اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

طرح تشویقیِ سیستم های معاملاتی ارائه شده در فروم پرسپولیس

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام ابراهیم عزیز

" در این بازار هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید ! مارک داگلاس !

ابراهیم جان هروقت به چارتها و موقعیتهای که قرار میدی نگاه میکنم یاد این صحبت اقای داگلاس میفتم ! من خودم این جمله باعث اغاز موفقیتهام در فارکس شد !

من با یک واسطه بشما عرض میکنم که بزرگان تریدرهای غربی با ساده ترین روش ها و بدور از پیچیدگی معامله میکنند !

در کل من از تحلیل های شما لذت میبرم و از شما میخوام که "حق" پول بک ها به حمایتها و مقاومتها را بدهید که بدون هیچ شک و تردیدی میتونم بگم قوی ترین روش کسب درامد و در عین حال ساده ترین روش هستند !

برای شما ارزوی موفقیت دارم !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

سلام
      وقت بخیر
      بنده هم برای شرکت در مسابقه سیستم ها آماده ام
      روش اسکالپ و چندتا روش دیگه رو قاطی کردم دارم استفاده میکنم
      اگه لازم باشه توی یه تاپیک همزمان با انجام معاملات آموزش هم میزارم

راستی یه حساب واقعی افتتاح کردم و توی قسمت مقدار ارز عبارت مربوط به طرح تشویقی سیستم ها رو نوشتم
      ممنون از محبتتون

نظر

salam lotf konid befarmaeid aia mitavan aknon hesab mikro 100 dolary baz kard ia kheir. mamnoon

نظر

نوشته اصلی توسط afshinx6 نمایش پست ها
          salam lotf konid befarmaeid aia mitavan aknon hesab mikro 100 dolary baz kard ia kheir. mamnoon
          سلام .

بله محدودیت زمانی نداره ولی باید از شرایط شرکت در طرح برخوردار باشید .

لطفا طبق قوانین فروم به زبان فارسی تایپ فرمایید .

با تشکر
          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام

با توجه به نزدیک شدن به تاریخ شروع معاملات طرح تشویقی سیستم ها ، از تمامی شرکت کنندگان محترم تقاضامندم هرچه سریعتر جهت ارسال شماره حساب و پسورد اینوستور آن همراه با نام و نام خانوادگی خود از طریق پیام خصوصی برای اینجانب اقدام فرمایند . لطفا پیام مربوطه را با عنوان " مشخصات " ارسال فرمایید .

با تشکر

نظر

من که نمیتونم پیان خصوصی بفرستم، حساب میکرو هم برا طرح باز کردم

اصلا متوجه هم نشدم، شماره حساب؟؟؟ پسوورد؟؟

نظر

با سلام
                ضمن تشکر از مدیر بخش می خواستم در خواست کنم پس ازمشخص شدن دوستان اسامی آنها به همراه نام سیستم شان در یک پست به صورت لیست معرفی گردد تا ضمن حفظ نظم تاپیک افرادی که می خواهند از این روشها استفاده کنند سر درگم نشوند زیرا اگر قرار باشد تا پایان این تایپک هر روز تعدادی از دوستان اضافه شده وبخواهند روشی را معرفی کنند تمرکز بروی تعداد مشخصی از سیستمهای قوی از بین میرود واصل موضوع تاپیک تغییر میکند

نظر

نوشته اصلی توسط karenfx نمایش پست ها
                  با سلام
                  ضمن تشکر از مدیر بخش می خواستم در خواست کنم پس ازمشخص شدن دوستان اسامی آنها به همراه نام سیستم شان در یک پست به صورت لیست معرفی گردد تا ضمن حفظ نظم تاپیک افرادی که می خواهند از این روشها استفاده کنند سر درگم نشوند زیرا اگر قرار باشد تا پایان این تایپک هر روز تعدادی از دوستان اضافه شده وبخواهند روشی را معرفی کنند تمرکز بروی تعداد مشخصی از سیستمهای قوی از بین میرود واصل موضوع تاپیک تغییر میکند
                  سلام

میتوانید معاملات و سیستم های معامله گران شرکت کننده را در لینک زیر به تفکیک دنبال کنید .

با احترام

نظر

سلام

قبل از هر چیز بابت غیبت 3 روزه عذر خواهی میکنم مخصوصا که متاسفانه با شروع طرح تشویقی هم زمان شد . امروز پیگیری های لازم و اقدامات لازم را انجام خواهد داد .

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                      سلام

میتوانید معاملات و سیستم های معامله گران شرکت کننده را در لینک زیر به تفکیک دنبال کنید .

با احترام
                      با سلام لینک اعلام شده خراب است وباز نمیشود!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط karenfx نمایش پست ها
                        با سلام لینک اعلام شده خراب است وباز نمیشود!!!
                        http://forum.broker-fa.com/f115/

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                          مگه چطوری ریسک میکنی که نمیتونی مدیریت سرمایه کنی!!

شما اگر روی حساب 1000 دلار یک پوزیشن بگیری و 300 پیپ هم حد ضرر بزاری 30 دلار از دست دادی مشه 3% حساب! چطوری نیمشه مدیریت کرد اونوقت؟
                          اینا وضعشون خوبه با حساب بالا راحت تر میشه کار کرد با زیر100$ هم میشه کارکرد به شرطی و شروطها

نظر

• جناب pcm system عزیز
                            نتونستم بهتون پیام خصوصی بدم، اینجا سوالمو میپرسم((((((چرا پیام خصوصی ها رو بستین، حتما باید 30 تا پست زده باشیم، خب یکی مثل من چطوری باید با شما ارتباط برقرار کنه؟؟؟؟

لطفا حساب من رو که در طرح تشویقی سیستمها باز کردم به میکرو تغییر دهید
                            شماره لوگین250902

با تشکر

نظر

• سلام
                              با عرض پوزش به دلیل تاخیر در پاسخگویی ، آیا الان به میکرو تبدیل شده ؟
                              آیا در فیلد مربوطه که قبلا راهنمایی شده بود عبارت " مربوط به طرح تشویقی " را درج فرمودید ؟

نظر

• سلام
                                بله فیلد مزبور با عبارت طرح تشویقی سیستم ها پر شده بوده، حتی توی فیش واریز هم نوشته بودم

نه متاسفانه، هنوز حساب بنده به میکرو تغییر پیدا نکرده
                                با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X