v2 هستش که برتون در پایین به اشتراک میزارم.

http://pcmupload.traderha.com/uploa...6657001222.zip

((زیگموند فروید))

نظر

پردازش ...
                                X