اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

طرح تشویقیِ سیستم های معاملاتی ارائه شده در فروم پرسپولیس

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

بنده چون وبمانی دارم
    میتونم حساب رو با اون شارژ کنم ؟
    اگر یکی از دوستانم در بروکر حساب داشته باشه میتونه پول به حساب من واریز کنه ؟
    هنگام ثبت نام شماره حساب ریالی بهمون دادن
    الان واسه ۱۰۰ دلار چقدر باید به اون حساب بریزیم ؟؟؟

meta@معامله گری با بخت و اقبال

نظر

آرش جان ممنون
      دست شما درد نکنه بابت زحماتی که می کشید.
      در ضمن تشکر ویژه دارم از جناب Water عزیز بابت پیش قدم شدن در این امر
      .
      ارادتمند دوستان حمید
      تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
        بنده چون وبمانی دارم

سلام دوست عزیز
        لطفا یک حساب واقعی در pcm افتتاح کنید.
        یک ایمیل برای شما ارسال می شود و مدارک شما و فیش واریزی می خواهد که در آن ایمیل شماره حساب بانکهای ملی و صادرات و... است
        شما کافیه 320/000 تومان به حساب بروکر pcm واریز نمائید و اسکن فیش را ارسال نمائید. لطفا در ایمیل حاوی اسکن فیش واریزی ذکر بفرمایید مربوط به طرح تشویقی سیستم ها.
        320/000 تومان حدود صدو چند دلار میشه.
        موفق باشید

نظر

با سلام به PCMSystem

آیا در بروکر شما امکان باز کردن حسابهای
          dynamic
          با اسپردهای کم جهت اسکالپ وجود داره؟
          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-19-2014, 10:53 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
            بنده چون وبمانی دارم

سلام
            خیر امکان واریز از طریق وب مانی نیست .
            و باید خودتون مبلغ را واریز کنید .

برای محاسبه مبلغ ریالی واریزی میتونید از فرمول زیر استفاده کنید .

لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام به دوستان و میثم عزیز

میثم اینجا علنی اعلام میکنم که شما هم باید شرکت کنی

دیگه راه در رو نداری

حاجی بیا من بالای بالام

سلامتی برو بچه هاب pcm

میثم یر به یر کن بیا با هم بریم جلو
              چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط sarababa نمایش پست ها
                باسلام ودرود
                صبح همگی بخیر راستی تواین مدت 6 ماه میتونیم برداشت هم داشته باشیم؟
                پاسخ؟؟؟
                برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                  کاربران عزیزی که مایل به شرکت در طرح مذکور هستند میتوانند با ارسال پستی در همین تاپیک آمادگی خود را اعلام کنند تا اقدامات لازم ( جهت افتتاح حساب و تاپیک مربوط به سیستم ) صورت گیرد

از تمامی کاربران محترم خواهشمندیم با ارائه نظرات و پیشنهادات خود در همین تاپیک ، ما را در این امر یاری کنند .

ارادتمند - مدیر بخش اتوتریدینگ و
                  سیستم های معاملاتی
                  باسلام لطفا نحوه افتتاح ومدارک موردنیازراارسال نمایید باتشکر

نظر

نوشته اصلی توسط hadi48 نمایش پست ها
                    باسلام لطفا نحوه افتتاح ومدارک موردنیازراارسال نمایید باتشکر
                    سلام
                    ضمن تشکر از توجه شما ، لطفا جهت افتتاح حساب به لینک ذیل مراجعه فرموده و اطلاعات لازم را وارد نمایید . توجه داشته باشید که چون باید واریز حساب شما بین 100 الی 1000 دلار باشد و از نوع میکرو باشد ، در فیلد " میزان سرمایه گذاری شما به دلار چقدر است ؟ " عبارت ( طرح تشویقی سیستم ها را ) وارد نمایید . سپس همراه با اسکن فیش واریزی ، اسکن مدرک شناسایی خود را به ایمیل accounts@arianbrokers.com ارسال فرمایید .

پ.ن: در این لینک توضیحات لازم ارائه شده اند .

http://arianbrokers.com/%D8%A7%D9%81...pcmtrader.html

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط sarababa نمایش پست ها
                      باسلام ودرود
                      صبح همگی بخیر راستی تواین مدت 6 ماه میتونیم برداشت هم داشته باشیم؟
                      سلام

بله . هیچ مانعی نداره

نظر

اگه قضیه طرح تشویقی کنسل شده (چون هیچ فعالیتی از دوستانی که ثبت نام کردند انجام نشده ) ما هم بدمون نمیاد تو بروکرتون یه حساب میکرو 1000 تایی داشته باشیم
                        موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

نوشته اصلی توسط mohsentavakoli نمایش پست ها
                          اگه قضیه طرح تشویقی کنسل شده (چون هیچ فعالیتی از دوستانی که ثبت نام کردند انجام نشده ) ما هم بدمون نمیاد تو بروکرتون یه حساب میکرو 1000 تایی داشته باشیم
                          خیر طرح کنسل نشده و به قوت خودش باقیه . تمام اطلاع رسانی ها در این تاپیک انجام شده و به پرسشها پاسخ داده شده و خواهد شد .
                          عزیزان شرکت کننده در حال پیاده سازی مقدمات هستند . و تماسها از طریق پیم خصوصی است .
                          از اول فوریه معاملات شروع میشن .

نظر

سلام

نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                            سلام به دوستان و میثم عزیز

میثم اینجا علنی اعلام میکنم که شما هم باید شرکت کنی

دیگه راه در رو نداری

حاجی بیا من بالای بالام

سلامتی برو بچه هاب pcm

میثم یر به یر کن بیا با هم بریم جلو

با سلام خدمت دوستان و ابراهیم خان گل...

ممنون از لطف ابراهیم عزیز دیگه از حرف داداش نمیشه در اومد چشم اقا ابراهیم
                            به امید خدا میریم جلو
                            با امید ارزوی موفقیت و بهترین ها برای دوستان و اساتید گرامی

نظر

man dar london zendegi mikonam va kheili mayel
                              be hamkary ba shoma hastam ,hdood 5 sal hast ke trade mikonam ,chetor mitavanam be adress london shoma dastresy dashteh basham,

نظر

سلام
                                با تشکر از شرکت کنندگان محترم به اطلاع میرساند تمامی حسابهایی که جهت طرح افتتاح گردیده اند در تاریخ 1/2/2014 برای شروع معاملات به میکرو تبدیل خواهند شد .

همچنین تنها حساب هایی شامل طرح میگردند و به میکرو تبدیل میشوند که صاحبان آنها دارای شرایط شرکت در طرح باشند ، یعنی یا قبلا اقدام به آموزش سیستم معاملاتی نموده اند و یا جهت برخورداری از شرایط ، جدیدا اقدام به آموزش نموده اند .

شرکت کنندگان محترم به یاد داشته باشند در هنگام تکمیل فرم افتتاح حساب در فیلد " میزان سرمایه گذاری شما به دلار چقدر است ؟ " عبارت ( مربوط به طرح تشویقی سیستم ها ) را وارد نمایند . و همچنین پس از افتتاح حساب ، شماره حساب خود را همراه با نام و نام خانوادگی خود برای بنده از طریق پیام خصوصی ارسال نمایند تا در لیست حساب های تبدیل به میکرو قرار گیرند .

با تشکر - مدیر بخش سیستم های معاملاتی
                                ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 01-23-2014, 10:48 AM

نظر

پردازش ...
                                X